İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Renk
Özellik
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat
Hav Yüksekliği
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

IKEA Banyo Paspası

" araması için 120 sonuç listeleniyor

İkea Banyo Paspası Modelleri ile Banyonuza Şıklık Katın

Evin en önemli alanlarından birisi de hiç şüphesiz ki banyodur. Yorucu bir günün ardından ılık bir duş almak herkesi rahatlatır. Banyonun tasarımı, dekorasyon ürünlerinin niteliği banyoda geçen zamana kalite katmaktadır. Pastel renkler, yumuşak dokular ve şık desenler sunmanın haricinde kaydırmaz taban özelliği ile dikkat çeken ikea banyo paspası, banyoların vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Banyoya estetik bir dokunuş katan bu ürün, kare, dikdörtgen ve oval gibi farklı formlarda tasarlanmaktadır. Banyo halısı veya kilimi şeklinde üretilen modeller de mevcuttur. Banyonun büyüklüğüne uygun ölçüleri ile tasarlanan modeller ikili ve üçlü setler halinde satılabilmektedir. İkea banyo paspas modelleri arasından banyonun şekline uyan ürünler tercih edildiğinde dekorasyon bütünlüğü sağlanmaktadır. Kaydırmaz taban özelliği olan ürünler çocukların ve yaşlıların bulunduğu evler için güvenli bir ortam oluşturmaktadır. Eğlenceli, modern ve klasik tarzlarda üretilen ikea banyo paspas seti modelleri, ihtiyaçları karşılayan ve dekorasyona kolay bir şekilde uyan ürünler sunmaktadır. Pastel ve canlı renklerin kombinlenmesi ile tasarlanan kalın, ince ve yumuşak dokuma özelliği sunan ürünler, estetik tasarımları ile banyolarda yerini alır. Dikdörtgen, yuvarlak, oval, kare gibi farklı formlardan oluşan paspas takımları, küçük ve büyük ebatlarda ürünler sunar. Bu sayede banyonun farklı alanlarına koyulabilir. Farklı büyüklükteki banyolar için ideal kullanım alanı oluşturur. Modern tarzda dekore edilmiş büyük bir banyoya sahip olan kişiler ikea banyo paspası yuvarlak tasarımlı ürünleri tercih edebilir. Otantik tasarımlı olan banyolar için uçlarında saçaklar olan kilimler uygundur. Banyo paspası tercihinde bulunmadan önce kullanım alanı, dekorasyon tarzı ve zevke uygun modeller incelenmelidir. Ardından banyonun büyüklüğü göz önüne alınmalı ve uygun boyuttaki ürünler tercih edilmelidir.

Birbirinden Şık Banyolar için Doğru Paspas Seçimi

Birbirinden Şık Banyolar için Doğru Paspas Seçimi

Küçük, orta ve büyük banyolarda kullanılmak üzere banyo ve klozet paspas takımları farklı model ve ölçülerde tasarlanmaktadır. Böylece farklı ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Banyo paspasları genel olarak ikili ve üçlü setler halinde satılmaktadır. Takımların küçük parçaları 60X40 cm veya 50X60 cm ölçülerinde olmaktadır. Büyük parçalar ise 60X90 cm ya da 60X100 cm ölçülerindedir. Banyo halısı olarak bilinen tekli parçalar 70X120 cm ya da 80X140 cm ebatlarındadır. İkea banyo kaydırmaz paspas modellerinde genellikle %100 polyester dokuma kullanılmaktadır. Paspaslar, yumuşak ve kalın havlı tasarımına sahiptir. Üzerine basılınca yumuşak doku hissedilmektedir. Bu ürünler çocuklu aileler için oldukça kullanışlıdır. Kaymaz tabana ve yumuşak dokuya sahip olan ürünler, canlı renkler, düz tasarımlar veya göz alıcı renklere sahiptir. Ürünler arasında dijital baskılı modeller, geometrik desenler, deniz ve doğa manzaralı ürünler de yer almaktadır. Pamuklu dokumalardan üretilen, çiçek desenli kabartmalar sunan ve pastel renkleri içeren ürünler banyolara estetik bir görüntü sağlamaktadır. İkea banyo paspası beyaz rengi en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Banyolarının ferah ve temiz görünmesini isteyen kişiler genellikle beyaz renk tercih etmektedir. Işıl ışıl görünen banyolara beyaz paspas konularak son dokunuş tamamlanır. Her zaman genç hisseden kişilerin tercihi olan modern tasarımlar, banyo paspaslarına ve halılara farklı bir tarz katmaktadır. Ürünler, 3 boyutlu baskılar içeren modellerden eğlenceli ve neşeli figürler sunan tasarımlara kadar birçok seçenek sunmaktadır. Büyük ve küçük boyutlarda olan modern halılar, balık, deniz, deniz kabuğu, doğa ve sualtı manzarası, çiçek tarlası gibi baskılara yer verir. Papatya ve gül gibi kabartmalı çiçek baskısı olan ürünler banyolarda ferahlık yaratmaktadır.

