İlgili Kategoriler
Renk
Satıcı Tipi
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Evony Maske

" araması için 208 sonuç listeleniyor
Evony CERRAHİ MASKE
Hızlı Teslimat

EvonyCERRAHİ MASKE

(27356)
CERRAHİ MASKE
49,90 TL
Sepete Git
Evony CERRAHİ MASKE
Hızlı Teslimat

EvonyCERRAHİ MASKE

(3868)
CERRAHİ MASKE
137,99 TL
Sepete Git

Evony Maske Çeşitleri ile Virüslerden Korunun

Maskeler, genel olarak solunum yolu hastalıklarından korumak amacıyla kullanılır. Kişiler arasında bulaşa neden olan enfeksiyon etkenini sınırlamak amacıyla kağıt ya da kumaştan üretilirler. Genellikle cerrahi işlemlerde sağlık personeli tarafından kullanılırlar ve günlük hayatta da geniş kullanım alanı vardır. Solunum yolu hastalıklarından korumayı amaçlayan ve koruyuculuğu yüksek olan bu ekipmanlara Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz. Model ve beden seçenekleri mevcut olan Evony maskeye göz atabilirsiniz. Kullanım yerine göre doğru seçimin yapılması da oldukça önemlidir. Günlük hayatta kullanım alanı geniş olan cerrahi maskeler, hijyenik paketler halinde satılır. Doğru marka seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Kaliteli seçimler yapmak için gerekli olan bazı standartlar vardır. Bunun için kişisel koruyucu ekipmanlarından biri olan maskelerin CE belgesi taşıması gerekir. CE belgesi, sağlık, güvenlik ve çevre koruma standartlarına uygunluğunu gösteren bir işarettir. Evony cerrahi maske, tüm standartları karşılar ve ISO13485, CE, TSE, EN14683, Tıp2/R sertifika şartlarına uygun olarak üretilir. Tam otomatik makinelerde el değmeden üretilen Evony maske 10’lu paket ya da ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz sayılarda kutu içerisinde satılır ve Trendyol’dan indirim ya da kampanyaları takip ederek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı Evony maske çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yetişkin ve çocuklar için özel tasarımları da bulunan ürünleriyle, farklı renk ve desenleri de mevcuttur. Yetişkinler için farklı beden seçenekleri de bulunur ve böylece koruyuculuk dışında konforlu kullanıma da sahip olursunuz. Acıtmayan, yumuşak ve pamuksu elastik kulakları sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Evony maske yorumlarında alışılmışın dışındaki tasarımı ve yüksek koruyucu özelliğine değinilir. Siz de birçok müşterinin severek kullandığı bu ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Doğru Maske Kullanımı İçin Öneriler

Doğru Maske Kullanımı İçin Öneriler

Maskelerin etkili bir korunma için kullanımında dikkat edilmesi gereken temel noktalar vardır. Evony maskeyi kullanmadan önce eller 20 saniye kadar yıkanmalıdır. Hangi tarafın dışa bakacağı konusunda kolaylık sağlayan kulaklık kısmı iç tarafta katlı bir şekilde yer alır. Yüzünüze göre ayarlayabileceğiniz katları açılır. Burun bölgesindeki metale bastırılarak burnunuzun şeklini alması sağlanır. Tek kullanımlık olmaları nedeniyle solunum ya da terlemeye bağlı olarak nemlenebilir. Böyle bir durumda çıkarılıp yenisi takılmalıdır. Özellikle yaz aylarında meydana gelen terleme ile birlikte ciltte hassasiyet oluşabilir. Tüm cilt tipleri için kullanılabilen kaliteli malzemelerden üretilen modeller tercih edilebilir. Latex, paraben ve naylon yapısında yoktur ve bu yüzden hassas ciltler için de uygundur. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda nefesinizi taze tutmak için Evony maske mentollü olanları da tercih edebilirsiniz. Koruyuculuk süresine bağlı olarak en fazla 4 saat kullanılabilir ve insanların yoğun olarak bulunduğu ortamlarda kaldığınız da değiştirmeniz önerilir. Ürünü çıkarırken mikroorganizmaya maruz kalan dış kısma kesinlikle dokunulmamalıdır. Kulaklıklardan tutarak yüzden uzaklaştırılır ve hiçbir yere değdirmeden bir poşet içerisine konarak bu şekilde hemen çöpe atılır. Çıkarma işlemi bittikten sonra yine eller 20 saniye kadar yıkanır. Tam bir koruma için kullanılan ürünün 3 katlı olması uzmanlar tarafından önerilir ve Evony maske 3 katlı olduğu tercih edilir. Bulaşıcı hastalıklar dışında birçok alanda kullanılır. Tozlu ve kirli çalışma ortamlarında da tercih edilir, solunum ile etkileneceğiniz her koşul için evde ve arabanızda bulundurmanız önerilir. Her an nerede ihtiyaç olacağını bilinmediği için çantanızda bile taşıyabileceğiniz Evony maske tekli paketler vardır. Beklenmedik çevre koşullarında her an yanınızda bulunur. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz Evony maske fiyatları her bütçeye hitap eder. Ayrıca bu ürünleri kullanırken yapılmaması gerekenler arasında en önemlisi uzun süreli kullanımdır. Bu durum hastalık gibi durumlarda, hastalığın daha çabuk yayılmasına neden olur ve bu nedenle tekrar kullanım için uygun değildir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise kullanım sırasında ürüne elle temastan kaçınılmalıdır. Bu kez de temas yoluyla hastalık bulaştırılabilir. Her yüze tam uyumu ve burun teli sayesinde sağladığı konforla sürekli temas etmeniz gerekmez böylece tam bir korunma sağlanmış olur.

