İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

IKEA Baharatlık

" araması için 46 sonuç listeleniyor

İkea Baharatlık Modelleri ile Sofranızı Renklendirin

Baharat, herkesin sevdiği, sofralarda, yemeklerde sürekli bulunan bir lezzettir. Türkiye’nin baharat çeşitliliği çok geniştir. Tatlıdan tuzluya, hafiften yoğuna birçok baharat çeşidi Türk mutfaklarında bulunmaktadır. Bu baharatları birçok yemeğin içinde kullanabilirsiniz. Türk mutfağında yaygın olan baharatlar sayılacak olursa; tarçın, biberiye, kekik, nane, karabiber, pul biber, zerdeçal ve daha fazla birçok baharat çeşidi sayılabilir. Bu baharatları ayrı ayrı, düzenli bir şekilde koymak için baharatlık kullanabilirsiniz. Baharatlık modelleri, farklı modeller ile çeşitlenmektedir. Birçok baharatlık modeli bulabilir, mutfağınızda kullanabilirsiniz. Ikea baharatlık, Ikea’nın minimalist, soft ve şık tasarımlarından oluşan baharatlık modellerini kapsar. Mutfağınız için baharatlık seçerken baharatlığın tasarımıyla beraber kapasitesine de bakmalısınız. Yemeklerde kullandığınız baharat çeşitliliğine göre baharatlık sayısını ve genişliğini belirleyebilirsiniz. Çok çeşitli baharat kullanan biriyseniz dörtlü baharatlık takımları size yeterli gelmeyecektir. Baharatlıklar hem küçük boyutlarda hem de büyük boyutlarda olabilmektedir. Küçük boyutta olan baharatlıklar yemek sofrasında pratik ve hızlı bir şekilde kullanmak için tasarlanıyor. Büyük baharatlıklar ise baharatları ayırmak ve saklamak için kullanılıyor. İhtiyacınıza göre İkea baharatlık takımı modelleri içerisinden size hitap eden modeli seçebilirsiniz. Baharatlık almadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar ve incelemeniz gereken baharatlık modelleri olabilir. Mutfağınıza uygun olan baharatlık takımını alabilmeniz için baharatlık hakkında tüm detaylar sizler için derlendi. Ikea’nın çeşitli baharatlık modelleri içerisinden mutfağınıza ve zevkinize uygun baharatlık takımını seçebilirsiniz. İkea tüp baharatlik ikea mıknatıslı baharatlık modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ikea Baharatlık Takımı Modelleri

Ikea Baharatlık Takımı Modelleri

İkea baharatlık modelleri geniş tasarım çeşitliliğine sahiptir. Her tarza, her ihtiyaca yönelik olan baharatlık modelleri Trendyol’da! Baharatlık takımı almadan önce nasıl bir baharatlık takımına ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Birçok baharatlık takımı formu vardır. Bu nedenle öncesinde nasıl bir formda baharatlık takımı almak istediğinizi belirlemek, baharatlığın tasarımını belirlerken size kolaylık sağlayabilir. Baharatlıkların formları küçük ve büyük olmak üzere ikiye ayrılıyor. Büyük baharatlık modelleri baharatların ayrıştırıldığı ve saklanıldığı kavanoz baharatlıklardır. Küçük baharatlık modelleri ise yemek masasında kullanılan küçük boyutlu baharatlıklardır. Küçük baharatlıkların içine genellikle sofrada kullanılan, yemeğe sonradan eklenebilen baharatlar konulmaktadır. Karabiber, kırmızı biber ve tuz küçük baharatlıklara konulan, yemek sofrasında bulunan baharat çeşitleridir. Eğer mutfağınızda hiç baharatlığınız yoksa hem küçük boy hem de büyük boy baharatlık almanız tavsiye edilir. Küçük boy baharatlıklara da büyük boy baharatlıklardan baharat aktarımı yapılır. Büyük boy baharatlıklar genellikle baharat saklama kabı olarak kullanılır. Hangi baharat türüne ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz Ikea’nın birbirinden şık baharatlık takımı modellerine göz atabilirsiniz. İkea baharatlık seti, birbirinin aynısı olan baharatlık ürünlerinden oluşuyor. Ikea baharatlık takımını modelleri geniş çeşitliliğe sahip olduğundan herkesin tarzına hitap ediyor. Mutfağınız ahşap renklerin hakim olduğu bir tasarıma sahipse ahşap baharatlık modellerine, cam tasarımların hakim olduğu bir mutfak ise cam baharatlık modellerine göz atabilirsiniz. Baharatlık modelleri elbette cam ve ahşap ile sınırlı değil. Birbirinden farklı çeşit çeşit baharatlık takımı bulabilmeniz ve mutfağınıza en çok yakışanı satın alabilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra Ikea, mutfağın en elverişli şekilde kullanılabilmesi için birbirinden kullanışlı baharatlık modeli ile ön plana çıkıyor. Aradığınız tüm İkea mutfak baharatlık setleri Trendyol’da! Aynı zamanda Trendyol’un kampanya ve fırsatlarından yararlanarak arzuladığınız Ikea baharatlık takımını indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aradığınız baharatlık modeli bir tık uzağınızda! Mutfağınıza uygun Ikea baharatlık takımı için baharatlık modellerine göz atın. Trendyol sayesinde tek tıkla istediğiniz baharatlık takımı mutfağınıza gelsin!

