Yıldızlı Ürünler
Jant Çapı
Taban Genişliği
Kesit Oranı
Yıl
Mevsim
Araç Tipi
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Yük Endeksi
Hız Endeksi
Fiyat
Boyut/Ebat
Garanti Süresi
Cinsiyet
Zincir Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kış Lastiği

" araması için 27628 sonuç listeleniyor

Güvenli Sürüş İçin Kış Lastiği Çeşitleri Trendyol'da!

Ağır hava ve yol şartları dikkate alınarak tasarlanan ürünler, motorlu taşıtların ve sürücülerin hem sürüş güvenliğini hem de seyahat konforunu artırır. Özellikle soğuk ve yağışlı havanın neden olduğu kaygan zemin gibi olumsuz faktörler, taşıtların kaza riskini artırdığı için sürücülerin ve yolcuların yaşamını tehlikeye sokuyor. Birçok farklı marka üzerinden üretilen bu ürünler arasında, zorlu koşullarda ağır testlerden geçirdikten sonra müşterilerin alımına sunulur. 205 55 R16 kış lastiği modelleri aracınızın karlı, buzlu, ıslak, sulu veya çamurlu kar kaplı zeminlerde; yere sağlam tutunabilmesi, güçlü yol performansı gösterebilmesi ve kontrollü direksiyon hakimiyeti sağlayabilmesini istiyorsanız aradığınız özelliklerde 175 65 R14 kış lastiği çeşitleri için ön araştırma yapmanız gerekir. Karlı ve yağışlı havalarda ani manevra ve hızlı frenleme kabiliyetini artıran gelişmiş özellikli ürünler, aracın kızaklama riskini minimum seviyeye indirir. Soğuk hava ve yağış faktörlerinden ötürü kayganlaşan otoban, yamaç, kavşak ve viraj yüzeyleri taşıtların zemine sağlam tutunma gereksinimini tetikliyor. Avrupa standartlarına uygun kriterlerde ve yeni nesil teknoloji kullanılarak dizayn edilen 195 55 R16 kış lastiği bileşiminde üstün özellikli materyaller kullanır. Dünyaca ünlü firmalar üst segment serilerini nitelikli alt ürün gruplarıyla çeşitlendirir. Bu kadar fazla sayıda ürünün olmasının nedeni ise; farklı taşıt modellerine uygun özelliklerde taşımasının gerekliliğinden ve bölgenin hem coğrafi hem iklim koşullarına elverişli nitelikte olmasından kaynaklanır. Sportif özellikli yarış arabalara veya büyük arabalara ve 4x4 performanslı arazi otomobillere, binek araç türlerine, gelişmiş donanımlı arabalar, standart ve start-stop fonksiyonlu taşıtlar, hafif ticari araç sınıfına giren kamyonet ve minibüs modelleri, ağır damperli kamyon, tır ve çekiciler ile otobüslerin her biri için farklı özelliklerde ürünler tasarlanmaktadır. Ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Ürünlerin sırt desen tasarımında kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzeme formülü ile fonksiyonel blok, kanal ve oluk dizaynının harmanlanması, uzman mühendisler tarafından modern teknikler kullanılarak yapılır. Simetrik sırt desen optimizasyonu bulunanlar yağışlı havalarda ve ıslak zeminde, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilerek tekerlekten uzaklaşmasını sağlar. 205 60 R16 kış lastiği çeşitleri için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Kış Lastiği Modelleri