Websitemizde Evony maske 2000 adet, Evony maske 1000 adet, Evony maske 500 adet, Evony maske 200 adet adet, Evony maske 300 adet gibi çoklu paketler de bulunur. Sürekli kullananlar Evony maske 150 adet ürününü de tercih edilebilir. Uzmanlar, kullanılmayan ürünlerin hava alan kutu ya da torbalarda muhafaza edilmesini önerir. Bu nedenle Evony maske orijinal kutusu ile bir torba içerisinde gönderilir. Damlacık ve hava yoluyla bulaşan hastalıklara karşı cerrahi olanlar etkili bir koruma sağlar. Kullanılan ürün ve markanın doğru seçilmesi sizi en iyi şekilde koruması açısından önemlidir. Evony maske özellikleri bakımından tam bir koruma sağlamak amacıyla tasarlanır. Ayrıca sağlıklı bir ortamda Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilir. Ayrıca el değmeden üretilen, güvenli üretim belgelerine sahip Türkiye'nin ilk ve tek markasıdır. Kullanılan malzeme ve kalitesi onaylanmış olup güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünün yüzünüze uygun boy ve ölçü de olması da önemli olduğundan dolayı farklı beden seçenekleri ile üretimi yapılır. Maksimum verim almak için ürünün boyutuna da dikkat edilmeli ve doğru seçim yapılmalıdır. Yetişkinler için Evony maske small, Evony maske small medium gibi beden seçenekleri bulunur ve yüzünüze uygun ölçüdeki ürünle tam bir korunma sağlanabilir. Beden seçenekleri ve tüm modellerine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Önemli olan başka bir özellik ise 3 katlı olmasıdır. Bu nedenle almak istediğiniz ürünün 3 katlı olmasına dikkat edilmelidir. Markanın tüm modelleri bu yüzden 3 katlıdır. Hem konfor sağlamak hem de kayma yapmaması açısından kulaklıkların da kaliteli olması gerekir. Markanın kulaklıkları; acıtmayan, yumuşak, pamuklu ve elastik yapısı sayesinde hem tam koruma hemde konforu bir arada sunar. Özellikle uzun süreli kullanımlarda yumuşak yapısı ve pamuklu dokusuyla kulakları tahrişe karşı korur. Elastik özelliği sayesinde tam bir tutunma sağlar. Evony cerrahi maske 3 katlı yumuşak elastik kulaklı 50 adet gibi paketler halinde Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Evony maske 50 adet, 100'lü ya da daha fazla sayıda paketler de bulunduğu için ofis çalışanları ve aileniz için çoklu alımlar yapabilirsiniz. Böylece birim fiyatı neredeyse yarı fiyatına düşer ve uygun fiyatlı bu kaliteli ürünleri daha da avantajlı fiyatlara Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca kullananların yorumlarına Trendyol'dan göz atarak satın almadan önce nasıl bir ürün olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğru bir kullanım gereçinde malzemenin kalitesi ve ürünün yüze tam oturması yer alır. Bir başka önemli nokta ise tercih edilen markanın filtrasyon verimliliğidir. Filtrasyon verimliliği testlerinden geçen markalar CE ve ISO13485 belgelerini alır. Trendyol’da ayrıntılı ve net ürün açıklamalarından kontrol ederek bu belgelere sahip olan doğru markayı seçebilirsiniz. Evony’nin sahip olduğu belgeler, tüm bu özellikler ile konfor ve koruma sağlar. Tüm beden ve modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Herkes İçin Uygun Modellerin Özellikleri

