İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Desen
Ortam
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Stradivarius Cüzdan

STRADİVARİUS CÜZDAN

Stradivarius, 1994 yılında İspanya, Barselona'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Yenilikçi bakış açıyla tasarladığı modern ürünlerle giyim sektöründe hızla yükselmiştir. 1999 yılında İspanyol moda grubu Inditex'e katılmıştır. Benzersiz tarz anlayışını yansıttıkları giyim ve aksesuar ürünlerinin tasarımı İspanya'da yapılır. Değişen moda trendlerine ayak uydurabilen, yeni trend belirleyen marka; sürekli güncellediği son moda ürünleriyle stilinizin gelişmesine katkıda bulunur. Modanın çok hızlı değişime uğradığı günümüzde, trend ürünleri, yüksek kaliteyle üreten Stradivarius; tarz sahibi kişilerin alışverişte ilk tercih ettiği mağazalar arasında yer alır. Ürün fiyatlarını ulaşılabilir düzeyde tutarak daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaç edinen İspanyol marka, herkes için moda anlayışını benimsemiştir.

Hem kadınların hem de erkeklerin en sık kullandığı aksesuarlardan biri kuşkusuz ki cüzdandır. Kimlik, ehliyet, kart, nakit para, fotoğraf ve daha pek çok farklı eşyanızı taşıdığınız cüzdan; dışarı çıkarken ilk yanınıza aldığınız eşyalardandır. Cüzdanın tasarımı tüm bu belgelerin, kartların taşınmasına uygun olmalıdır. Değerli belgelerinizi, eşyalarınızı taşımanın yanında kombininizi oluşturmada önemli bir bileşendir. Doğru yapacağınız bir cüzdan seçimi görünüşünüzü güçlendirir. Şık bir görüntü etmenize yardımcı olur. Giyim sektörünün önde gelen markası Stradivarius, tasarladığı ve ürettiği cüzdan modelleriyle stilinizi yansıtmanıza, güçlü kombinler yapmanızı sağlar. Dünyada 60'tan fazla ülkede faaliyet gösteren marka, kullanıcılarından özellikle cüzdan ürünleriyle ilgili pozitif geri dönüşler alır. Stradivarius Türkiye cüzdan ürünlerini Trendyol'da bulabilirsiniz. Birbirinden farklı çok sayıda Stradivarius cüzdan modeli arasından kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Stradivarius Cüzdan Modelleri

Kadın giyiminin başarılı markası Stradivarius, yaptığı cüzdan tasarımıyla oldukça beğenilir. Kadınların genel ihtiyaçlarını ve bir cüzdandan beklentilerini dikkate alarak tasarımlarını yapar. Günümüzde kadınların cüzdanlar hakkındaki başlıca isteklerinden birisi büyük cüzdan boyutudur. İçerisinde pek çok belgenin, kartın taşındığı cüzdanın yeterince geniş olması kullanım kolaylığı sağlar. Stradivarius sağlam malzemelerden yapılmış cüzdanları, uzun süre yıpranmadan kullanılabilir. Kaliteli fermuarları sayesinde cüzdanınızı rahatça açıp kapatabilirsiniz. Eskimeye dayanıklı fermuarlar kolay kolay bozulmaz, tutukluk yapmaz.

Üç kenarı fermuarlı modeller, geniş açılabilir özelliğiyle cüzdan içindeki kartlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Cüzdanı açtığınızda her iki tarafta bulunan kart koyma bölmeleriyle kartlarınızı düzenli şekilde sıralayabilirsiniz. Kart koyma bölmelerinin çok sayıda olması sayesinde kimliğiniz, ehliyetimiz, kredi kartlarınız, marka kartlarınız için ayrı ayrı yerleştirerek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Üç tarafında fermuar olan modeller, iç bölgesinde bulunan fermuarlı küçük bir bölüm ile bozuk paralarınız dökülmeden ayrı bir yerde kalır. Nakit para koyabileceğiniz bölüm en büyük banknotları bile katlamadan yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Nakit para bölmesini iki ayrı kısım olarak dizayn edilen modellerde, günlük olarak sık kullandığınız banknotları bir kısma daha az kullandığınız banknotları diğer kısma koyarak pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Stradivarius, modern dokunuşlarla tasarladığı üç tarafı fermuarlı cüzdan modelleri ile stil sahibi kadınların beğeniyle kullandığı aksesuarları üretir.

