İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Çocuk Cinsiyeti
Desen
Taban
Bağlama Şekli
Ortam
Materyal
Taban Materyali
Topuk Tipi
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Topuk Boyu
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Panduf

" araması için 8012 sonuç listeleniyor

Ev Giyiminin Vazgeçilmesi Panduf Modelleri

Panduflar; her yaştan kullanıcının zevk ve gereksinimlerini karşılayacak ürünlerdir. Özellikle gündelik ev giyiminin işlevsel ve şık parçalarından biri olan bu ürünler, aynı zamanda okullarda çocukların kullanımı için de uygundur. Birbirinden eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken panduflar; bebeklik çağından yetişkinlik çağına kadar her yaştan kullanıcının beğenisini kazanacak çeşitliliği ile dikkat çeker. Estetik ve eğlenceli görünümlerinin yanı sıra panduf çeşitleri ayak sağlığını destekleyen konforlu yapıları ile de günlük kullanım için son derece etkili alternatiflerdir.

Panduf ayakkabı, terlik ya da patik seçenekleri herkesin kullanım alışkanlıklarına hitap etmek üzere özel olarak tasarlanır. Yaz ve kış ayları için farklı ürünler tercih edilebilir. Yaygın olarak kullanılan ev botları, kış boyunca ayakları sıcak ve rahat tutmak için etkili bir seçimken panduf terlik modelleri bahar ve yaz aylarında yapılacak en iyi seçimlerdendir. Gelişme döneminde olan çocuklar için üretilen bebek panduf versiyonları ise şirin görünümlerinin yanı sıra ayak sağlığına zarar vermeyen güvenilir özellikleri ile de ön plana çıkar. Farklı modelleri ve çeşitleri ile geniş ve kullanışlı bir alternatif alanı yaratan bu ürünler, hayatı kolaylaştıran ve renkli tasarımları ile her yaştan insana hitap eden özellikleri ile pek çok kullanıcının favorisi olmaya adaydır.

Her Türlü Kullanım Alışkanlığına Hitap Eden Modeller

Her Türlü Kullanım Alışkanlığına Hitap Eden Modeller

Ev giyiminde kuşkusuz ki en çok ön plana çıkan konu rahatlıktır. Bu rahatlık konusunda ise dikkat edilmesi gereken unsur kişilerin kullanım alışkanlıklarıdır. Evde terlik giymek yaygın bir alışkanlık olarak görülse de bazı durumlarda sürekli terlik giymek ayağın beklenen konfora erişmesinin önüne geçebilir. Panduf tercih etmek ev içinde rahatlığı korumak için iyi bir alternatiftir. Terlik giymeye alışmış kişiler için bu formda tasarlanmış ürünler ise kullanım alışkanlıklarını tamamladıkları gibi klasik terliklerin ortaya çıkarabileceği rahatsızlık hissinin de engellenmesine yardımcı olur. Uzun süre kullanım imkânı sağlayan kaliteli ürünler, aynı zamanda özel görünümleri ile de kullanıcıların beğenisini toplar. Dokuma, peluş ya da yaz ayları için daha ince ve havadar kumaşlar, işlevsel özellikleri ile dikkat çekerken terliklerden farklı olarak topukları da destekleyen ürünler olması nedeni ile de konfor yaratır.

Evde tercih edilecek bir diğer ürün grubu ise ev ayakkabılarıdır. Bu ürünler, özellikle misafir olarak gidilen bazı yerlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu formdaki panduflar da aynı gereksinime hitap edebilecek özellikleri ile kullanıcılara imkânlar sunar. Yumuşak yapıları ile ayaktaki kan dolaşımını azaltmayan ve yarattıkları rahatlık ile normal ev ayakkabılarından ayrılan bu ürünler toka, zincir ya da şık figür dizaynları ile de her türlü tarzı tamamlayacak özellikler gösterir. Ayrıca düşük bilekli ayakkabı tasarımlarına ek olarak uzun boğazlı bot çeşitleri de en sık tercih edilen ürünler arasında bulunur.