Herkes İçin Uygun Modellerin Özellikleri

Tam bir korunma için doğru marka ve ürün seçimi oldukça önemlidir. Bunun için gerekli olan tüm özellikler Evony de bulunur. Bunlar arasında en önemlisi güvenilir ortamlarda üretildiğine dair birtakım sertifikaların bulunmasıdır. Bu anlamda Türkiye'nin ilk ve tek markası olan Evony, %99'a kadar filtrasyon sağlarken bunu içerisinde bulunan Meltblown tabakasına borçludur. Meltblown filtreli olanlar 3 katlı yapıdadır ve içerisinde özel bir filtre bulunur. Bu filtre havadaki damlacık yoluyla bulaşan virüslerin solunmasını engeller. Sadece orta katında değil tüm katların da birden spunbond kumaşı kullanılır. Bu da filtrasyon oranını N99 kriterine yakın olarak çıkmasını sağlar. Böylece yüksek kalite ve koruyuculuğunu kanıtlar. Lateks, naylon, klor ve paraben gibi alerjik maddeler içermez. Bu yapısı sayesinde cildiniz için antialerjik özelliktedir. Ayrıca Türkiye'nin nonwoven esnek kulak bantlı tek üründür. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile kulaklarınız da acı veya ağrı oluşturmaz. Tahriş gibi sorunlarla da karşılaşılaşılmaz. Evony maske incelemesi için Trendyol'dan bulunan yorumlarından faydalanabilirsiniz. Bütün renk ve modellerin üretilmesinin yanı sıra her yüz için farklı Evony maske ölçüleri de bulunur. Bu da tam korunma sağlaması için oldukça avantajlı özelliklerde üretim yapıldığını gösterir. Ürün içerisinde bulunan burun teli sayesinde yüzünüze tam uyum sağlar, bu teller kayma yapmayı önlediği için rahat kullanım imkanı sunar. Hem de filtrasyon dışında hava geçişini engeller. Markanın bütün modelleri aynı kalite de üretilir. Fiyat farkları ürün sayısına göre değişiklik gösterir. Trendyol'dan Evony maske kampanya ve indirimlerini takip edebilirsiniz. Birçok rengi mevcut olup zevkinize hitap eden, estetik görünümlü tek renk ya da desenli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Günlük hayatta sık kullananlar tarafından sevilir, tamamen ihtiyacınıza göre tasarlanır, tercihinize göre model ve bedenlerine Trendyol’dan gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz. Cerrahi olanlar tek kullanımlık üretilen koruyucu ekipmanlardandır. Genellikle 3 katlı olanlar önerilir ve Evony’nin bütün modelleri 3 katlıdır. Özel kumaşlarıyla solunum yoluyla bulaşan hastalıklardan korunmak amacıyla kullanılır. Sağlık personellerinin daha çok kullandığı bilinen bu koruyucu ekipmanlar artık herkes tarafından tercih edilir. Riskli çalışma ortamlarında iş güvenliği için kullanılması zorunludur. Talebin fazla olmasıyla beraber yüksek teknoloji sayesinde sürekli gelişme göstererek birçok modelleri piyasa da bulunur. Bunlardan en sevilenleri ve tercih edilenleri ise Evony maske renkli olanlarıdır. Trendyol’da bütün renklerine ulaşabilirsiniz ve antialerjik özelliği sayesinde renkli modelleri de güvenle kullanılabilir. Sağlığınıza dikkat ederken aynı zamanda tarz ve stilinizden de ödün vermemiş olursunuz. Evony maske mavi, Evony maske pembe, Evony maske beyaz renk, Evony maske yeşil gibi renklerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz. Her zevke hitap eder ve sayesinde girdiğiniz ortamda dikkat çekersiniz. Hastalıklardan korunmak dışında hava kirliliğinin veya polenlerin yoğun olduğu dönemlerde de kullanılabilen bu ürünler alerjik etkenlerden insan vücudunu uzaklaştırmak için bariyer görevi görürler. Hayatınızda bu kadar çok kullanım alanı olan Evony maske desenli olanları da vardır. Yetişkinler için zebra ve çiçek desenli modelleri de bulunur. Trendyol’dan bütün model ve renklerini inceleyebilirsiniz, uygun fiyatlarıyla da her bütçeye hitap eder. İhtiyacınıza göre istediğiniz sayılar da bulacağınız çok fazla paketi vardır. Trendyol’da tüm bu model, desen ve paketler bulunur. Ayrıca Trendyol Evony maske indirimlerini takip ederek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuklar için özel ölçü ve bedenleri de bulunur, severek kullanacakları desenleri de vardır. Evony çocuk maskesi için karpuz ve sosyal mesafe desen seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için 10’lu özel paketler içinde satılan ürünler de vardır. Özel paketler içerisinde olması da hijyenik olarak saklamanızı sağlar. Tercih ettiğiniz model ve paketler Trendyol ile avantajlı fiyatlarla satın alabilir, birbirinden farklı bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Maske Kullanımında Yapılan Hatalar

