Yer Silme Özelliği
Güç (Watt)
Aşılabilir Engel Seviyesi
Fiyat
Renk
Haritalandırma
Garanti Tipi
Hazne Kapasitesi
Özellik
Şarjlı Kullanım Süresi
Ses Seviyesi
Uygulama Üzerinden Kontrol
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Çalışma Modu Sayısı
Garanti Süresi
Ürün Puanı
"

Roborock

" araması için 261 sonuç listeleniyor

Roborock Ürün Çeşitleri ile Temizlikler Daha Hızlı

Modern yaşamın beraberinde getirdiği ihtiyaçlar her geçen gün artıyor. Bu ihtiyaçların en başında ise yaşadığınız ortamın temizliği geliyor. Gün içinde uzun vakit geçirdiğiniz alanların hijyen ve düzeni herkes için büyük önem taşıyor. Oysaki çoğu kişi günlük hayatın koşuşturmasında bu konulara gerekli özeni göstermekte zorlanır. Bu durumlarda sizlere zamandan ve enerjiden tasarruf ettirebilen bir teknolojiye ihtiyaç duyarsınız. İşte tam bu noktada evinizdeki minik bir yardımcı sizin için harikalar yaratabilir. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan çalışan robot süpürgeler evinizin temizlik ihtiyacının karşılanması konusunda yardımınıza yetişiyor. Yüzlerce farklı robot süpürge markasının arasında ise Roborock marka robot süpürge çeşitleri kalitesi ve teknik özellikleri ile dikkat çekerler. Minimal ve işlevsel tasarımları ile ev süpürme işini tamamen üstlenen bu yardımcılar kendi şarj hazneleri aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde şarj olurlar. Geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen Roborock robot süpürge, ıslak veya kuru zemin fark etmeksizin etkin temizlik yapabilir.

Hayatı Kolaylaştıran Roborock Akıllı Robot Süpürgeler

Hayatı Kolaylaştıran Roborock Akıllı Robot Süpürgeler

Çalışmaya başladığı andan itibaren Roborock harita kaydetme özelliği ile etrafına sinyaller yollayarak karşılaşacağı engelleri ve alanın büyüklüğünü hesaplayıp buna uygun bir harita ortaya çıkarır. Bu sayede evinizin temizliğini kısa sürede ve eksiksiz olarak gerçekleştirebilir. Algılama yeteneği sayesinde ise evinizdeki eşyalara çarpmadan durur ve bulunduğu ortama zarar vermez. Klasik elektrik süpürgelerinden farklı olarak siz dışarıda işlerinizi hallederken robot süpürgeniz size ihtiyaç duymadan evinizi temizleyebilir. Size de eve geldiğinizde temizliğin konforunu yaşamak kalır. Örneğin, Roborock s6 2000 Pa'lık emiş gücü ile kiri ve tozu kolayca temizler. Süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliği ile sizlere zahmetsizce kusursuz bir temizlik deneyimi sunar. Roborock s6 özellikleri bakımından da rakiplerini geride bırakır. Uzun çalışma süresi, yüksek emiş gücü, zaman planlaması ve akıllı navigasyon özellikleri ile evinizi mükemmel şekilde temizleyebilir. Roborock s6 pure modeli ise oldukça tercih edilen bir diğer modeldir. Temizlik esnasında oldukça sessiz çalıştığı için gürültü kirliliğinin önüne geçer. Otomatik süpürme yapabilmesi sayesinde sizlere profesyonel temizlik imkânı sunar. Ürün zemini süpürdükten sonra otomatik olarak paspaslama işlemine geçerek evinizi tam anlamıyla temizler. En sevilen modellerden biri olan Roborock s6 maxv etkili bir pil performansına sahiptir. Evinizi 180 dakika boyunca durmadan temizler. Döneminin en iyilerinden biri olan model, çok katlı evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün harita sistemine 4 farklı kata kadar ekleme yapılabilir. Ayrıca ürünü sesli komut ile kolayca kullanabilme imkanınız vardır. Ürünü yönetirken kullandığınız mobil uygulama sizi fırça ve filtre temizliği konusunda uyarır. Bu şekilde ürünün bakımlarını atlamaz ve daha uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ev Temizliğinde Alışkanlıklarınızı Değiştiren Roborock Süpürgeler

