placeholder
"

Kraft Bebek Bakım Çantası

" araması için 85 sonuç listeleniyor
Kraft Anne Bebek Çantası
KARGO BEDAVA
KraftAnne Bebek Çantası
190 TL
Sepete Git

Kullanışlı Kraft Bebek Bakım Çantası Modelleri Trendyol’da!

Aileye bir bireyin katılmasıyla bütün rutinler değişir. Günün neredeyse tamamı, bebeğin ihtiyaçlarına göre şekillenir ve doğduğu ilk andan itibaren özel bir bakım ister. Çocuk doğmadan önce ani planlar yaparak dışarı çıkmak olağan bir durumken ebeveyn olduktan sonra bu durum pek de mümkün değildir. Çocuklarla dışarı çıkmak için birçok hazırlık yapmak gerekir. Bütün ihtimaller düşünülerek önlemler alınır. Bebeğin dışarıda aniden bezinin değiştirilmesi gerekebilir, karnı acıkabilir veya uykusu gelebilir. Tüm bu durumlar için birçok farklı malzeme sürekli olarak kullanıma hazır şekilde bulundurulmalıdır. Bütün bu ürünleri normal bir çantada taşımak hem düzensiz bir kullanım oluşturacağı hem de yer kaplayacağı için ebeveynlere özel olarak bakım çantaları tasarlanır. Kraft, bu alanda sunduğu ürünleriyle ailelerin beğendiği markalardan biridir. Kraft bebek bakım çantası hafif malzemeler seçilerek üretilir. İç tasarımı bebeklerin ihtiyaçlarına göre çok sayıda bölmeye ayrılır. Böylelikle aranılan ürünün hızlıca bulunması sağlanır. Su geçirmez ve kolay silinebilir kumaşlardan üretilen bu çantalar hem eşyalarınızın ıslanmasını engeller hem de hijyen sağlar. Kraft bebek çantası ftalat, bisfenol ve kurşun gibi kimyasal maddeler kullanılmadan üretilerek sizin ve çocuğunuzun sağlığını korur. Pamuklu kumaşıyla terletmeden rahat bir kullanım sağlar. Kraft anne bebek bakım çantası seçenekleri, ürünler ile birlikte gelen askı aparatı sayesinde pusetlere asılarak kullanılabilir. Sizin ve çocuğunuzun hayatını kolaylaştıracak şık ve kullanışlı Kraft bebek bakım çantalarını Trendyol’da bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve Ergonomik Kraft Ürünleri

Sağlıklı ve Ergonomik Kraft Ürünleri

Dünyayla yeni tanışan bebeklerin vücutları henüz hiç bir bakteriyle karşılaşmamış olduğu için savunmasızdır. Anne sütü, ihtiyaç duydukları bütün protein ve vitaminleri içeren benzersiz bir besindir. Bağışıklıklarını güçlendirir, büyüme ve gelişimlerinde anahtar rol oynar. Bu dönemde ek gıda verilmeden sadece anne sütü ile beslenmeleri önerilir. Dışarıda her yerde bakım odası bulmak mümkün olmayabilir. Anneler bu durumlara önlem olarak sütlerini önceden sağar ve biberonlarla yanlarında taşır. Sütün besin değerini kaybetmemesi için doğru koşullarda saklanması gerekir. Kraft multi bebek bakım çantası folyo kaplı ısı yalıtımlı bölmeleri sayesinde biberon ve mamaları uygun sıcaklıkta muhafaza eder. Su geçirmez özellik, biberon ve termos sızdırsa bile sıvının diğer eşyalarınıza geçmesini önler. Ürün içeriğindeki alt değiştirme bezi sayesinde bebeğinizin bezini değiştirmek için temiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Kirli bezlerin bir süre saklanması, ıslak veya kirli kıyafetlerin taşınması gibi durumlar için de kokuyu hapseden özel bölmeler bulundurur. Ürünlerin tasarımı çocukların ve annelerin ihtiyaçlarına göre yapılır. İç kısmına fermuarlı bölmeler eklenerek emzik gibi küçük ürünlerin temiz kalması ve bulunması kolaylaştırılır. Islak mendil, peçete, krem gibi ürünler için organizer cepler eklenerek çanta içinde bir düzen sağlanır. Dış kısmına ise annenin kolay erişebilmesi gereken telefon, anahtar, cüzdan gibi eşyalara uygun bölmeler eklenerek kullanışlı bir tasarım sunulur. Marka, kol çantalarının yanı sıra sırt çantalarını da ürün skalasına ekleyerek ebeveynler için seçenekleri çeşitlendirir. Kraft Violet bebek bakım çantası, sırt çantası kullanmayı seven annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Marka bu modelinde balık ağzı tasarımını kullanır. Bu tasarım sayesinde çantanın ağız bölümü tam açılarak kolay ve rahat bir düzenleme sağlanır. Sırt bölümüne eklenen yumuşak pedler ile çantanızı konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sırt çantaları pusetlerle birlikte kullanım için de avantajlıdır. Kraft bebek bakım sırt çantası modelleri, üretimde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde kopmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Bebeğinizin ve sizin sağlığınızı riske atacak hiçbir alerjen veya kanserojen madde kullanılmadan üretilir. Sağlıklı ve kaliteli ürünlere Trendyol’un çevrimiçi alışveriş kolaylığı Kraft güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Şık ve Modern Tasarımlarla Annelerin Kurtarıcısı

