İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Boyut
Desen
Tip
Deri Kalitesi
Ürün Detayı
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bozuk Para Cüzdanı

" araması için 3777 sonuç listeleniyor

Hafif ve İşlevsel Bozuk Para Cüzdanı Modelleri Trendyol'da!

Cüzdan; içerisine nakit, kimlik kartı, ehliyet, kredi kartları, mağaza ve üyelik kartları gibi birçok şeyi koyup onları her zaman yanınızda taşımanıza yarayan önemli ve gerekli bir aksesuar olarak her yaştan insan tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyor. Her gün yanınızda taşıdığınız bu ürünler çantalarınızın baş köşesinde yerini alıyor. Cüzdan herkes için değerli olan kâğıt ve bozuk paraların güvenli bir şekilde saklanmasına ve gün boyunca çantada ya da cepte taşınmasına yarayan oldukça işlevsel bir gereç oluyor. Kadın, erkek, genç, çocuk fark etmeksizin herkes mutlaka kendisi için güzel bir cüzdan ediniyor. Kadın bozuk para cüzdanı, kadınlar için çeşitli modellerde üretiliyor. Yetişkin kişilerin yanı sıra çocuklar da kendilerine uygun renkli ve eğlenceli modelleri yanlarında taşımayı çok seviyor. Her yaştan ve tarzdan geniş bir kitleye hitap eden önemli bir gereç olan bu ürünler nakit kısmına düzgün bir şekilde yerleştirilen banknotlar ihtiyaç halinde kolayca bulunup çıkarılabiliyor. Aynı şekilde alışveriş yaparken sıklıkla başvurulan banka kredi kartları, mağaza üyelik kartları gibi kartlar da üründe özel olarak ayrılan bölmelere yerleştirilerek alışveriş anında rahatça çıkarılıp kullanılabiliyor. Hemen hemen her üründe nakit kısmı bulunuyor. Bozuk paralı cüzdan özel olarak tasarlanmış olup bu bölmelere konulan nakitler de aynı şekilde cüzdandaki yerini güvenle alıyor. Nakitler bu ürünlerde diğer eşyalarla beraber saklanabildiği gibi, onlar için ayrı olarak üretilen ve sadece nakit koymaya yarayan ürün çeşitleri de bulunuyor. Bozukluklar bazen hakiki deri bozuk para cüzdanı içinde çok yer işgal edebiliyor ve gereksiz bir şekilde ağırlık yapabiliyor. Ürünlerin hacmini artıran ve deforme olmalarına yol açan bu gibi durumların önüne geçmek için bozuk para cüzdanı modelleri son derece kurtarıcı oluyor. Bu ürünlerdeki özel kısma sığmayan çok sayıdaki nakdi ayrı bir alanda saklamak onları kolayca bulmak ve taşımak bakımından oldukça kullanışlı oluyor.

