Kraft Calipso ile Güvenli Oyun Alanları Trendyol’da

Kraft Calipso Park Yatak bebeklerin doğduğu andan itibaren hem uyku hem de oyun saatlerinde eğlenceli ve güvenli vakit geçirmesine destek olur. Ailelerin ilk tercihi olan park yataklar konforlu yapıları ve pratik kullanımları sayesinde bebek bakımında kolaylık sağlar. İlk doğduğu dönemlerde yatak olarak kullanılan Kraft calipso park yataklar, ilerleyen zamanlarda güvenli oyun alanına dönüşür. Tekerlekli üretimleriyle odalar arasında rahatça hareket etme olanağı tanır. Katlanabilir yapıları sayesinde kullanılmadığında minimum yer tutar. Kademeli yapısı park yatakları diğer yatak modellerinden ayıran belirleyici özelliktir. İlk zamanlarda üst kademeye yatırılan bebek zamanla hareketliliği arttıkça alt kademelere yatırılır. Kraft calipso dönenceli oyun parkı 9 kg taşıma kapasitesine sahip ilave katı ile yenidoğandan itibaren kullanıma uygun olarak tasarlanır. 11 kg taşıma kapasitesine sahip alt değiştirme ünitesi bebeğin kişisel bakımını yapmayı kolaylaştırır. Cepler sayesinde bebeğin altını değiştirmek için lazım olan eşyalara hemen ulaşmak mümkün olur. Sallanma aparatı sayesinde beşik olarak kullanılabilen modeller bebeğin ayağı kalkmasını kolaylaştırmak için de tutunabileceği halkalar bulundurur. 2 ayağında yer alan frenli tekerlekleri sayesinde güvenli şekilde sabit durur. Bebeğin içeriye kolayca girip çıkması için uzun kenarda fermuarlı pencere yer alır. %100 pamuk üretime sahip kumaşı bebeklerin cilt sağlığını korur. Ergonomik yapıda üretilen park yataklara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uyku ve Oyun Vakitlerinin Vazgeçilmez Ürünü Park Yataklar

Uyku ve Oyun Vakitlerinin Vazgeçilmez Ürünü Park Yataklar

Bebekler için hem rahat bir uyku alanı hem de keyifli oyun saatleri sunan Kraft calipso oyun parkı, ailelere oldukça kolaylık sağlar. Tekerlekli tasarımı sayesinde hangi alanda olursanız olun oyun parkını yanınızda götürerek bebeğinizi güvene alabilirsiniz. Çift kademeli modeller yüksek yapısı sayesinde bebeğin kolayca yerleştirilmesini sağlar. Altta kalan boşluk bebek alt kata geçene kadar eşya dolabı olarak kullanılır. Katlanabilir modeller bagaja yerleştirilerek tatillerde de pratik kullanım sunar. Kraft calipso prime sinekliği sayesinde bebeği maksimum seviyede korur. Müzikli titreşimli Türkçe dönencesi uykuya dalmada kolaylık sağlarken duyularının da gelişimine destek olur. Kilitlenebilir tekerleğe sahip sabit ayakları güvenliği sağlarken sallanma aparatı da modelin beşik olarak kullanılmasına olanak verir. Çok amaçlı yan cep bebeğin eşyalarının ve oyuncaklarının saklanmasını sağlar. Kraft park yatak 70x120 ölçüleri ile yenidoğandan itibaren kullanıma uygun olarak tasarlanır. Ara katı sayesinde farklı yaş düzeylerine uygun güvenli kullanım sağlar. Yumuşak yapıda tutunma halkası bebeğin kalkış hareketini destekler ve kolaylaştırır. Fermuarlı tasarıma sahip pencere bölümü bebeğin giriş çıkışını kolaylaştırırken fileli yapısıyla da hava akışını kontrol ederek terlemeyi önler. Alt değiştirme ünitesinde bulunan bölmeli cepler bebeğin eşyalarını yanınızda bulundurmayı kolaylaştırır. Alt değiştirme ünitesinde bulunan boy ölçeği, bebeğin gelişimini takip etme olanağı verir. Yenidoğana özel üretilen ara katın maksimum 9 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunur. Kraft calipso park beşik, ergonomik yapısı ve çoklu kullanım özelliği ile ailelerin ideal yardımcısı olur. Sallanma aparatı ayrı bir beşik gereksinimi olmadan beşik ihtiyacına yanıt verir. Ürün, beşik, oyun alanı, yatak ve alt değiştirme ünitesi olarak farklı kullanımlar sunar. Taşıma çantası sayesinde pratik olarak istenilen her yere taşınır. Titreşimli, ışıklı ve Türkçe ninnili dönence, bebeğin görsel ve işitsel algısının gelişmesine yardımcı olur. Kraft calipso gri, bej, siyah, kırmızı, mavi renkleri ile her zevke uygun üretimler içerir. Modern ve şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeker. Birbirinden farklı park yatak modellerine Trendyol üzerinden ulaşarak kampanyalı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Güvenli Yapıya Sahip Park Yatak Modelleri

