İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ağırlık
Satıcı Tipi
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Web Color
Ürün Değerlendirmesi
"

Gri Sprey Boya

" araması için 1207 sonuç listeleniyor

Gri Sprey Boya Modelleri ile Hataları Kapat

Sprey boyalar; fırça, rulo ve muşamba gerektirmeden pek çok yüzeyi veya eşyayı canlı renklerle yenilemeye yardımcı olur. Kolay kullanımı sayesinde herkesin tercih edebileceği sprey boyalar, farklı malzemeler ve yüzeyler için de kullanıcılara seçenekler sunar. İç ve dış mekanlarda; duvarlar, rengini artık sevmediğiniz eşyalar, rengi soyulmuş beyaz eşyalar veya yüzeyler, yedek parçalar ve hobi malzemeleriniz gibi birçok alan ve ürün için kullanılabilir.

Gri Sprey Boya Çeşitleri

Gri Sprey Boya Çeşitleri

Gri sprey boya renk tonları: gümüş, çakıl, alüminyum, metalik ve jant grisi olarak sıralanabilir. Bu ürünlerde, kullanım alanının büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı ağırlıkta seçenekleri bulunur. Tek parça küçük eşyalarınız için 200 ml ürün işinizi rahatlıkla hallederken daha büyük ve çoklu parçalı eşyalarınızı 400 ml ağırlığında ürün seçeneğiyle renklendirebilirsiniz.

Sprey Boya Çeşitleri

Sprey Boya Çeşitleri

Isıya dayanıklı sprey boya, yüksek ısıya maruz kalan ürünler ve yüzeylerde (örneğin 100 derece, 700 derece vb.) rahatlıkla tercih edilebilir. Soba, fırın, mangal, egzoz borusu gibi yüksek ısıya maruz kalan yüzeylerde kullanılır. Sprey astar boya, koyu renkten açık renge çevireceğiniz yüzeylerde, uygulanacak koyu renk spreyden önce kullanılır. Boyanın yüzeye sağlıklı nüfuz etmesi ve tutması amacıyla ahşap, cam veya metal yüzeylerde, akrilik veya sentetik sprey boyalardan önce kullanım için uygundur. Sentetik sprey boya, iç ve dış mekanlarda uygulanabilir ve tüm yüzeylerde tutar. Güçlü kapatıcı özelliği ve çizilmelere karşı dayanıklılığı sayesinde sık tercih edilir. Akrilik sprey boya, el sanatları ve hobi malzemelerinde sıkça kullanılır. Cam, ahşap, metal, seramik ve plastik gibi birçok yüzeyde kullanıma uygundur. Her mekanda kullanıma uygun olsa da sıklıkla iç mekanda kullanım için tercih edilir. Antipas sprey boya ise paslanmış yüzeylerde kullanılır. Metalik sprey boya ise uygulanan zemine, eşyaya metalik ve yepyeni bir görünüm kazandırır. Ayrıca; Metalik gri sprey boya, gümüş gri sprey boya, mat gri sprey boya, koyu gri sprey boya, parlak gri sprey boya, antrasit gri sprey boya, açık gri sprey boya, nardo gri sprey boya, gri renk sprey boya, alüminyum gri sprey boya, platin gri sprey boya, çelik gri sprey boya, gri astar sprey boya, gri füme sprey boya, sedefli gri sprey boya ve yaldızlı gri sprey boya seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Gri Sprey Boya ve Kullanım Alanları

Gri Sprey Boya ve Kullanım Alanları

Gri sprey boya çeşitleri beyaz eşyalar, bisiklet, motosiklet veya araçların yedek parçalarının boyanmasında, çiziklerin kapatılmasında ya da onları farklı bir renge çevirmek için kullanılır. Ürünler; metalik gri, mat veya parlak seçenekleriyle birçok alanda kullanıma uygundur ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak, eşyalarınızı yenilemek için elverişlidir. Aynaların çerçeveleri, hobi malzemeleri, paslanmış eşyalar, çizik yüzeyler ve daha birçok yüzeyde keskin bir tasarım yaratır. Metal ürünler ve ayna çerçeveleri gibi hassas işçilik gerektiren malzeme ve eşyalarda, akmayan sprey boya tercih edebilir, eşyalarınıza gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Sprey boyalar basınçlı kutularda olduğundan doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır ve uygulama esnasında ateşten uzak durulmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey, kuru ve yağsız olmalıdır. Bir bez yardımıyla yüzeyi temizleyip kurulayabilir, sonrasında uygulamaya geçebilirsiniz. Kullanmadan önce birkaç dakika ürünü çalkalamak gerekir ve sonrasında uygulama yapılacak yüzeyden 20-25 cm kadar uzakta tutularak sıkılmalıdır. Kullanım bittikten sonra kutu ters çevrilip sıkılarak püskürtme ağzı temizlenebilir. Kullanımı kolay ve hızlı kuruyan bu ürünler, kullanıcılara geniş seçenekler sunar. Solvent veya akrilik bazlı, çizilme ve darbelere karşı dirençli, ısıya dayanıklı, kurşunsuz ve atmosfere, ozona zarar vermeyecek çeşitleri sayesinde tüm kullanıcılara uygun ürünler bulunur. Aynı zamanda akmayan ürünler, hassas işçilik gerektiren parçalarda kullanıcılara rahat kullanım imkânı sağlar.