"

Kingston

" araması için 335 sonuç listeleniyor

Kingston

Kingston, dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticilerinden biridir. Bellek sektöründeki ürünlerinin kalite ve güvenilirliğini katı test süreçleriyle sağlayan Kingston, sürekli yenilediği teknolojiye sahip USB sürücüleri, flash kartları, SSD sürücüleriyle alanındaki öncü konumunu sürdürüyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar için bellek ürünler, PDA cihazlar, mobil telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve MP3 çalarlar için ürettiği flash belleklerle de Kingston, alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Kingston Güvenilirliği

1987 yılında tek ürünle pazara giren Kingston, yıllardır bellek yongaları ve bellek modülü açığını alanın standartlarını yeniden tanımlayarak dolduran Kingston, bugün altı kıtada yer alan uluslararası dağıtıcı, bayi, satıcı ve OEM (Orijinal Ürün Üretici) müşteri ağlarına hizmet veriyor. Fortune dergisi tarafından Amerika’da “çalışılacak en iyi şirketlerden biri” seçilen Kingston, 3000 çalışanıyla sadakat, saygı, esneklik ve dürüstlük ilkeleriyle örnek gösterilecek bir şirket kültürü yaratıyor. Her bir çalışanının şirket başarısında hayati öneme sahip olduğuna inanan Kingston, müşterileriyle geliştirdiği uzun vadeli ilişkinin korunmasında güvenilir olmayı en önde gelen ürün stratejisi olarak belirliyor.

Kingston Sabit Disk Sürücü Modelleri

Geleneksel sabit disk sürücülerine göre daha hızlı çalışan Kingston SSD modelleri sisteminizin daha hızlı açılmasını ve programlarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlayarak yüksek performans gösteriyor. Kingston’ın kurumsal sürücüleri taşıdıkları fazladan alan sayesinde istemci sürücülerin aksine daha uzun sürelerde sabit ve sürekli performans göstererek kurumunuzun PC yenileme süresini erteliyor. 7/24 açık kalması gereken işletme bilgisayarlarının her an çalışır duruma geçebilmesini sağlayan yüksek seviyede dayanıklılık sunan Kingston kurumsal sürücüleri yazılım tabanlı elektrik kesintisi koruması da sağlıyor.

Mühendislik, araştırma ve think-thank uygulamaları gibi Yüksek Performanslı Bilgisayarlar (HPC) için yüksek performanslı veri depolaması yapan Kingston veri merkezi SSD'leri, 400 milisaniyenin altındaki gecikmesiyle okuma işlemlerinde neredeyse hiç bekleme yaşanmamasına olanak tanıyor. Çevresel etkiyi en aza indirmek için çalışan Kingston'ın veri depolama dizileri dönen diskli sistemlere göre %80'e varan oranda daha düşük enerji tüketiyor ve daha az soğutmaya ihtiyaç duyuyor. Bilgisayar harici uygulamalar için tasarlanmış Kingston bellek çözümleri arasındaki küçük ve yeterli kapasitede çalışan sabit disk sürücü yedekleri de ISO 9001 sertifikasıyla kalite standartlarını kanıtlıyor.

Kingston USB Sürücüleri

Kompakt yapıya sahip Kingston USB Sürücü modelleri 2TB’ye uzanan geniş kapasite alternatifleriyle her türlü cihazınızla uyum sağlayarak müzik, video ve diğer dosyalarınızın hızlı ve kolay biçimde aktarılmasını sağlıyor. Tüm USB'ler gibi tak-çalıştır kullanım kolaylığıyla çalışan Kingston USB sürücüleri Kişisel ve Şifreli olmak üzere iki grupta toplanıyor. Belirli sürücü modellerinde Flash Özelleştirme programı taşıyan Kingston USB sürücüler PC, tablet ve akıllı telefonlarınıza uyumlu modelleriyle kullanışlı bir şekilde ek saklama alanı sağlıyor. Sürücü kapasitesine göre farklı renklerde tasarlanmış Kingston flash bellek modelleri, her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz hafifliğe sahip veri saklama çözümleri arasında yer alıyor.

Kingston Gaming Kulaklık

Kingston’ın her türlü oyun tarzına uygun bir üyesi bulunan Cloud ailesi kulaklıkları, sanal surround ya da konsola uyarlı stereo ses özelliğiyle oyun keyfinizi artırıyor. Tüm Cloud modellerinin karakteristiği olan HyperX imzalı hafızalı köpüğü oyunlarınıza ödüllü bir konfor sunuyor. Kapalı kulak kapakları dışarıdan gelen gürültüleri engelleyerek sizi tamamen oyunun içinde tutuyor. Kingston HyperX Cloud oyun kulaklığının TeamSpeak ve Discord onayı, çıkarılabilir mikrofonu sayesinde sesinizi net ve yüksek biçimde iletmenizi garantiliyor. Değiştirilebilir kulak yastığı alternatifi bulunan Cloud kulaklıklar, berrak ve hassas ses özelliği ile fark yaratıyor.

Kingston Hafıza Kartları

Kingston SD, MicroSD, CompactFlash hafıza kartları, günlük kullanımdan profesyonele fotoğraf ve video görüntülerinizi aktarmak için mükemmel hızlar, dev kapasiteler ve Kingston güvenilirliği vadediyor. Telefon, tablet ve PDA’lar gibi mobil cihazlarınıza uygun Kingston Flash Kartlar, gereksiniminize uygun çeşitli aksesuar desteği ile satışa sunuluyor. Veri depolama alanında farklı kapasite ve hızdaki veri saklama ihtiyacınızı karşılamayı bekleyen hafıza kartları gündelik hayatınıza Kingston istikrar ve uzmanlığını taşıyor.

Trendyol’un elektronik ve bilgisayar bileşenleri arasında üstün kalitesi ile veri depolama işlemlerinizi hızlandıran, üretiminin her aşamasında modülleri test edilen Kingston bellek çözümlerinden faydalanmak için siparişinizi hemen oluşturun.

Yukarı Çık