Pratik Bir Şekilde Taşınabilen Bozuk Para Cüzdanları

Pratik Bir Şekilde Taşınabilen Bozuk Para Cüzdanları

Klipsli bozuk para cüzdanı faydalarından birisi şüphesiz pratik kullanım imkânı sunmaları olarak karşınıza çıkıyor. Nakitler bazen cüzdanlarda yer alan küçük ceplere sığmıyor. Bu gibi durumlarda onları çanta içerisinde kolayca saklamak ve ulaşabilmek adına bu modeller çok işe yarıyor. Genelde küçük bozuk para cüzdanı bu anlamda rahatlıkla iş görüyor. Küçük olması her boyda çantaya rahatlıkla sığmasına imkân sağlıyor. Omuz çantası, sırt çantası ve el çantası taşınacağı durumlarda küçük boyutta olması bu ürünü kullanışlı kılıyor. Küçük çaptaki alışverişlerde yapılan harcamalar esnasında hemen ulaşılabilecek olan bu ürünler oldukça işlevsel bir görev görüyor. Çanta içerisinde ve cepte fazla yer kaplamayan bu modellerin farklı renk ve materyallerde tasarlanan çeşitleri bulunuyor. Farklı renkleri sevenler için mor bozuk para cüzdanı idealdir. Fermuarlı, çıtçıtlı, düğmeli gibi birçok kapama şekline sahip alternatifleri bulunan bu modeller çanta içerisinde açılma riski taşımıyor. Böylelikle bozukluklar etrafa saçılıp dağılma riski ortadan kalkıyor. Arzuya göre deri, kumaş, bez, pelüş, metal, silikon gibi seçenekler müşterilere diledikleri özelliklere sahip hakiki deri para cüzdanı edinmeleri konusunda yardımcı oluyor. Bozuklukları bu ürünler olmadan taşımak hem zor hem de rahatsızlık verici bir durum halini alıyor. Nakitler birbirine vurdukça çıkan ses hem taşıyan kişiyi hem de yakınındakileri rahatsız edebiliyor. Bu ürünler sayesinde tüm nakitleri aynı yerde ve dökülme, saçılma, ses çıkarma gibi riskler olmadan taşımak hayatı kolaylaştırıyor. Bazı modeller ise büyük boyutlarda üretiliyor ve sadece onu alıp dışarı çıkmak mümkün olabiliyor. Bu büyük modeller gerektiğinde yalnızca bozuklukları değil; kâğıt para, anahtar, kart gibi malzemeleri de içine alabiliyor. Parlak bozuk para cüzdanı nakit biriktirmek için de ideal bir kumbara görevi görebiliyor. Nakitleri bu keselerde biriktirenler için sonrasında içini açıp birikenleri çıkarmak ve saymak çok kolay hale geliyor.

Parlak Bozuk Para Cüzdanı ile Tüm Dikkatler Üzerinizde

Parlak Bozuk Para Cüzdanı ile Tüm Dikkatler Üzerinizde

Bu ürünler farklı desen, tasarım, şekil ve materyallerde tasarlanıyor. Bu çeşitlilik geniş yelpazede yer alan ürünlerden tarza ve zevke uygun olanı seçme işini kolaylaştırıyor. Kapanma bakımından çıtçıtlı bozuk para cüzdanı tercih eden kadınlar klasik görünmeyi seven bir izlenim bırakıyor. Çıtçıt düzeneği model üzerinde sağlam bir şekilde duruyor ve kapandığında kolay kolay açılmıyor. Klasik görünüme uyan bir diğer kumaş çeşidi deri olarak karşınıza çıkıyor. Deri bozuk para cüzdanı yine kadınlar için şık görünüme uygunluk gösteriyor. Deri aynı zamanda dayanıklı bir materyal olması bakımından da son derece uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Edinilen bir adet deri modeli yıllar boyu deforme olmadan zevkle kullanılabilmesi ile öne çıkıyor. Süslü ve gösterişli modelleri sevenler için tasarlanan pullu bozuk para cüzdanı ise gündüz ve geceye uygun olmasıyla dikkat çekiyor. İster günlük hayatta isterse gece dışarı çıkarken veya özel günlerde tercih edilebilen bu modeller şıklığın tamamlayıcısı olarak rol oynuyor. Pullu, boncuklu veya simli olabilen aynalı bozuk para cüzdanı ile girdiğiniz ortamda gözler sizin üzerinizde oluyor. Bu ürünler gün içerisinde veya gece gidilen davetlerde ekstra bir ayna taşımak zorunda kalınmaması açısından işlevsel bir görev görüyor. Ürüne entegre edilmiş olan bu ayna aracılığıyla makyaj kontrolünü zahmetsizce yapan kadınların işleri kolaylaşıyor. Eğer nispeten büyük ve elde taşınabilir ebatlarda ise tek başına bir el çantası işlevi de görüyor. Böylece bu modeller hem para hem de diğer küçük malzemeler muhafaza edilebiliyor. Malzeme olarak gün içerisinde çantada taşırken ve yakın mesafelerdeki alışverişleri hallederken pratik şekilde işe yarayan bez bozuk para cüzdanı kullananlar rahat ediyor. Bu ürünler elbette yalnızca kadınlar için üretilmiyor. Erkeklerin kullanımına da sunulan erkek bozuk para cüzdanı erkek zevkine hitap edecek şekilde tasarlanıyor ve onların da ilgisini çekiyor. Erkekler nakitlerini genellikle ceplerine atıyor. Hal böyle olunca ceplerde birikenler hem kişiyi rahatsız ediyor hem de sağlığa uygunluk açısından dezavantaj yaratıyor. Nakitlerini bu küçük modeller ile taşıyanlar için bu sorun ortadan kolayca kalkıyor. Bunun haricinde hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun unisex modeller de oldukça rağbet görüyor.