Güvenli Yapıya Sahip Park Yatak Modelleri

Özellikle sağlığı ön planda tutan Kraft calipso üretimler, %100 pamuk kumaşları ile bebeklerin cildini maksimum seviyede korur. Kraft calipso elite dönenceli oyun parkı, müzikli ve ışıklı dönencesi ile bebeklerin dikkatini bir noktaya çeker. Uyumalarına yardımcı olan dönence üzerinde hayvan figürlü peluş oyuncaklar bulunur. %100 pamuk üretime sahip alt değiştirme ünitesi yumuşak yapısıyla bebeğin cildini rahatsız etmeyerek konforlu bir yatış sunar. Çıkarılabilir yapıda olması bebeğin bakımını hem beşik üzerinde hem de farklı alanlarda rahatça yapmanıza olanak verir. Ünitenin yanında bulunan çoklu cepler eşyalara ve oyuncaklara ulaşımı kolaylaştırır. Kilitlenebilen tekerlekleri odalar arası taşımayı pratik hale getirir. Oyun alanı olarak kullanımdayken tekerlekler kilitlenerek güvenli ve sabit bir alan oluşur. Zeminde çizilme sorunu yaratmayan yumuşak yapılı sabitleyicilere sahiptir. Kraft calipso elite park yatak, sallanma aparatları sayesinde beşik olarak da kullanılır. İçerisinde bulunan yumuşak yapılı tutunma halkaları bebeğin destek alarak kolayca kalkmasını sağlar. Maksimum derecede hava akışı sunan fileli pencere, terlemeleri önler. Ayrıca fermuarlı pencere açılır kapanır özelliği ile bebeğin oyun alanına giriş çıkışını kolaylaştırır. Maksimum 9 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan ara katı yenidoğan için rahat bir uyku alanı oluşturur. Gece lambası bulunan dönencesi karanlıkta bebeği görmeyi kolaylaştırır. Kapitone edilen lüks kumaş yapısı ile şık ve sağlıklı bir üretim sunar. Kraft calipso plus park yatak, iki kademeli oyuncak torbası sayesinde oyuncakları toplu olarak saklama imkanı verir. 70x120 cm yataklara uyumlu olarak üretilir. Sağlıklı üretimlere sahip Kraft calipso park yatak modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlara sahip ürünlere online alışveriş imkanı ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Bebeklerin Güvenli Eğlence Alanı Modern Park Yataklar

Bebeklerin Güvenli Eğlence Alanı Modern Park Yataklar

Kraft calipso elite park yatak kullananlar, ürünlerin altına yapmış oldukları yorumlarla diğer kullanıcıların fikir edinmesini sağlarken üreticilerinde kendilerini geliştirmelerine olanak verir. Yapılan yorumlar ve değerlendirmeler müşteriye ve üreticiye yardımcı olur. Kullanıcı yorumlarında bakıldığında çoğunlukla ürünün kalitesinden ve sağlamlığından söz edildiği görülür. Bebek park yataklar arasında kullanışlılığı ve pratikliğiyle öne çıkan Kraft calipso diamond, fiyat performansıyla da ailelerin ilgisini çeker. 70x120 cm ebatlarında üretilen modeller, bej, siyah ve gri renk seçeneklerine sahiptir. Yeni annelere maksimum seviyede kolaylık sunacak bu modeller hem beşik hem yatak hem de oyun alanı kullanımı sağlar. Yenidoğan bebek için 9 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan çıkarılabilir ara katı rahat bir uyku alanı oluşturur. Maksimum 11 kg taşıma kapasitesine sahip alt değiştirme ünitesi ise çıkarılabilir yapıda üretilir. Alt değiştirme ünitesi istenilen alanda kullanıma uygunluk gösterir. Ara kat çıkarılırsa ürünün 15 kg taşıma kapasitesi olur. Uzun kenarında bulunan fermuarlı penceresi fileli yapısıyla çocuğun oyun sırasında dışarıyı görmesine olanak verir. Kolay açılıp kapanabilen fermuarı sayesinde dilediğinde girip çıkma imkanına sahip olur. Dönencesi bulunmayan modellere ek olarak üretilen Kraft calipso dönence, Türkçe melodi ve ninniler ile bebeklerin sakinleşmesini sağlar. Titreşimli ve ışıklı yapısı sayesinde dikkati toplayarak uykuyu kolaylaştırır. Oyun parklarına pratik olarak monte edilen ürün, birbirinden bağımsız olarak dönebilen 3 farklı peluş oyuncağa sahiptir. Renkli görsellere sahip peluş oyuncaklar bebeklerin dikkatlerini çekerek uykuya dalmalarını kolaylaştırır. Kraft calipso fiyat ve kullanıcı yorumlarına Trendyol’dan ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan park yatakları indirimli fiyatları ile sepete ekleyebilir online alışveriş imkanıyla kolayca sahip olabilirsiniz.