placeholder
"

Hisar

" araması için 865 sonuç listeleniyor

Hisar

Hisar

Hisar Sofra Sanatı mottosu ile sofraları sanata dönüştürüyor. Kurulduğu 1968 yılından bugüne dek dinamik yapısını koruyan araştırma geliştirme faaliyetlerinden ödün vermeyen marka, öncü ve yenilikçi ürünler üretiyor ve sektörde ilham yaratan teknolojilere imza atıyor. Kaliteyi ve güvenliği rastlantıya bırakmayacağını ve üretimin her aşamasında dikkatle uygulayacağını 1998 yılında sektöründeki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikasyonunu alarak gösteren Hisar artık bir dünya markası olma yolunda ilerliyor. Dünyanın en önemli kristal markası Swarovski ile iş birliği içinde ürettiği birbirinden güzel ürünlerle sofralara ışıltı getiriyor.

Dünyanın Kabul Ettiği Tasarım Kabiliyeti

Ürün geliştirmede ve onları dizayn etme konusundaki farklı çizgisi ile sürekli kendini yenileyen Hisar, ElleDecor International Awards, Cardiff DME Awards, ve Reddot Design Awards başta olmak üzere bir çok uluslararası tasarım ödülünü kazanmanın gururunu yeni ürünlerine yansıtıyor. Alanında ünlü ve başarılı imzalarla beraber oluşturulan koleksiyonlar değişik temaları ürünlere yansıtan benzersiz koleksiyonlara dönüşüyor.

Can Yalman’ın Hisar’a özgü tasarımları kimi zaman mitlerden, kimi zaman mistik Anadolu’dan parçalar oluştururken bazen de galaksiden bir dokunuşu buluşturuyor ürünlerle. Ana vatanı Afrika olan ve ilginç, kıvrak formlarıyla tanınan mamba yılanlarından esinlenerek oluşturulan Mamba Serisi, zarif dizaynıyla büyüleyici bir etki bırakıyor. Afrika mitlerinin utangaç ve gizemli mambası sofranıza renk katıyor. Orion takım yıldızının parlaklığını yansıtan Orion serisi barındırdığı net çizgilerle çarpıcı bir görünüm veriyor. Tearend serisini vazgeçilmez içeceğimiz çaya atfeden Hisar bardağından kaşığına, şekerliğinden tepsisine dek özgün bir takım oluşturuyor. Tearend farklı çizgisi ve ergonomik dizaynı ile gerçek bir trend olma yolunda ilerliyor. Anadolu mimarisinin köklü geçmişinden etkilenen Şah serisi geçmişin görkemini köşeli ve güçlü bir hat duruşu ile yansıtıyor. Anadolu’nun ihtişamlı tarihinin etkili figürlerini veren geometrik dokunuşlarla hem obaların hem sarayların ruhunu ürünlerle buluşturuyor. Çift yıldız sistemindeki nükleer patlamaları kavisli çizgileriyle yansıtan Nova serisi gizemli ışıltısıyla sofraları aydınlatıyor.

İnci Mutlu da etkili tasarımları ile özgün bir Hisar stili oluşmasına katkı sağlayacak Aqua serisi ve Famia serisine imzasını koyuyor. Mutlu bir ailenin paylaştığı huzuru ve birlikteliği simgeleyen hatları ile Famia serisi sizin de mutluluğunuzu çoğaltmaya aday oluyor. Aqua serisi ise kendini bir okyanusun kıyısında hissetmek isteyenlerin suyun yumuşak salınımını sofrasında görmek isteyenlerin beklentisini karşılıyor ve ince kıvrımlı kesimleriyle suyun zarafetini mutfağınıza getiriyor.

Hisar Optima ve Hisar Mercury ile Zirveye Çıkan Estetik

Sizlere kendinizi özel hissettirecek tasarımlar hazırlayan Hisar, ismi ile de bir etiket haline gelen Optima serisi ile de koleksiyonunu zenginleştiriyor. İçerisinde çatal kaşık bıçak setinden çaydanlığa, cezveden tencere ve tava setine kadar çeşitli parçalardan oluşan Optima grubu, en uygun ve en ideal ürünleri barındırıyor. Optima serisini tamamlayarak evlerinizde şık sofralar kurarken aynı sete ait parçaları kullanıyor olmanın uyumunu da yaşayabilirsiniz. Özenle tasarlanan bu seri ürünlerini adlandırırken dünyanın en güzel bölge ve şehirlerinden ilham alıyor ve sizlere Akdeniz ışıltısını yansıtan yiyecek ekipmanları, Heybeli sıcaklığını hissedeceğiniz cezveler, Seylan kokan çaydanlıkları sofranıza taşımanın ayrıcalığını sunuyor.

