İlgili Kategoriler
Hacim
Materyal
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Jumbo Çaydanlık

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Güvenilir Jumbo Çaydanlık Çeşitleri Trendyol'da!

Türkiye, dünyada çay tüketimi konusunda birinci sırada yer alır. Demlenen çayın lezzetli olması büyük önem arz eder. Bu konuda çok sayıda farklı yöntemler ve araçlar vardır. Lezzetli bir çayın en önemli faktörlerinden biri ise kullanılan çaydanlıktır. Jumbo çaydanlık ergonomik yapısı, fiyatı ve kalitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. 1947 yılında kurulan firma, 120’den fazla endüstriyel ürünü ile Türkiye ve dünyada pek çok ödül kazanarak, alanının öncü firmaları arasında yer alır. Çaydanlık denilince akla ilk gelen firmalardan olan Jumbo, onlarca farklı tasarımı ile tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap olmayı amaçlar. Çeşitli boylarda üretilen tasarımlar, hem küçük hem de büyük aileler için önemli alternatifleri bünyesinde barındırır. Ürünlerin tamamı kaliteli malzemeler ile tasarlanır. Bu malzemeler sağlığınızı önemserken aynı zamanda uzun yıllar boyu kullanılmasını da sağlar. Firmaya ait ürünlerin tamamı paslanmaz çelik malzemelerden tasarlanır. Firma, klasik çelik yanı sıra Jumbo elektrikli çaydanlık gibi modeller de üretir. Bunların yanı sıra porselen ve cam demliklere de sahip olabilirsiniz. Farklı sayıdaki modellerin tamamı kullanıcıların güvenliğini de düşünerek tasarlanır. Firmaya ait tasarımların bir çoğunda otomatik buhar kesme özelliği bulunur. Bunun yanı sıra sapları aşırı ısınmaz. Demlikler suluklara tam oturacak şekilde tasarlanır. Bu sayede demliklerinizin dökülme ihtimali en aza indirgenir. İndüksiyon ocaklar dahil her türlü ocakta kullanılabilen ürünler, çayınızın lezzetli olması için özel olarak tasarlanır. Emziklerde bulunan süzgeçler sayesinde ekstra bir çaba sarf etmeksizin çay bardağa doldurulabilir. İçerisinde süzgeç bulunan modeller de çayı tamamen süzerek duruluk sağlar. Ergonomik yapısının yanı sıra Jumbo çaydanlık modelleri aynı zamanda şık tasarımlara sahiptir. Birçok insanın evlilik öncesinde tercih ettiği tasarımlar, parlaklığıyla da dikkat çeker. İster uzun, ister kısa emzikli olsun tümü, modern ve klasik çizgileri bir arada barındırır. Birçok Jumbo metal çaydanlık modeli gri iken, kırmızı, siyah, sarı saplı tasarımlarda mevcuttur. Bu modern tasarımlar sayesinde çay içmek sizin için aynı zamanda bir keyif haline gelir. Tüm bu özellikleri bir arada bulunduran firma tasarımları aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkat çeker. Marka fiyat, performans parametresi açısından uygun ürünleri sizin için tasarlar. Siz de Trendyol’daki modelleri inceleyebilir ve kendinize uyacak çaydanlığı kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Jumbo’dan Onlarca Farklı Çaydanlık Modeli

