Rengarenk ve Sevimli Koton Köpek Kıyafeti Trendyol'da!

Koton markasının severek giydiğiniz ve kalitesinden emin olduğunuz ürün seçenekleri arasında evcil hayvanınız için de alternatifler mevcuttur. Hayatınıza renk katan can evcil köpeğiniz için soğuk havalarda giymesi adına Koton köpek kıyafeti modellerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte tüylerini yeni kestirdiğiniz dostunuzun evde de sıcak kalabilmesi için kullanabilirsiniz. Yakın mesafede yürüyüşe çıkardığınız köpeğinizin hem sevimli görünmesi hem de serin esen rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Koton'un köpek kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede dışarıdaki toz, toprak ya da çamur gibi kirlerden koruyabilirsiniz. Ürünleri kolay bir şekilde yıkayarak yeniden giydirebilirsiniz. S, M ve L beden arası ölçüleriyle köpeğiniz cinsi, yaşı ya da kilosuna göre uygun ürünü edinebilirsiniz. Kapüşonlu ya da içi polarlı modellerle soğuk havalarda köpeğinizin üşümesin engelleyerek spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Sırt tarafında bulunan baskı şeklindeki cümleler ya da resimlerle daha sevimli bir görünüm oluşturur. Bununla birlikte klasik olan örgü kazak modelleriyle köpeğinizin hem şirin görünmesini sağlayıp hem de üşümesini engelleyebilirsiniz. Özellikle çizgili, klasik modeller sayesinde köpeğinize rahat bir ev stili oluşturabilirsiniz. Bu gibi giysileri sadece bir süs aracı olarak değil köpeğinizin dış etkenlerden en az şekilde etkilenmesini sağlamak için tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve avantajlı köpek kıyafetleri Koton markası farkıyla Trendyol üzerinden inceleyerek, dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Kullanışlı Koton Köpek Kıyafet Modelleri

Kullanışlı Koton Köpek Kıyafet Modelleri

Evde bakılan köpekler dışarıdaki hemcinslerinden daha hassastır. Çünkü ev şartlarıyla dışarı şartlarının farklılığı hayvanın alışkanlıklarını ve dış etkenlere karşı olan dayanıklılığını belirler. Bu sebeple evinizde size dostluk eden bu canlıların korunması ve sağlığı da size emanettir. Bunun için köpeğiniz, dışarıda yürürken ya da ev içinde kıyafet giymeye ihtiyaç duyar. Özellikle yürüyüş yaparken kolayca kirlenmesini ya da ıslanıp kokmasını engellemek için de kullanışlı ürünlerdir. Kolay bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayarak tekrar giydirebilirsiniz. Kaliteli kumaşıyla ürünleri istediğiniz kadar yıkayabilirsiniz. Ürünlerin renginde solma ya da üzerindeki baskılarda çıkma gibi sorunlar yaşamamak için uygun yıkama programında kıyafetleri yıkayabilirsiniz. Koton'un birbirinden farklı ihtiyaç için ürettiği ürünlerinden köpeğinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz. Tüylerini kestirdiğiniz dostunuzun üşümesini engelleyerek hasta olmasının da önüne geçebilirsiniz. Bununla birlikte bir deri hastalığı ya da açık bir yarası varsa köpek kıyafetleriye onların cilt sağlığını da koruyabilirsiniz. Penye kumaşı yumuşak ve ince olduğu için ev gibi kapalı alanlarda kullanım için uygundur. Mevsim geçişlerinde de özellikle sıcak havalarda bunaltmayan bir yapıya sahiptir. Polarlı ve kapüşonlu modelleri ise soğuk olan havalarda kullanabilirsiniz. Polyester ve pamuk karışımı kumaşıyla hem yumuşak hem de vücut ısısını muhafaza ederek soğuk havayı içeri geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede köpeğinizin üşümesin engelleyebilirsiniz. Koton köpek kazağı ürünleriyle köpeğinizin sevimliliğine sevimlilik katabilirsiniz. Çizgili kazak modelleriyle tatlı bir tablo elde edebilirsiniz. Boğaz detaylı ve zikzak desenli kazakla da klasik bir ev şıklığı oluşturabilirsiniz. Markanın ürünlerini kendiniz için tercih ederken köpeğiniz için de benzer görünen ürünleri edinebilirsiniz. Böylece köpeğinizle benzer kombinler yaparak bir takım gibi görünebilirsiniz. Açık tüy rengi olan köpekler için koyu renk kıyafetleri, koyu tüy rengine sahip olanlar için de açık renk modelleriyle dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Köpeğiniz için uygun ve uyumlu olduğunu düşündüğünüz ürünü kolay ve hızlı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bunun için Trendyol'daki Koton marka köpek kıyafet çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Pratik ve Göz Alıcı Koton Köpek Kıyafeti Özellikleri