Hisar Mercury serisinde ise görkemli bir sunum hazırlamanız için ne gerekirse bir araya toplanıyor. Çaydanlık ve cezve takımlarından mum ısıtıcılı servis ocaklarına varıncaya dek birçok parça ve servis malzemesi çeliğin grisi ile altın sarısını buluşturan sükseli görünümleri ile sunumlarınıza değer katıyor. Mercury ile hazırladığınız sofraya aynı seriden şamdanlarla romantik bir hava katabilir, çay kahve servis seti ile keyfinizi kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Hisar Düdüklü Tencere ile Sağlıklı, Hızlı ve Güvenli Pişirme

Hisar’ın zengin ürün seçenekleri arasında sizlere hem zaman hem de enerjiden tasarruf sağlayacak düdüklü tencereler de bulunuyor. Çok uzun sürelerde ve yüksek ateşte pişmeden tüketilecek kıvama gelemeyen yemeklerinizi basınç altında pişirme yaparak hızla lezzete kavuşturan Hisar düdüklü tencerelerin kullanımı da oldukça pratik. Açma kapama tutamağı ile tencerenizin kapak kelepçelerini sadece saat yönüne çevirerek açabilir ve saat yönü tersine çevirerek güç uygulamaya gerek kalmadan kapatabilirsiniz. Farklı ayarların içinden yemeklerinizi pişirmek istediğiniz türe göre optimum basınç ayarını seçerek çok kısa sürede pişirebilirsiniz. Tencere içi seviye göstergesi ise tencereye hangi miktarda yiyecek veya sıvı koyacağınızı tespit etmenizi sağlıyor. Paslanmaz çelikten üretilen tencereler aynı zamanda uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyarak verimlilik ve görünümünden kayıp vermeden kullanım imkânı sunuyor. Çelik gövdeyi kirlerden kolaylıkla arındırabilir veya boşaltıp bulaşık makinesinde yıkamayı tercih edebilirsiniz. Düdüklü tencere seçiminde en hassas aşamalardan biri ise çoğunlukla emniyet oluyor. Hisar’ın yüksek kalite standartlarında ürettiği düdüklü tencere sizlere bu noktada pratikliğin yanında güvenli bir kullanım da sunuyor. Basınç emniyet kilidi sayesinde tencerenizi ocağa koyduğunuzda tencerenin içindeki oksijen dışarı atılıyor ve tencere içerisinde buhar olduğundan basınç tamamen boşalmadığı sürece kapağın açılmasını da engelliyor. Pişirme ventili sayesinde gerekli halde buhar tahliyesi yaparak iç basıncın tehlikeli seviyeye ulaşmasını önleyen ürün güvenlikten taviz vermeyen yapısı ile düdüklü tencereden çekinenleri rahatlatıyor.

Çayın Demine Kahvenin Kıvamına Hisar Dokunuşu

Ülkemiz içecekler konusunda dünyada kendine özel bir yer edinen ülkelerin arasında yer alıyor. Bazı içecekler sadece tüketilen, ihtiyaç karşılayan özelliklerini aşarak sunumları ve ekipmanları ile bir törene dönüşüyor. Çay ve kahve Türkiye’de hazırlık aşamasından sunum aşamasına dek kullanılan araç gereçten içerdiği kurallara dek bir ritüele sahip olan içeceklerdendir. Hisar da Türkiye’nin bu iki içeceğe verdiği öneme yakışır biçimde değer vererek çok özel ürünler üretiyor ve zarif, nadide koleksiyonlarla bu ritüellere katkıda bulunuyor.