Jumbo’dan Onlarca Farklı Çaydanlık Modeli

Markanın çeşitleri onlarca avantajının yanında çok sayıda farklı modeliyle de dikkat çeker. Firma, tasarımlarında kullanıcıların beklenti ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapar. Bu sayede ister küçük boyutlu, ister büyük boyutlu, ister klasik ister modern çizgilerde, isterseniz gri isterseniz farklı renkli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ürün yelpazesinde bu çeşitlilik kullanıcılar açısından önem arz eder. Yalnız yaşayanlar ya da küçük aile yapısına sahip olanlar için Jumbo küçük çaydanlık modelleri bulunur. Bunun yanı sıra büyük aileler ve misafir ağırlamayı sevenler için büyük modeller de vardır. Yerli üretim tasarımlar bulunduğu gibi ithal ürünler de bulunur. Firmaya ait çeşitler arasında Sky, Metalix, Teos, Shen gibi modeller bulunur. Bunların tamamı kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bazıları 2.1 litreye kadar su alabilir. Bunun yanı sıra daha ufak demlikler de vardır. Bazı modellerde otomatik buhar kesme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde eliniz ve yüzünüzde oluşabilecek buhar kaynaklı yaralanmaların önüne geçilir. Demlik yerine konulduğunda ise buhar tahliyesi otomatik olarak başlar. Bu çayın istenen lezzette olmasını sağlayan önemli unsurlardan biridir. Önemli özelliklerden birisi buhar kapağıdır. Bu kapak sayesinde enerji tasarrufu hat safhaya çıkar. Buhar kapağı sayesinde enerji sarfiyatı yüzde doksana kadar azalır. Bu suyunuzun daima sıcak kalmasına da yardımcı olur. Demlikli çaydanlık emziklerinde de süzgeçler bulunur. Bu süzgeçler sayesinde çay ekstra bir çaba sarf etmeden kolaylıkla bardağa doldurulur. Sky modeli, lezzetli ve güzel çaylar yapmak isteyenlerin tercihlerinden biridir. Firmaya ait ürünlerin birçoğu paslanmaz çelik malzemelerden üretilir. Bu durum çaydanlığı yıllarca kullanmanızı sağlar. Uzun kullanım ömrünün yanı sıra Jumbo çelik çaydanlık fiyatları uygun seviyelerdedir. Ayrıca bazı modellerde titanyum gold ve titanyum bronz seçenekleri de vardır. Bazı modellerde emzik kısmı kısa iken bazı seçeneklerde ise uzundur. Tercihinize göre istediğinizi seçebilirsiniz. Bütün modeller indüksiyon ocaklar dahil her türlü ocağa uygun olarak üretilir. Firmaya ait seçenekler arasında yerli üretimlerin yanı sıra ithal alternatifler de vardır. İthal ürünler arasında yer alan Shen seçeneği de tüm ocaklara uygun ve Jumbo kalitesiyle satışa sunulur. Tüm çaydanlık modelleri parlak tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bu şık tasarımlar çayınızı aynı zamanda bir keyif haline getirir. Tüm alternatiflerin önemli özelliklerinden bir başkası ise fiyatlarının uygun olmasıdır. Jumbo çaydanlık kullananlar tüm bu özelliklerin keyfini çıkarır. Birçok çaydanlık modelinin yanı sıra Jumbo porselen demlikli çaydanlık ve cam demliği de ayrıca bulabilirsiniz. Siz de kendinize uygun çaydanlık modelini Trendyol’da yapacağınız arama ile rahatlıkla bulabilirsiniz. İster büyük, ister küçük seçenekler olsun, kendinize uygun olanlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Şık Çaydanlıkların Keyfini Çıkarma Fırsatı