Siz de kendi kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda dilediğiniz ürünleri seçerek yaşamın her alanında konforunuzu ve estetiğinizi arttırabilirsiniz. En iyi markaların seçkin ürünlerini Trendyol fırsatları ile satın alarak kendiniz için en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri sevdikleriniz için birer hediye alternatifine dönüştürerek onları da mutlu etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Panduf satın almak için en kolay yolları size sunan Trendyol'un ayrıcalıklı dünyasının bir parçası hâline gelebilirsiniz.

Panduf çocuk, bebek ya da yetişkin herkesin severek kullanacağı bir üründür. Özellikle yaygın olarak kullanılan ve her yaştan kullanıcının favorisi hâline gelen hayvan figürleri bu kategorinin en dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Panduf hayvan figürlü dizaynları ile gören herkesin sempati duyacağı bir estetik algı yaratırken aynı zamanda ayakta yarattığı rahatlık hissi ile de ev giyiminin vazgeçilmezi hâline gelmeye adaydır. Ayıcıklar, kedi ve köpekler, unicornlar, sincap ve civciv figürleri pandufların sevimli hayvan figürlerinden yalnızca birkaçını oluşturur. Bunun yanında iddialı görünümleri ile kaplanlar, tavşan, maymun aslanlı panduf görünümleri de herkesin beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Panduf unicorn figürü hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eder. Panduf tavşanlı tasarımı ile çocukların soğuktan korunmasını sağlarken kendi başlarına oyunlar üretmesine de yardımcı olur. Doğadan ilham alan bu ürünler karikatürize hayvan figürleri ile çocuk ve bebekler için birer oyuncak algısı yaratırken yetişkinlerin içindeki çocuk ruhunun ortaya çıkmasına da fırsat verir.

Doğal hayvan figürlerine ek olarak çizgi filmlerin ünlü hayvan karakterleri de panduf dizaynlarında önemli yer tutar. Ayı Yogi, Winnie The Pooh, Aslan Kral, Arı Maya ve daha pek çok farklı çizgi film karakteri, ürünler arasında bulunan dikkat çekici figürlerdir. Ayrıca çocuklar ve bebekler için mini versiyonları bulunan bu ürünler doğanın renkli ve dinamik dünyasını ayağınıza taşıyarak giyiminizi özel ve eğlenceli bir deneyim hâline getirmeyi hedefler. Siz de birbirinden güzel ve kaliteli seçenekleri ile hayvan figürlü ürünleri ve çok daha fazlasını Trendyol'da uygun fiyatlar ile bulabilir bu renkli dünyanın bir parçası hâline gelebilirsiniz.

Kadınlar İçin Evdeki Şıklığı Vurgulayan Ürünler

Kadınlar İçin Evdeki Şıklığı Vurgulayan Ürünler

Hanımlar için şık görünmek her yerde olduğu gibi evde de önem taşır. Estetik görünmenin yanı sıra gün içinde evdeki hareket kabiliyetini kısıtlamayacak ve ayakları konforlu tutacak ürünler tercih etmek de öncelikler arasında yer alır. Panduf ev botu ve ayakkabı ve terlik modelleri kadın kullanıcılara bu olanakların tamamını sunar. Panduf bot, kadınların ev içinde üşümeden rahatça dinlenebilmesini ve günlük işleriyle ilgilenebilmesini sağlar. Panduf botlar, ayağı ve bileği saran yapıları sayesinde soğuk hava geçişini engeller. Aynı zamanda rahat hareket imkânı da verirler. Dize kadar ulaşan panduf çizmeler ise çok üşüyen kişiler için ideal modeldir.

