placeholder
"

Gümüş Set ve Takım

" araması için 36720 sonuç listeleniyor

Gümüş Set ve Takım

Gümüş Set ve Takım Çeşitleriyle Zenginleşen Koleksiyonlar

Gümüş setlerin taşlı veya taşsız çeşitleri ikili, üçlü veya dörtlü takımlarla sunulmaktadır. Taş cinsleri, modeli, işçiliği veya parça sayısına göre farklılık gösteren gümüş takı setler gündelik kullanımlar veya özel davetlere uygun tasarımlara sahiplerdir. İsteğinize bağlı olarak farklı kombinlerle bir araya getirebileceğiniz setler farklı içerik özellikleriyle dikkatleri çekmektedir. Kolye, küpe, yüzük veya bileklik gibi farklı parçaları bir arada sunan setler özel tasarım özellikleriyle farklı zevk ve beklentilere hitap ediyorlar. Kalp, çiçek, uğur böceği veya daha farklı figürlerle zenginleşen setler şıklığınızı estetik bir şekilde tamamlıyorlar. Altın kaplamalar veya tektaşlarla da kullanımınıza sunulan gümüş setler özel günlerde güzelliğinizi öne çıkarıyor. Bulunduğunuz bütün ortamlarda günün parlayan yıldızı olabilmenizi sağlayan setler içerisinde dört yapraklı yonca, yıldız veya ağaç gibi tasarımlar da natürel bir seçim şansı tanıyor. Kız çocuklarına ideal tasarımlara sahip modeller estetik görsellikleri ile öne çıkıyor. Farklı renk, malzeme ve desen özellikleriyle farklı zevk ve beklentilere hitap eden gümüş setlerde dikkat çekici pek çok öge bir arada buluşuyor. Sportif veya sade tasarımlara sahip gümüş set takım modelleri gündelik yaşantınızda pek çok alanda kullanabilmenizi mümkün hale getiriyor. Profesyonel iş yerlerinde de tercih ettiğiniz kombinlere göre takabileceğiniz aksesuarlar göz alıcı tasarımlarıyla zarif görüntünüzü tamamlıyorlar. Bulunduğunuz ortamlara ve tercih ettiğiniz kıyafetlere uygun olarak set halinde tercih edebileceğiniz gümüş takılar kombinlerinizle uyumlu bir bütünlük sağlıyor. Güzelliğinizi etkili bir şekilde yansıtabilmenize katkı sağlayan gümüş setler sağlam yapılarda olduklarından uzun yıllar boyunca daima yanı başınızda bulunuyorlar. Doğal veya değerli taşlarla zenginleştirilebilen setler içerisinde otantik tasarımlar, damla modelleri ve tuğra gibi alternatifler de ilgi görüyor. Kolye, küpe, yüzük veya bileklik gibi ürünleri içerisinde bulunduran gümüş set modelleri ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda daima görsek şıklık kazandırır. Gündelik kullanımlar, ofis ya da özel davetlerde tekli ya da set şeklinde kullanabileceğiniz aksesuarlar içerisinde değerli tasarımlarla öne çıkan modeller bulunuyor. Kadınların güzelliklerini yansıtabilmesine katkı sağlayan setler değerli taş ve desenlerle zenginleştiriliyor. Kaliteli el işçilikleriyle kullanımınıza sunulan özel tasarımlı setleri sevdiğiniz kişilere hediye edip onların değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Gümüşlü Set ve Takım Çeşitleri