Şık Çaydanlıkların Keyfini Çıkarma Fırsatı

Jumbo marka çaydanlıklar çok çeşitli modellerle, kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu ergonomik ürünler aynı zamanda oldukça şık görünümlere sahiptir. Bu çaydanlıklar birçok insan tarafından çeyizlik olarak satın alınır. Titanyum çaydanlık modelleri genellikle metalik gri renklere sahiptir. Bununla birlikte farklı tasarıma sahip çeşitler bulmak da mümkünüdür. Firmaya ait ürünler çok sayıda farklı tasarıma sahiptir. Sap kısımlarında farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Metalik gri sapların yanı sıra sarı, kırmızı ya da siyah renklerde sapa sahip modeller de tercih edilebilir. Bu tasarımlardan herhangi birini tercih etmek tamamen kullanıcının zevkine kalır. Firmaya ait olan tüm ürünlerinin sapları aşırı ısınmayacak şekilde üretilir. Renkli tasarımların yanı sıra Jumbo cam çaydanlık da bulunur. Jumbo cam demlikler sayesinde çayınızı demlenme esnasında görebilir, çayınızın rengini daha iyi ayarlayabilirsiniz. Bu şık tasarımların bir başka özelliği ise ergonomi açısından avantajlı olmasıdır. Demlikler, suluklara tam oturacak şekilde tasarlanır. Bu sayede devrilme ve benzeri kazaların önü alınmış olur. Sapları ısıya karşı dayanıklı ürünler sayesinde, çaydanlığı rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Modern çizgilere sahip tasarımlar çay keyfinizi üst noktalara taşır. Ülkemizde vazgeçilmez olan çay saatlerinin baş konuğu çaydanlıktır. Bu çay saatlerinde şık tasarımlı Jumbo ürünleri misafirlerinizi de etkiler. Jumbo büyük boy çaydanlık modelleri, sıklıkla misafir ağırlamayı seven ve geniş aileler için uygun tasarımlara sahiptir. Bazıları eğimli yapısı ve parlaklığıyla dikkat çeker. Ergonomik kullanımının yanı sıra şıklığı da ön plandadır. Bunlarla birlikte kısa ya da uzun emzikli demlikler de tercih edebilirsiniz. Teos ve Metalix gibi modeller kısa emzikli olarak üretilir. Diğer modeller ise klasik olarak uzun emziklidir. Hangi tasarımı seçeceğiniz ise tamamen size kalır. Hangi Jumbo modeli tercih edilirse edilsin, parlaklık ve şıklığa da kesin olarak sahip olunur. Siz de bu şık çaydanlık modellerinden herhangi birine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol’da yer alan filtreleri kullanarak, istediğiniz gibi bir çaydanlığı rahatça bulabilirsiniz.

Kaliteli Ürünlerin Adresi Jumbo

Kaliteli Ürünlerin Adresi Jumbo

Firma, geniş ürün yelpazesi ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkar. Onlarca modelin tamamı modern çizgilere sahiptir. Bunun yanı sıra tüm çeşitler, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Bu hem insan sağlığı açısından hem de ürünlerin yıllarca dayanması açısından önemlidir. Jumbo çelik çaydanlık çeşitleri, üretimi en çok gerçekleşenler arasında yer alır. Bu çeşitler, paslanmaz çelik malzemelerden üretilir. Tüm çeşitlerde kullanılan süzgeçler, plastik aksam içermez. Süzgeçler kaynaksız ve sıkıştırma yöntemiyle imal edilir. Bu hem insan sağlığı açısından, hem doğanın korunması açısından hem de malzemenin uzun ömürlü olması bakımından önem arz eder. Tüm tasarımlar krom ve nikel alaşımı paslanmaz çelikten üretilir. Bunların yanı sıra porselen ve cam seçeneklerde de aynı hassasiyet ile kaliteli malzemeler tercih edilir. Çaydanlık sapları gevşemeyecek şekilde tasarlanır. Jumbo düdüklü çaydanlık modeli de aynı kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Düdüklü modellerin ekstra güçlü üç katlı tabanları bulunur. Aynı zamanda kulpları yanmaz bakalitten üretilir. Dayanıklı çeşitler sayesinde, bir kez aldığınız Jumbo ürünlerini yıllarca kullanabilirsiniz. Bunlarla birlikte demlik kapakları da düşmeyecek şekilde tasarlanır. İndüksiyon ocaklar dahil tüm ocaklara uygun olarak tasarlanan çeşitleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu ürün çeşitleri sayesinde uzun yıllar boyunca, lezzetli çay saatlerine kavuşabilir ve şıklığı evinize taşıyabilirsiniz. Jumbo full metal çaydanlık ile büyük miktarlarda çay yapabileceğiniz gibi, mini boy bir model de satın alabilirsiniz. Dilerseniz orta seçenek olan Jumbo midi çaydanlık tercih edebilirsiniz. Jumbo çaydanlık midi ne büyük ne küçük boyutu ile tam çekirdek aileler içindir. Ayrıca Jumbo metalix midi gibi çeşitleri ile göze de hitap eder. Tüm çeşitler, Jumbo kalitesi ile üretilir. Siz de yıllarca kullanabileceğiniz bu kaliteli çeşitlere sahip olabilirsiniz. Trendyol’u takip ederek, dönem dönem yapılan indirimleri yakalayabilir, dilediğiniz çaydanlığa uygun fiyatla kavuşabilirsiniz.