Soğuk havalarda kalın tabanları, ayak ve bileği saran kalıpları ile ayakları sıcak tutan ve yumuşak dokusu ile gündelik işleri yaparken bile hep rahat kalmayı sağlayan ev botları kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerdir. Farklı ve geniş renk skalası ile dikkat çeken bu ürünler arasından gereksinim ve zevkler doğrultusunda seçimler yapmak mümkündür. Uzun bilekli modeller, diz altına dek çorap gibi uzanan ve uyku çoraplarının konforunu sunan panduf ev botu çeşitleri kendinizi her daim rahat ve sıcak hissetmeniz için oldukça etkili seçeneklerdendir.

Daha sıcak havalar için ise terlik tabanlı, daha ince dokulu ürünlerin tercih edilmesi doğru bir seçimdir. Ayrıca topuk dekolteli ürünler, sert tabanlı terlik formları da kadın kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ev giyim ürünleri arasında yer alır. Kaliteli dokuları ile ön plana çıkan bu ürünler, ayaktaki nem dengesinin korunmasına yardımcı olarak sıcak havalarda da ev içinde rahat ve ferah bir deneyim sunar. Panduf kadın modelleri; şıklığın gündelik ayrıntılarını kullanıcılara en rahat yollardan sağlar. Ev kombinleri ile kullanıldığında klasik bir ayakkabı, bot ya da terlik gibi görünecek olan bu ürünler ile siz de evdeki konforunuzu arttırabilir, günlük hayatınızda da her daim estetik görünmenin tadını çıkarabilirsiniz. Kendi ev yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi ev gezmelerinde de sizi son derece estetik gösterecek ürünler tercih ederek klasik misafirlik anlayışına rahat ve yeni bir dokunuş yapabilirsiniz. Krem rengi, deve tüyü, bordo ya da mavinin en güzel tonlarını bulabileceğiniz ev botları ve terlik panduflar ile ortamın en hoş görünen kadını olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Erkekler İçin Havalı ve Eğlenceli Tasarımlar

Erkekler İçin Havalı ve Eğlenceli Tasarımlar

Kadınlara yönelik elegan ve şık tasarımların yanında erkekler için de ev içinde klası ve iddialı tarzı ortaya çıkaran panduflar arasından seçim yapmak mümkündür. Panduf ayakkabı, terlik ve bot seçeneklerinin yanı sıra farklı ve birbirinden eğlenceli görünümler ortaya çıkaran figürlü ürünler; erkekler için üretilen ürünlerdendir. Spor tutkunu erkekler için Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş panduf tasarımlarının başında gelir. Dinamik ve eğlenceli stilleri ile ön plana çıkmayı sevenler için hayvan figürleri ve fantastik dünyaya ait izler taşıyan ürünler ön plana çıkarken evde de klasından ve şıklığından vazgeçmeyen erkekler için düz renkli ev botu ve panduf ev terliği gibi modeller tercih edilebilir. Siyah ve gri panduflar, tarzına önem veren erkeklerin ev kombinlerini tamamlar. Panduf erkek terlikleri ise konforundan ödün vermeyen erkeklere hitap eder. Özel olarak dizayn edilen birçok çeşit panduf erkek ayak yapısının rahat etmesini sağlar ve ev giyim ürünleri ile en şık biçimde kombinlenebilecek özellikler taşır.

Yoğun iş temposunun ardından yorulan ayakların dinlendirilmesi için panduf patik modelleri son derece kullanışlı bir alan yaratır. Ayaktaki kan dolaşımını özgür bırakan bu ürünler, yorgunluk hissinin kısa sürede dağılmasına imkân tanırken soğuk günlerde ayakları sıcak tutarak fayda sağlar. Yazlık panduf tasarımları ise ayakların sıcak havalarda da serin ve kuru kalmasına yardımcı olur. Birbirinden farklı, renkli ve iddialı biçimleri ile erkek kullanıcılar için çeşitlendirilmiş olan ev botları, terlikler ya da panduf patikler; kullanıcıların her bakımdan fayda sağlaması için onlara geniş bir alternatif alanı yaratır.