İyi bir çay için kuşkusuz ki hazırlık aşamasının da kusursuz olması gerekiyor. Bu bilinçle üretilen Hisar çaydanlık çeşitleri ile çayın demini almasına katkı sağlarken, başarılı ve özgün modelleri ile göz zevkine de hitap ediyor. Çaylarınızı en lezzetli şekilde demlemeniz için üretilen çaydanlıklar zengin ebat seçenekleri her büyüklükteki gruba hizmet edebiliyor. Tek başınıza çay keyfi yapmak istediğiniz özel zamanlarda da kalabalık dostlarınızı ağırlamanız gerektiğinde de uygun büyüklükte bir çaydanlığı Trendyol sayfalarında bulabilir ve ikramınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Çaydanlığınızın görünümünü sizin çaya verdiğiniz önemi gösterecek şekilde özelleştirebilir, zevkinize uygun modellerle mutfağınıza kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Biçimleriyle uzun, kısa, oval ya da sıra dışı kavislerle bezenen formlar taşıyan çaydanlıklar kapaklarındaki ve kulplarındaki küçük detaylarla bile oldukça farklılaşıyor. Görüntüsüyle hikayeler anlatan çaydanlık modelleri en az demlediğiniz çayların lezzeti kadar dikkat çekecek şekilde üretiliyor.

Çaydanlıklar krom nikel paslanmaz çelik gövdeleri ile kullanım kılavuzlarındaki talimatlara uyduğunuz sürece çok uzun süreli kullanım vadediyor. Çaydanlıklarınızı saplarındaki hassasiyete göre elde ya da bulaşık makinesinde yıkayabilir her türlü ocağa uyum sağlayan taban yapısı dolayısıyla sürekli ve güvenle kullanabilirsiniz.

Hisar çay seti konusunda da oldukça zengin ve zevkli bir koleksiyonla karşınıza çıkıyor. En önemli ikramlarımızdan olan çay doğal olarak bu öneme uygun bir özenle servis ediliyor. Hisar çay servisine bu dikkati gösterenler için çok özel setler hazırlıyor. Çay bardaklarının estetiği çay tabakları ile bütünleniyor. Birer sanat eserine dönüşen çay kaşıkları ile genişleyen takım şekerlikler tepsiler ile büyük bir aileye dönüşüyor. Gündelik kullanıma uygun ürünler bulabileceğiniz gibi çeyizlik çay takımları ile de geleceğinize yatırım yapabilir ya da çok kıymet verdiğiniz dostlarınıza hediye olarak seçebilirsiniz.

Türk kahvesi de en az çay kadar önemli bir içecek olarak birçok ritüele sahiptir. Pişirmesi maharet isteyen kahve konusunda Hisar en önemli yardımcınız olarak yanınızda yer alıyor. Hisar cezve çeşitleri 2 kişilikten 12 kişiliğe kadar istediğiniz hacimde çözümler üretirken sizlere ister tek tek isterseniz takım olarak alma seçenekleri de sunuyor. Saplarındaki hatlar ve dizayn çeşitliliğini renkler ile de zenginleştiren cezve takımları sütlükler ve kaşıkları ile tamamlanıyor. Pişirmesi kadar önemli olan kahve sunumunda da çok özel tasarımlarla kahvenizin lezzetine katkı yapacak fincan takımları bulabilirsiniz. İsterseniz dostunuz, arkadaşınız ya da eşinizle karşılıklı kahve keyfi yapacağınız iki kişilik takımlar seçebilir isterseniz 6 kişilik takımlarla geniş gruplara sunum yapabilirsiniz. Fincan takımları arasında geleneksel çizgilere sahip dizaynlar bulabileceğiniz gibi, modern yenilikçi stilde ürünler de görebilirsiniz.

Hem çay hem kahve sunumlarında kullanabileceğiniz tepsiler büyüklüklerine göre, malzemelerine göre çeşitli desen ve stillerde sunuluyor. Kulplarına göre, şekillerine göre özgürce seçim yapabileceğiniz tepsiler deri detayına sahip modeller gibi cesur zevklere de hitap ediyor.

