Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Bıçak Sayısı
Paket İçeriği
Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gillette Mach 3 Turbo

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Gillette Mach 3 Turbo

Gillette Mach 3 Turbo Kolaylığı

Her kadında olduğu gibi erkeklerin de kendilerine uyguladıkları bazı bakım ürünleri mevcuttur. Özellikle tıraş olma durumu erkeklerin başlıca yaptıkları bakımlar arasında yer almaktadır. Genel anlamda oldukça sıklıkla kullanılan jiletler, bazı durumlarda tehlike arz edebilmektedir. Seçim yaparken keskinlik oranı ve koruma kalkanları dikkatlice incelenip, kendiniz için en uygun olan ürünler seçilmelidir. Bu konuda insan vücudunu oldukça düşünen ve üstün güvenlikli olan Gillette Mach 3 Turbo, kişilere istenilenden de fazlasını vermeyi hedeflemiştir. Jilet üzerinde bulunan ve plastik yapıda üretilmiş koruyucu kapak sayesinde kullanmaya başlarken elinizi kesme gibi bir ihtimaliniz bulunmamaktadır. Aynı zamanda jilet kullanımı genel olarak erkek sakalı üzerinde tüm kılların yok olmasını sağlamayabilir. Bu ürünün 3 bıçaklı olmasının sebebi ve en güzel yönü de bir bıçağın alamadığı kılı diğer bıçağın alabilme ihtimalidir. Bir yön üzerinde birden fazla bıçak kullanımı hem tıraş işlemini daha kısa sürede bitirmenizi sağlar hem de yüzünüzü kesme ihtimaline izin vermez. Aynı zamanda bu ürünlerde satın aldığınız bir jileti bir defa değil de birden fazla kez kullanma imkanınız bulunmaktadır. İçerisine uyguladıkları kaliteli bıçak, bir kerede körelecek cinsten değildir. Birden fazla kullanımda da yine ilk günkü gibi başarılı bir tıraş işlemi sağlanmasına yardımcı olacaktır. Yine kullanılan bıçağın kalitesi sayesinde bıçağı vücudunuza süreceğiniz zamanda kayganlık oranı yüksek olduğu için vücudunuzda tahriş yapmadan başarılı bir işlem yapmış olursunuz. Bu ürün sayesinde sadece yüzünüzde değil farklı yerlerde de tıraş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vücudunuzda en hassas olan bölgelerden biri ise yüz kısmınızdır. Tahriş olmaya ve yıpranmaya en müsait bölgelerden bir tanesidir. Bu nedenle yüzünüze uygulayacağınız ürünleri dikkatlice seçmeniz gerekmektedir. Mach 3 turbo, kullanışlı olması sebebi ile kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir. Kullanışlı olması, bir ürünü bir yere değil vücudunuzda birden fazla yere uygulamanıza izin verir.

