İlgili Kategoriler
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Tipi
Gaz Tipi
Genişlik
Kullanım Şekli
Ocak Göz Sayısı
Ocak Tipi
Ocak Yüzeyi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

5 Gözlü Ocak

" araması için 159 sonuç listeleniyor

5 Gözlü Ocak Modelleri Trendyol'da!

Aile yaşamının merkezi olan mutfak, beyaz eşya kullanımına bağlı olarak daha da değer kazanıyor. Teknolojik gelişmeler ışığında hayatı kolaylaştıran bu ürünlerden en çok kullanılanı tartışmasız ocaklardır. Pişirme grubu ürünlerinde önemli bir yer tutan ocaklar hem tasarım hem de fonksiyonel özellikler açısından kullanıcılara sayısız olanaklar sunmaktadır. Bu açıdan en yeni 5 gözlü ocak modeli mutfakta fonksiyonel bir çözüm sunan tasarımlardan biridir. Bu modeller özellikle sosyal bağları kuvvetli kalabalık aileler ve sık sık misafir ağırlayanlar için uygundur. Ayrıca 5 gözlü ocak fiyatları her bütçeye uygun aralıktadır. 5 gözlü ankastre ocak, geniş bir pişirme yüzeyi sağlayarak pişirmeyi daha konforlu hale getirmek için çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Beş gözlü ocağın ankastresine bakarsanız, gizli balonlu su sebilleri gibi şık ve fonksiyonel ürünlerle yaşam kalitesini artıran ve mutfak dekorasyonunu zenginleştiren her türlü aleti görebilirsiniz. 5 gözlü set üstü ocak modelleri arasında ise yükseklik, derinlik ve genişlik için çeşitli seçenekler vardır. En iyi özelliklere sahip modeli seçmek için 5 gözlü ocak modelleri arasından birini seçebilirsiniz. Bu ocakların geleneksel ocaklara göre daha fazla bölmeye sahip olması, tek seferde daha fazla yemek pişirmenize olanak sağlar. 5 gözlü ocak ölçüleri ile beraber zamandan tasarruf ederken konumlandırma olarak mekandan da tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca pik veya emaye seçeneklerini arasında da bir tercih yapabilirsiniz. Bu, mutfağınız için en iyi ocak seçeneğini belirlemenizi sağlar. Ayrıca mutfak dekorunuza ve temizlik alışkanlıklarınıza en uygun türü seçebilirsiniz. Kullanım şekline göre gaz, elektrik ve endüktif seçenekleri mevcuttur. Bu, mutfağınızda binanızın enerji sistemi için en iyi seçenekleri kullanmanızı sağlar. 5 gözlü cam ocak seçeneği, kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak en sevdiğiniz özellikleri sağlayabilir.

5 Gözlü Ocak Çeşitleri

5 Gözlü Ocak Çeşitleri

Mutfaklar, gün içinde en çok kullanılan bir alan olarak kullanılan beyaz eşya ürünlerinin de her biri fonksiyonel olarak işlevsellik ve pratiklik sunar. Günlük beslenmek için gerekli olan bu cihazlardan aşçı görevi gören ocak önemli bir yer tutar. Birçok teknik ekipman markasından biri olan ocak modelleri çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Yeni nesilde endüstriyel, cam ve döküm fırınları başta olmak üzere çeşitli ocak türleri ön plana çıkar. Beyaz eşya adına tasarlanan ve sanayileşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte pek çok mutfak ürünü geliştirilmiştir. Bu durum hem standartları yükseltmiş hem de önemli ölçüde gelişim sağlamıştır. Ayrıca geniş mutfak alanlarından çoklu mutfak alanlarına kadar her yerde kullanımı kolay özelliklere sahip ocakta ankastre ürünler de bulunmaktadır. Çarpıcı tasarımı ve şık görünümü ile 5 gözlü döküm ocak, bağımsızdır. Fonksiyonel özelliklere sahip bu ocak, mutfakta vakit geçirmekten keyif alan tüm kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Hemen hemen her gün yemek pişiren kullanıcılar tarafından tercih edilen bu ürün, tasarımı ile de dikkat çeker. Pek çok markanın koleksiyonları arasında fonksiyonel kullanım alanlarına sahip 5 gözlü gazlı ocak bu alanlar için uygundur. Aynı anda beş gözle çalışabilen ürünler farklı renklerde tercih edilmektedir. Beyaz, siyah ve paslanmaz çelik armatürlerde bulunan ürünler de cam tasarımlı koleksiyona dahil edilebilir. 5 gözlü emaye ocak, ise şıklığı ile göz doldururken mutfağınızın dekorasyonu içinde muhteşem bir tamamlayıcı destek sunar. Tasarımına ve kalitesine güvenen markaların koleksiyonundan, sık gelen misafirlere ve kalabalık ailelere uygun 5 gözlü ocak tercih edebilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Özellikleri ile 5 Gözlü Ocak