Pratik ve Göz Alıcı Koton Köpek Kıyafeti Özellikleri

Koton'un sizin için ürettiği ürünlerin yanı sıra evcil hayvanlarınızı düşünerek tasarladığı kıyafetleri de mevcuttur. Köpek mankenlerin üzerinde bulunan ürünlerin ölçüleriyle kendi hayvanınızın ölçüleri bir olmadığı için köpeğinizin ölçülerini belirleyip size uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Koton köpek kıyafeti ölçüleri; S bedende omuz boyu 24/33 cm, göğüs 38 cm, ön genişliği 9,5 cm şeklindedir. Bu bedendeki ürünleri küçük ırk köpeklerinizin boy ve kilosunu dikkate alarak tercih edebilirsiniz. Bu bedendeki ürünleri yavru köpekler için olduğu gibi evcil kediniz için de kullanabilirsiniz. M bedenin boyu 26/35 cm, ön genişliği 11 cm'dir. Orta ya da büyük ırk köpekler için tercih edebilirsiniz. L bedenin boyu 62 cm, genişliği 40 cm, yaka açıklığı ise 28 cm'dir. Bu gibi ürünleri boyu uzun, kilolu ve büyük ırk olarak geçen köpekleriniz için tercih edebilirsiniz. %65 polyester, %45 pamuk karışımdan olan kumaşlar, minik canlıları yumuşak ve sıcak tutar. Ürünün içinde pamuk olmasıyla yumuşak bir doku elde edilir. Polyester madde ise bir çeşit ısı yalıtımı işlemi sağlayarak dışarıdan gelen soğuk havayı geçirmeyip evcil hayvanınız sıcak kalmasını sağlar. Bununla birlikte çekme payını da göz önüne alarak köpeğinize olacağını tahmin ettiğiniz uygun ürünü edinebilirsiniz. Kapüşonlu ve içi polarlı ürünleri soğuk havalarda giydirebilirsiniz. Kapüşonu kapatarak köpeğinizin kulaklarına soğuk gelmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda hastalanmasının önüne geçebilirsiniz. Fermuarı sayesinde kolay bir şekilde giydirip çıkartabilirsiniz. Siyah, lacivert ve yeşil gibi koyu renk tonlarının yanı sıra gri, bej ya da kırmızı gibi açık renkleri bulunur. Trendyol'da avantajlı ve uygun ürünü seçebilirsiniz. Yapılan değerlendirme ve önerileri dikkate alarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Avantajlı Koton Köpek Kıyafeti Fiyatları

Avantajlı Koton Köpek Kıyafeti Fiyatları

Evinizdeki yalnızlığınızı paylaştığınız ya da çok sevdiğiniz köpeğiniz ev ortamının korunaklı yapısına alışkın olmasından dolayı kıyafete ihtiyaç duyar. Özellikle evcil hayvanınızın dışarıdaki olumsuz faktörlerden etkilenmemesi için köpek kıyafetleri bir ihtiyaçtır. Bu şekilde onları soğuk algınlığı gibi hastalıklardan koruyabilirsiniz. Bununla birlikte dışarıda yaşayabileceği küçük çizilme gibi yaralanmalardan da korunmuş olur. Köpeğinizin tüylerini yeni kestirdiyseniz, hem açık hem de kapalı alanda üşüyebileceği için bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu ve kalın kumaşlı, içi polarlı modellerle köpeğinizi güneşli kış gününde gezdirirken soğuktan koruyan bir tercih olarak kullanabilirsiniz. Fermuar detayı, kolay ve pratik şekilde kullanım imkanı sağlar. Çizgili ya da desenli kazak modelleriyle de örgü motiflerinin verdiği sıcak görünümü ailenizin bir parçası olan köpeğiniz için tercih edebilirsiniz. Çekme payı olan ürün, hafif bol gelse de bir iki yıkamadan sonra hayvanın üzerine tam bir şekilde oturur. Mor, yeşil, kırmızı, beyaz, gri ya da siyah gibi renk birçok renk çeşidi bulunur. Sırtındaki baskı şeklinde dizayn edilen resimlerle dostunuzun sevimli bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle siyah, açık kahverengi kol rengi ve beyaz renk lastikleriyle spor bir görünüm oluşturur. Örgü kazak modelleriyle de köpeğinizin ev rahatlığını şık bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Koton'un köpek ürünlerini, kendi evcil hayvanlarınız için tercih edebileceğiniz gibi arkadaşınız köpeği için hediye olarak da edinebilirsiniz. Bununla birlikte sokakta baktığınız yavru kedi ya da köpekler için, üşümemesi ve hayatta kalabilmesi adına tercih edebilirsiniz. Koton köpek kıyafeti fiyatı farklı bütçelere hitap eder. Bu sayede aradığınız ürünleri kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Müşterilerin Koton köpek kıyafeti yorumlar ve değerlendirmeleriyle can dostunuz için fırsatlı ürünler arasından sipariş oluşturabilirsiniz.