Kaliteli ve Güvenilir Kış Lastiği Modelleri

Bu ürünler ağır hava şartlarının hakim olduğu ülkelerde ekim ve kasım ayları arasında kullanılır. Ülkemizde şehirlerarası yolcu ve yük taşıyan araçların tamamı için 1 Aralık-1 Nisan tarihleri arasını kapsamaktadır. Hem aracınızın sürüş performansının artması hem de sizin ve yolcularınızın emniyette olması bakımından; hava sıcaklığının +7 derecenin altına düşmesi durumunda mevcut tekerlekleri mevsimine uygun olan ürünlerle değiştirmeniz gerekiyor. Zorlu hava şartlarında aracınızın performansına yönelik tüm özellikleri taşıyan, kontrollü sürüş keyfinizi artıran ve hesapta olmayan riskler karşısında hazırlıklı olmanızı sağlayan kış lastiği çeşitleri birçok alternatif sunmaktadır. Müşteriler açısından zorunlu olmasa bile dünyaca ünlü yerli ve yabancı üreticileri mevsimine uygun kriterleri taşıyan ürünlerin zamanında takılması gerektiğini vurguluyor. Her ne kadar 4 mevsim özellikli olanlar üretilse de bunların sıcaklık farkı çok fazla olmayan yağmurlu, seyrek kar geçişli, yüksek sıcaklık ve aşırı soğukta buzlanma riski bulunmayan ılıman iklim kuşağında olan nadir bölgelerde kullanılması önerilmektedir. Alman kar lastiği üreticileri arasında yer alan sektörün öncü markalar tarafından üretilen bu modelleri müşteriye garantili bir ürün sunmaktadır. Bununla beraber bu ürün serileri binek otomobillerin en ağır hava şartlarında bile zemin kavrama kapasitesini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hafif ticari araç sınıfına giren minibüs ve kamyonet modelleri için özel olarak tasarlanan 215 55 R17 kış lastiği modelleri sayesinde araçlar karlı ve ıslak zeminlere kolay hakimiyet sağlamaktadır. Bununla beraber bu taşıtların aynı zamanda verimlilik performansı da artmaktadır. Şehir içi trafiğindeki yoğunluk nedeniyle sık dur kalk yapan bu araçlar yüksek oranda yakıt tasarrufu yapmaktadır. Kış lastiği yorumları dikkate alındığında herhangi bir olumsuzluk sonucu hasar gören ürünün; hemen patlamayan, aniden inmeyen, telleri dışarı fırlamayan ve 80 km sürati aşmamak kaydıyla 80 km daha yol gidebilen çeşitleri tercih ediliyor. 215 65 R16 kış lastiği modelleri binek otomobillerin karlı ve ıslak zeminde güçlü yol performansı sunan gelişmiş özellikleri sayesinde ağır hava şartlarına karşı dirençli olmasını sağlıyor. Özellikle karşılaşılan talihsiz delinme, yarılma ya da hava basıncının düşmesi gibi problemler karşısında; sürücülerine tamirci bulana kadar 80 km yol aldırmaktadır. Kamyon, tır, çekici ve traktör gibi araçların aylarında yol sürüş performansını yükselten ölçüler aracınızın jant numarasına göre belirlenir. Kış lastiği özellikleri taşıyan ürünler sayesinde ağır vasıtalar, kaygan zemine güçlü biçimde tutunan, ıslak yüzeyde kızaklama olasılığı minimuma inen bir kontrol göstermektedir. Hava sıcaklığının +7 derecenin altına düşmesi durumunda yaz ve 4 mevsim tekerleklerini değiştirmeyen sürücülere ceza uygulanır. Kış lastiği indirimlerini Trendyol’dan takip ederek aracınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.