Gillette Mach 3 Turbo Yedek Bıçak Özelliği

Hayatınızın her alanında satın almış olduğunuz ürünler sizlere birden fazla kullanım ve oluşabilecek aksaklıklara karşı önlem almak amacıyla bazı ek ürünler sunuyorsa kârlı bir alışveriş yaptığınızın göstergesidir. Kişisel bakım ürünlerinde de hijyene dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu kullanacağınız ürünleri dikkatlice inceleyip, hangi cilt yapısına uygun olduğunu da bilmenizde fayda olacaktır. Özellikle tıraş ürünlerinde sizlere sağladığı faydalar göz önünde bulundurulmalıdır. Gillette Mach 3 Turbo ürünlerinde ilk günkü keskinliği sağlayabilmek için yeni bir ürün kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Kaliteli bıçaklar sayesinde eski ürününüz tıpkı ilk günkü gibi aynı keskinlik ve hijyen ile işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır. En önemli özelliklerinden bir tanesi de dayanıklı bıçak kullanımıdır. Bıçaklar uzun süreli kullanımda dahi eski hassasiyet ve kesinlikte işlem yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu ürünler bazen tek pakette bazen de set halinde birden fazla şekilde satılmaktadır. Kişilerin tercihlerdindeki en büyük etkenlerden bir tanesi de paketin içinde yedek bıçakların bulunmasıdır. Gillette Mach 3 Turbo yedek tıraş bıçağı, her ne kadar kısa sürede körelmese de köreldiği takdirde çıkarılabilir başlık özelliği ile yenisini kısa bir sürede ve kolayca değiştirebilirsiniz. Bu bağlamda hem ikinci bir ürün alarak ekstra masraf yapmamış olursunuz hem de işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanıcılarının yüzünü güldüren bir diğer özelliği ise turbo özelliğinin olmasıdır. Bu özellik ile tıraş aparatının üzerinde hem alt hem de üst olmak üzere iki farklı jelimsi yüzey bulunmaktadır. Bu yüzeyler sayesinde tıraş işleminiz daha kısa sürecek ve cildinizde bir yere birden fazla kez bıçak değdirmemiş olursunuz. Alt ve üstte bulunan bu yüzeyler kılların oynamasına engel olarak daha hızlı bir kesme işlemi yapmanıza fayda sağlayacaktır. Yüzeylerin kıllara değen bölümünü tek seferde kökünden temizlemenize olanak vermektedir. Turbo özelliği ile hızlı kesim yapmanıza ve üzerlerinde bulunan jeller sayesinde kılları rahatça yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Rahat bir kullanım imkanı sağlayan bu ürün, sizlerin de zamanından fazla almadan tıraş olup, ferahlamanıza imkan sağlamaktadır. Gillette Mach 3, aynı zamanda kişilerin rahatlığı da düşünülerek tasarlanmıştır. Özellikle avuç içinize tam sığacak bir boyutta olup, tıraş işlemi boyunca elinizi acıtmayacaktır. Ürünleri ortalama bir el boyutunda üretilmiştir. Ne elinizden büyük ne de küçük gelmektedir. Bu şekilde de yine daha pratik ve sağlıklı bir tıraş işlemi yapabilirsiniz.