Tek fermuarlı modeller de cüzdan çeşitleri arasında sık tercih edilen ürünlerdir. Çift kanatlı açılabilen bu cüzdan tipi, bir tarafında bulunduğu fermuar ile hoş bir tasarıma sahiptir. Stradivarius'un ürettiği tek fermuarlı modeller, aksesuar alanında trend parçalar olarak yer alır. Cüzdanın tek tarafında bulunan fermuar ile cüzdan içerisindeki eşyalarınız dökülme tehlikesiyle karşı karşıya kalmaz. İçerisinde kart ve bozuk para koyabileceğiniz bölmeler vardır. Küçük boyutuyla pratik bir kullanım sağlayan bu model, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Yanınızda çok fazla nakit taşımayan, cüzdan içerisine sadece birkaç kart ve bozuk para koyan biriyseniz bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sadece cüzdanınızı alarak yakın bir yere gittiğiniz acil durumlarda hemen elinize alabileceğiniz pratik bir modeldir.

Stradivarius çift fermuarlı cüzdan modelleri, çok gözlü tasarımıyla kullanıcılarına büyük kullanım rahatlığı sağlar. Birbirinden ayrı iki bölmeye sahip bu cüzdan modelleri ile eşyalarınızı kullanım sıklığınıza göre ayırabilirsiniz. Kartları bir bölüme ve nakit paralarınızı diğer bölüme koyabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak sık kullandığınız kartlarınızı ve nakit paralarınızı bir bölmeye ve az kullandığınız kartlarınızı diğer bölmeye yerleştirebilirsiniz. Bu model alışverişlerinizde büyük kolaylık sağlar. Alışverişte ödeme sırasında parayı ya da kartı bulmada zorlanabilirsiniz. Özellikle elinizin dolu olduğu durumlarda cüzdanınızda aradığınız şeyi bulmak bir işkenceye dönüşebilir. Stradivarius çift fermuarlı cüzdanlar ile bu sorunu çözebilirsiniz. Eşyalarınızı rahatça düzenleyebileceğiniz bu model, aradığınız karta ya da paraya kolayca ulaşmanızı sağlayarak keyifli bir alışveriş deneyimi sunar. İç hacminin genişliği sayesinde de çok sayıda kartınızı, paranızı cüzdanınıza koyabilirsiniz.

Artık herkesin kendine ait bir telefonu olduğu günümüzde telefon taşımak da bir problem haline gelmiştir. Telefon boyutlarındaki artışla beraber, telefonlar artık ceketinizin, pantolonunuzun cebine sığdıramayabilirsiniz. Yanınıza çanta almak istemediğiniz durumlarda telefonunuzu rahatça taşımanızı sağlayacak Stradivarius omuz askılı telefon aksesuarı ile problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Omuzdan askılı bu modeller, telefonunuzu rahat ve güvenli biçimde taşımanızı sağlar. Ayarlanabilen askı boyu sayesinde her beden ve boy için uygun hale gelebilir. Askı, çantayla aynı malzemeden olabileceği gibi zincir şeklinde olabilir. Farklı çeşitleri sayesinde stilinize uygun bir telefon çantasına kavuşabilirsiniz. Bu minik telefon taşıma çantasının kapaklı ya da fermuarlı tipleri vardır. Hem kapaklı hem de fermuarlı modelleri, telefonunuzun çantadan düşmesini engeller. Aksesuarın içine telefon dışında birkaç adet kart yada banknot da koyabilirsiniz. Dışarıda en çok ihtiyaç duyulan iki eşya olan telefon ve kart bu küçük çanta içine sığar. Böylece kısa mesafeli gezintilerinizde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.Tarzınıza uygun olarak pek çok farklı model arasından seçebileceğiniz bu ürün ile telefonu elinizde taşımak zorunda kalmazsınız.