Gümüş setler ve takımlar bütün yaş gruplarından kadın ve erkeklerin kullanabileceği çeşitleri bir arada buluşturuyor. Özel günlerde tercih ettiğiniz şık kombinleri muhteşem bir şekilde tamamlayabileceğiniz gümüş gerdanlıklar birlikte kullandığınız bütün parçalara karakteristik özelliklerinizi yansıtır. Gümüş gerdanlık çeşitleri içerisinde sonsuz sayılarda farklı modeller içerisinden tercihte bulunabilirsiniz. Klasik görüntüler sizin için vazgeçilmezse gümüş zincir gerdanlıklar kullanabilirsiniz. İsimli gümüş kolyelerdeyse kendi isminizi veya sevdiklerinizin ismini daima boynunuzda taşıyabilirsiniz. Sade görünümler için gümüş harf kolyeler tercih edilirken geleneksel tarzınızı yansıtabilmek için nazar boncuklu çeşitlere yönelebilirsiniz. Her zevkten tarza sahip kullanıcılara hitap eden gümüş gerdanlıklar yorgunluğunuzu alacak doğal taşlarla bezenebiliyorlar. Sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak istediğinizde onları iyileştirecek ve romantik anlar yaşayabileceğiniz hediyelik gümüş set fiyatları da sahip olduğu zengin çeşitlilik sayesinde bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırıyorlar. Kelebek, papatya ve kar tanesi gibi çeşitli gümüş setler hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanıyor. Fantezi, günlük, halep, klasik veya tektaş gibi setler kombin tercihlerinizle muhteşem bir uyum sağlayabiliyor. Gündelik kullanıma uygun yapılardaki setlerin taşları da cinslerine bağlı olarak farklı çeşitler bulundurmaktadır. Boncuklar, doğal taşlar, inci, opal, safir veya zirkon bunların içerisine bulunuyorlar. İnci setler kolay yıpranmayan ve kullanıcılarını memnun edecek yapılarda olmaktadır. Fantezi setlere ilgi duyuyorsanız veya partnerinize hediye almayı planlıyorsanız inci kolyeler tercih edebilirsiniz. Kolye, küpe, yüzük üçlülerinden veya kolye, küpe, yüzük ve bileklik dörtlülerinden oluşan gümüş set modelleri ve fiyatları noktasında zengin seçim olanağı sağlıyor. Gümüş ve altın karışımıyla kullanımınıza sunulan sarı takım çeşitleri de en sık tercih edilen ürünler içerisinde bulunmaktadır. Gümüş setlerinde zirkon veya inci taşlı modeller kombinlerin renkli parçaları haline gelmiştir. Işığın geliş açısına bağlı olarak renk değiştiren taşlardan tasarlanan setler içerisinde renkli taşlarla tasarlanan modeller bulunuyor. Damla, yaprak, kedi gözü veya daha pek çok tasarımlar davet kullanımlarına uygun yapılardadır. 925 ayar gümüş setler içerisinde de elmas montürlü ya da diğer doğal taşlarla tasarlanan çeşitler dikkat çekmektedir. Abiye gümüş takımlarıysa genellikle kolye, küpe ve yüzük üçlüsünden oluşmaktadır. Bohem tarzların muhteşem parçaları arasında bulunan gümüş setler, bütün kıyafetlerle estetik bir uyum yakalamanıza yardımcı oluyorlar. Ofis ve günlük tarzlarınızı renklendirecek gümüş setler içerisinde bütün kombinlerinizle uyum yakalayacak çeşitler bulunuyor.