Gillette Mach 3 Turbo Mükemmelliği

Tıraş olmak insanın kendisini her daim temiz ve ferah hissetmesini sağlar. Yüz üzerindeki kıllar belli aralıklarla uzayarak, tıraş işlemi gerektirmektedir. Bazen ani bir iş görüşmesi veya beklenmedik bir davet sonrasında özel bir mekanda bulunmak gerekebilir. Bu sebeple bir erkek kuaförüne gidip, saatlerce zamanınızı vermek istemeyebilirsiniz. Teknolojinin de gelişmesi ile artık birçok üründe olduğu gibi tıraş işlemini de evinizde yapabilecek durumda olunmuştur. Hem daha az maliyetli hem de kısa zamanda işlem yapabilmesi sonucu sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu işlemi yaparken biraz daha dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle aceleniz var ise o telaşla yüzünüzü kesebilirsiniz. Yumuşak dokusu ve profesyonel dizaynı ile Gillette, sizlere Mach 3 Turbo gibi üstün özellikli bu ürünü kullanma fırsatı vermiştir. Ne kadar telaşlı olursanız olun tahmin edeceğimizden daha kısa bir sürede sizleri tıraş etmektedir. Üstelik kesme ve tahriş durumu olmadan, oluşacak yaraları da engelleyecektir. Bu ürün ile çukur veya tümsekte kalan kıllarınız dahi ustalıkla saniyeler içine tertemiz kalacaktır. Bu ürünün en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de kişilere rahat bir kullanım imkanı sağlamaktır. Ergonomik yapısı ile yüzünüzde adeta bir yağ gibi kayıp, tüm kıllarınızın kökünden kesilmesini sağlamaktadır. Yüzünüzdeki inişli çıkışlı yerleri rahatça temizleyebilmek adına özel olarak tasarlanmış oynar başlığı ile rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Böylelikle yüzümüzün kesilme ihtimali olmadan daha sağlıklı bir işlem yapmış olursunuz. Teknoloji yalnızca hayatımızın belli kısımlarında değil artık her alanda geliştirilen ürünler ile kendini belli etmiştir. Gillette, gün geçtikçe insan hayatınızı kolaylaştırıcı ve teknolojinin güzelliklerinden faydalanarak üretim yapılmış ürünleri ile karşınıza çıkmaktadır. Sağladığı avantajlar ile kullanan kişilerin yüzlerini güldürmeyi başarmıştır. Tıraş işlemi genel anlamda uzunca zamanınızı aldığı için pek tercih edilmez. Tüm bu tabuları yıkmak adına tıraş işlemini eğlenceli ve kolay hale gelmesini sağlayan Gillette Mach 3, ilk tercihler arasında yerini almayı başarmıştır. Tamamıyla üretiminde daha rahat ve sıra dışı bir kolaylık sunmaya çalışılmıştır. Yine kullanıcıları düşünen bir özelliği de bıçak kısmın altında bulunan 10 katmanlı koruyucu şerittir. Bu şerit sayesinde bıçak cildinizle temas etmez ve ekstra olarak kesilme durumu olmaz. Jel şerit ile cildiniz tahriş olmaz ve tıpkı bir masaj yaparmış etkisi verir. Yumuşaktır ve cildinizde acıtma yapmaz. Sağladığı bu avantajlar sayesinde hem tıraş işlemini kullanıcılarına sevdirmiştir hem de sıkıcı gibi görünen bu durumu eğlenceli hale getirmeyi başarmıştır.

Gillette Mach 3 Turbo Özellikleri

Uzun yıllardır tıraş konusunda üstün başarılarını ortaya koymuş olan Gillette, bu serisi ile de bir ürüne makine denmesi için özellikle elektrikli ve pilli olarak çalışır tezini de çürütmüştür. Mach 3 özellikle sap kısmıyla aslında makineyi temsil etmektedir. Bu bağlamda özellik olarak çıkarıp, takılabilen başlıklar ile ekstra olarak masraf yapmamış olursunuz. Sap kısmı uzun seneler kullanılabilir. Önemli olan başlık kısmının zamanla değiştirilebilir olmasıdır. Artık bıçağınızın eskidiğini ve değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız hem paket içerisinde verilen veya ayrı olarak satın alabileceğiniz bir veya birden fazla başlık elde edebilirsiniz. Başlık kısmındaki bıçakların yapımında yine teknolojinin güzelliklerinden faydalanılmıştır. Özellikle üretimi yapılmış olan bıçaklar ultra ince olarak kesilmiştir. Bu durum da cildinizin kesilmesi durumu olmaz. Özellikle bıçak üretiminde içerisinde elmas kesim karbon bir yapı bulunmaktadır. Bu da ekstra olarak dayanıklılık ve keskinliğini oldukça yüksek bir seviyeye taşımasına yardımcı olmaktadır. Mach 3 lerde özellikle bir defa kullanım değil de birden fazla kez kullanım imkanınız bulunmaktadır. Bu bağlamda fazladan ürün alarak masraf yapmamış olursunuz ve bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 3 olarak simgelendirilmesinin nedeni üzerinde tam 3 adet bıçak bulundurmaktır. Bu da yüzünüzdeki kılların 3 kademede kesilmesini sağlar ve bu şekilde istenilen kısalınca bir tıraş işlemi yapmış olursunuz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bu Gillette ürünü, üzerinde ustalıkla işlenmiş olan gelişmiş kayganlaştırıcı bant sayesinde yüzünüzü tahriş etmeden tek seferde kökten bir temizlik hizmeti sağlar. Yine sevilen özellikleri arasında yer alan ve özellikle yüzümüzün kıvrımlarına hızlıca uyum sağlayacak olan oynar başlık sayesinde daha rahat ve hızlı bir tıraş işlemi yapmış olursunuz. Ele rahatça oturmasını sağlayacak olan sap kısmı özenle düşünülüp, piyasaya sunulmuştur. Parmaklarınızın tutma yerlerindeki kaydırmaz lastikler, tıraş esnasında elinizin kaymaması için üretilmiştir. Eliniz sap üzerinde sabit olmazsa en ufak bir harekette yüzünüz kesilebilir. Gillette Mach 3 Turbo yedek tıraş bıçağı 12'li paket içerisinde tam 12 adet yedek başlık barındırmaktadır. Bu paketlerde bir sap ve belirtilen sayıda tıraş bıçak sayısı ile işlem yapabilirsiniz. Paket içerisinde özellikle düşünülüp, tasarlanmış olan ve sap kısmına başlığı takip çıkarırken zorlanmamanız adına özel paketten başlıkları çıkarmadan sap kısmını sabitlediğinizde kolayca takılan bir tasarım vardır. Böylelikle aksi bir durumda elinizin kesilme ihtimali de ortadan kalkmıştır.

