İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ağırlık
Satıcı Tipi
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Web Color
Ürün Değerlendirmesi
"

Gri Sprey Boya

" araması için 1047 sonuç listeleniyor
Akçalı Sprey Boya 400 ml 357 Metalik Gri

AkçalıSprey Boya 400 ml 357 Metalik Gri

(99)
Sprey Boya 400 ml 357 Metalik Gri
96 TL
Sepete Git
DAYSON ACRYLIC SPREY BOYA AÇIK GRİ 400ML

DaysonACRYLIC SPREY BOYA AÇIK GRİ 400ML

39,99 TL
Sepete Git

Geniş Kullanım Alanlarına Sahip Gri Sprey Boya Çeşitleri Trendyol'da!

Sprey boya, farklı çeşitlerdeki yüzeylerde kullanım alanına sahip bir ürün çeşididir. Ahşap, metal, plastik gibi farklı yüzeylerde kullanıma uygun olarak formüle edilen modeller, basınçlı kutular içinde sunulur. Kullanım kolaylığı ve farklı renk seçenekleri ile evde yapılan dekoratif değişikliklerinden, tamirat işlemlerine kadar birçok amaçla kullanılır. Eskimiş eşyaları bu seçenekler ile yeni bir hale getirmeniz hem basit hem de tasarruflu bir yöntemdir. Bu modeller, ürünün püskürtülmesi mantığı ile çalışır. Basınçlı kutu ve başlık, ürünün yüzeye rahat bir şekilde püskürtülmesine olanak tanır. Avantajlı ve kolay bir kullanım sunan seçenekler ile işlemler kısa sürede tamamlanabilir. Gri sprey boya yorum ve deneyimleri sayesinde farklı uygulama şekillerini görebilirsiniz. Yüzey çeşitlerine göre farklı seçenekler vardır. Ahşap, metal ve plastik yüzeylere özel gri sprey boya satın alarak işlemleri pürüzsüz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında, multi surface püskürtücü seçenekler, bütün yüzeylerde kullanıma uygun olarak formüle edilir. İhtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden birini tercih ederek hasar görmüş yüzeyleri kusursuz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Gri sprey kumaş boyası ve diğer ürünleri de detaylı inceleyebilirsiniz. Sprey gri saç boyası ile havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gri sprey boya tavsiye edenler ürünlerin avantajlarını deneyimlemiş tecrübeli kişilerdir. Trendyol üzerinden Gri sprey boya kullananlar sayesinde seçenekler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farklı Yüzey Çeşitlerine Uygun Gri Sprey Boya Çeşitleri

Farklı Yüzey Çeşitlerine Uygun Gri Sprey Boya Çeşitleri

Yaşam alanlarında yapılan değişikliklerde ürün kullanımı oldukça yaygındır. Evdeki beyaz eşyalarınızı metalik ürünler ile bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Metalik püskürtücü sıvılar birçok farklı tona sahiptir. Evinizde görmek istediğiniz renk tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Metalik gümüş gri sprey boya gibi neredeyse her tonu içeren ürün çeşitleri mevcuttur. Simli gri sprey boya renklerin yanı sıra mat renkler de oldukça dikkat çekicidir. Dolap kapaklarını bu ürünler ile boyayarak nostaljik ve orijinal bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük olarak kullandığınız ahşap yemek masasını, gri sprey ahşap boyası ile farklı bir görünüme kavuşturabilir ve evinizde büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Gri sprey boya çeşitlerinden gümüş renk yaygın bir kullanıma sahiptir. Açık gri sprey boya parlak görünümüyle, özellikle metal aynaların ve saksıların kenarlarında kullanarak yaratıcı ürünler oluşturabilirsiniz. Yine benzer tonlara sahip olan parlak gri sprey boya da aynı amaçla kullanılabilir. Jant gri sprey boya, arabalarda ve lastik jantlarında hasarlı görünümleri düzeltmek için sıklıkla kullanılır. Jantlar çoğunlukla bu tonların kullanıldığı metal yüzeylere sahiptir. Kullanım şekline bağlı olarak, lastik jantlarında zamanla aşınmalar ve yüzeyinde bozulmalar meydana gelebilir. Bu durumu düzeltmek için en iyi yöntemlerden biri alüminyum gri sprey boya gibi ürünler kullanmaktır. Lastik jantı için uygun ürünler ile hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir. Uygulaması oldukça basit olan ürünler, yüzeyden belli bir mesafeden püskürtücü sıkılarak kullanılır. Lastik jantlarında genellikle ısıya dayanıklı gri sprey boya tercih edilir. Bunun nedeni, araç lastiklerinin kullanım esnasında ısınmasıdır. Jant sıvı çeşitleri ısıya dayanıklı şekilde üretilerek, ürünün zamanla akması ve bozulması engellenir. Lastik jantlarında kullanılan bir başka ürün çeşidi çelik gri sprey boya ürünüdür. Jant ile birebir aynı rengi elde etmenizi sağlayan bu ürünler ile yeni gibi görünen jantlara dakikalar içinde kavuşabilirsiniz. Arabaların çizilmesi gibi durumlarda da oto püskürtücü sıvılarına başvurulur. Özellikle bu renkteki araçlarda metalik oto püskürtücü ürünleri sıklıkla kullanılır. Hasar gören bölgeyi dakikalar içinde pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olan seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dikkat Çekici Gri Sprey Boya Çeşitleri

