İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Üst Siluet
Kap
Kol Boyu
Ortam
Desen
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Bikini Üstü

" araması için 4637 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Kadın Bikini Üstü Çeşitleri Trendyol’da!

Tatildeyken veya spor yaparken yüzmeyi sevenler, bu etkinlik için uygun kumaşlardan üretilen yüzme kıyafetleri kullanır. Bikini; kadınlar için özel olarak üretilen, alt ve üst olmak üzere iki parça olan bir yüzme kıyafetidir. Hem yüzerken rahat hissetmek hem de plajda şık görünmek için model seçimi, çok önemlidir. Kadın bikini üstü tasarımları, kullanım amacı ve renk desen seçenekleri açısından çok çeşitlidir. Bu çeşitlilikten yararlanarak farklı alt ve üst kombinleri yapıp, plajda da şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Toparlayıcı bikini üstü modelleri, göğüs bölgesini rahatsız etmeden toplayarak fit bir görünüm sunar. Bu görünümü tam sağlayabilmek için özel teknolojiye sahip bir kumaştan üretilir. Üçgen bikini üstü, çeşitli renk seçenekleriyle her türlü alt ile yapacağınız kombinlere uyum sağlar. Siz de en uygun modeli keşfederek tarzınızı deniz kenarında da yansıtabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Kadın Bikini Üstü Modelleri

Tarzınızı Yansıtan Kadın Bikini Üstü Modelleri

Uzun kollu bikini üstü, farklı bir tarz yakalamak için veya daha rahat yüzebilmek için tercih edilen seçeneklerdir. Yüzerken kol hareketleri son derece önemli olduğu için model tercihlerinde kumaş esnekliği de göz önünde bulundurulmalıdır. İpli bikini üstü, iplerinin her vücuda göre ayarlanabilmesi ile ön plana çıkar. Ayrıca ipleri klasik bağlamadan bel çevresinden dolandırarak bağlayarak yeni görünümler sergileyebilirsiniz. Sporcu bikini üstü, profesyonel olarak yüzen kadınlar için özel olarak üretilir. Göğüs bölgesini toplayarak yüzme hızının kesilmemesine yardımcı olur. Sıkı yapısı sayesinde üzerinizden kayma gibi riskleri sıfıra indirir. Yarım bikini üstü modelleri de sporcu tasarımlar gibi üst bölgeyi bir kıyafet gibi sararak açılma ihtimalini yok eder. Bu çeşitlerin hepsinde birçok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Çiçekli bikini üstü, son derece sevimli bir seçenektir. Tarzınıza hitap eden aksesuarlar ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Fermuarlı bikini üstü modelleri, öndeki fermuarı ile giyim kolaylığı sağlar. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü çeşitli model seçenekleri arasından keşfedebilirsiniz. Kadın bikini üstü satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Şık Kadın Bikini Üstü Seçenekleri

Şık Kadın Bikini Üstü Seçenekleri

Kadın bikini üstü modelleri, hem desen hem de fonksiyonel özellikleri bakımından çeşitlilik gösterir. Sudan çıktıktan sonra kolayca kuruyabilen kumaşları sayesinde müşteriyi rahatsız hissettirmez. Kadın siyah bikini üstü, kurtarıcı bir seçenektir. Her türlü alt parça ile kolayca uyum sağlar. Alt ve üst parçaları zevkinize göre kombinleyerek yeni görünümler yaratabilirsiniz. Kapalı kadın bikini modelleri, dekolteden rahatsız olan müşteriler için uygun bir seçenektir. Tasarımları sayesinde keyifli bir yüzme deneyimi sağlanmasına yardımcı olur. Fitilli bikini üstü modelleri, esnek kumaşıyla ön plana çıkar. Esnek kumaş, hem vücudu sıkıca toparlar hem de üstünüze tam oturarak güzel bir görünüm sağlar. Kadın bikini üstü fiyatları, kumaş farkına göre çeşitlilik gösterebilir. Bazı kumaşlar kolay kurumaya yönelikken bazıları da göğüs bölgesini sıkılaştırmaya yöneliktir. Size en uygun seçeneği, ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve en sevdiğiniz renkleri bir araya getirerek keşfedebilirsiniz.

Avantajlı Kadın Bikini Üstü Fiyatları

Avantajlı Kadın Bikini Üstü Fiyatları

Kadın bikini üstü indirim dönemi fiyatları ile avantajlı olarak ulaşılabilen bir üründür. Plajda da tarzından ödün vermek istemeyen müşteriler için pek çok seçenek mevcuttur. Kadın bikini üstü online alışveriş ile Trendyol üzerinden kolayca ulaşılabilir. Her tür model ve renk ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel kumaşlardan üretilir. Kadın bikini üstü kullananlar, bu özel kumaşlar sayesinde keyifli bir yüzme deneyimi yaşar. Kolayca kuruyan kumaşlar sayesinde sudan çıktıktan sonra da keyifle zaman geçirirler. Oldukça uzun ömürlü bir kullanım sürecine sahip olan tasarımlar, her dönem büyük beğeni toplar. Kadın bikini üstü tavsiye edenler, bu özellikleri göz önüne alırlar. Keyifli bir deneyim için vücuda oturan bir yüzme kıyafeti seçmek önemlidir. Kadın bikini üstü yorum kısmından müşteri deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol’daki modelleri inceleyerek size en çok yakışacak ürüne sahip olabilirsiniz.