Bebekler İçin Rahat ve Renkli Ürünler

Bebekler İçin Rahat ve Renkli Ürünler

Çocukluk çağı, ayakkabı ve terlik seçiminde oldukça dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Ev içinde okulda ya da kreşte ise rahatlığı ile ön plana çıkan panduflar çocuklar destekleyici ve konforlu seçimlerdendir. Bebeklik çağından itibaren kullanılabilecek alternatifleri bulunan bu ürünler ilk yürüme döneminde olduğu gibi hareketli çağların başladığı yaş aralıklarında çocuğun hareket özgürlüğü kısıtlamadan, rahat bir biçimde yürüyebilmesine olanak tanır. Ayrıca ayağı tam saran ve tabandan bileğe kadar uzanan kalıpları ile soğuk havalarda üşütme riskini de ortadan kaldırır.

Bebek pandufları hava alan dokular tercih edilerek üretildiğinden bebeğin ısıdan doğacak terlemeden dolayı rahatsızlık hissetmesinin önüne geçer. Aslanlı, kedili ya da ayıcıklı panduf çeşitleri erkek bebekler için en çok tercih edilen figürler arasında yer alır. Masal kahramanlarının stilize edildiği prensesli, emojili ya da unicornlu panduf görünümleri ise kız bebeklerin şirin görünümlerini tamamlayan ürünlerdendir. İlk aylarda olduğu gibi ilerleyen yaşlarda da kreş panduf ürünleri çocuğun temiz ve düzenli kalmasını sağlarken gün içinde dilediği gibi koşup oynamasına da fırsat yaratır. Renkleri algılamaya başladığı dönemde ona oyuncak gibi gelecek hayvan figürlü panduf ürünleri çocuğunuz için ekstra bir eğlenme ve öğrenme aracı hâline gelir. Köpekli panduf versiyonları çocuklara hayvan sevgisini aşılamak için iyi bir tercih iken doğadan ilham alan diğer tasarımlar da etkili seçimlerdir.

Çocuk ev pandufları ise bebek ürünlerinden farklı olarak daha geniş hareket kapasitesi yaratacak şekilde dizayn edilir. Sağlam tabanlar, evde gün boyu sürekli olarak hareket hâlinde olan çocukların rahatlıkla kullanımı için geliştirilir. Fermuarlı ve bağcıklı modeller, çocuğun ayağı ile tam olarak uyum sağlayarak esneklik ve konfor seviyesini yükseltir. Bu dönemde ilgi alanlarını keşfetmeye başlayan çocuklar için panduflar da çeşitlenir. Futbolla ilgilenen çocuklar için yetişkinlerde olduğu gibi Beşiktaş, Fenerbahçe ya da Galatasaray panduf modelleri ön plana çıkar. Çizgi filmlerden esinlenen renkli tasarımlardan şirine panduf figürlerinden en çok rağbet gören karakterlerden biridir. Ayrıca emojili panduf tasarımları teknoloji ile yakından temasta olan bütün çocukların severek kullanacağı ürünler arasında yer alır. Ev ayakkabısı panduf tasarımları çocuklar için de özel bir konfor alanı yaratmak için biçimlendirilir.

Destekleyici taban özellikleri sayesinde çocuklar her daim sıcak ve rahat bir panduf deneyimine erişebilir. Aynı şekilde okul pandufu modelleri de evde olduğu kadar kullanışlı özelliklere sahip olmalıdır. Dış alanların etkisine daha açık olması nedeni ile bu ürünlerin daha kaliteli ve kapalı olacak şekilde tercih edilmesi önem taşır. Dışarıda giyilen ürünlerden farklı bulunmayan bazı ayakkabı formlu panduflar; bu noktada ebevenlerin güvenle seçebileceği etkili alternatifler arasında yer alır.