Çelikten Granite Hisar Tencereler

Lezzetli yemekler için yıllardır vazgeçilmeyen marka olan Hisar markası nesilden nesile mutfakların başköşesinde yer alıyor. Hisar yemek grubunun içerisinde mutfakların olmazsa olmazı ve yemek pişirmedeki en önemli araçlardan olan tencereler de büyük yer kaplıyor. Hisar tencere koleksiyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik farklı boyutlarda tencereler bulabilirsiniz. Böylece gerektiğinde kalabalık sofralar hazırlayarak konuklarınızı ağırlayabilir gerektiğinde tek kişilik hızlı yemekler pişirebilirsiniz. Farklı malzemeler tercih edilerek üretilen tencere iç yüzeyleri de her türlü beklentinize çözüm sağlamak için dilediğiniz pişirme tekniğini kullanabilmenizi sağlayacak genişlikte bir seçme şansı tanıyor. Mühürleme, haşlama, kızartma veya ızgara gibi pişirme yöntemlerinden herhangi birine uygun olan ürünü seçerek muhteşem tatlara ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarının vazgeçmediği geleneksel parçalardan olan çelik tencereler yüksek ısıya dayanıklı ve tepkimeye girmeyen malzeme yapısı sayesinde sağlıklı pişirimden ödün vermeden lezzetli yemekler pişirmenizi sağlıyor. Birinci derece paslanmaz çelikten üretilen Hisar Çelik Tencere Her türlü ocak tipinde rahatlıkla kullanılabilirken ocaktan aldığı ısıyı yüzeye eşit derecede yayarak hızlı bir pişirme deneyimi sunuyor. Kalabalık aileler ve büyük davetlerde önemli rolü olan derin tencereler her türlü sulu yemek, makarna, bakliyat ve etli yemeklerinizi pişirmek için ideal bir seçenek. Hisar çelik tavalar ve yayvan tencereler tavuk ve balık gibi ürünleri doğal ve sağlıklı bir şekilde tüketebilmenizi sağlıyor. Hisar tarafından yüksek teknoloji ile üretilen yanmayan ve yapışmayan çelik kolay temizleme imkânı verirken ısınmayan kulpları ile ellerinizin yanmasını önleyerek güvenli bir kullanım sunuyor. Ayrıca iç içe geçebilen tasarımlarıyla daha az yer kaplayacak şekilde saklayabileceğiniz Hisar Tencere Seti size mutfağınızda daha fazla alan bırakıyor.

Son yıllarda sağlıklı yemek pişirme alternatifleri arasında gerek avantajlı kullanımları gerek taş görünümlü doğal ve estetik tasarımlarıyla popüler olan granit tencereler karşımıza çıkıyor. Isıyı uzun süre muhafaza eden granit sayesinde yemeklerinizi her zamankinden daha kıvamlı ve lezzetli olarak pişirirken aynı zamanda enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bunlarla birlikte çok az yağ ile yemeklerinize muhteşem lezzetler katan granit tencereler zarif görünümleri ve kullanım avantajları ile mutfaklarda bir lüks değil ihtiyaç haline geliyor. Altı katmanlı özel gövdeye sahip Hisar Granit kapama tencereler hem sert mutfak araç gereçlerinizin kullanımı ile aşınma endişesini hem de yapışma derdini ortadan kaldırıyor ve sizleri şaşırtacak kadar kolay bir şekilde temizlenebiliyor.

Hisar sahan seti alternatifleri ise desen ve modelleri ile tüm tencere takımlarınıza kombin edilebilecek modelleri içeriyor. Isıtma, sos hazırlama, saklama amaçları ile mutfağınızda hareket kabiliyetinizi artıran ve tencerelerinizin yükünü paylaşan sahanları, tek tek bulabileceğiniz gibi ikili ya da üçlü takımlar halinde de edinebilirsiniz. Kapaklı modelleri yoğun olarak saklama amaçlı kullanırken kapaksız modelleri ise ısıtma işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Yemek vücudun ihtiyacı olmakla beraber bazen topluluk ile bazen yalnız iken bazen de özel anları taçlandıran günlük aktivitelerimizdendir. Yemek sofralarını daha keyifli hale getiren Hisar yemek ailesi her gününüzü ve her öğününüzü zevkli parçalar ile donatıyor. Kişisel zevkinize veya günlük modunuza hitap edecek çeşitli tasarımları zengin ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz. Sofralarda modern bir görünüm arayanlar için kare, dikdörtgen gibi köşeli modeller veya klasik olandan vazgeçemeyenler için yuvarlak model alternatifleri birbirinden özel tasarlanan seçenekler arasında yer alıyor. Masalarınızı süsleyecek Hisar Yemek Takımı parçaları tamamen porselenden üretilmiş olup sıcak ve soğuğa yüksek dayanıklılık göstererek size rahatlık ve güven içerisinde kullanım sunuyor. Bunların dışında sunduğu avantajlar arasında bulaşık makinesinde yıkanabilme ve mikrodalga fırında kullanılabilme özellikleri de bulunuyor. Yemek takımı seçiminde ise masanız ile uyumu ve görselliğinin yanında ihtiyaca yönelik olmasına da özen gösterilmesi gerekiyor. Kaç kişilik bir takıma ihtiyaç olduğunun belirlenmesiyle birlikte seçilecek olan takımın içerdiği parçalar da dikkate alınmalıdır. Bazı setler fincan takımı, sürahi, baharatlık gibi ürünleri de içerirken daha sade takımlar bulmanız mümkün oluyor. Hisar servis seti ve sofra aksesuarları arasından dilediğinizi seçerek yemek takımınızın yan ürünlerini zevkinize göre tamamlayabilir, ziyafetinize renk katabilirsiniz.

