İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Fiyat
Ayar
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gümüş Kıkırdak Küpe

" araması için 2296 sonuç listeleniyor

Gümüş Kıkırdak Küpe

Gümüş Kıkırdak Küpe

Hem kadınlar hem de erkekler için aksesuarlar her zaman kombinlerin tamamlayıcısı olur. Farklı metallerden ve gümüşten üretilen, farklı türden taş ve pırlantalarla süslenen aksesuarlar ve takılar şık kombinlerin olmazsa olmazlarıdır. Küpeler ise yüzyıllardır takılan, ilk örneklerine Tunç Çağı’nda rastlanan, zaman içinde kullanılarak günümüze gelen bir aksesuar türüdür. Kulağın farklı bölgelerinde kullanılabilen birbirinden farklı birçok modeli bulunur. Kulak memesi çoğu insanda delik olan klasik bir bölgedir. Kulakta bu kısımdan başka birçok bölge de delinebilir. Bu bölümlere piercing ve küpe takılabilir. Kulak kıkırdağına takılan aksesuarlar kişilere oldukça hoş ve havalı bir görünüm sağlar. Kıkırdağın farklı kısımlarına çok sayıda küpe aynı anda takılabilir. Kulağın bu bölümünün birçok kez delinmesine gerek kalmadan tek bir deliğe takılan ürünler de bulunur. Bu modeller birden fazla delik varmış görünümü verir. Özellikle kulağını çok fazla deldirmek istemeyen kişiler için hem acısız hem de risksiz bir tercihtir. Bir deliğe gerek olmadan takılan, kulaktaki farklı bir küpeye ince bir zincirle bağlı modeller de vardır. Deliğe takılı gibi görünen halka şeklindeki modeller hem şık hem de havalı bir görünüm sağlar. Tek bir kulağa birden fazla aksesuar takılmasını sağlayan kıkırdak küpeler set olarak da gruplandırılabilir. Siz de hoş bir görünüm için tercih edeceğiniz tüm kıkırdak küpe modellerini Trendyol’da bulabilir, tarzınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Her Stile Uygun Gümüş Kıkırdak Küpeler

Farklı taşların ve metallerin bulunduğu yüzlerce farklı küpe modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bununla beraber bu aksesuarları seçerken dikkat edilmesi birkaç önemli nokta vardır. Küpenin ağırlığı bunlardan biridir. Seçtiğiniz modelin çok ağır olması kulak deliklerinizin büyümesine ve hatta sarkmasına sebep olabilir. Bu yüzden daha küçük ve hafif modeller tercih etmenizde fayda vardır. Sallantılı ve uzun küpeler etrafa rahatça takılabilir ve kulağınızın yırtılmasına kadar birçok sorun çıkarabilir. Gümüş kıkırdak küpe modelleri genellikle tek bir şeritten oluşur. Bununla birlikte çok halkalı modeller de vardır. Bunlar, kulağa sarılı bir halkadan oluşan basit, şık ve havalı modellerdir. Kulak bölgesi, vücudun iltihaplanmaya ve alerjilere müsait kısımlarındandır. Özellikle alerjilerin önüne geçebilmek için altın ve gümüş gibi cevherlerden oluşan aksesuarları tercih etmeniz sağlık açısından avantajlı bir durum yaratır. Gümüş cevheri aynı zamanda hipoalerjenik özelliğe sahiptir. Bu yönüyle alacağınız takıların bu maden türünden olmasına önem vererek sağlığınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Gümüş madeninin ayrıca vücutta biriken kötü enerjiyi attığına da inanılır. Böylelikle bu tür aksesuarları tercih etmek sizi rahatlatır ve daha huzurlu hissetmenizi sağlar. Gümüş kan dolaşımını hızlandırır ve vücudu daha zinde hissettirir. Bu özellikleri dikkate alındığında gümüş takıları tercih etmek sağlığınıza da iyi gelir. Gelişen teknolojiyle gümüş aksesuarda renk seçenekleri de çoğalır ve farklılaşır. Altın veya rose rengi kaplamayla bu renklerde gümüş takılar üretmek de mümkündür. Farklı renkteki plakalarla süslenen küpeler sayesinde neon renklere varana kadar birçok rengi kulağınızda taşıyabilirsiniz. Böylece her kombininize uyacak renkte gümüş takıları rahatça bulabilirsiniz. Özellikle taşlarla zenginleştirilmiş aksesuarlar daha renkli bir görünüm elde etmenizi sağlar. Gümüş kıkırdak küpe modellerinde farklı boyut ve renkte taşlar kullanılır. Pırlantanın ve pırlanta görünümlü taşların kullanıldığı tasarımların yanı sıra renkli doğal taşların kullanıldığı modeller de bulunur. Aksesuarlarda taşların kullanılmasıyla birlikte model çeşitliliği de artar. Gümüş kıkırdak küpe geniş bir model ve renk kartelasına sahiptir. Siz de yüzlerce faklı modeli Trendyol’dan rahatça keşfedebilir, kombinlerinizin tamamlayıcı parçası olan aksesuarlarınızı satın alabilirsiniz.

Gümüş Kıkırdak Küpe Modelleri

Gümüş Kıkırdak Küpe Modelleri

Genellikle bu aksesuarlar iki kulak için birbirleriyle uyumlu olacak şekilde, çift halinde sunulur. Bunun dışında kıkırdak için üretilen küpeler tekli veya farklı sayılarda takımlar olarak da bulunabilir. Şekil, tasarım ve renk olarak birbiriyle uyumlu bu modeller kulağın farklı bölümlerindeki deliklere takılarak birleştirilebilir. Siz de toplu setleri tercih edebilir, küpelerinizi diğer takılarınızla kombinleyerek görünümünüzde bütünlük sağlayabilirsiniz. Gümüş kıkırdak modellerin bazıları kulak delinmeden de kullanılabilir. Kulağın dışında bulunan içe dönük kıkırdak kısma sarılarak kullanılan versiyonları vardır. Bu versiyonlar özellikle kıkırdağını deldirmekten uzak duran kişiler için iyi bir alternatif olur. Kıkırdak için üretilen gümüş küpe modellerinde birçok hayvan figürü de kullanılabilir. Özellikle bu hayvan figürleri arasında yılan oldukça tercih edilen bir şekildir. Kıkırdağa veya kulağa sarılı görünümü veren bu tasarımlar fazlasıyla dikkat çekici ve estetiktir. Bu estetik görünümü kulağa sarılı sarmaşık tasarımlı modellerle de sağlayabilirsiniz. Kulak kıkırdağı için üretilen takılar genellikle halka veya baget şeklindedir. Bunun yanı sıra kalp veya yıldız şeklinde tasarlanan modeller de vardır. Bu modeller özellikle yan profilden oldukça farklı durur ve havalı bir görünüm sağlar. Takı seçiminde gümüş tercih ederek neredeyse sonu gelmeyen modellerden istediğinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda gümüş takılar uzun ömürlü olması ve bakımının kolay yapılmasıyla da tercih edilir. Gümüş kolay kolay kararma ve çizilme yapmayan, uzun süreler boyunca rahatça kullanılabilen bir ana malzemedir. Yıllar boyu kullanılan gümüşlerde kararma olsa dahi parlatıcı ya da kararma karşıtı bezlerle koyu görünüm kolayca geçirilir. Gümüş kıkırdak küpe modelleri, temizliği ve bakımı kolay olan ürünlerdir. Bu sayede ilk günkü gibi uzun yıllar kullanılabilir. Uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz gümüş kıkırdak küpenizi Trendyol’dan hemen alabilirsiniz.

Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Gümüş Kıkırdak Küpeler Trendyol’da

Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Gümüş Kıkırdak Küpeler Trendyol’da

Erkekler ve kadınlar için küpeler vazgeçilmez takılardır. Değişen hayat şartlarında ve günümüz dünyasında bu aksesuarın kullanım alanı da fazlasıyla geniştir. Kulağın birçok farklı bölümüne küpe veya piercing takılabilir. Genellikle bu ürünler bir kulakta birden fazla kullanılabilir. Küpelerin bir uyum içerisinde seçilmesi ve kombinlenmesi de estetik açıdan önem arz eder. Bazı üreticiler küpeleri kendileri set haline getirip farklı konseptlerde sunabilir. Aynı zamanda setler dahilinde sunulan çoğu ürünün de tekli satışı mevcuttur. Farklı meyve, hayvan veya cisimlerden oluşan gümüş kıkırdak küpeler bir araya getirilerek farklı kombinasyonlar oluşturulabilir. Her tarza hitap eden bu aksesuarlar geniş bir tasarım seçeneğine sahiptir. Bu yelpazede her renkte ve her modelde küpeyi rahatça bulabilirsiniz. Birçok kişide kulak memesi genellikle delik olur. Bununla beraber kulağın diğer bölümlerinin de delinmesi, daha fazla aksesuar kullanmaya olanak sağlayabilir. Özellikle kıkırdak bölümü daha az acı verdiği için tercih edilen bölgelerdendir. Gümüş cevheri hem hipoalerjenik olması hem de uzun süreler boyunca kullanılması açısından tüm aksesuar çeşitlerinde tercih edilir. Kıkırdak küpelerde de gümüş sıkça tercih edilen bir materyaldir. Kulağın hassas bir organ olması dolayısıyla özellikle gümüş tercih etmek kişiyi iltihaplanmalar ve yaralardan korur. Küpeler tasarlanırken farklı renkler veya materyaller eklenerek değişik görünümler elde edilebilir. Bu durum sayesinde istediğiniz tarzda ve renkte gümüş küpeyi rahatça bulabilirsiniz. Gümüş kıkırdak halka küpe bu kategorinin klasik modelleridir. Uzun yıllar boyunca popülerliğini koruyan bu modeller, farklı versiyonlarıyla her zaman tercih edilir. Gümüş aksesuarlarda el işçiliğiyle işlenmiş modeller de bulabilmeniz mümkündür. Trenyol’da çeşitli modelleri bulabilirsiniz. Bunların içinden size hitap eden aksesuarı incelemeler yaparak ve ürün yorumlarını dikkate alarak satın alabilirsiniz. Böylelikle gümüş kalitesiyle uzun yıllar ürünlerinizi kullanabilirsiniz.