Ev Temizliğinde Alışkanlıklarınızı Değiştiren Roborock Süpürgeler

Roborock markası kullanıcılarının yaşamını kolaylaştıran işlevsel ürünleriyle kısa sürede büyük bir başarı kazanmıştır. Son dönemin popüler ürünlerinden biri olan robot süpürgeler açısındansa müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmasından dolayı tercih edilir. En yeni teknolojiler ve kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan Roborock marka robot süpürgeler kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Evinizin veya ofisinizin her alanını en ideal şekilde temizleyen Roborock robot süpürgenin kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Ünlü teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası olarak robot süpürge teknolojisi alanında uzman olan Xiaomi Roborock süpürgeleri hem kurulum hem de kullanım bakımından kullanıcılarına kolaylık sağlar. İsterseniz akıllı telefonlarınıza hızlıca indirebileceğiniz mobil uygulamadan ya da kendi sisteminden süpürgenizi çalıştırabilirsiniz. Roborock kurulum açısından son derece zahmetsiz bir kullanım olanağı sunar. Kuruluma başlamadan önce etrafta tehlike oluşturabilecek küçük eşyaları ve perde püskülü gibi ürünleri kaldırmanız iyi olacaktır. Sonrasında temizlenecek odanın kapısını kapatıp robot süpürgenizin şarj istasyonunu istediğiniz bir noktaya yerleştirin ve güç düğmesine basın. Süpürgenizi mobil uygulamadan yönetmek istiyorsanız uygulamayı telefonunuza indirerek işe başlayın. Sonrasında ise cihazın üstündeki kapağı kaldırıp Wi-Fi durum gösterge ışığının sorunsuz şekilde yandığından emin olun ve robotunuzu uygulama üstünden çalıştırın. İşte Roborock süpürgeniz ile temizliğe başlamak bu kadar zahmetsiz ve hızlıdır. Evinizin mükemmel temizliği için en iyi tamamlayıcılar ise bir robot elektrikli süpürge ve bir kablosuz elektrikli süpürgedir. Roborock h6 kablosuz elektrikli süpürge, emiş gücü, filtreleme sistemi ve kullanışlı tasarımı ile evinizin derinlemesine temizlenmesine katkıda bulunur. Tüm yüzeylerde derin ve uzun süreli temizlik için tasarlanan ürün ile koltuk ve yatak gibi döşemelerinizin üstündeki tozlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Roborock s7, bu temizliği tamamlamak için en uygun yardımcı olacaktır. Siz döşemelerinizdeki toz ve kirden kurtulurken gelişmiş titreşim özelliği ile robot süpürgeniz yerdeki zorlu ve yapışmış kirlerden kolayca kurtulacaktır. Ayrıca ürün ıslak mop özelliğini halı gibi yüzeylere geldiğinde otomatik kapatır ve size zahmet vermeden uzun süre çalışır. Rakiplerine göre daha kısa sürede şarj olması sayesinde bütün evinizi az zamanda kolayca temizler.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Roborock Süpürge Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesi ile Roborock Süpürge Modelleri

Markanın en sevilen modellerinden biri olan Roborock s5 robot süpürge; yüksek emiş gücü, haritalama, akıllı navigasyon ve hızlı şarj süresi gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Hem sert zeminde hem de halı üstünde çalışan bu model yerdeki kirleri süpürmesinin dışında ıslak mop özelliği ile yerleri derinlemesine siler. Haftalık programlama yapabilmesi ve temizlik esnasında şarj olabilmesi sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Ayrıca bu model 150 dakikalık çalışma süresine ve 2000 Pa’lık emiş gücüne sahip olması nedeniyle de fazla tercih edilmektedir. Roborock s5 max ise kullanımı kolaylaştıran bütün bu özelliklere sahip olmasının yanı sıra 180 dakikalık çalışma süresiyle dikkat çeker. Daha uzun çalışma süresine sahip olması nedeniyle geniş alanlarda temizlik yapmak isteyen kullanıcılar bu modeli severek kullanır. Çoklu dil desteği, basınçlı mop özelliği, çoklu harita desteği ve sessiz moduyla diğer modellerden ayrılır. Kalitesi nedeniyle tercih edilen Roborock s5 max fiyat bakımında da müşterilerin favorileri arasında yer alır. Gelişmiş teknolojisi ve özelliklerine rağmen erişilebilir fiyatıyla en çok tercih edilen modellerden biri olma niteliğini taşır. Roborock s5 max kurulum açısından kullanıcılarına birçok kolaylık sağlar. Mobil uygulama üstünden cihazını kontrol ederek evinizin haritasını çıkartabilirsiniz. Cihaz sensörler yardımıyla tüm evi eşyaların konumlarına göre haritalandırır. Temizleme işlemini hafızasına attığı haritalamaya göre yapar ve internet bağlantısı kopsa bile temizliğe devam eder. Yüzeylere göre farklı temizleme modu ve özel kir algılama sensörüyle derinlemesine temizlik sağlar. Geniş ürün yelpazesi arasında en sevilen modellerden biri olan Roborock vacuum cleaner s5 max, geliştirilmiş bataryası ile uzun saatler temizliğe devam edebilir ve özel tasarımı ile sizlere kolay temizlik imkanı sunar. Alan algılama sensörü sayesinde ürünün istemediğiniz alanlara gitmesini kolayca engelleyebilirsiniz. Ayrıca otomatik şarj ünitesi sayesinde şarjı azaldığı anda kendini otomatik olarak şarj eder. Roborock süpürge fiyatları ve çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.