Şık ve Modern Tasarımlarla Annelerin Kurtarıcısı

Bebek bakım çantaları, bebeğinizin doğumundan 3-4 yaşlarına gelene kadar kadar vazgeçilmez yardımcınız olur. Doğuma az bir süre kala çantalar hazırlanır ve bebek büyüyene kadar anneler için kurtarıcı bir ürün olmaya devam eder. Büyüklükleri çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Günlük kullanım için minimal ürün seçeneklerinin yanı sıra uzun seyahatler, konaklamalı geziler gibi kapsamlı ihtiyaçların olabileceği durumlar için geniş kapasiteli modeller bulunur. İhtiyaçların çeşitliliğine göre çantanın boyutuna karar verilebilir. Çocukların doğumdan sonraki ilk aylarında çok kapsamlı ihtiyaçları olur. Yeni doğmuş bebekler hassas yapıları nedeniyle çevresel koşullara duyarlıdır. Ufak bir hava değişiminden etkilenip hasta olabilir. Ciltleri sıcaktan etkilenerek isilik, pişik gibi sorunlar ortaya çıkarabilir. Çocuklarının her koşulda iyi olmasını isteyen ebeveynler, böyle durumlara hemen müdahale edebilmek için ateş ölçeri, şurupları, pudrayı ve çeşitli kremleri yanında bulundurmak ister. Bu durumda çok geniş kapasiteli ürünlere ihtiyaç duyulur. Normal bir çantaya düzensiz ve sıkışık bir yerleştirme yapıldığında o kadar eşyanın içinde aranılan ürünü bulmak dakikalar alır. Anne bebek çantaları özel dizaynları ile kurtarıcı ürünlerdir. Ürünler, annelerin ihtiyaçları da düşünülerek çok fonksiyonlu kullanım sunar. Hem askılı hem sırt çantası olarak kullanılabilen modeller, aynı zamanda pusetlere de asılabilir. Kraft Multi anne bebek bakım çantası tasarımı, annelerin günlük kullanımına da uygun bir modeldir. Kişisel eşyalar için fazladan bir çanta taşıma gereksinimini ortadan kaldırır. Dış kısmındaki bölmeler artırılarak cüzdan, telefon, anahtar gibi sürekli kullanılan eşyalara kolay bir erişim sağlar. Kraft bebek bakım çantası lacivert, kırmızı, siyah, gri gibi çeşitli renklerde üretilerek seçenekler çeşitlendirilir. Seyahatlerde sizin ve bebeğinizin konforunu sağlayacak birbirinden şık Kraft modellerini Trendyol’da araştırabilir, ihtiyacınıza uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Kraft Bebek Bakım Çantası Fiyatları

Kraft Bebek Bakım Çantası Fiyatları

Kraft, sunduğu çocuk ürünleriyle annelerin beğenisini toplayan bir markadır. Üretiminde sağlık standartlarına özen göstererek müşterilerine güven verir. Annelerin vazgeçilmez yardımcısı olan organizer çantalarını onlarca farklı boyutta ve tasarımda sunar. Bebek bakım çantası Kraft markasında günlük kullanımın yanı sıra, özel günlerde de kullanılabilecek şık tasarımlarla sunulur. Çantalar, dışarıda geçirilen süre boyunca taşınacağı için hafif malzemelerden üretilir. Su geçirmez ve dayanıklı kumaşlarla tasarlanarak güvenli bir kullanım sağlanır. Kullanılan malzemelerin kalitesine göre ürünlerin fiyatları da değişir. Satın alacağınız ürünü belirlerken öncelikle ne kadar büyüklüğe ihtiyacınız olduğuna karar vermek iyi bir başlangıç olabilir. Sonrasında hangi modelde ve fonksiyonda ürün kullanılacağına karar vermek önemlidir. Taşınma şekline göre omuz, sırt, postacı çanta gibi modellerin yanı sıra portbebe setler de seçenekler arasındadır. Yeni doğmuş çocukları olan anneler için portbebe seti avantajlı bir seçenektir. Portbebe özelliği taşıyan ürünler, bebeğinizin tüm eşyalarını taşımanın yanı sıra gerektiğinde onu uyutmak ve bezini temiz bir ortamda değiştirmek için kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu seçeneklerdendir. Setin pusetinde bulunan alt açma matı sayesinde steril bir ortamda bebeğinizin bezini değiştirebilir, kirli bezi setin içerisindeki çantanın koku ve sıvı sızdırmayan bölümünde bir süre saklayabilirsiniz. Ürünün içerisindeki termal özellikli bölmeler mama ve süt gibi yiyeceklerin uygun sıcaklıkta tutulmasını sağlar. Gıdalara özel tasarlanan bu bölmeler ortalama 3 saate kadar ısıyı muhafaza ederek bozulma riski olan yiyeceklerin sıcak veya soğuk tutulmasını sağlar. Kraft bebek bakım çantası kullananlar gıdaların bozulma riskinden endişelenmeden çocuklarının ihtiyacı olan besinleri yanlarında taşıyabilirler. Bebeğinizin doğduğu andan itibaren vazgeçilmez yardımcınız olacak onlarca Kraft organizer ürünlerini Trendyol’da bulabilir, ihtiyacınız olan ürünü Kraft bebek bakım çantası yorumlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.