İlgili Kategoriler
Fiyat
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Renk
Sanatsal Kalem Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Grafit Kalem

" araması için 661 sonuç listeleniyor
Sharpie Permanent Marker Fine Point Macenta

SharpiePermanent Marker Fine Point Macenta

62,90 TL
Sepete Git

Rengârenk Grafit Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Grafit kalemler pek çok kişinin severek kullandığı hem eğlenceli hem yaratıcılığını artırabileceği endüstriyel tasarım ürünlerden biridir. Birçok marka bünyesinde grafit kalem modelleri bulabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun grafit kalemleri tercih edebilirsiniz. Grafit kalemleri sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz etkinlikler için de değerlendirebilirsiniz. Daha renkli ve özgün tasarımlı ürünlere sahip olmak için grafit kalemlerden yardım alabilirsiniz. Grafit kalemler farklı renklerde ve boyutlarda özel olarak üretilir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ve zevkinize uygun olduğunu düşündüğünüz grafit kalem modelini kolayca bulabilirsiniz. Çeşitli alanlarda yeteneğinizi dışa vurabileceğiniz grafit kalemler farklı markalar tarafından satışa sunulur. Siz de grafit kalem yorumlarına bakarak aklınızdaki soruları giderebilir ve en uygun modele karar verebilirsiniz.

Kullanışlı Grafit Kalem Modelleri

Kullanışlı Grafit Kalem Modelleri

Kaliteli ve çeşitli renkleri bulunan grafit kalemleri satın alarak uzun ömürlü bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından tasarlanan bu kalemler arasından kendinize uygun bir renk ve model seçeneği bulabilirsiniz. Detaylı tasarımlar yapmak istiyorsanız ince uçlu grafit kalemleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çizimlerinizin her detayı istediğiniz kusursuzlukta olabilir. Daha geniş alanları boyamak için kalın uçlu grafit kalemleri kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kumaş gibi özel bir alana boyama yapmak istiyorsanız kumaşa zarar vermeyecek grafit ürün seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Daha sert ve boya tutmayan ahşap, metal ve cam gibi zeminlerde kullanmak üzere bir grafit kalem arayışında olan müşteriler zemine özel grafit kalem modellerine yönelebilir. Grafit kalem kullananların tavsiyelerine göz atarak ürünler hakkında daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Eğlenceli Grafit Kalem Çeşitleri

Her Zevke Uygun Eğlenceli Grafit Kalem Çeşitleri

Grafit kalem seçerken hem işlevsel hem çok renkli modelleri birçok marka bünyesinde kolayca bulabilirsiniz. İlgi çekici ve canlı renklerden hoşlanıyorsanız fosforlu grafit kalemlerden faydalanabilirsiniz. Çok renkli bir tasarım yapmak istiyorsanız birçok rengi içinde barındıran grafit kalem setlerini tercih edebilirsiniz. Grafit kurşun kalemleri ürünleriniz arasına dâhil ederek profesyonel ressamlığa adım atabilirsiniz. Farklı uç boyutları bulunan bu özel kalemleri değişik çizim tekniklerinde de kullanabilirsiniz. Daha yumuşak renkler elde etmek istiyorsanız pastel grafit kalemler sizin için ideal olabilir. Bu renkleri çocuklara ait ürünlerde de tercih edebilirsiniz. Parlak ve gösterişli bir görünüm arıyorsanız tercihinizi  gümüş ve altın rengi grafit kalemlerinden yana kullanabilirsiniz. Daha otantik bir görünüm yakalamanız için tebeşir grafit kalem seçenekleri size yardımcı olabilir. Daha rahat bir kullanım deneyimi için fırça uçlu grafit kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu modelleri özellikle çocuklarınızla rahatça resim yapmak için kullanabilir, yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Grafit Kalem Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Grafit Kalem Fiyatları

Grafit kalem fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Bu kalemlerin tekli ve set şeklinde satışa sunulması ürün fiyatlarını etkileyebilir. Grafit kalem setleri tekli ürünlere göre daha pahalı olabilir. Seçtiğiniz kalemin boyutu da fiyat belirlemede önemli bir faktördür. Uzun grafit kalemler içinde daha fazla materyal bulundurmasından ötürü farklı fiyatlara sahip olabilir. Fiyat belirlemede bir diğer önemli etmen ise markadır. Yeni çıkmış bir markanın grafit kalemlerine köklü markalara göre da az ödeyeme yapabilirsiniz. Cam, ahşap ve metal  gibi zeminlere özel grafit kalemlerin fiyatı diğerlerinden yüksek olabilir. Gümüş rengi ve altın rengi gibi özel renklerden oluşan grafit kalemler daha yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Grafit kalem indirimlerinden yararlanmak için favoriler bölümünü kullanabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz grafit kalemler online indirime girdiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Grafit kalemlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.