Kış Lastiği ile Yüksek Donanımlı Araçlar

Kış Lastiği ile Yüksek Donanımlı Araçlar

Binek araç modelleri için tasarlanan ve yüksek donanımlı araçların kullanımı için özel olarak tasarlanan modeller, sürücülerin güvenli bir seyahat geçirmelerini sağlar. Otomobil, oto kış lastiği fiyatları önerisi ve avantajlı seçenekler için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz. Üstün özellikli sırt hamur karışımı işlevsel ve yumuşak kıvamda bir araya getirilen kış lastiği 13 jant, 14 jant, 15 jant, 16 jant, 17 jant modeli, sürücülerine buzlu ve ıslak zeminde güçlü yol tutuş ve yüksek zemin kavrama performansı sunar. Zorlu şartlarda mükemmel sürüş konforu deneyimlemek isteyenler için oldukça ideal olan ürünler, araçların kaygan yüzeyde frenleme mesafesini düşüren modern optimizasyon teknolojisiyle üretiliyor. Kavisli lamellerin özenle yerleştirildiği sırt blokları ve dengelenmiş iç basıncı üst seviyede olan bu ürün serisi aynı zamanda karlı zemini sağlam kavrama kabiliyeti ve gürültüsüz bir sürüş keyfi yaşatıyor. Ürün özellikleri arasında en sık tercih edilen noktalardan bir tanesi de ürünlerin sağlam olduğu kadar dayanıklı bir yapıya da sahip olmasıdır. Özel oto, araba kış lastiği modellerinin sahip olduğu inovasyon özellikleri sportif, büyük araç ve dört çeker, binek otomobillerin her biri için modern teknolojiyle tasarlanıyor. Yuvarlama direnci yüksek tekerler hem karda ve buzda hem yağışlı havada frenleme mesafesini düşüren optimizasyonu sayesinde kızaklama riskini en alt seviyeye getiriyor. Kış lastiği fiyat seçenekleri ve kampanyaları için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz. Araç sahipleri bu güzel ürün sayesinde zorlu hava şartlarına aldırış etmeden karlı zeminde zincir takmaya bile gerek duymadan güvenle ilerleyebilir. Sağlam ve kaliteli materyal bileşimli özel formül yapısı uygulanan 195 60 R15 kış lastiği müşterilere uzun ömürlü kullanım olanağı tanıyor. SUV özellikli taşıt sahipleri ile 4x4 arazi taşıtı, elektrikli otomobil ve hibrit otomobil sahipleri için özel olarak tasarlanan SUV teknolojisi, sürücülerin karlı ve buzlu zeminlerde yüksek bir hâkimiyet içinde olmasını sağlamaktadır. Kış lastiği desenleri üzerinde kullanılan özel formüllü materyal bileşimi ve yüksek mühendislik göstergesi olan omuz blok ve yanak teknolojisi sayesinde erimiş kar, sulu ve çamurlu kar faktörlerini anında tekerlekten uzaklaşmasını sağlar. Tüm modelleri incelemek için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Kış Lastiği Modelleriyle Ağır Koşullarda Emniyetli Sürüş Konforu

Kış Lastiği Modelleriyle Ağır Koşullarda Emniyetli Sürüş Konforu

Avrupa standartları kriterlerine uyması zorunlu olan ürünün test sonuçları, zorlu koşullarda ve ağır şartlarda bile üstün performans sergilemesini gerektirir. 225 45 R17 kış lastiği modelleri kara ve karın hüküm sürdüğü yolların zorluklarına adeta meydan okur. İleri teknoloji seviyesinde tasarlanan hamur bileşimi ve fonksiyonel sırt deseni ile karlı yollara güçlü tutunan, buzlu zeminde direksiyon kontrolünü mümkün kılan ve ıslak yere sıkı tutunan üstün performansı sayesinde araç güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. 175 70 R13 kış lastiği SUV serisi dört çeker arazi aracı kullananların ağır ve güçlü otomobil aksamının, hem kaygan zemin üzerinde dengeli yol kavramasını hem de yüksek hızda bile istikrarlı sürüş performansını deneyimlemesini sağlıyor. Kış lastiği tavsiye edilen diş derinliği 1,6 mm seviyesinde olmakla beraber bunun altına düştüğü durumlarda yenisiyle değiştirilmesi fazlasıyla önem taşıyor. Modern özelliklerde tasarlananların sırt dizaynına özel olarak yerleştirilen güvenlik göstergeleri, sürücülerin işinin oldukça kolaylaşmasını sağlar. Sürüş güvenliği için kar tanesi şeklinde ve özel formda desene işlenen ikaz sembolü silinmeye başladığı andan itibaren sürücülerine uyarı veriyor. Taşıtların karlı, buzlu ve sulu kar bulunan zeminlerde tutunma gücüne dikkat çeken bu özellik silinmeye başladığı zaman, yol kavrama performansının azaldığını bildiriyor. İnovasyon teknolojisi yöntemiyle desene yerleştirilen sayı formları ise ıslak ve kuru zeminde kızaklama, kuru zeminde frenleme riskinin hangi düzeyde olduğunu gösterir. 185 60 R15 kış lastiği sayesinde müşterilerin üst düzey sürüş emniyetinin sağlanması için görünür bölümüne optimize edilen işlevsel rakam tekniği sayesinde ürünlerin aşınma direnci seviyesi rahatlıkla kontrol edilir. Kışlık lastik fiyatları ve modelleri için Trendyol’da detaylı inceleme yapabilir, güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Güvenli Sürüş İçin Kış Lastiği Modelleri