Çocuklar İçin Pelüş Bozuk Para Cüzdanı

Çocuklar İçin Pelüş Bozuk Para Cüzdanı

Çocuklar kendi zevklerini ortaya koymaya ve bir birey olduklarını hissetmeye bayılıyor. Kendilerine ait eşyalarının olması onları mutlu ediyor ve öz güvenlerini kazanmaları yolunda onlara yardımcı oluyor. Dışarıya çıkarken, parka giderken, alışveriş veya gezi esnasında kişisel çantalarını ve diğer eşyalarını yanlarında bulundurmayı çok seviyor. Çocuklar için özel olarak üretilen ve içerisine nakitlerini koymalarına yarayan fermuarlı bozuk para cüzdanı bu anlamda yanlarından ayırmadıkları aksesuarların başında geliyor. Çeşitli renklerde üretilen bu modeller eğlenceli görünümleriyle çocuklara neşe veriyor. Ürünün üzerine eklenen hayvan figürleri ürüne sevimli bir hava katıyor. Tavşan, kedi, unicorn gibi figürlerin yanı sıra dünyaca ünlü çizgi film karakterlerine de bu modellere yer veriliyor. Doğum günlerinde çocuklara alınabilecek uygun hediyelik bozuk para cüzdanı alternatiflerden biri sayılabilecek bu şirin modellerle bu özel günün keyfine keyif katılıyor ve çocuklar bu hediyeleri alınca çok mutlu oluyor. Gülen yüz şeklinde üretilen çeşitlerden üzeri resim baskılı olanlarına, geometrik temalı olanlardan boncuk işlemeli olan çeşitlere kadar her çocuğun hoşuna gidecek birçok yaratıcı temalı ürün bulunuyor. Renkli gözüken ürünlerden olan keçeden yapılanı ise hem farklı dokusu hem de üzerine işlenen desenlerle fark yaratıyor. Pelüş her zaman estetik görünümüyle bilhassa genç kızların ve çocukların gönlünü fethediyor. Çocuklar minik pelüş bozuk para cüzdanı bayram harçlıklarını veya anne babalarının okula giderken verdikleri cep harçlıklarını koymak için kullanıyor. Arkadaşları arasında renkli modelleriyle havalı gözükmek isteyen çocuklar bu sayede kendilerini ifade etmek için fırsat bulmuş oluyor. Nakit taşıma amacının dışında bu modeller çocukların oyunlarına da dâhil oluyor. Farklı formlarda üretilen her şey gibi cüzdanın da farklı gözükeni onlar için ilgi çekici oluyor. Örneğin yuvarlak bozuk para cüzdanı onlar için oyuncaklarını, nakitlerini, tokalarını ve oyuncak arabalarını koymaya yarayan bir gereç görevi görüyor. Yuvarlak olması şekil itibarıyla normal olanlardan farklı gözüktüğünden çocukların hayal dünyasına hitap ediyor.