Tüm dünyada adından başarıyla söz ettiren Stradivarius Türkiye cüzdan ve aksesuar kategorisinde önemli markalardan biridir. Tasarladığı ve ürettiği yüzlerce çeşit ürün ile Trendyol'da yer alan marka, ihtiyacınıza ve stilinize uygun çeşitleriyle kullanımınıza hazırdır.

Stradivarius Cüzdan Boyutları

Moda sektörünün trend belirleyici markalarından olan Stradivarius, farklı boyutlarda tasarladığı cüzdanlar ile ihtiyacınıza uygun bir ürün alabilmenizi hedefler. Herkesin ihtiyaç duyduğu cüzdan boyutu farklıdır. Bazıları tüm kartlarını sığdırabileceği büyük bir cüzdan isterken bazıları az sayıda eşya koyacağı sade bir cüzdan isteyebilir. Toplumun genel beklentilerini göz önüne olarak farklı tip cüzdanlar üreten Stradivarius ile ihtiyacınız olan ürüne yüksek kalitede ulaşabilirsiniz. Cüzdanın işlevselliğini koruyarak, aynı zamanda kombininize damga vuracak bir parça haline de getiren Stradivarius; farklı boyutlardaki cüzdanlarını kullanıcı beğenisine sunar.

Üç kenarı fermuarlı modeller, geniş boyutuyla pek çok eşyanızı içine sığdırabilmenizi sağlar. Fermuarın açılmasıyla geniş bir kullanım alanı sunan ürün ile kartlarınız, paralarınız kolayca düzenlenebilir. Aradığınız bir kartı rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem elde hem de çantada taşıyabileceğiniz bu ürün modeli, Stradivarius'un en büyük cüzdan tiplerindendir. Kredi kartı, kimlik, ehliyet, nakit para dışında küçük çocuklarına ait kartları da yanında taşıması gereken anneler için ideal bir üründür.

Tek fermuarlı ürünler, daha küçük bir boyuta sahiptir. Birkaç kart ve bozuk para taşımak için ideal olan bu ürünü günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bozuk para cüzdanı olarak da adlandırılan bu model, daha sade cüzdan kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Nispeten küçük boyutu ile elde taşımaya son derece uygundur. İsteyen kadınlar, çantada da taşıyabilir.

Stradiavrius çift fermuarlı cüzdan modelleri düzenli ve kullanışlı bir kullanım imkanı sunar. Cüzdanda bulunan iki ayrı göz, eşyalarınızı istediğiniz gibi ayırmanıza olanak tanır. Çok fazla sayıda kart ya da nakit para taşıyan kadınlar için ekstra düzenleme alanı sunduğundan ideal bir üründür.

Telefon taşıma çantaları, küçük ve kullanışlı ürünler olarak karşınıza çıkar. Akıllı telefonların sığabileceği boyutlarda tasarlanmış bu ürünler, özellikle yanında çanta taşımak istemeyenler için oldukça uygundur. Ayarlanabilen askı boyutları sayesinde her bedene uyum sağlar. Telefon ve bir kredi kartıyla pek çok işinizi halledebildiğiniz günümüzde, çantanın yerini alabilecek nitelikte bir üründür. Stradivarius'un başarılı moda tasarımcıları tarafından farklı modellerde dizayn edilen telefon taşıma çantaları, özellikle genç kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Stradivarius tarafından kullanıma sunulan boy boy cüzdan modellerinin yer aldığı Trendyol'da, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Stradivarius Basic Cüzdan Desenleri