Güvenli Sürüş İçin Kış Lastiği Modelleri

215 50 R17 kış lastiği, sürücülerin güvenliği için tasarlanan özellikler sunar. Uzun süreli kullanım ile zorlu hava ve yol şartlarından aşındığı için zamanla deforme olan desen, üzerine yerleştirilen rakamların birer birer kaybolmasıyla sürücüsünü bilgilendirir. Yerli ve yabancı üreticiler yüksek teknolojiden yararlanarak tasarladıkları modellerin tüm serilerini ayrı uygunluk testlerinden geçirmektedir. Ürünleri seçerken aracınızın jant ölçülerini belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise hangi markanın ürün serisi, taşıt modelinizin ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılayan özellikleri taşıyor ve sürekli yolculuk yaptığınız otoban, şehir içi, engebeli arazi gibi kriterlerin de göz önünde bulundurulması gerekiyor. Hangi markanın run flat, A sınıfı, 4x4, 4 adet kış lastiği ölçülerini belirlemeden önce aracınızın yetkili servisine veya bir bayiye danışmanız durumunda, tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır. 215 60 R17 kış lastiği modelleri ile güvenli ve konforlu seyahat edebilirsiniz. Arabanızın jant numarasına göre tercih edeceğiniz ürünleri incelemek ve uygun fiyatlı kış lastiği sahibi olmak için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz. Karlı havalara girerken başlayan yaptırım; seyahat ve sürüş güvenliğinin sağlanması, trafik kazalarının en az seviyeye indirilmesi ve insan hayatının tehlikeye atılmaması için yaptırım aracı vazifesi görmektedir. 215 55 R16 kış lastiği fiyatları ve kampanyalar için inceleme yaparak alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Gelişmiş tahliye kanalları bulunan ürünler, optimize edilmiş içihava basıncı dengesi sürücülerin güvenliğini artırıyor. Kaygan yola tutunma kabiliyeti güçlenen donanımlı taşıtlar gürültü seviyesi azaltılan nitelikli tasarımı sayesinde müşterileri fazlasıyla memnun ediyor. Avantajlı fiyatlar için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Sağlam Yer Tutuş ve Güçlü Zemin Kavrama Özellikleri ile Kış Lastiği