Alışverişte Çok Kullanışlı Olan Mini Bozuk Para Cüzdanı

Alışverişte Çok Kullanışlı Olan Mini Bozuk Para Cüzdanı

Alışverişte rahat hareket edebilmek için büyük ve ağır çanta taşımak yorucu oluyor ve alışverişten alınacak keyfi azaltıyor. Raflardaki birbirinden çekici ve göz alıcı kıyafet, ayakkabı, aksesuar, kozmetik gibi ürünlere dikkatlice bakmak için rahat olmak gerekiyor. Bu esnada alınacak tek bir ürün bu anlamda işleri son derece kolaylaştırıyor. Özellikle bilekten geçirmek için bir aparatı bulunan modeller kullanışlı olmalarıyla tercih sebebi oluyor. Büyük ve yumuşak bir bozuk para bölmeli cüzdan içine hem nakit hem ehliyet hem de anahtar gibi malzemeleri alarak bunları bir arada güvenle toparlıyor ve ekstra bir çanta taşıma gereğini ortadan kaldırıyor. Rengârenk pazar tezgâhlarının arasında taptaze sebze ve meyveleri seçerken ürünün içindeki nakitler kolaylıkla seçilebiliyor. Alışverişe hafif bir çantayla çıkılmış olsa da bir örgü bozuk para cüzdanı her zaman için kişiye zaman kazandırıyor. Çanta içine rastgele atılan paraları bulmak zor oluyor ve kişiye zaman kaybettiriyor. Herkesin kullandığı bu ergonomik aksesuarın işlevleri saymakla bitmiyor. Üreticiler işlevinin dışında değişik türden birçok model alternatifi sunuyor. Seyahat ederken cebe atılabilecek kadar küçük olan mini bozuk para cüzdanı yolculuk esnasındaki dinlenme ve mola duraklarındaki harcamaların zahmetsizce yapılmasına yardım ediyor. Bu gibi mola zamanlarında çantayı almadan direkt olarak bu ürün ile kısa sürede alınacak şeyleri alıp yolculuğa devam edilebiliyor. Bu modeller arabanın torpido gözünde de saklanabiliyor. Böylelikle yanınıza cüzdanınızı almadığınız durumlarda veya bozukluklara ihtiyaç olduğunda hayat kurtarıyor. Nakde kolay ulaşmak el yapımı bozuk para cüzdanı artık çok kolay bir hale gelmiş oluyor. Uygun boyutlardaki modele küçük ilkyardım malzemelerinin arabada bulundurulması amacıyla da görev alabileceği gibi, bir acil durum kiti oluşturmak için kusursuz bir seçenek olarak değerlendirmeye uygun oluyor.