Her yaştan çocuk için yazlık ve kışlık panduf seçenekleri konforlu, eğlenceli ve şık bir alan yaratırken; ürünler farklı cinsiyetlerin dikkatini çekecek özel görünümleri ile de tercih nedeni hâline gelir. Siz de bütün bu etkenleri göz önünde bulundurarak çocuğunuz için en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Ona etkileyici bir hediye vermek için beğeneceğini düşündüğünüz son derece şık bir ürün tercih edebilir, ışıklı panduf gibi orijinal bir seçim ile onu şaşırtabilirsiniz.

Sevgiyi İfade Eden En Özel Modeller

Sevgiyi İfade Eden En Özel Modeller

Panduf çiftler için sevgiyi ifade eden özel bir ürüne dönüşebilir. Sevgililerin ortak deneyimlerini ve zevklerini yansıtan çift pandufları, harika birer armağan alternatifi olarak ürünler arasındaki yerini alır. Şirinliği ile göz alıcı bir görünüme sahip olan tavşan panduf çiftleri, kalp ve çiçek detaylı ürünler, kadın ve erkeklerin ortak zevklerine hitap edecek tasarımlar son derece beğeni toplayan ev pandufları olarak kullanıcılara sunulur. Birbirinden sevimli pandalı panduf tasarımları; çiftlerin birbirine olan aşklarını simgeleyecek türdendir. Panduf panda figürü ile sarılmaktan son derece keyif alan bu sevimli hayvanları ev kombinlerine taşıma imkânı verir. Ayrıca fanatik çiftler için spor takımlarının renklerinin yer aldığı panduflar, aşk mottolarının bir araya getirildiği yazı baskılı ürünler de eşler için tercih edilebilir seçeneklerdir.

Anne kız panduf ürünleri de sevginin her biçimini yansıtacak tasarımları ile etkili bir hediye alternatifidir. Anne ve kızlarının sahip olduğu güçlü bağı yansıtan bu şık ürünler, kullanıcıların özel zevklerine göre çeşitlendirilir. Aynı ürünün farklı numaraları ile anne kız kombinleri yapılabileceği gibi çiftler için özel olarak tasarlanan temalı panduf modelleri ile de şık ve rahat görünümlr elde etmek mümkün hâle gelir. Anne kız kombinlerinin yanı sıra baba oğullar için yapılabilecek seçimler de aile sevgisinin ev giyimine yansıtacak görünümler oluşturmak için idealdir.

Yumuşak Bir His İçin Peluş Panduf

Yumuşak Bir His İçin Peluş Panduf

Peluş, tüylü ve yumuşak dokusu ile birçok tekstil ürününde kullanılan yaygın bir malzemedir. Ayak rahatlığını ve sağlığını destekleyen panduflar için de peluş malzeme son derece etkili seçenekler sunar. Farklı renk tonları ile özelleştirilen peluş ürünler, ayak üstü ve bilek gibi kısımlarda yarattığı soft dokunuşlar ile kadın erkek ya da çocuk fark etmeksizin bütün kullanıcıların beğenisini kazanan bir deneyim yaratır. Düz pandufların yanı sıra peluş kullanılarak ortaya çıkarılan figürlerin kullanıldığı yaratıcı ve eğlenceli modeller hem yetişkinler hem de çocuklar için tercih edilebilir ürünler arasında yer alır. Plastik terlik tabanlı ürünlere ek olarak patik ya da çorap formlarında üretilen peluşlar sayesinde ev içinde attığınız her adımda kendinizi son derece konforlu ve iyi hissetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Evde giydiğiniz her şey ile çok iyi görünecek, rahatlığınızı tamamlarken aynı zamanda size bulunduğunuz her yerde şık görünme fırsatı tanıyacak bu ürünler ile gündelik kombinlerinizi renklendirebilirsiniz.

Siz de her yaşa, her zevke ve her gereksinime uygun pandufların en güzel çeşitlerini Trendyol'un uygun fiyatları aracılığı ile satın alabilir, keyifli ve verimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz! Trendyol fırsatları ile bulabileceğiniz uygun panduf fiyatları ve çeşitleri ile siz de bu rahatlığı ve şıklığı keşfedebilirsiniz. Her yaşa uygun, farklı ve estetik panduflar arasından seçim yaparak sevdiklerinize orijinal hediyeler satın alabilir, dilerseniz kendiniz için en beğendiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Panduf Soğuktan Korur Mu?