Sağlam Yer Tutuş ve Güçlü Zemin Kavrama Özellikleri ile Kış Lastiği

Kış lastiği markaları binek otomobiller ve hafif ticari sınıfına dahil olan araçlar için her müşterinin alım gücüne hitap eden A sınıfı modeller üretmektedir. Kaliteli, güvenilir ve mükemmel performans sunan çeşitler ekonomik olduğu kadar kaliteli ve sağlam yapıda tasarlanan ürünler, tüketicilere karar verme aşamasında birçok alternatif sunuyor. Kaliteli ve güçlü tasarımı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkan sunan ürünler aynı zamanda da sağlam yapısı ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Yüksek standartlarda geliştirilen yüksek performanslı yuvarlama direnci 185 65 R15 kış lastiği serisi dayanıklılığını artıran özelliğiyle, ürünlerin deformasyon seviyesini minimum düzeye indirir. Hem mevsiminin zorlu şartlarında aracınızın daha güvende olmasını hem de kullanma ömrünün fazla olmasını tercih edenlerdenseniz, 185 65 R14 kış lastiği modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Teker basıncı doğru seviyede olduğu zaman araçların kaza yapma olasılığı minimum seviyeye inmektedir. İlk önce hayati önem taşıyan doğru hava basıncı kriteri, araçların tüm performansını olumlu seviyede etkiler. Karlı ve ıslak zeminde gelişmiş performans özellikleriyle ön plana çıkan özel tasarımlı modelleri aynı zamanda da mevsimin en zorlu şartlarında bile araçlara mükemmel performans sunar. Kaygan ve riskli yolların nitelikli ürünü olarak bilinen ürün özel S-Grip sırt deseni konsepti ile müşterileri kurtarıcısı olmayı başarıyor. Precision Plus teknolojisi sayesinde karlı yollarda kontrollü yer tutuş performansı sağlayan vakumlu, jantlı, çivili kış lastiği seçeneği, Active Bant tasarımıyla da beklenmeyen pozisyonlar ve ani manevralar karşısında güven vermektedir. Özellikle bu ürünler ContiSeal tekniği uygulanmaktadır ve ürün üzerinde özel bir desen yaratmaktadır. Yabancı cisimlerin deformasyonunu engellemek üzere geliştirilen sistem sayesinde tekere batan cisim çıkarıldığında oluşan delik kapanır. Bu sayede yaralanan, delinen ve farklı şekilde hasar gören ürünler kendi kendisini onarır. Motosiklet kış lastiği seçenekleri ve birbirinden avantajlı modeller için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Kış Lastiği Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Kış lastiği fiyatları ürünün markası, kalitesi, materyal özellikleri, tasarım ve dizayn teknikleri dayanıklılığı ve işlevselliği gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dünyaca ünlü firmalar zaman zaman sezonluk kampanyalar düzenleyerek müşterilere cazip avantajlar sunar. Ancak lider üreticiler, üst segment grubunda yer olan üstün performanslı ürünler yüksek maliyetli olduğu için her kesimden müşterinin gereksinimi karşılayanları üretmek üzere, firma bünyesine bağlı yeni üretim tesisleri kuruyor. 195 65 R15 kış lastiği serisi modern donanımlı araçları zor hava koşullarına hazırlarken aynı zamanda da, ekonomi sınıfı ürünlerle sportif ve fonksiyonel donanımlı otomobil sürücülerinin ağır hava koşullarında emniyette olmasını sağlamaktadır. Yakıt verimliliği sağlayan ileri teknoloji ürün alternatifleri müşterilerden yoğun ilgi görür. Yeni nesil optimizasyon tekniği ile azaltılan gürültü seviyesi, sürücülerine zor hava şartlarında bile sessiz sürüş konforu yaşatıyor. AB standartlarına uyum kriterleri çerçevesinde ıslak ve kaygan zeminde yüksek yol tutuş güvenliği ile segmentinin en iyileri arasında olmaya hak kazanan kışlık araba lastiği serisi, zorlu mevsimin en ideal seçenekleri arasında yer alıyor. İnovasyon çözüm teknikleriyle dünya çapında modeller tasarlayan, optimize eden, kompakt dizayn örnekleri geliştiren ve fonksiyonel özellikli ürünler üreten birçok marka bulunmaktadır. Özel tasarım modelleri olan bu ürünler aynı zamanda da müşterilerin dört mevsim rahat bir araç sürmesine yardımcı olmaktadır. 14 inç, 15 inç, 16 inç, 17 inç kışlık lastik modellerine uygun seçenekler için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Ağır hava şartlarının neden olduğu zorlu hava ve yol koşullarında kar, buz, sulu çamur ve ıslak zeminde aracınızın yüksek performans göstermesini sağlayan modellerini kış lastiği kampanya seçeneklerini inceleyerek belirleyebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak hemen kış lastiği satın alabilirsiniz.

Kış Lastiği Ne Zaman Takılır?