Marka diğer ürünlerinde olduğu gibi Hisar Çatal Bıçak Takımı ile de birinci kalite çeliği zarafet ile birleştirerek fark yaratıyor. Üstün kalitesi ile parlaklığını yıllarca koruyabilen hisar çatal kaşık setleri Anti-Scratch özelliği ile üretiliyor. Üretimde kullanılan üstün teknoloji sayesinde aynı rahatlığı temizleme esnasında da yaşayarak hem yemek sırasında hem sonrasında sizleri şımartmayı vadediyor.

Hisar Kahvaltı Takımı ile Şölen Gibi Kahvaltılar

Çay ve kahve kültüründe olduğu gibi kahvaltı kültüründe de kendine has alışkanlıkları olan bir toplum olmamızdan ötürü kahvaltı servislerinin önemsenmesi de kaçınılmaz oluyor. Hisar kahvaltı saatlerinizi bir şölene dönüştürecek görsellikte ve incelikte hazırladığı kahvaltı takımları ile eşsiz sofralar kurmanıza yardımcı oluyor. Kahvaltılıkların çokluğu ve pişirilmesi farklılıklarına göre sunum çeşitliliği için uygun aparatlar ve parçalarla desteklenen kahvaltı setleri tüm hazırlıklarınızı tam istediğiniz gibi sergilemenize olanak tanıyor ve emeklerinizin karşılığını özenli bir sofra ile almanızı sağlıyor.

Hisar Kalitesinin Sırları

Hisar gelişmiş teknoloji dikkatli ve hassas bir işçilikle kaliteli ürünler üretiyor. Aldığı sertifikasyonların gereğini büyük bir ciddiyetle yerine getirirken tüm ürünlerinde aynı kaliteyi yakalamanın haklı gururunu yaşıyor. Hisar çatal kaşık takımı kenarlarını işlerken gösterdiği özenle tüm ürünlerin kusursuz olmasını sağlıyor. Çatalların kalitesinin en önemli göstergeleri olan diş aralarının temiz işçiliği ve uçlarının konik gelerek küt kesilmesi oluyor. Hisar bu konudaki emeğinin karşılığını mükemmel çatallar üreterek alıyor.

Kullandığı özel kalıp teknolojisi ile tüm ürünlerindeki desen tutarlığını başarıyla temin eden Hisar, desen standardının bozulmasına izin vermeden yenilediği kalıplarla tüm desenlerin tıpatıp aynı olmasını başarıyor. Bıçaklarla yaşanan en önemli problemlerden biri olan yemek esnasında porselenlerin çizilmesi konusunda yaptığı AR-GE çalışmaları ile çözüm üreten firma, bıçakları porselen ile aynı sertliğe getiriyor. Böylece yemekte kullandığınız Hisar çatal bıçak ile et keserken porselene zarar vermenizin önüne geçiyor. Ekmek bıçağı, et bıçağı, pizza bıçağı gibi özel bıçaklarda kullandığı her bir işleve özel özel ağız tırtıkları ile kesme işinin yükünü sırtınızdan alan tasarımlarla beğeni topluyor. Ürettiği ürünlerin parlatılmasında kullandığı özel formül ile anti bakteriyel pürüzsüz bir yüzey oluşturmayı başarırken parlaklık konusunda da benzersiz bir çözüm elde ediyor.

Trendyol’da ihtiyacınız olan tüm ürünlerini bulabileceğiniz Hisar online alışverişin rahatlığı ile size önemli fırsatlar sunuyor. Tüm Hisar modelleri arasından istediklerinizi alışveriş sepetinize kolayca ekleyebilir arzu ederseniz fırsatları yakalamak için hisar outlet bölümünü inceleyebilirsiniz.