Cüzdan, stilinizi yansıtan en önemli aksesuarlardan biridir. Moda anlayışınıza uygun olarak seçeceğiniz bu aksesuar, kombininizin diğer parçalarıyla uyum yakaladığında mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Cüzdan seçiminde ürünün kullanışlılığı ve boyutu kadar görünümü de oldukça etkilidir. Pek çok farklı desende üretilen Stradivarius cüzdanlarla tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Kabartmalı cüzdan modelleri, farklı kombinlere uyum sağlayabilmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Klasik bir görüntü vermesinin yanında spor bir kullanıma da oldukça uygundur. Genellikle düz renk olarak üretilen kabartmalı cüzdanlar, her yaş grubuna hitap eder. Siyah, kırmızı gibi çarpıcı renklerin yanı sıra krem, pudra pembesi, su yeşili gibi soft renkler de bu tip cüzdanlarde kullanılır. Üç tarafı fermuarlı ve tek tarafı fermuarlı modellerde kabartma deseni çokça kullanılır. Fermuar renkleri gümüş ya da altın rengi olabileceği gibi cüzdan renginde de olabilir.

Örgü detaylı cüzdanlar, Stradivarius'un sevilen modelleri arasındadır. Sade ve şık bir cüzdan isteyenlerin beğenisini kazanan bu ürün, hem klasik hem de spor kullanım için idealdir. Üç tarafı fermuarlı tip cüzdanlarda en sık kullanılan desenlerden birisidir. Cüzdanlarda sık kullanılan bir renk olan siyah, bu modelde de en çok kullanılan renklerdendir. Siyahın yanı sıra krem, pudra pembesi gibi pastel renkler de yine bu modelde karşınıza çıkar. Sade ve zarif bir cüzdan isteyen kadınlar için Stradivarius örgü desenli cüzdan iyi bir seçenek olabilir.

Stradivarius rugan görünümlü cüzdanlar, basic görüntüye hafif bir hareketlilik katılarak sade bir cüzdan isteyen kadınların beğenisine sunulur. Farklı boyut ve renklerde tasarlanan bu ürünlerin arasından ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Klasik ve spor kullanımın ikisine de uyum sağlayan bu ürün, her yaştan kadının tercih edebileceği bir cüzdandır. Deri benzeri görüntüsüyle şık bir görünüm yakalamanızı sağlar.

Stradivarius Farklı Cüzdan Desenleri

Yamalı desenli cüzdanlar, Stradivarius'un ikonik ürünlerinden biri olmaya adaydır. Markanın, kullanıcıların beğenisine sunduğu yama desenli cüzdanlar farklı görüntüsüyle alışılagelmiş cüzdan kalıbının dışın çıkar. Özellikle spor kullanım için tercih edilebilecek yama desenli cüzdan, pek çok kombinde kullanılarak tarz bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Üç farklı rengin bir araya geldiği yama desenli cüzdanlar farklı kombinlerinize kolaylıkla uyum sağlar. Cüzdanda bulunan her renk için uygun olabilecek farklı kombinasyonlar oluşturulabilir. İkili yama desenli cüzdanlar, bu kategorideki bir diğer seçenektir. Siyah, kahverengi ve kremin yoğun olarak kullanıldığı bu model, oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Leopar deseni tutkunlarının oldukça hoşuna gidebilecek leopar desenli cüzdan modelleri, Stradivarius kalitesiyle birlikte zevkinize sunulmuştur. Farklı cüzdan tiplerinde kullanılan bu desen ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Klasik leopar deseninin yanında siyah beyaz renkli versiyonunu da seçenekler arasına koyan marka sayesinde, tercih edebileceğiz ürün çeşidi artar. Günlük kullanımın yanı sıra davetlerde çanta olarak da değerlendirilebilecek bu desende cüzdanlar ile çarpıcı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Stradivarius etnik desenli cüzdan modelleri ile görünümünüze farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle çift kanatlı cüzdan modellerinde tercih edilen bu desen, spor kullanımlar için uygundur. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu bu cüzdanlar, değişik tarzdaki kombinlelerle uyum sağlayarak otantik bir görünüm elde etmenizi sağlar. Her yaş grubundan kadının rahatlıkla tercih edebileceği etnik desenler, Stradivarius'un işlevsel cüzdan modelleriyle birleşerek kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkar. Başarılı Stradivarius tasarımcıları tarafından tasarlanan etnik desenli cüzdanlar, stil sahibi kadınların gardırobunda bulundurmak isteyebileceği modellerdendir.