Mutfağınızın Tasarımı Tamamlayan Ikea Baharatlık Takımları

Mutfağınızın Tasarımı Tamamlayan Ikea Baharatlık Takımları

Büyük baharatlık arayanlar İkea cam baharatlık takımı modellerine göz atabilir. Büyük cam baharatlık modelleri, baharatlık kavanozu olarak da geçmektedir. Cam baharatlık kullanmanın en güzel avantajı, içerisinde hangi baharatın olduğunu baharatlığın dışından bakarak anlayabilmektir. Aynı zamanda Ikea’nın cam baharatlık modelleri estetik görünümleriyle mutfağınızın tasarımını tamamlıyor. Minimalist ve soft tasarıma sahip mutfak sevenler cam kavanoz baharatlık modellerine göz atabilir. Cam kavanoz baharatlık, farklı boyutlarda tasarlanıyor. Dilerseniz 2 litrelik dilerseniz yarım litrelik cam kavanoz baharatlık satın alabilirsiniz. Burada gözetmeniz gereken şey muhafaza edeceğiniz baharatın miktarıdır. Eğer evinizde çok miktarda baharat bulunduruyorsanız 2 litrelik cam kavanoz baharatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Daha az miktarda baharatlar için yarım litre cam baharatlıklar yeterli olacaktır. İkea 365 baharatlık olarak bilinen küçük cam baharatlık modelleri de mutfakta en çok kullanılan baharatlık takımlarından. İçerisinde hangi baharat olduğu dışından belli olabilen baharatlıklar, Türk mutfaklarında en çok tercih edilen baharatlık takımlarından biri. Küçük baharatlıklara sık kullandığınız baharatları yerleştirip yemek masanızda bulundurabilirsiniz. İkea ahşap baharatlık olarak bilinen öğütücü baharatlıklar son zamanlarda en çok tercih edilen baharatlık modellerinden biri. Ahşap tasarıma sahip öğütücü baharatlıklar, baharatlığın ucu çevirilerek kullanılıyor. İçerisine öğütülmemiş baharat koyarak kendi ellerinizle öğütebiliyorsunuz. Şık ve sade bir tasarıma sahip olan öğütücüler genellikle karabiber ve kaya tuzu öğütmek için kullanılıyor. Öğütücülerin diğer baharatlıklara nazaran daha sağlıklı olduğu söylenebilir. Bunun sebebi kendi ellerinizle ham baharatı öğütmeniz. Ahşap tasarımlardan hoşlananlar Ikea öğütücü baharatlık modellerine göz atabilir. İkea metal baharatlık, baharatlık takımı modellerinden biri. Esasında metal tasarıma sahip baharatlık takımlarının bir kısmı cam. Kapağı ya da kilidi metal olan baharatlıklar, modern bir tasarıma sahip. Gri renklerin hakim olduğu bir mutfağa sahipseniz metal baharatlık modellerine göz atabilirsiniz. Ikea; ahşap, metal ve cam baharatlık takımı modelleri ile mutfağınıza renk ve ahenk katıyor.

Pratik Mutfak Baharatlık Takımları

Pratik Mutfak Baharatlık Takımları

Bazı mutfakların tezgahı veya alanı küçük olabiliyor. Böyle durumlarda baharatlıkların nere konulacağı konusu sorun haline gelebiliyor. Ikea, böyle durumlar için tasarımlarıyla iki seçenek sunuyor. Bunlardan ilki İkea askılı baharatlık takımı modelleri. Askılı baharatlık takımı modelleri, duvara monte edilebildiğinden mutfağın tezgahında ya da mutfak raflarında yer kaplamıyor. Ahşaptan tasarlanan baharatlık rafları, baharatlarınızı koyabileceğiniz şekilde üretilmiş. Aynı zamanda ahşap baharatlıkla beraber dört adet cam baharatlık takımı da satın alabilirsiniz. Böylece birbiriyle uyumlu bir baharatlık seti oluşturmuş olursunuz. Baharatlık rafını mutfak duvarına monte ederek kolayca baharatlarınıza erişebilir, yemeklerinizin lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise İkea çekmece içi baharatlık takımı modelleridir. Çekmece içi baharatlık düzenleyici sayesinde baharatlarınızı nereye koyacağınız derdine son verebilirsiniz. Çekmece içi düzenleyici, çekmecenin iç kısmına koyularak baharatların düzenli ve nizamlı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor. Aynı zamanda çekmecenin üst kısmında yer aldığı için çekmecenin alt ve diğer kısımlarını hala kullanabiliyorsunuz. Yani az alan kaplarken pratik bir çözüm sunuyor. Çekmece içi düzenleyici küçük baharatlık takımları için tasarlanmış. Küçük baharatlık takımlarınızı çekmece içi düzenleyiciye dizebilirsiniz. Böylece baharatlıklar hem mutfağın alanını daraltmaz hem de baharatlıklara pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Trendyol, geniş ürün çeşitliliği ile Ikea’nın tüm baharatlık takımlarını, cam kavanozlarını, baharatlık raflarını ve daha fazlasını tek tıkla mutfağınıza getiriyor. Trendyol’un fırsat ve kampanyalarından yararlanarak istediğiniz mutfak araç gereçlerini indirimli fiyatlardan satın alabilir, Ikea’nın kaliteli, şık ve uzun ömürlü baharatlık takımlarını uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. İkea baharatlık kullananların yorumlarından faydalanarak seçim yapılabilir. İkea baharatlık fiyatlarına ulaşabilir bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.