Kolaylık Sağlayan Özellikleri ile 5 Gözlü Ocak

Evinizin en önemli yaşam alanlarından biri olan mutfak, içeriğine göre daha işlevsel ve önemli hale geliyor. Her türlü malzeme seçeneği evde vakit geçirirken yemek yapmayı sevenler için önemli bir detaydır. Özellikle beyaz eşyalar mutfak için gerekli ürünleri içerir. Teknolojik gelişme ve sanayileşmenin etkileri nedeniyle eskisinden çok daha yüksek işlevselliğe sahip olan beyaz eşya seçenekleri kendi içinde kategorize edilebilmektedir. Yeni neslin en son teknolojisi kullanılarak üretilen ocaklar, beş gözlü tasarımı ile dikkat çeker. Yeni nesil ankastre şekli sayesinde kullanım sıklığına göre mutfakta kullanılabilecek ocak çeşitleri öne çıkar. Çok yerden tasarruf sağlayan 5 gözlü elektrikli ocak, yeni nesil 5'li ocak fonlarının en popüleridir. Ayrıca 5 gözlü ankastre ocak sayesinde mutfakta çok fonksiyonlu çözümler geliştirebilirsiniz. Beş farklı pişirme tekniğini aynı anda kullanabilen beşinci göz ile dakikalar içinde lezzetli bir yemek hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünle mutfakta aynı anda birçok yemeği pişirebilirsiniz. Bu açıdan ürünler, her yaşam alanına uygundur. Beş ankastre modelini de üreten markalar, ürünün işlevselliğini en son teknoloji ile her zaman güncel tutar. Rahat ve konforlu yemek pişirmenizi sağlayan bu ürünler, kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Üstelik 5 gözlü ocak kullananlar tarafından da beğenilmektedir. Bu ürünler, boyutlarına, yüzeylerine ve davranışlarına bağlı olarak çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca ürünlerde ısıya dayanıklı cam, ısıyı yüzeye bırakmak için elektriksel direnç kullanır ve ısıtılmış cam, tencere ve tava gibi pişirme kaplarını ısıtır. Elektrik enerjisi kullanan bir diğer ocak türü ise indüksiyon teknolojisidir. İndüksiyon modelinde özel tabanlı mutfak eşyaları ocak yüzeyi tarafından değil ocak tarafından ısıtılır. Bu ocaklar için dökme demir, çelik emaye, ferromanyetik tencere ve tavalar kullanmanız önerilir. 5 gözlü gazlı ocak modeli birçok evde bulunan bir üründür ve bina içerisinde doğalgaza bağlanan çoğu kullanıcı bu modelleri tercih etmektedir.