Kış aylarında ev içerisinde en çok üşüyen bölgelerden biri ayaklar olduğu için bu kısımların sıcak tutulması amacıyla özel ürünler kullanmak gereklidir. Ayaklarınızı sıcak tutmak üzere tasarlanan panduflar, birçok kişinin beklentilerini karşılamayı başaran ürünlerdir. Söz konusu ürün, soğuk kış günlerinde kullanılabilecek rahat bir ev ayakkabısıdır. Pandufların üretim amacı, ayakları soğuktan korumaktır. Kalın bir kumaştan imal edilen bu ürünler, ayaklarınızın güzelce korur. Bu sayede havanın içeride kalması sağlanır. İçeride hapsolan hava vücut belirli bir sıcaklıkta kalmasını sağlar. Soğuk havalarda ayaklarınızın üşümesini engellemek için gönül rahatlığıyla panduf kullanabilirsiniz. Birçok farklı modele sahip olan panduflar, aynı zamanda gündelik ev giyimini tamamlayan şık parçalardır. Evde terlik olarak panduf giymeyi tercih ederek ayaklarınızın gün boyu sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sayesinde ev kıyafetlerinde ve aksesuarlarında da şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Panduf Altı Kayar Mı?

Ayak rahatlığını ve sağlığını temin etmek üzere tasarlanan pandufların tabanlarının kaymayan malzemeden yapılması önem arz eder. Bu tür malzemeler kullanılarak üretilen panduflar sayesinde ev içerisinde kayma riskinin önüne geçebilirsiniz. Pandufların yerle temas eden kısımlar kaymaya karşı etkili olan özel bir malzemeden imal edilir. Pandufların taban kısmının kaymayan malzemeden üretilmiş olması, özellikle çocukların güvenli bir ev terliği giymesi bakımından önemlidir. Çocuklar sürekli hareket halinde oldukları için kayma riski taşıyan terlikler giymeleri son derece tehlikelidir. Yaşlılar için de aynı durum söz konusudur. Belli bir yaşın üstündeki kişilerin kayıp düşmeleri sonucunda kemik kırılması yaşama riski daha yüksektir. Bu tür tehlikeli durumların önüne geçmek için altı kaygan olmayan bir terlik tipi olan panduf tercih edebilirsiniz. Böylece sağlık, konfor ve güvenlik bakımından avantajlı olan bir ev terliği giyebilirsiniz.

Panduf Hangi Renklerde Vardır?

Her yaştaki kişiye hitap etmeyi başaran bir çeşitliliğe sahip olan panduflar, pek çok farklı renkte üretilir. Özellikle çocuklar için tasarlanan ürünlerin rengârenk modelleri de bulunur. Pembe, beyaz, siyah, gri, yeşil, kahverengi panduflar, farklı kişilerin zevklerine yönelik imal edilen ürünlerdir. Ekstra soğuk kış günlerinde giyebileceğiniz ürünler arasında bulunan siyah panduf zarif ve sade aksesuarları sevenler tarafından tercih edilebilir. Siyahın tam zıt rengi olan beyaz da ev aksesuarlarında sık kullanılır. Beyaz panduf, hem çocuklar hem de yetişkinlere hitap eden bir üründür. Beyazın masumiyetini pandufunuzda da görmek isterseniz söz konusu ürünü tercih edebilirsiniz. Pembe panduf, ev kıyafetlerinde dahi canlı renkleri sevenler tarafından kullanılır. Pembe panduflar, özellikle genç kızlar için son derece caziptir. Diğer ev kıyafetleriyle uyum içerisinde giyebileceğiniz bu ürünleri alabilir, ev şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.