Farklı desenlere ilgi duyan, çarpıcı bir cüzdan seçmek isteyen kadınlar; aradıkları ürünü Stradivarius timsah derisi görünümlü cüzdan modelleri arasında bulabilirler. Farklı boyutlardaki modellerde kullanılan bu desen, ihtiyacınız olan kullanıma uygun ürünü alırken görüntüden de taviz vermemenizi sağlar. Timsah deseninin iddialı ve şık görüntüsü ile cüzdanda tarz görünümü yakalayabilirsiniz. Günlük kullanımda kullanılabilecek bu model, gece kullanımlarında da değerlendirilebilir. Farklı renklerde üretilen bu üründen zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Cüzdanlarında farklı desenlere yer vermeyi ihmal etmeyen Stradivarius, çiçek desenli ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Birbirinden değişik pek çok çiçek desenini, cüzdan tasarımlarında kullanan marka sayesinde cüzdanınız hareketli bir görünüme kavuşur. Farklı tip ve boyutlarda üretilen çiçek desenli cüzdanlar, ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünü seçmenizi sağlar. Spor tarza sahip kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği ürünlerdir. Her yaştan kadın için uygundur. Farklı renk seçenekleri sayesinde genel stilinize en uygun rengi seçebilirsiniz. Kombinlerinize hoş bir hava katacak bu ürünleri Stradivarius kalitesiyle kullanabilirsiniz.

Mermer desenli cüzdanlar, Stradivarius'un büyük beğeni toplayan ürünleri arasında yer alır. Çift kanatlı cüzdan tiplerinde oldukça şık bir görünümü sağlayan bu desen ile cüzdanda aradığınız tarzı bulabilirsiniz. Mermer deseni, cüzdana asil bir duruş katar. Günlük kullanımda ya da davetlerde kullanılabilir. Kombinlerinizle birlikte seçkin bir bütünlük oluşturur. Farklı boyut ve renklerde üretilir. Fermuar renginde gümüş ya da altın rengini tercih edebileceğiniz modeller mevcuttur. Zevkinize uygun mermer desenli cüzdana, Stradivarius kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Tarzınızı yansıtmanın en kolay yollarından biri olan cüzdan, seçiminde özen gösterilmesi gereken bir parçadır. Stradivarius farklı desen ve renk seçenekleri ile onlarca çeşitte cüzdanı kullanıcıların beğenisine sunar. Siz de kendinize en uygun parçayı farklı alternatifler arasından seçebilirsiniz.

Stradivarius Cüzdan Modelleri Trendyol'da!

Uluslararası başarıya sahip İspanyol marka Stradivarius cüzdan Trendyol bünyesinde sizlerin karşısına çıkıyor. Cüzdanın yanı sıra kadın giyimindeki pek çok farklı ürünü ile Trendyol'da yer alan markaya Trendyol web sitesinden ya da Trendyol mobil uygulamasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kazaktan pantolona, takıdan ayakkabıya kadın giyiminin her kategorisinde son moda ürünler üreten Stradivarius, kullanıcılardan tam not alıyor. Trendyol'da size özel indirimlerden faydalanabilir, Stradivarius ürünlerine en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stradivarius cüzdan satın almak Trendyol'da çok kolay! Beğendiğiniz Stradivarius ürününü sepete ekleyin, sipariş verin ve ürün kapınıza gelsin! Kaliteli ve popüler ürünlere hesaplı fiyatlardan ulaşmanızı sağlayan Trendyol ile paranız cebinizde kalsın! Güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleriyle Trendyol, alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Online alışverişte ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bünyesinde bulunduran Trendyol ile kolay alışverişin keyfini çıkarın!