Dikkat Çekici Gri Sprey Boya Çeşitleri

Oldukça farklı renk seçeneklerine sahip olan gri sprey boya çeşitleri, her türlü dekorasyon ve tamirat işlemlerinde kullanılabilir. Mutfakta yer alan doğalgaz borularını sedefli püskürtücü sıvı ile kullanarak dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Plastik yüzeylere sahip ürünler de püskürtücü sıvı ile rahat bir şekilde kullanılabilir. Gri plastik sprey boya kullanarak plastik eşyalarınızı bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oldukça dayanıklı bir kullanım sunan püskürtücüler, yüzeylerde uzun süre aşınmadan kalabilir. Rengin farklı bir tonu olan antrasit son dönemde popüler renk seçenekleri arasına girer. Antrasit gri sprey boya ile kapı, dolap kapağı, sandalye ve sehpalar rahat bir şekilde kullanılabilir. Her renk ile uyum sağlayan ürünler, müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Metal püskürtücü, kullanıldıkları yüzeyi dayanıklı bir hale getirir. Özel bir formülasyona sahip metalik gri sprey boya çeşitleri paslanma, aşınma ve solma gibi yüzeyi yıpratan durumlardan korumak için kullanılabilir. Özellikle, ıslak ve nemli alanlarda bulunan eşyalar, metalik ürün çeşitleri ile daha dayanıklı bir hale getirilebilir. Metalik püskürtücüler hem iç hem de dış mekanlarda uygulama yapmak için elverişlidir. Dayanıklılık özelliğine sahip olduğu için araçlarda, lastik jantlarında, balkon ve bahçe eşyalarında sıklıkla tercih edilir. Platin gri sprey boya ile şimşek ürün seçenekleri de araçlarda kullanıma oldukça uygundur. Aracınızın hangi renk tonuna sahip olduğunu öğrenerek işlevsel ve tam kapatıcı özelliğe sahip metalik sıvı seçeneklerine yönelebilirsiniz. Gri renklere sahip sıvı ürünler, oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Hem dekorasyon hem de tamir amaçlı faydalanılan ürünlerden biri akrilik gri sprey boya çeşitleridir. Gri sprey boya online alışveriş imkanı ile sunulur. Siz de gri sprey boya indirim ve kampanyalarını Trendyol üzerinden takip edebilir ve cazip fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz

Avantajlı Gri Sprey Boya Modelleri

Avantajlı Gri Sprey Boya Modelleri

Onlarca farklı renk tonu ile her alanda kullanım için uygun renk bulmanıza olanak sağlayan çeşitler, özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Gri sprey boya fiyatları ürünün kalitesi, markası, teknik özellikleri gibi birçok nedene bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yüzeyi dayanıklı bir hale getiren ürünlerin fiyatları ile dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Bütçenize uygun seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi ile herkesin ihtiyacına uygun ürünler sunan püskürtücü sıvılar, pratik kullanımı ile ön plana çıkar. Uygulayacağınız yüzey ile uyumlu püskürtücü sıvıyı tercih ederek oldukça pratik ve hızlı bir şekilde sıvı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hasar görmüş ve yıpranmış yüzeylerde püskürtücü sıvı kullanımı yaygındır. Dekorasyon ve düzeltme amacıyla kullanılan püskürtücü ürünler ile bütün yüzeylerde uygulama yapabilirsiniz. Bu modeller, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yaşam alanlarında yapılan değişiklikler için püskürtücü ürünler en iyi yardımcılarından biridir. Farklı renk seçenekleri ile piyasada yer alan ürünler yaldızlı gri sprey boya seçenekleri ön plana çıkar. Koyu gri sprey boya, oldukça popüler bir kullanıma sahiptir. Bütün renkler ile uyumlu olan gri renk, ev dekorasyonlarında en çok kullanılan renkler arasında yer alır. Bu seçenekler, geniş renk seçeneklerine ve farklı türlere sahiptir. Metalik, parlak metalik, sedefli, gümüş, mat gri sprey boya gibi birçok çeşit, farklı amaçlar için kullanılabilir. Rengin farklı tonları ile kullanılan eşyalar oldukça gösterişli bir havaya kavuşur. Özellikle, araçlara özel üretilen çeşitler, araç hasarlarında sıklıkla kullanılır. Akçalı gri sprey boya seçenekleri geniş ürün yelpazesi ile Trendyol aracılığıyla sunulur. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun ürünleri belirleyerek kısa sürede tamirat işlemlerine başlayabilirsiniz.