Özenle İşlenmiş El Yapımı Bozuk Para Cüzdanı

Özenle İşlenmiş El Yapımı Bozuk Para Cüzdanı

Makaron bozuk para cüzdanı ana işlevlerinin dışında pek çok durumda başvurulabiliyor. Bu kullanışlı aksesuarlar güzel bir hediye alternatifi oluyor. Doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevdiklerine her zaman kullanabilecekleri bir hediye vermek isteyenler için son derece mantıklı bir seçenek oluyor. Kadın, erkek, genç veya çocuk fark etmeden her yaştan insanın işine yarayacak olan pratik bir ürün olmasıyla öne çıkıyor. Sevdiklerini sıra dışı bir armağan ile sevindirmek isteyenler için hediyelik şeffaf bozuk para cüzdanı iyi bir alternatif oluyor ve tasarımı itibarıyla klasik olan ürünlerden farklı gözüküyor. Bu çeşit ürünlerin tamamen şeffaf olanları üretildiği gibi, üzerinde yazı veya resim baskılı olanları da bulunuyor. Bu modeller aynı zamanda içindekini görebilmek açısından da kolaylık sağlıyor. Modelde kalanın rahatlıkla görülebildiği bu tarz ürünler içine yalnızca nakit koymak için değil, başka amaçlarla da tercih ediliyor. Örneğin kulaklık, şarj aleti, toka, ilaç, kalem gibi ufak tefek eşyalar bu pratik modellere konulup çantadaki diğer eşyalarla karışmadan rahatça taşınmış oluyor. Kulaklık, şarj aleti gibi kablolu aletler için bu çantalar ideal bir saklama alanı haline geliyor. Hem kabloları birbirine karışmamış oluyor hem de çanta içerisinde hemen bulunabiliyor. Silikon bozuk para cüzdanı da aynı şekilde doku itibarıyla farklılık yaratıyor. Bu tip modeller iyi bir hediye alternatifi olabileceği gibi yumuşak olmaları ürünün kolayca kullanılmasına imkân sağlamış oluyor. Erkekler bu modellere nakit, kart, araba anahtarı gibi her daim beraberlerinde taşımaları gereken eşyaları koymak için başvuruyor. Bazı erkekler çanta kullanmaktan hoşlanıyor. Yandan askılı spor veya klasik bir çantaya eşlik eden aksesuar şüphesiz retro bozuk para cüzdanı oluyor. Her daim yanınızda olan bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Bozuk Para Cüzdan Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Bozuk Para Cüzdan Modelleri

Bazı modellerde birden fazla bölümü barındıran çeşitler bulunuyor. Hem kartlık hem de nakit koyma kısmı olan bu tarz ürünler özellikle erkekler için çok işlevsel bir ürün haline geliyor. Bozuk para cüzdan aparatı olarak bilinen gereçler ise aynı zamanda içine telefon da alabiliyor. Arabada seyir halindeyken içine telefon koyup uygun ve yakın yere asılabilen bu keseler sayesinde güvenli bir sürüş deneyimi yaşanmış oluyor. Yine farklı bir tasarıma sahip olan ve anahtarlık şeklinde üretilen paramatik bozuk para cüzdanı fiyatları uygun ve avantajlı seçeneklere sahiptir. Anahtarlık olarak da kullanılabilen bu paramatik ürünler aynı anda iki görevi birden yerine getirmesi sebebiyle dikkat çekiyor. Bazı modeller öyle iyi tasarlanıyor ki yalnızca para için değil, şık birer el çantası olarak da görev yapıyor. Küçük çanta kullanmanın moda olduğu günümüzde bu şekilde üretilen ürünler pek çok farklı niteliğe sahip oluyor. Fermuar, çıtçıt, düğme gibi donanımların dışında ürüne takılan sağlam bir çanta sapı ile görünüm anında değişmiş oluyor. Bu çantalar omuza ve kola takılıp taşınabildiği gibi elde de tutulabiliyor. Bir öğrenci için iyi bir kalem kutusu görevi de görebilecek olan renkli bozuk para gözlü cüzdan dersleri eğlenceli hale getirmek için ideal bir etken oluyor. Fermuar kısmında püskül, ponpon gibi detaylar bulunan bu modeller okul sıralarında renkli görüntüler oluşturarak öğrencilere neşe veriyor. Kendi aralarında hediyeleşirken de kusursuz bir sürpriz armağan niteliği kazanan bu ürünler yılbaşı çekilişi listelerinin olmazsa olmaz unsurunu oluşturuyor. İlkokul öğrencileri için renkli, resimli, çocuk ruhunu yansıtan ürünler tercih edilirken, lise ve üniversite çağındaki öğrenciler için havalı gözüken çeşitler tercih sebebi oluyor. Uygun boyutlardaki ürüne, ruj, göz kalemi, törpü, dudak nemlendiricisi, rimel, allık gibi kozmetik ve makyaj malzemelerini koymak için bir makyaj çantası niyetiyle de değerlendirme imkânı söz konusu oluyor. Özellikle kadınların hoşuna gidecek bu kullanım şekline sıklıkla başvuruluyor. Birbirinden farklı renk ve desenler ile sunulan modelleri siz de çantanızda taşıyabilirsiniz. Siz de Trendyol’un birbirinden çeşitli ürün yelpazesi arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun güzel bozuk para cüzdan modelleri satın alabilirsiniz.

