İlgili Kategoriler
Kapasite
Giriş/Çıkış Portları
Okuma Hızı
Renk
Yazma Hızı
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kingston USB Bellek

" araması için 56 sonuç listeleniyor
Kingston Flash Bellek 64 Gb 3.2 Dtx-64gb

KingstonFlash Bellek 64 Gb 3.2 Dtx-64gb

(13)
Flash Bellek 64 Gb 3.2 Dtx-64gb
139 TL
Sepete Git

Her İhtiyaca Uygun Kingston USB Bellekler Trendyol'da!

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte günlük hayatta pek çok farklı amaç için USB bellekler kullanılır hâle geldi. Kaliteli materyallerden üretilen ürünleriyle müşterilerine her konuda yardımcı olmayı başaran Kingston markasının USB belleklerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz müzikleri veya podcastleri Kingston 64 GB USB belleklerin içine atabilir, dilediğiniz her yerde içeriklerinize erişebilirsiniz. Kingston USB bellekleri ödev, proje ve sunum gibi farklı dosyaları yedeklemek için kullanabilir; kaliteli ve teknolojik ürünlerin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz müşterilerin Kingston USB bellek tavsiyelerini hızlıca inceleyerek hem markaya hem ürünlere dair daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede Kingston USB bellek satın alma işlemlerini gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı Kingston USB Bellek Modelleri

Kullanışlı Kingston USB Bellek Modelleri

Renk çeşitliliği, okuma hızı ve kapasite gibi özelliklerle size sunulan Kingston USB bellek modellerini hayatın pek çok alanında kullanabilirsiniz. Örneğin iş yerinde üzerinde çalıştığınız dosyaları Kingston USB belleklere atabilirsiniz. Bu sayede eve veya kütüphaneye gittiğinizde dosyalarınıza kolayca erişebilir; işlerinizi takip edebilirsiniz. Eğer telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları veya klasörleri kolayca akıllı cihazlarınıza aktarmak istiyorsanız Kingston Type-c USB bellek modellerine göz gezdirebilirsiniz. Farklı kapasitelerdeki modellerden kullanım amacınıza uygun olanı hemen satın alabilir, gittiğiniz her yere dilediğiniz dosyaları yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede dostlarınızla geçmiş dönemlerdeki fotoğraflarınıza bakabilir veya yolculuk esnasında dilediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Farklı Özelliklerdeki Kingston USB Bellekler

Farklı Özelliklerdeki Kingston USB Bellekler

Kingston USB bellekler, gerek dayanıklı yapıları gerek kapasite ve okuma hızı gibi teknik özellikleriyle her amaca hitap edebilir. Günlük hayatta pek fazla dosya aktarımı yapmıyorsanız Kingston 16 GB USB bellekler sizin için uygun bir tercih olabilir. Dilerseniz kullanım sıklığınıza göre Kingston 32 GB USB bellekleri de değerlendirebilirsiniz. Pek çok farklı renk, giriş ve çıkış port özelliklerine sahip modelleri hızlıca inceleyebilir; zevklerinize ve ihtiyacınıza uyanı hemen satın alabilirsiniz. Sıklıkla video ve fotoğraf çekimi yapıyorsanız düşük kapasitelerdeki ürünler yerine Kingston 256 GB USB bellek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerin geniş kapasiteleri, hızlı dosya okuma özellikleri ve yazma hızları sayesinde her türlü dosyanızı kısa sürede transfer edebilirsiniz. Hangi modeli satın almanız gerektiğini bilemiyorsanız Kingston USB bellek kullananların yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Onlarca farklı müşterinin Kingston USB bellek yorumları sayesinde incelediğiniz ürünleri daha yakından tanıyabilir, böylece vakit kaybetmeden siparişinizi keyifle oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kingston USB Bellek Fiyatları

Bütçe Dostu Kingston USB Bellek Fiyatları

Kingston USB bellek fiyatlarını incelerken çeşitli bilgileri göz önünde bulundurarak hesaplı seçimler yapabilirsiniz. Bu noktada ürünlerin satış fiyatlarını etkileyen bazı unsurları dikkate alabilirsiniz. Örneğin ürünlerin kapasitelerine göre satış fiyatları farklılık gösterebilir. 64 veya 128 GB kapasiteye sahip ürünlerin fiyatları, 256 GB modellere kıyasla daha uygun olabilir. Bununla beraber bazı ürünler gerek okuma hızları gerek giriş ve çıkış portları olmak üzere çeşitli unsurlarıyla daha çok talep alabilir. Müşterilerin daha fazla ilgi gösterdiği ürünlerin fiyatları, diğer modellere kıyasla farklı olabilir. Ayrıca USB belleklerin renkleri, modelleri ve yazma hızları da satış fiyatlarına etki edebilir. Siz de bu bilgiler ışığında her bütçeye, ihtiyaca ve kullanım amacına hitap edebilen Kingston USB bellekler arasından hoşunuza giden ürüne cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kingston USB bellek online incelemelerinizi gerçekleştirirken ürünleri fiyatlarına göre listeleyebilir veya beğendiğiniz modeli favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ürünün fiyat değişimlerini kolayca takip edebilir, bu sayede Kingston USB bellek indirimleri düzenlendiğinde hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı, kaliteli ve ekonomik seçeneklerle satışa sunulan Kingston USB belleklerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.