Hijyenik Banyo Paspasları

Hijyenik Banyo Paspasları

Hijyenik olan banyo paspasları, çocukları olan aileler ve yaşlı bireyleri olan aileler için önemli bir yere sahiptir. Kaymaz taban detayından oluşan antibakteriyel banyo paspasları, güvenli kullanım konforu sağlamaktadır. Banyoda suya ve neme maruz kalan ürünlerin bu özellikleri sağlaması oldukça önemlidir. Islak zeminler için özel olarak üretilen ürünler mevcuttur. İkea doppa banyo kaydırmazı - kaydırmaz paspas - küvet - duş paspası neme ve suya dayanıklıdır. %100 akrilik malzemeden üretilen ürünler çamaşır makinesinde kolay bir şekilde yıkanabilmektedir. Birbirinden farklı desen ve renklerde olan ürünler, kaymaz tabanlı ve antibakteriyeldir. Microfiber kumaştan üretilen antialerjik paspas modelleri de alerjik bünyesi olan çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmıştır. Yumuşak bir dokunuş sağlayan ve sıcaklık yaratan bu ürünler, farklı yaşam alanlarında da kullanılabilir. İkea toftbo banyo paspası, 120 cm uzunluğa ve 60 cm genişliğe sahip modeliyle ideal bir boyuttadır. Mikrofiber yapısı nedeniyle yumuşak, emici ve hızlı kuruyan bir yapıya sahiptir. Çamaşır makinesinde yıkamak için uygun olan ürün kuru temizlemeye ve ütüye uygun değildir. %100 polyester malzemeden üretilmiştir. Banyo paspasları pamuk, havlu, mikrofiber gibi dokuma çeşitleri ile üretilmektedir. Bu takımlar duş kabininin ve lavabonun önüne koyulabilir. Büyük ebatta olan ürünler banyo halısı olarak tek parça halinde kullanılabilir. Shaggy dokuma özelliğine sahip olan yumuşak ve kabarık paspaslar, peluş modeller de banyo kapılarının ve balkon kapılarının önünde değerlendirilebilir. Banyoların şık görünmesini sağlayan paspaslar, işlevselliği ile de çok tercih edilmektedir.

Banyo Paspası Fiyatları

Banyo Paspası Fiyatları

Banyoların önemli ürünleri arasında olan paspaslar, her banyoya uyacak çeşitliliktedir. Kişilerin zevkine ve tercihine göre tek renk veya desenli kategorilerde pamuklu, akrilik, antibakteriyel, dantelli, kaydırmaz, suya ve toza dayanıklı özellikte birbirinden şık paspaslar mevcuttur. Siyah banyo paspası ikea, banyoya sportif bir hava kazandırabilir veya minimalist desenleriyle banyolara zarafet katabilir. Özellikle çocuklu evlerde güvenliği sağlamak için kaymaz paspaslar tercih edilebilir. Her evde olması gereken bu banyo paspasları, tasarımlarına ve özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. İkea banyo paspas fiyatları her bütçeye uyacak niteliktedir. Kaydırmaz taban ürünler, üretildiği materyale göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Güvenli ve konforlu bir banyo keyfi sağlayan küvet kaydırmaz ürünler, duşakabin ve küvet içinde kullanılabilir. Bu ürünleri farklı zeminlerde kullanmak da mümkündür. Islak zemini tutan özel yapısı ile küvet kaydırmaz, kaymalar sonucunda meydana gelebilecek kazalara karşı koruma sağlamaktadır. Küvet paspasları özellikle çocuk, yaşlı ve hastaların banyolarında olması gereken bir üründür. Farklı desen ve şekillerde üretilen duş kaydırmazları, vakumlu, vantuzlu, tapalı veya bambu seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kolay kullanımı ve pratik temizlenme durumu ile küvet kaydırmazlar olası banyo kazalarını önlemiş olur. Çocukların banyoda güvenli bir şekilde oynaması için bu ürünler tercih edilebilir. Ürünlerin ebatları da fiyat konusunda belirleyici rol oynamaktadır. Set halinde satılan paspaslar, sette yer alan parça sayısına göre fiyatlandırılır. Farklı boyutlarda ürünlerin yer aldığı setlere olan ilgi fazladır. Büyük boyutlarda olan tek parça banyo halıları, küçük paspaslardan daha yüksek bir fiyata sahiptir. Ürünlerin renkleri de fiyat konusunda belirleyici rol oynar. Ikea banyo paspası beyaz renk, en çok tercih edilen ürünlerdendir. Banyolarda sıkça yer bulan beyaz renkli ürünler, renkli ürünlere göre farklı fiyatlara sahiptir. Sade zevkleri olan ya da renkli seven kişiler bile beyaz renkli paspasları tercih ederek dekorasyon farklılıkları yaratabilir. Renklilik seven kişiler dekorasyonda renkliliğe giderek paspas seçiminde beyazı kullanabilir. Böylece renkler dengelenmiş olur.