Güvenli ve Ergonomik Tasarımlar

Güvenli ve Ergonomik Tasarımlar

Firmaya ait modellerin birbirinden eşsiz birçok tasarımsal avantajı bulunur. Bu avantajlardan önemli bir tanesi ergonomik kullanıma uygun olmasıdır. Demlik ve sulukların emziklerinde bulunan süzgeçler önemli bir kullanım avantajı sunar. Bu sayede ekstra çaba sarf etmeksizin duru çaylar içilebilir. Jumbo Teos çaydanlık gibi çeşitlerde de kısa emzik kullanıcı açısından avantaj sağlar. Kısa emzik sayesinde demlik eğilmeden su dökülebilir. Bunun yanı sıra su akması da engellenmiş olur. Jumbo çaydanlıkların bir başka ergonomik artısı ise sap tasarımlarıdır. Bu tasarımlar sayesinde demlikler ve suluklar rahatlıkla tutularak, kaldırılabilir. Yine bir başka avantaj ise sapların aşırı derecede ısınmıyor olmasıdır. Bu tasarımlar hem kullanım kolaylığı sağlarken hem de kullanıcıların güvenliğini düşünür. Suluk kapakları tasarımları sayesinde belli bir açıya kadar rahatlıkla kullanılır. Bu kapaklar düşmeyecek şekilde tasarlanır. Jumbo küçük boy çaydanlık çeşitleri de yalnız yaşayan ya da küçük aileler için birebirdir. Bu tasarımlar çay tüketimi kısıtlı insanlar için özellikle üretilir. Küçük tasarımlar yer açısından da önemli avantajlar sunar. Bu ürünler küçük dolaplara dahi rahatlıkla sığar. Ergonomik avantajlarının yanı sıra kullanıcıların güvenliğini de ön planda tutar. Aşırı sıcak çaydanlıklar, kullanım sırasında ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Bu sebeple kaza riskini minimuma indirmek gerekir. Jumbo çaydanlık takımı bu riskleri en aza indirgeyecek şekilde tasarlanır. Sapları aşırı ısınmayacak malzemelerden üretilir. Yine bu saplar uzun yıllar boyunca gevşemez. Tüm Jumbo çaydanlık setinde özel alaşımlı malzemeler kullanılır. Otomatik buhar kesme özelliği sayesinde kullanıcıların buhardan zarar görmesi engellenir. Jumbo demlik kapakları düşmeyecek şekilde tasarlanır. Aynı zamanda demlikler suluklara tam oturacak şekilde tasarlanır. Bu sayede demliğin hareket etmesi ve düşmesinin önüne geçilir. Tüm bu güvenlik önlemleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Jumbo’nun güvenli ve ergonomik tasarıma sahip çaydanlık çeşitlerinden herhangi birine Trendyol’dan ulaşabilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Lezzetli Çaylar için En Büyük Yardımcınız