5 Gözlü Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

5 Gözlü Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

5 gözlü ocak seçerken alt mutfak dolabının genişliğini hesaplamak çok önemlidir. Ürünler piyasa genellikle 30 cm ve 90 cm ebatlarında şekillenirken 90 cm 5 ağızlı ocak modeli geniş yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu genişlik sayesinde et, balık, sebze yemekleri, pilav ve makarnayı aynı anda pişirebilirsiniz. Aynı zamanda siyah, beyaz ve gri cam yüzey yapısı sayesinde şık bir görünüm elde etmek artık çok kolay. Beyaz 5 gözlü ankastre ocak diğer cihazlarla mükemmel bir uyum içindedir. Ayrıca bu ürünler sadece evlerde değil restoran, cafe, otel gibi birçok firmada tercih edilen ürünlerdir. Zaman kazandıran ve kullanışlı pişirme ürünleri, 5 gözlü ocak kullananlar tarafından her zaman yüksek puan almıştır. Üreticilerin kullanıcılara sunduğu model seçenekleri, gelişen teknolojiye uyum sağlamak için zamanla değişebilir. 5 gözlü ocak modelinin ölçüleri ve fiyat aralıklarını detaylı bir inceleme yapmak ve ihtiyacınız olan modele ulaşmak için satın alım öncesi kısa bir araştırma yapmanız tavsiye olunur. Dilerseniz bu aşamada 5 gözlü ocak yorumları ve değerlendirmelerine de göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları ise satış politikası ve marka prensiplerine göre değişiklik göstermektedir. Dünyada ve Türkiye'de pek çok markanın ürettiği bu ürünler, içeriğinde kullanılan malzemelerin içeriğine göre fiyatlandırılır. Ürün kalitesi de fiyatı belirleyen önemli detaylardan biridir. Teknik ekipmanlardan biri olan ve her mutfağın temel ihtiyaçlarının özelliklerini taşıyan bir ocak, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak satın alınabilir. Bunun için marka seçimi yapmak çok önemlidir. Markaya karar verdikten sonra fiyat performans konusunda daha detaylı ve net bilgi almak mümkündür. Ürünler için kalite gereksinimleri arttıkça fiyat performansı iyileşebilir. Bu durum tamamen ürünün marka değeri ile ilgilidir. Aradığınız beş gözlü ocak çeşitleri listesine ulaşmak ve fiyatlar hakkında bilgi almak için ise Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

5 Gözlü Ocak Kullanışlı Mıdır?

Gün içinde sürekli olarak yemek pişiriyorsanız ya da geniş bir aileniz varsa ve evinize sık sık misafir geliyorsa, 5 gözlü ocaklar son derece fayda sağlayabilir. Geniş bir yemek pişirme alanı sunan 5 gözlü ocaklarda çok sayıda yemek yapabilirsiniz. Kısa bir sürede ikiden fazla çeşit yemek hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı sıcaklıklarda yemek yapabilmeniz için de uygun ortam 5 gözlü ocaklar sayesinde sağlanabilir. Üstelik bir yemeğin hazırlanması sürecinde ihtiyacınız olan diğer pişirme aşamalarını da eş zamanlı olarak gerçekleştirip zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca bazı 5 gözlü ocaklar, enerji tasarrufu yapmanıza ve faturalarınızı azaltmanıza yardımcı olabilecek değişken ısı kontrolü ile otomatik kapanma gibi özelliklere sahiptir. Böylelikle hem pratik bir şekilde yemeklerinizi hazırlayıp hem de ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

5 Gözlü Ocak Ölçüsü Nelerdir?

Ortalama olarak 5 gözlü ocak genişliği yaklaşık 30 ile 36 inç yani 76 ile 91 cm arasında yer alır. Derinlik olarak incelendiğinde ise ocak ölçüsü değeri 64 ile 71 cm arasında değişim gösterir. Yükseklik ise 5 gözlü ocaklarda genellikle 89 cm ya da 119 cm arasında bulunur. Tüm bunlarla birlikte 5 gözlü bir ocağın ölçüsü için ocağın modeline ve markasına bakabilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda ocak için ayırdığınız bölüme uygun ve yeterli ebatlara sahip türden alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Genel olarak değerlendirmeye alındığında 5 gözlü bir ocağın boyutları markaya ve modele bağlı olarak değişim gösterebilir. Bununla birlikte tipik bir bağımsız 5 gözlü ve gazlı ocak için bazı ortalama ölçümler bulunur.

5 Gözlü Ocak Modelleri Nelerdir?

Dokunmatik 5 gözlü ocak modellerinde özel dokunmatik kontrol paneli mevcuttur. Bu kontrol paneli, ortama modern bir hava katar. Dokunmatik modellerin yanı sıra çift brülörlü seçenekler de her dönem yoğun rağbet görür. Aynı zamanda bazı gazlı fırınlar da 5 gözlü ocak modelleri arasında yer alır. Kullanım amacınıza ve talep ettiğiniz özelliklere bağlı olarak alternatif ocak modellerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Ayrıca ocak için mevcut olan yeterli alanınıza göre uygun ölçülerde bir ocak seçebilirsiniz.