Bozuk Para Cüzdanı Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan bozuk paraların dezavantajı, taşıma konusundaki zorluğudur. Bozuk paraları çantada veya cepte taşımak, diğer eşyalarla karışarak düzensizliğe sebep olacağından işlevsel değildir. Madeni paralarınızı cüzdanda taşımıyorsanız alışveriş anında veya günlük rutinleriniz içerisinde zorluk yaşayabilirsiniz. Bu aksesuarlar, pratik kullanım sağlamaya yönelik olarak tasarlanır. Kumaş, deri, metal gibi farklı materyallere sahip olan aksesuarlar, bozuk paraları düzenli ve güvenli bir şekilde taşımaya yardımcı olur. Bu cüzdanlar; kolay kullanım imkanı sunması, rahat taşınabilir olması, bozuk paraları bir arada tutarak alışverişi hem hızlı hem de pratik hale getirmesi sebebiyle tercih edilir. Günlük kullanıma uygun olacak şekilde farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilen seçenekleri mevcuttur. Farklı modellerde üretilen bu aksesuarlar arasından kişisel zevklerinize, ihtiyaçlarınıza hitap eden seçeneği kolayca bulabilir ve alışverişlerinizi pratik bir hale getirebilirsiniz.

Bozuk Para Cüzdanı Modelleri Nelerdir?

Bozuk para cüzdan modelleri ve boyutları oldukça çeşitlidir. Cinsiyet ve yaş fark etmeden her zevke, ihtiyaca uygun bir cüzdan bulmak mümkündür. Bu aksesuarlar; kumaş, deri, metal gibi çeşitli materyallerden elde edilir. Yapımında kullanılan malzemenin kalitesi, cüzdanın kullanım süresini etkileyen önemli bir faktördür ve seçim yapılırken göz önünde bulundurulması gerekir. Farklı boyutlara sahip çeşitleri vardır. Küçük ve tek bölmeye sahip modeller pratik kullanımıyla dikkat çeker. Büyük ve birden fazla bölmeye sahip modeller, işlevselliğiyle tercih edilir. Fermuar, düğme veya klips yardımıyla kapanabilir tasarımlara sahip olabilir. Bu aksesuarlar, farklı renk çeşitleri, desenler ve tasarımlarla üretilir. Kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitli materyallere, renklere sahip cüzdanlar arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarlar sayesinde bozuk paralarınızın düzenli şekilde kalmasını sağlarken aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bozuk Para Cüzdanı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cüzdan alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden ilki üretim aşamasında kullanılan materyalin kalitesidir. İhtiyaçlarınızı karşılamaya uygun bir malzemeden yapılmış olan modelleri tercih edebilirsiniz. Dayanıklılığı sayesinde yıpranmalara karşı kendini daha uzun süre koruyabilir. Bu sayede sık aralıklarla cüzdan değişimine gerek duymadan kullanabilirsiniz. Eğer uzun süre aynı cüzdanı kullanmayı düşünüyorsanız bu detayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Seçim yaparken cüzdan boyutlarına dikkat etmek kolay taşınabilirlik ve kullanım sırasında pratiklik sağlaması açısından önemlidir. Günlük aktivitelerinize göre ergonomik ve hafif bir model seçebilirsiniz. Günlük hayatta tempolu aktiviteler içerisindeyseniz büyük ve çok bölmeli tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarı alırken yapıldığı malzemenin kalitesine ve ihtiyacınıza uygun olan boyutlara göre seçim yapmaya özen göstermek uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kişisel zevklerinize göre farklı renk ve desen seçenekleri arasından karar verebilirsiniz.