Gillette Mach 3 Turbo Kullananların Memnuniyeti

Yeni nesil ürünler gün geçtikçe insanların hayatlarını kolaylaştırmak adına farklı şekillerde satışa sunulmuştur. Bu ürünler gerek maliyet gerekse de görünüm açısından oldukça dikkat çekmektedir. Yeni nesil üretimler arasında kişisel bakım ürünleri de sıklıkla adından söz ettirmektedir. Erkeklere yönelik yapılmış olan kişisel bakım üreticilerinden biri olan Gillette, hem görünüm hem de ise yararlık bakımından oldukça üst düzey ürünler çıkarmayı başarmıştır. Satılan sapların yanında ek olarak verilen başlıklar da ekstra masraf yapmadan kullanabileceğiniz türdendir. Gillette Mach 3 turbo 8'li yedek tıraş bıçağı içerisinde sap ve 8 adetten oluşan yedek başlık bulundurmaktadır. Bir başlığın kullanım ömrü oldukça uzun olduğu için 8 adet başlık sizlere uzunca bir süre yetecektir. Elinizde kullandığınız bir sap var ise sadece başlıklardan oluşan bir paket de bulunmaktadır. İster 8'li ister de 12'li olarak satın alabilirsiniz. Kullandığınız sapta bir kırılma veya bozulma yaşarsanız yenilemek adına sadece saptan oluşan tekli bir paket de alabilirsiniz. Trendyol üzerinde yalnızca sap ve başlıkları değil aynı zamanda bakım ürünü bulunan paketleri de bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Bu paketlerin içinde pürüzsüz bir cilt elde edebilmeniz için tıraş köpüğü de hediye olarak verilmektedir. Tıraş köpüğü, Mach 3 kullanmadan önce nemli yüzünüze iyice sürülür ve o şekilde bir tıraş işlemi yaparsınız. Hem kıllarınızın daha iyi kesilmesine hem de bıçağın yüzünüze zarar vermemesi ve cildinizi yumuşatması için kullanılabilir. Bu paketin içinde de yine yedek bıçak bulunmaktadır. Bu ürünler ile her zaman ve her yere tedarikli bir şekilde gidebilirsiniz. Mach 3 ürünleri yüzünüzde inanılmaz bir etki bırakacaktır. Bazı erkekler özellikle sinek kaydı tıraş olmayı severler ve bu işlem ile oldukça bakımlı görünürler. İşte bu ürün ile en mükemmel ve masrafsız sinek kaydı tıraşı olabilirsiniz. Kuaföre gitmeye vaktiniz olmadığında veya masraf yapmak istemiyorsanız uygun fiyatlar ile dilediğiniz zaman tıraşınızı ve bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Sakallarınıza veya bıyıklarınıza üstün konfor sağlayan bu makine ile istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Bu ve bunun gibi sizlere kolaylık sağlayacak daha birçok paket bulunmaktadır. Avantajlı olabilecek bir diğer paketin içinde de yine sap, yedek başlıkları ve hassas ciltlere kullanıma uygun 2 adet tıraş köpüğü bulunmaktadır. Boyutları normaldir ve uzun süre işinize yarayacaktır. Benzer paketleri uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu indirimler de kullanıcıların yüzlerini güldürmektedir.