Güvenli, rahat bir yolculuk deneyimi yaşamanız için özel olarak dizayn edilen ürün ağır hava ve yol şartlarında kullanılır. Soğuk ve yağışlı havanın neden olduğu kaygan zemin ve olumsuz faktörler sonucu kaza riskini en az seviyeye indirebilir. Sağlam, dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Zorlu koşularda ağır testlerden geçirildikten sonra hizmetinize sunulur. Aracınızı karlı, buzlu, sulu, çamurlu, ıslak, karla kaplı zeminlerde yere sağlam tutulabilmesi için özel olarak geliştirilmiş olup güçlü, konforlu yol deneyimi geçirmenizi sağlar. Kontrollü bir direksiyon hâkimiyeti sağlayabilmeniz için ideal olup karlı ve yağışlı havalarda ani manevra, hızlı frenleme kabiliyetinizi artırabilir. Soğuk hava, zorlu dış çevre faktörlerinin neden olduğu, kayganlaşan otoban, kavşak, yamaç ve yüzeylerinde zemine sağlam şekilde tutunarak güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilir. Avrupa standartlarına uygun geliştirilmiş olup yeni nesil teknolojik yapı özellikleriyle oldukça yoğun ilgi görür.

Kış Lastiği Hangi Araçlar İçin Zorunludur?

Karlı ve ıslak zeminlerde kolay hakimiyet sağlamanız için özel olarak geliştirilen ürün, otomobil, kamyon, tır ,çekici ,traktör gibi araçlar için zorunludur. Kaygan zemini güçlü şekilde tutunan ağır vasıtalar ıslak yüzeyde kayma olasılığını minimum seviyeye indirebilir. Hava sıcaklığının +7 derecenin altına düşmesi halinde yaz ve dört mevsim tekerlekleri değiştirmeyen sürücülere ceza işlemi uygulanır. Gelişmiş donanım özellikleriyle ön plana çıkan özel tasarım bu lastik, kaza riskini düşürebilir. Zorlu hava şartlarının hâkim olduğu yerlerde Ekim ve Kasım aylarında kaliteli, orijinal, güvenilir kış lastikleri takmanız tavsiye edilir. Aracınızın sürüş performans kalitesini arttırarak sizin ve yolcuların emniyetli hale gelmesini sağlar. Hava sıcaklığının +7 derecenin altına düşmesi halinde mevcut tekerlekleri mevsimine uygun şekilde değiştirmeniz gerekir. Kontrollü, güvenli sürüş deneyimi yaşatan, hesapta olmayan riskleri en az seviyeye indirebilmeye yardımcı olan özel üretim ürün oldukça sık tercih edilir.

Kış Lastiği Kaç Yıl Kullanılır?

Lastiklerin orijinal, tasarım kalitesine göre kullanım ömrü değişkenlik gösterebilir. En ağır hava şartlarında bile zemini kavrayabilen özel tasarım ürün araç sınıfına göre özel olarak üretilmiştir. Karlı ve ıslak zeminlerde kolay hâkimiyet kurmanızı sağlayarak verimli, rahat, emniyetli performans göstermenizi sağlar. Sık dur kalk yapan araçların yüksek yakıt tasarrufu yapmalarına yardım eder. Lastik dişleri 3 milimetreye gelmeden, araca ilk kuruduktan itibaren 5 yıl geçtikten sonra değiştirmeniz tavsiye edilir. Şehirlerarası yolcu ve yük taşıyan araçların tamamının 1 Aralık, 1 Nisan tarihleri arasında lastik değişimini yaptırması gerekir. Aniden inmeyen, hemen patlamayan, telleri dışarı fırlamayan orijinal ve yüksek kaliteli ürünleri tercih etmeniz önerilir. Binek otomobillerin karlı ve ıslak zeminde güçlü yol performansı göstermelerine olarak sağlayan, zorlu hava koşulları ile uyumlu dirençli, özel üretim ürünleri Trendyol'dan analiz ederek satın alabilirsiniz.