Gümüş Set ve Takım Çeşitleriyle Etkileyici Stiller

Sade kıyafet kombinlerinde orta ya da büyük ebatlardaki gümüş setlerle tarzınızdaki havayı bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Yalın tarzınızı daima korumak istediğinizde küçük taşlı gümüş setleri kullanarak doğallığınızı daima gösterebilirsiniz. Jean pantolonlar, tişörtler ve ceketlerle oluşturduğunuz kombinlere ekleyebileceğiniz setler kadınlar ve erkeklere özel tasarımlar bulunduruyor. Erkek gümüş çeşitleri içerisinde akik ve mercan gibi otantik taşlar büyük bir ilgi görüyor. Detaylı işçilikleriyle özel bir şekilde tasarlanmakta olan setler muhteşem hediyeler olarak da değerlendirilebiliyor. Sevdiğiniz kişilere, akrabalarınıza veya işyeri arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebileceğiniz gümüş setler ile onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen kesimler içerisinde baget set gümüş çeşitleri de bulunabiliyor. Baget setler köşeli ve uzun dikdörtgen çubuk şeklinde kesilmektedir. Kullanıcıların beğenip büyük bir ilgiyle kullandığı baget kesimler evlilik teklifleri ve gündelik kullanımlarda tercih edilebiliyorlar. Işıltılı görüntüsüyle farklı ambiyanslara ev sahipliği yapan baget setlerin yüzeyleri düz çizgilerden oluştuğundan prizmatik bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Tasarımı itibariyle uzaklardan bakıldığında dahi ışıltısını gösteren baget kesim setler, şıklığını her zaman ortaya koyuyor. Baget kesim setler 14 faset kesim yüzeyleri bulunduruyorlar. Fasetler ise ışığa yansıtılan açılı yüzeyler olarak ürünün daha ışıltılı görünmesini sağlıyor. Bulunulan ortamdaki yüzeylerden yansıyan ışıkları son derece etkileyici bir şekilde yansıtan bagetler; nişan, düğün ve doğum günlerinde tercih edebileceğiniz armağanlar içerisinde yerini alıyor. Şık tasarımları ve dizaynları ile beğeni toplayan kesimlerden olan bagetler, modern güzelliği ile öne çıkıyor. Estetik tasarımlarıyla gümüş düğün seti sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalar arasında bulunuyorlar. Bütün kıyafetlere uygun tasarımları bulunan gümüş setler ile şık kombinler oluşturur ve farkınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Görselliğindeki cazibenin yanı sıra yüksek dayanıklılık kapasiteleriyle uzun süre kullanılabilen setler kadınların alımlı ve güzel görünmesine katkı sağlar. Dikkat çekici gümüş 4’lü set çeşitlerini nişan ve düğün gibi organizasyonlarda hediye edebilir veya özel davetlerde kullanabilirsiniz. Kombinlerinizde muhteşem uyum sağlayabilmenizi kolaylaştıran 4’lü gümüş setler yüzük, kolye, bileklik ve küpelerden oluşuyorlar. Özel düğünlerde veya davetlerde şık kombinlerinizi en etkili şekilde tamamlayabilmek için aksesuarlarınızın uyumlu bir bütünlük oluşturacak nitelikte olması gerekmektedir. Bu süreçte gümüş setler alımlı ve güzel bir görüntü oluşturabilmek için ideal seçimler yapabilmenize yardımcı olur.