Gillette Mach 3 Turbo Fiyat ve Modelleri

Bakım, kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de öneme sahiptir. Belli zaman ve bütçe ayırıp tıraş olmak, bazen iş için gereklidir bazen de kendi zevklerinize dayalı olarak yapılmaktadır. Özel günlerinizde veya ani gelişen görüşmeleriniz için çok kısa bir sürede yüzünüzde o mükemmelliği yakalayabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Teknolojinin de gün gün artması ile bu yeniliklerden faydalanan Gillette, yeni Mach 3 turbo 3d serisi ile sizlere mükemmelliği sonuna kadar sunmaktadır. Yeniliklerine yenilik katan bu marka, özellikle erkeklerdeki çene ve çene altı kısımların kıvrımlı olmasına dayalı olarak ultra dönen başlığı ile kısa sürede tertemiz bir cilt elde etmenizi sağlayacaktır. Sap kısmında tam 10 kat olarak tasarlanmış jel kısım hem yüzünüzü nemli tutmanıza hem de bıçak kenarlarının direkt olarak yüzünüz ile temas etmemesine yardımcı olmaktadır. Sapın hemen orta kısmında tasarlanan mavi bölge başlık kısmının gövdeden yaklaşık 10 derece kadar dönmesini sağlayarak yüzünüzde tek bir kılın bile kalmasını engellemektedir. Böylelikle yüzünüzdeki bir bölgeye bıçağı defalarca sürmenize gerek kalmayacak ve yüzünüz tahriş olmayacaktır. Aynı zamanda yine sap kısmında tasarlanan elleriniz ıslak veya kuru da olsa kayma yapmayacak kaydırmaz bölgedir. Katmanlı bir şekilde ve gelir ve 3 kısımdan oluşmaktadır. Bu ürün yüzünüze tam bir şekilde oturarak işlem sırasında elinizin yorulmasını engeller ve daha rahat bir tıraş işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Bu ürün set şeklinde de satılmaktadır. Yanında ekstra olarak bir de hassas cilt yapısına uygun olarak verilen tıraş köpüğü de bulunmaktadır. Ortalama boyutlarda satılır ve sizlerin uzun süre kullanmasını sağlayacaktır. Bir ürünün sizlere sağladığı rahatlık, konfor ve zamandan tasarruf süreçlerine bağlı olarak fiyatta farklılıklar meydana gelebilir. Almış olacağınız 2 yedek bıçağa nazaran 4 veya 12’li yedek bıçaklar daha pahalıdır. Bazen de paket haline satıldığı için indirimler uygulanır. Bu indirimler sonucunda 2 ürün fiyatına 4 ürün satın alabilirsiniz. Bu işlem de oldukça karlı olacaktır. Hem kendi rahatlığınızı hem de ekstra olarak bütçenizi düşünüyorsanız Gillette ürünlerinden kendinize en uygun olanı seçip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünü henüz kullanmadıysanız ve almayı düşünüyorsanız fakat herhangi bir bilginiz yok ise Trendyol üzerinden Gillette Mach 3 Turbo yorumlar kısmından daha önce bu deneyimi yaşayıp, yorum yazan kullanıcılarımıza göz atabilirsiniz. Yakın çevrenizde yine bu ürünü kullanan kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.