Lezzetli Çaylar için En Büyük Yardımcınız

Kişi başı çay tüketim rakamları açısından Türkiye, dünyada birinci sırada yer alır. Çay kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Bu da lezzetli çay yapma konusunu, oldukça önemli bir hale getirir. Jumbo ürünleri lezzetli çay konusunda kullanıcıların dostudur. İçerisinde bulundurdukları özellikler sayesinde, çok daha lezzetli çaylar yapılır. Bunun yanı sıra Jumbo porselen çaydanlık gibi çeşitlerde de daha farklı lezzette çaylar yapmak mümkündür. Süzgeç bulunan ürünler özel tasarıma sahiptir. Bu süzgeçler çayı çok iyi derece süzer. Bu iyi derecede bir duruluk sağlar. Bir diğer özellik ise buhar tahliyesidir. Demlik yerine konulduğunda buhar tahliyesi otomatik olarak başlar. Bu çayın istenen lezzette olmasını sağlayan özelliklerden biridir. Yine suluk kapağı bulunan tasarımlar çayın lezzetini etkiler. Bu kapaklar sayesinde su buharının demliğin altında birikmesi engellenir. Bu demliğin altının kuru kalmasını da sağlar. Lezzetli bir çayın nasıl yapılacağı önemli bir tartışma konusu iken, neyle yapılacağı da çok önemlidir. Jumbo büyük boy çaydanlık sayesinde misafirlerinize bolca çayı tek seferde demleyebilirsiniz. Büyük boy çeşitler sayesinde zamandan da tasarruf edilir. Sıklıkla misafir ağırlayanların, geniş ailelerin ve çay tutkunlarının tercihi genellikle büyük boy seçenekler olur. Jumbo çaydanlık büyük boy ürünleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. Geniş ailelerin yanı sıra, yalnız yaşayanlar ve küçük aileler için ise Jumbo mini çaydanlık çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler sayesinde küçük miktarlarda çay yapılabilir. Bu çayınızın daima taze kalmasını sağlar. Küçük boyutlar ile sıklıkla demlenen çaylar aynı zamanda bir tasarruf aracı olur. Bu sayede hiçbir miktarda çay çöpe gitmeyecektir. Siz de evinizde ya da iş yerinizde, lezzetli çaylar yapmak için Jumbo’ya ait bir çaydanlığı Trendyol’da yapacağınız basit bir arama ile rahatlıkla bulabilir ve istediğiniz modeli edinebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Jumbo Modelleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Jumbo Modelleri

Firmaya ait ürün çeşitleri pek çok özelliği bünyesinde barındırır. Bunlardan bazıları, geniş seçenek sunması, ergonomik oluşu, şık tasarımları ve güvenlik sağlamasıdır. Bir başka önemli özellik ise uygun fiyatlarıdır. Firma pek çok kullanıcının beğenisini kazanırken aynı zamanda bunu bütçe dostu olarak sağlar. Firmanın müşterileri birçok önemli özelliği bir arada barındıran bu ürünlere, uygun Jumbo marka çaydanlık fiyatları ile sahip olur. Bu şık tasarımlar ve geniş ürün yelpazesi kullanıcı dostu ergonomikliğinin yanı sıra hemen hemen herkesin sahip olabileceği fiyatlara bulunur. Firmaya ait ürünler, özelliklerinin durumuna göre geniş bir fiyat yelpazesini de barındırır. Alanının öncüsü konumundaki firma, üstün özellikleri bütçe dostu bir şekilde kullanıcıların beğenisine sunar. Yıllarca kullanacağız sağlamlıkta ve kalitedeki bu ürünler, evlilik öncesinde birçok çiftin tercihi konumundadır. Yıllarca hiçbir sorun çıkarmadan kullanabileceğiniz bu çeşitlerin tamamı indüksiyon ocaklar dahil olmak üzere tüm ocaklara uygundur. Güvenliği, şıklığı ve kaliteyi uygun fiyatlara siz de kolayca edinebilirsiniz. Jumbo çaydanlık fiyatları tasarruf etmenizi sağlayacak ölçüdedir. Bir kez alınan çaydanlığın yıllar boyunca kullanılıyor olması sizi yeni bir çaydanlık alma derdinden kurtarır. Bu sayede kısa vadede uygun fiyatlı bir seçeneğe sahip olduğunuz gibi uzun vadede de kazançlı çıkılır. Jumbo çaydanlık modelleri ve fiyatları için Trendyol’u inceleyerek kendiniz için en ideali seçebilir ve uygun fiyatlarla uzun yıllar boyunca kullanacağınız, lezzetli çaylar için tasarlanmış dilediğiniz ürüne rahatça sahip olabilirsiniz.