Aksesuar Kombin Derdinden Kurtaran Gümüş Set ve Takımlar

Dikkat çekici ve güzel görünümlere kavuşmak isteyenlerin en etkili kurtarıcıları şüphesiz aksesuarlar olmaktadır. Bulunduğunuz ortamlara uygun kıyafet tercihinde bulunduğunuz kadar, kullandığınız aksesuarların bir bütünlük oluşturması da son derece önemlidir. Özel düğünlerde ve davetlerde özel kombinler oluşturmak istediğinizde taşlı gümüş set takımları yardımınıza yetişiyor. Can alıcı tasarımlarıyla öne çıkan taşlı setlerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ametist taşlı setler, doğal ve değerli taşlardan oluşan setlerin ışıltısıyla günün parlayan yıldızı haline gelebilirsiniz. Taşlı setler tasarım bakımından birbirlerine göre farklılıklar gösteriyor olmasına karşın genel itibariyle üç parçadan oluşurlar. Zirkon, yeşil, mavi, akik, siyah, kırmızı ve daha pek çok farklı renk seçeneğiyle öne çıkan taşlı gümüş setleri içerisinden tercihlerde bulunabilirsiniz. Elmas, zümrüt, yakut gibi taşların en önemli özellikleri kristal yapısı ve yüksek ışık yansıtma özellikleri olmaktadır. Değerli taş çeşitleri genellikle farklı ışık yüzeylerinde bakıldığında renk oyunları oluşturmaktadır. Pırlanta, safir, topaz veya pırlanta gibi çeşitler setlerde en sık kullanılan değerli taşlar içerisinde bulunuyorlar. Doğal taşlar içerisinde yer alan zümrüt gümüş set aşk, sevgi ve bolluğu yansıtıyor. Mücevher beklentilerinize uygun tasarım özelliklerine sahip gümüş setler özel ve şık görünümleriyle kombinlerinizi süslüyor. İşlenen zümrüt kolye uçları köşeli ve yuvarlak yapılara sahip olabiliyorlar. Ham şeklinde dahi muhteşem bir görüntüye sahip olan zümrütler gül, damla veya asimetrik tasarımlara ev sahipliği yapabiliyor. Kendinize ve partnerinize alacağınız hediye seçimlerinde ideal bir tercih olabilen zümrüt setler pek çok kıyafetle uyumlu olarak kullanılabildiğinden tamamlayıcı görevi görebiliyorlar. Özenle tasarlanan zümrüt gümüş setlerin ihtişamı ve parıltısı hayatınızın bütün alanlarında ışıldamanızı sağlıyor. Bereket ve neşe kaynağı olarak görülmesi yönüyle de tercih edilen zümrütler yenilikçi ve geleneksel yapısını koruyan çeşitleriyle beğeninize sunuluyor. Sinir ve stresi azaltarak dinginlik sağladığı bilinen zümrüt setler ihtişamı ve estetik görüntüsüyle öne çıkıyor. Modern tasarım çeşitlerinden klasiklere kadar 4’lü gümüş set çeşitleri farklı karakteristik kombinlerle bir araya getirilebiliyor. Sportif görünümden vazgeçemeyenler kalp ve çiçek takı setleriyle bambaşka bir hava kazanabiliyor. Kaliteli ve şık tasarımları bir arada buluşturan gümüş setler içerisinden kombinlerinizle uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Stillerinizi tamamlayabilmek için değerli tasarımlı takılar olmak üzere moda dünyasında önemli bir yer bulunduran setler safir, yakut, zümrüt ve diğer taşlarla kadınların ilgi odağı haline gelmektedir. Pırlanta taşlı, doğal taşlı, nazar boncuklular ve yüzlerce farklı çeşitlerdeki aksesuarlar tarzınıza damga vuracak yapıtaşlarına sahiplerdir. Su yolu tasarımlarına sahip setler ise kadınların vazgeçilmez aksesuar setleri içerisinde bulunuyor. Hayvan figürü, nazar boncuğu, dua, sembol ve spiritüel ögelerle bir araya gelen setler uyumlu bir görüntü oluşturarak aksesuar seçimi sorununuzu ortadan kaldırıyor.

Kalıpları Yıkan Gümüş Set ve Takım Modelleri

Kombinlerinizi tamamlayabilmek için en önemli yardımcılarınız arasında gümüş setler bulunabiliyor. Sanatsal inceliklerle tasarlanan gümüş 5 taş set gösterişli kıyafetler ve gündelik kombinlerle kullanılabiliyorlar. Özel işlemeleriyle detaylandırılıp hareketlendirilen beştaş setler masumiyetin sembolü olarak da biliniyorlar. Evlilik veya tanışmanızın 5. yıl dönümünde hediye edebileceğiniz beştaş setler farklı karatlarla sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Göz alan parlaklıklarıyla sevdiğiniz kadının kendini özel hissetmesini sağlayan setler farklı içerikleriyle de öne çıkmaktadır. Kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerden oluşan setler iş hayatınızda ceketli takımlar, etek – gömlek kombinleriyle eşleşebiliyor. Çiçek veya melek işlemeleriyle tamamlayarak kombinlerinize zariflik katacak gümüş setler orta veya büyük boyutlarda tercihinize sunuluyorlar. Takı koleksiyonunuz içerisine yeni parçalar ekleyerek zenginleştirebilir veya sevdiklerinize şık bir hediye almak isteyebilirsiniz. Evlilik yıl dönümlerinden doğum günlerine kadar özel günlerin tamamında gümüşün can alıcı parıltısını kullanabileceğiniz gümüş hasır set takımı modelleri bulunuyor. Düğün hediyesi olarak da sunarak sevdiklerinizi etkileyecek hasır setler, gelenekseli günümüzde yaşatıyor. Geçmişle günümüzü tek potada eriten tasarımlarıyla etkileyici görselliklere sahip hasır takılar zengin ve ışıltılı görüntüleriyle damgasını vuruyor. Tuğra, piramit deseni, taşlı veya taşsız çerçevelerle geleneksel motifleri bir arada buluşturan hasır setler, klasik örgülerin yanı sıra sepet örgüsü tarzında işlenirler. Farklı kalınlıklardaki bilekliklerle birlikte kelepçe çeşitleri de gümüş Trabzon set takımları içerisinde bulunuyor. Bileklerinizi ışıltıyla süsleyen tokalı veya kaburga çeşitli hasırlar kültürel bir miras olması yönüyle de anlamlı bir seçim olma özelliği taşıyor. Zarif detayları ve otantik dokularıyla aksesuar anlayışına benzersiz bir anlam kazandıran Trabzon setler detayların inceltilmesi metoduyla oluşturuluyor. Sevdiklerinize vereceğiniz kıymetli ve anlamlı hediyeler içerisinde bulunmasıyla birlikte ışıltılı görünümüyle bakışları üzerine çekecek Trabzon setler modelleri ve işçilikleriyle benzersiz yapılardadırlar. Moda anlayışınıza en yakın tercihlerde bulunabileceğiniz veya şık hediye seçimleriniz arasında bulundurabileceğiniz hasırlar kıymetli eşyalar arasında değerlendiriliyorlar. Çiçek, tuğra veya baklava gibi motiflerle gelenekseli yansıtan setler ihtişamlı görüntüleriyle öne çıkıyorlar.