Maske Kullanımında Yapılan Hatalar

Bazı ülkeler hastalıkların bulaşmasını önlemek ve azaltmak için bu ürünlerin kullanımını uzun yıllar önce alışkanlık haline getirdiler. Bu sebeple piyasada birbirinden farklı desen ve modelde ürün bulmak oldukça kolaydır. Özellikle çocukları kullanmaları için onları ikna etmek oldukça zor olduğu için özel tasarımlar üretilir. Evony maske bedenleri yüze tam uyum sağladığı konfor ile rahat bir kullanım sağlar. Bu durum çocukların kullanımlarının zorunlu ya da gerekli olduğu durumlarda Evony tercih edeceğiniz markalardan biridir. Çoğu markaların yetişkinler için tasarladıkları ürünler çocuklarınız için uygun olmayabilir. Evony’nin bu yüzden çocuklar için ürettiği özel modelleri bulunur. Bu ürünler çocuğunuzun ağız, burun ve çenesini kapatması gerektiği gibi tam kavrar ve yanlardan boşluk oluşturmaz. Onlara özel olarak üretildiği için küçük ölçülerdedir ve bu çocuğunuzun görüşünü engelleyerek rahatsızlık vermez. Çocuklar, hızlı yürüdüğünde ya da koştuğunda rahatça nefes alabilir. Evony maske 250 adet olanlarına Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin koruyuculuğundan faydalanabilmeniz için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Sıkça yapılan hatalar arasında kullanım sırasında sürekli ürüne dokunulması yer alır. Ayrıca burun altında olmaması gerekir ve burun teliyle tam bir kavrama sağlanmalıdır. Çenenizi açıkta bırakmadan katlar tam açılarak takılmalıdır. Gevşek yüze oturmayan modeller de tam bir koruma sağlamadığı için buna dikkat edilmelidir. Maskeyi severek takmaları amacıyla çocuklar için üretilen tasarımlara Trendyol'dan ulaşabilirsiniz. Çocukların konforları için her detay düşünülerek üretilen bu ürünler ile alışkanlık haline getirmeleri ya da kullanmaları konusunda ısrar etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle desenli modelleri sayesinde bu durum daha da kolaylaşır.

Evony maske 160 adet, 200, Evony maske 300 adet olan seçenekleriyle bulabilirsiniz. Çevre kirliliği ve bulaşıcı hastalıkların artması, egzoz dumanları, toz ve polen gibi alerjenlerin varlığı toplumda bu ürünlerin kullanımını artırır. Koruyucu ekipmanlar içinde yer alan bu ürünlere ulaşılması kolaydır ve yüksek koruyuculuğa sahip olduğu için çokça tercih edilir. Bu nedenle çok fazla marka ve model bulunur. Kalite ve konfor da kendini kanıtlayan Evony, birçok müşteri tarafından tavsiye edilir. Renkli ve desenli modelleri bulunduğu gibi. Evony siyah maske çeşitleri de birçok insanın tercihleri arasındadır. Ayrıca çokça tercih edilen Evony maske beyaz olanları ise bu renkler arasında oldukça sevilen modellerdendir. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği açısından risk altında bulunan çalışanlar için de kullanım zorunluluğu olan bu ürünleri bu gibi durumlarda toplu halde alabilirsiniz. Trendyol'dan ulaşacağınız Evony maske koli ile topluca alabilir ayrıca uygun fiyatları ile ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol'un kampanya ve indirim dönemlerinden de faydalanabilirsiniz. Ürünü kullananların objektif olarak yaptıkları yorumları da inceleyebilir, anlaşılır ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz. Evony maske 240’lı paketlerini tercih ederseniz kutu içerisinde ayrı bir poşet ile gönderilen bu ürünlere hijyenik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyaca göre az ya da çok sayıda satışa sunulan bu ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Evony maske 100’lü paketleri de aile boy düşünenler için oldukça avantajlı ürünlerdir. Beden seçeneği bulunan ilk ve tek marka olan Evony modellerine ihtiyacınıza uygun paketlerde sahip olabilirsiniz. Ayrıca elastik kulak bantlarının konforu ile rahat bir kullanım vadeder. Bütün özellik ve kalite bakımından herkesin tercih ettiği bu ürünün tüm modellerini Trendyol'dan temin edebilirsiniz.