"

IKEA Tüy Toplayıcı

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Pratik Ikea Tüy Toplayıcılar Trendyol’da!

Söz konusu evcil hayvanlarınız ve tüyleri olunca daha hassas davranabilirsiniz. Özellikle tüy dökme dönemleri, hem sizin için hemde hayvanınız için bir problem yaratabilir. Mevsimsel olarak kürk değiştiren hayvanlarınız mevsim geçişlerinde daha sık döküntü eğilimindedirler. Diğer yandan evcil hayvanlarınız senelik döngünün dışında da tüy dökmeye devam eder. Dökülen kıllar üstünüze ve eşyalarınıza yapışabilir. Bazı durumlarda ise evcil dostunuzun döküntüleri sağlığınızı da tehdit edebilir. Döktüğü tüyler bünyenizde alerjik reaksiyona sebep olabilir. Bu durumda her türlü kılı ve tozu temizleyen İkea tüy toplayıcı rulolar kurtarıcınız haline gelir. Tüylerin yanı sıra İkea tüy toplayıcılar her türlü yüzeyde işe yarar. Mobilyalarda, giyim ürünlerinde ya da arabalarda oluşan tüy ve tozları kolayca temizlemenizi sağlar. Ayrıca saç ve toz lekelerinde de etkili bir kullanım olanağı sağlar. Tüy toplayıcılar özellikle evcil hayvanlarınız için pratik bir çözüm haline gelir. Yapışkanlı bantlarını kolayca açıp ve ileri geri hareketlerle tüm kiri toplayabilirsiniz. Evcil hayvanınızı ve kendinizi kirlerden korumak için Ikea Bastis tüy toplayıcıyı kullanabilirsiniz. Kolay kullanımıyla hızlı çözüm olan rulo tüy toplayıcı 9 metredir. Böylece 60 yapraktan oluşan güçlü yapışkan yapısıyla kirleri kolayca toplar. Ayrıca Ikea tüy toplayıcı 12’li olmasıyla da uzun ömürlü kullanım şansı sunar. Evinizde daha temiz ve düzenli bir ortam oluşturmak için pek çok alternatife sahip ürünleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Tüy Dökme Dönemlerinin Yardımcısı Ürünleri

Tüy Dökme Dönemlerinin Yardımcısı Ürünleri

Evcil hayvanlarımızın tüy dökme dönemi değişkenlik gösterir. Çoğu kez normal bir durum olurken bazı durumlarda sağlık sorunlarından da kaynaklanabilir. İnsanlar da belli dönemlerde saçlarını dökerler. Diğer yandan hayvanların dökme durumu farklı periyot ve durumlarda gerçekleşir. İnsanlarda mevsimsel olarak saç dökülme olayı yaşanır. Hayvanların döküntü durumu ise beslenme, hormanlar, sağlık koşulları ve çevre ısısına göre değişkenlik gösterir. Anormal olan durumların başında evcil hayvanınızın belirli bölgesinde dökülme yaşanması gelir. Türkiye gibi kuzey yarım küre ülkelerinde yaşayan hayvanlar yılda iki kez döküntü durumu görülür. Böylece kışlık ve yazlık olmak üzere kürk yapıları senede iki defa tamamen değişir. Kışın soğuk havada daha sık ve kalın bir kürke sahipken yazın daha ince hava alan bir kürke sahip olurlar. Dış ve iç mekan ısılarına göre tüy dökümü her gün gerçekleşir. Bu kılları toplamanın pratik yolu ise Ikea rulo tüy toplayıcı olarak öne çıkar. Özellikle hayvan tüylerinde müşterilerin beğenisi kazanan rulo toplayıcılar ile üstünüzdeki döküntüleri en kısa sürede toplayabilirsiniz. Hayvan türleri arasında kediler çok sık tüy döker. İç parazitlerini aşılarını olduktan sonra döküntü artabilir. Bu durumda Ikea kedi tüy toplayıcı sayesinde tüy dökümünü kontrol altına alabilirsiniz. Ekstra olarak kedinizin sağlığı için düzenli olarak onları tarayabilirsiniz. Tarama sonrası etrafa uçuşan ve yapışan kılları Ikea tüy rulosu ile kolayca temizleyebilirsiniz. Geçiş mevsimlerinde artan kıllar ile baş ederken daha fazla ruloya ihtiyacınız olabilir. Bu durumda satışa sunulan İkea yedek tüy toplayıcıların 12’li ve 8’li kartuş paketlerinden yararlanabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın tüy dökmesi ile baş etmek için düzenli olarak tarama yapılması önerilir. Bunun yanı sıra düzenli olarak türlerine özel şampuan ile yıkanması gerekir. Belli periyotlar ile gün ışığı alınması, evcil hayvanlarınızın kıl dökme oranında ciddi ölçüde azalma oluşmasını sağlar. Dengeli ve düzenli besleyen mamalar kullanılması ve onlar için yararlı olan omega yağ asitleri tükettiğinden emin olunması gerekir. Tüm önlemlere rağmen oluşan döküntülerden Trendyol’da bulunan tüy toplayıcı ürünleri sayesinde kurtulabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ile Ikea Tüy Toplayıcı Seçenekleri

Kullanım Kolaylığı ile Ikea Tüy Toplayıcı Seçenekleri

Evcil hayvanların yanı sıra tüy toplayıcıları birçok alanda kullanabilirsiniz. Mobilya, giysi, araba koltuklarına gelen tozları da Ikea toz toplayıcı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Her ihtiyacınızda yanınızda olan rulolar ile kıl ve toz derdinden kurtulabilirsiniz. Tozun yanı sıra ürün size tüm döküntü ve iplikleri toplama imkanı da sağlar. Döküntü ve tozları düzgün bir şekilde toplamak alerjiniz varsa tetiklemesini de engeller. Alerjiler genel olarak tüy, toz, kıl ile artabilir. Bunun sonucunda sık hapşırma, kaşıntı, burun akıntısı ve kırmızı yaşlı gözler belirgin belirtiler arasında yer alır. Hayvanınızın kılları tozu ve kiri gittiği yerlere taşır. Onu düzenli olarak yıkamak sizin ve evinizin temizliği için önemlidir. Özellikle hayvanınızı yıkarken havada uçuşan kılları görebilirsiniz. Döküntülerin biriktiğe ortamların başında yatak, halı ve kanepeler yer alır. Sağlıklı bir yaşam için halıların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Kanepeler sık sık temizlenmeli, yatak ve yastık ürünlerinde sentetik formdaki seçenekler kullanılmalıdır. Tüm mekanlar düzenli olarak havalandırılmalı ve döküntüler mutlaka temizlenmelidir. Evcil hayvanınızın size alerji yaptığının belirtileri arasında öksürme, nefes almada güçlük ve burunda tıkanıklık gibi ciddi belirtileri olabilir. Bu durumları en aza indirebilmek için düzenli olarak etrafınızdaki temizlik yapılmalıdır. Özellikle yatağınızı havalandırmalı ardından döküntüleri ve kılları rulo ile temizlemelisiniz. Bazı durumlarda ise döküntü problemi kişinin hayatını engelleyecek düzeye ulaşabilir. Bu durumlarda ise ruloların kullanım sıklığını arttırmanız gerekir. Sık kullanıma uygun olan Ikea tüy toplama aparatı ile kirleri rahat ve hızlı şekilde toplayabilirsiniz. Ikea toz toplama rulosu aparatı ile alerjinizi tetiklenmesini önleyebilirsiniz. Patili dostlarınız ile daha sağlıklı bir yaşam için önem taşıyan ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Tüy Toplayıcıların Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Tüy Toplayıcıların Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Güçlü yapışkan bantlarıyla öne çıkan tüy toplayıcı rulo İkea evinizin pratik yardımcılarından biri olmaya adaydır. Evcil hayvanlarınızın döküntülerinin yanı sıra ortamda ekstra kıl ve kir de uçuşur. Bunlar üstünüze ve etrafa kolayca yapışır. Bu tarz tüyleri Ikea kıl toplayıcı ile temizleyebilirsiniz. Pratik kullanımı ile dikkatleri üzerine çeken rulo 9 metre uzunluğunda ve 60 yapraklıdır. Kılları temizlemeden önce bandın kolayca soyulması, ileri geri hareketler ile kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca sık kullandığınız kıyafetlerinizde kir ve iplik yapabilir. Giydiğiniz kazaklar sürtünme ile birlikte tiftik bir yumak yapar. Genelde doğal iplik kullanılan kumaşlarda bu tür durum daha sık görülür. Birçok kumaş türü tüylenme, tifleklenme, iplik sıkıntısı yaratır. Bunun için en iyi çözümlerden biri Ikea iplik toplayıcıdır. Güçlü yapışkan bantları ve pratik kullanımı sayesinde kumaşın yüzeyini hemen temizler. Bunların dışında insanların saçları da sık sık dökülür. Mevsim geçişleri, stres, yemek bozukluğu, kullanılan ilaçlar gibi durumlar dökülmeyi hızlandırabilir. Bu durumda yattığınız yerden oturduğunuz yere kadar saçları görebilirsiniz ve daha sık temizleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Diğer yandan kullandığınız rulo kullanma sıklığınız artabilir. Bunun için Ikea tüy toplayıcı yedek başlıkları ayrı olarak da satılır. Rulolar 4’lü, 6’lı, 12’li paket seçeneği ile satışa sunulur. Dilerseniz sadece başlıkları, dilerseniz içine dahil olan rulo temizleme aparatının gövdesi ile birlikte sipariş verebilirsiniz. Toz, kıl ve iplik toplama performansıyla dikkat çeken Ikea tüy toplayıcı yorumları içerisinde bol bol olumlu geri bildirim bulunur. Müşterilerin beğenisini kazanan rulolar kampanyalı fiyatlarla satışa çıkarılır. Her bütçeye uygun olmasıyla dikkat çeken modeller müşterilerin beğenisine sunulur. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir, hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.