Gümüş Set ve Takım Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kıyafetlerinizin görünümünü pekiştirecek ve tamamlayacak aksesuarlar arasında şüphesiz takılar bulunuyor. İhtişamlı yapılarıyla tarzınızı öne çıkarıp aynı kıyafetlerle farklı kombinler oluşturmanızı sağlayacak takılar karakteristik özelliklerinize uygun tasarım özelliklerine sahiplerdir. Bütün kıyafetlerle uyumlu tasarımlara sahip modeller sayesinde zarifliği yakalayabilirsiniz. Modern tasarımlara uygun şekillerde üretilen gümüş setlerde görsellik kalitesiyle birlikte dayanıklılık da son derece önemlidir. Piramit gümüş set bu noktada uzun süreli kullanım olanağı sağlarken aynı zamanda estetik görüntüsüyle de kullanıcılarını cezbeder. Alımlı ve dikkat çekici bir görünüm için ilgi çekici yapıtaşlarına sahip piramit gümüş setler hem klasik hem de sportif anlayışlara hizmet edebiliyorlar. Profesyonel iş yaşantısı veya davetlerde kullanılabileceği gibi casual kombinlerle de birleştirilebilen piramit setler her zevk ve beklentiye yanıt verebiliyor. Büyük bir özenle tasarlanarak kullanımınıza sunulan setlerde açık ve canlı renk tonları daha parıltılı bir görünüm sağlayabiliyor. Kıyafetlerinizle bir araya getirdiğinizde ideal renk tercihlerinde bulunarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Düğün ve nişan gibi organizasyonlarda hediye edilebilecek gümüş gelin set modelleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Gümüş ve altın kaplamalarıyla birleştirilerek kullanılabilen takımlar ilgi çekici ve ihtişamlı bir görüntüye sahiplerdir. Zirkon ve inci taşlarıyla süslenen setler renkli taşlarla bezenerek davetlerde de tercih edilebiliyor. Göz alıcı ve çarpıcı yansıma kabiliyetiyle baget set takımı gümüş de öne çıkan parçalar arasında bulunuyor. Bulunduğunuz ortamdaki ışığı yansıtan ve ışıltısını uzaklardan belli eden baget setler kusursuz işçilikleriyle beğeninize sunuluyor. Şık davetlerdeki aksesuar bütünlüğünü sağlama problemini doğrudan giderecek takımlarda baget taşlı dizayn çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bütün durumlarda özel bir hediye seçeneği olarak göz önünde bulundurabileceğiniz takımlar sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve diğer özel günlerde sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösteriyor. Gümüşün can alıcı ışıltısını çeşitli taşlarla bir araya getiren modeller ile sevdiklerinizin takı koleksiyonunu zenginleştirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle beğeninizi kazanacak takımları uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanarak kombinlerinizi renklendirebilirsiniz. Konforlu kullanımı mümkün hale getiren gümüş set ve takım çeşitlerini kendiniz kullanabileceğiniz gibi hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz.