Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Koku Türü
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Alien Parfüm

" araması için 59 sonuç listeleniyor
MUSCENT F007 Alien 50 Ml.
Kargo Bedava
MUSCENTF007 Alien 50 Ml.
(5)
F007 Alien 50 Ml.
295 TL
Sepete Git
MUSCENT F007 Alien 15 Ml.
Kargo Bedava
MUSCENTF007 Alien 15 Ml.
(5)
155 TL
Sepete Git
MUSCENT F362 Alien Goddess 50 ml
Kargo Bedava
MUSCENTF362 Alien Goddess 50 ml
295 TL
Sepete Git
MUSCENT F362 Alien Goddess 15 Ml.
Kargo Bedava
MUSCENTF362 Alien Goddess 15 Ml.
155 TL
Sepete Git

Alien Parfüm

Mevsime Uygun Eşsiz Alien Parfüm Kokuları

Alien parfüm tarafından size sunulan kokular, kaliteli ve hoş özlere sahiptir. Parfüm modellerinin en önemli özelliği ise kalıcı olmasıdır. Parfüm seçenekleri içerisinde, istediğiniz tarda koku modelini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çünkü koku modelleri içerisinde fazla seçenekler bulunmaktadır. Alien parfüm modellerinde öne çıkan bir diğer özellik ise, içerisinde yer alan malzemelerin, kesinlikle insan sağlığına zararı olmayan maddeler olmamasıdır. Bu nedenlerden dolayı, en sık tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Alien parfüm modelleri, farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Koku çeşitleri olmasının yanı sıra, aynı zamanda farklı boylarda sizlere sunulmaktadır. Bu sayede, ihtiyacınız olan boyu kolaylıkla bulabilir ve tercih edebilirsiniz. Alien parfüm modelleri, cam şişeler içerisinde de yer alır. Kaliteli ve sağlam ambalajlara sahip olan parfüm modelleri, herhangi bir dökülme ya da farklı sorunların oluşmasına neden olmaz. Bu nedenle de, çantanız içerisinde rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Size sunulan modellerde yer alan farklı boyutlar içerisinde yer alan küçük boyutlar, çantada taşıma için uygun olan boyutlardır. Size sunulan her koku çeşitleri için farklı boy seçenekleri sunulmaktadır. Bu sayede, almak istediğiniz parfüm modeli için çanta boyda alabilirsiniz. Parfüm modellerinde kullanılan şişe çeşitleri, dayanıklı ve kolay sıkılır bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede, her istediğinizde kolaylıkla çantanızdan çıkartıp, parfümünüzü sıkabilirsiniz. Alien parfüm tarafından size sunulan parfüm modelleri, beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Parfüm modellerini kullanmış olan kişilerin, kullanımları sırasında edinmiş oldukları deneyimleri Alien parfüm yorumları ile paylaşmaktadır. Dilerseniz, parfüm modelleri hakkında daha çok bilgi almak ya da tarafsız olan bilgilere ulaşmak için bu yorumlara göz atabilirsiniz. Kullanıcılar, yorumlar kısmına parfüm modelleri hakkında edinmiş oldukları bilgileri paylaşmaktadır. Bu sayede, insanlar almak istedikleri parfüm modelleri hakkında, o ürünü kullanmış olan kişilerden duyma şansı yakalamaktadır. Dilerseniz siz de, herhangi bir parfüm modelini aldıktan sonra ürün hakkında edinmiş olduğunuz düşünceleri yorumlar kısmında paylaşabilir ve bu sayede, insanlara tarafsız bilgi verebilirsiniz. Yorumlar kısmından aynı zamanda, almayı düşündüğünüz herhangi bir çeşit hakkında yorum yapılıp, yapılmadığına da bakabilirsiniz.

Alien Parfüm ile Kokusunun Kalıcı Olmasını Kim İstemez?

Alien parfüm modelleri, beğenilen ve tercih edilen koku seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Parfüm modellerinde yer alan koku seçeneklerinin yanı sıra kaliteli ve kullanışlı olması da dikkat çekmektedir. Alien parfüm fiyatları da, merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Pek çok farklı parfüm seçeneği bulunmaktadır ve bu seçenekler aynı zamanda kendi içerisinde farklı boyutlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle de, fiyatlandırma durumları da, bu farklı seçeneklere göre değişmektedir. Fakat şunu belirtelim ki, bir koku seçeneği için sizlere farklı boyutlar sunulduğu için aynı zamanda farklı fiyat seçenekleri de sunulmuş olmaktadır. Bu sayede, bütçenize uygun bir seçeneği kolay bulabilirsiniz. Alien parfüm modelleri, eşsiz koku seçeneklerinin yanı sıra, aynı zamanda eşsiz şişe tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Size sunulan pek çok parfüm, şık ve hoş tasarımlı olan şişelerde kendine yer edinmektedir. Şişe tasarımlarının çok şık olmasının yanı sıra, şişe modelleri sağlam ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Şişeler, cam malzemesi ile yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Parfümü sıkmanıza yardımcı olan sistem ise kolay çalışır ve kesinlikle bozulma gibi durumlar yaşanmaz. Şişe tasarımında kullanılan aparatlar sayesinde, kolaylıkla parfümünüzü sıkabilirsiniz. Şişe tasarımının baş kısmı ise sağlam bir şekilde yapılmıştır. Bu nedenle, akma ya da sızma durumu yaşanmaz. Bu sayede, parfüm şişesiniz istediğiniz gibi çantanıza koyabilir ya da uzun yolculuklarda bavulunuza koyabilirsiniz. Birbirinden farklı koku çeşitleri ile size sunulan Alien parfüm modelleri, etkileyici kokulardan oluşmaktadır. Alien parfüm modellerinde kullanılan iç malzemeleri, farklı koku modellerine göre değişmektedir. Alien parfüm içeriği olarak, kullanılan malzemeler kesinlikle doğal olan malzemelerden oluşmaktadır. Bu nedenle de, size sunulan kokular kalıcı ve hoş aromalardan oluşmaktadır. İçeriğinde değişen malzemeler ise koku özleridir. Parfüm modellerinde, etkileyici olan koku seçenekleri, sizlere doğal olan koku özleri ile sağlanmaktadır. Hangi koku seçeneğini seçerseniz seçin, o koku için doğal olan koku özleri kullanılmaktadır. Koku özleri sayesinde, kokular daha kalıcı hale gelmektedir. Aynı zamanda da, kokular daha hoş ve daha gerçekçi bir şekilde kokabilmektedir. Pek çok Alien parfüm çeşidi kullanan kişiler, koku modellerinin hoş ve kalıcı bir şekilde koktuğunu ve bu nedenle de kullanmaya devam ettiklerini belirtmektedir.

Alien Parfüm En Güzel Kokuları ile Sizi Bekliyor

Alien parfümlerini ön plana çıkartan en önemli özelliği kalıcı ve hoş kokulara sahip olmasıdır. Aynı zamanda, parfüm modellerinde yer alan koku özleri ise doğal malzemeler ile elde edilmiş oldukları için insan sağlığı açısından da herhangi bir risk durumu oluşturmaz. Bu gibi özelliklere sahip olduğu için en çok beğenilen ve tercih edilen parfüm çeşitleri arasında yer almaktadır. Seçenekler içerisinde, fazla koku seçeneği olduğu için istediğiniz tarzda bir koku bulabilmekte kolay olacaktır. Alien parfümlerinde kullanılan koku özleri kalıcı özelliklere sahiptir. Parfüm seçeneklerinde kullanılan silaj yapısı da yüksektir. Bu sayede, parfüm kokunuz size eşlik eder ve sizin girdiğiniz her yerde kokunuzun alana dolmasını sağlar. Tek bir kullanım ile gün boyunca yoğun bir kokuya sahip olabilirsiniz. Yoğun kokuya sahip olan parfüm modellerinin hiçbir seçeneği kesinlikle ağır olan bir yapıya sahip değildir. Bu sayede, kimseyi ya da kendinizi rahatsız eden bir koku içerisinde kalmazsınız. Size hitap eden parfümden emin olmak için, Alien parfüm kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakabilirsiniz. Kullanan kişiler parfüm çeşitleri hakkında edindikleri bilgileri diğer kişiler ile paylaşmaktadır. Bu yorumlar içerisine bakarak, kararsız kalmış olduğunuz kokular hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Kullanan kişiler, genellikle parfüm çeşitlerinin kalıcı ve silaj performansının yüksek olduğunu belirtmektedir. Bu sayede de, ürünleri sürekli olarak kullanmaya devam ettiklerini ve başka insanlara da önerdiklerini bildirmektedir. Sizler de, bu yorumlar kısmına, eğer bir ürün hakkında deneyim yaşadıysanız belirtebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi insanlara ulaştırabilirsiniz. Alien parfüm kokularu arasında yer alan her seçenek için farklı boyut seçeneklerinde bulunur. Bu noktada, Alien parfüm 30 ml boyutunda olan modeller, genellikle en sık tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Çünkü bu modeller, boylarının küçük olması ve fazla yer kaplamaması nedeniyle çantada kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Bu noktada, size sunulan her parfüm modeli için 30 ml boyut da bulunmaktadır. Genellikle kişiler, almış oldukları ve beğenmiş oldukları parfüm modelleri için sonrasında çantada taşımak için 30 ml tercih etmektedir.

Alien Parfüm Kokunuz İle Kendinizi İyi Hissedin

Alien parfüm modellerinde size sunulan parfüm seçenekleri, farklı boylar ile karşınıza çıkıyor. Bu sayede, ihtiyacınıza göre seçim yapma sansı bulabilirsiniz. En çok tercih edilen boy seçeneklerinden biri Alien parfüm 60 ml seçeneğidir. Alien parfüm seçenekleri içerisinde yer alan 60 ml boyut, orta boy olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de, en sık tercih edilen boy olarak bilinir. Alien parfüm 60 ml seçeneği, kolaylıkla çantanızda taşıyabileceğiniz bir seçenektir. Farklı seçeneklerde yer alan şişe tasarımlarının hepsinde, 60 ml seçeneği de bulunmaktadır. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz, hoş kokular da sizlere sunulmaktadır. Mevsimlere göre farklı koku çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede, yaz ayları için en uygun olan yaz kokuları ya da kış ayları için uygun olan farklı kış koku seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede, hangi mevsimde hangi koku daha çok kullanışlı ve popüler olursa, ona uygun farklı koku seçeneklerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Size sunulan pek çok parfüm seçeneklerini, kendiniz için kullanabilir ya da sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Alien parfümleri, kalitesi ve popülerliği ile şık olan hediye kategorisinde de yer almaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sevdiklerinizin tarzına uygun olan seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Alien parfüm modelleri içerisinde, büyük seçeneklerden biri olan Alien parfüm 90 ml boyutu, uzun süre kullanabileceğiniz bir seçenektir. Tek bir sıkma ile gün boyu kalıcı olan parfüm, kesinlikle ağır ve insanları rahatsız eden bir baskın kokuya sahip değildir. Kıyafetinize ya da teninize sıkarak kullanabilirsiniz. Teninizde de, gün boyu kalıcı olan özelliği ile tekrardan sıkma ihtiyacı duymazsınız. Bu nedenle, 90 ml boyutunda olan parfüm modelleri genellikle evde bırakılır ve evden çıkmadan sıkılarak, kullanılır. Kalıcı olan özelliği nedeniyle yanınızda taşıma ihtiyacı duymazsınız. Koku özleri, kalıcıdır ve teninizde tahrişe neden olmaz.

Etkileyici Alien Parfüm Koku Çeşitleri İçerisinde Kokunuzu Bulun

Alien parfümleri, sizlere şık olan şişe tasarımları ile sunulmaktadır. Şişeler tasarımları etkileyici ve şık bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda, şişe modelleri kullanışlıdır. Her parfüm modeli için özel olarak hazırlanmış olan şişe tasarımlarında, kapak özelliği de kullanılmaktadır. Bu sayede, çantanızda ya da bavulunuza koymuş olduğunuz parfüm, baskı sonucu sıkılmaz ve parfüm boşa gitmez. Kapak kısmı, aynı zamanda parfüm şişesinin sıkışması halinde parfümün sıkılmasına engel olmaz. Parfümü sıkmanıza yardımcı olan kısmın, sıkışma ya da çarpmalardan kaynaklı olarak, kırılmasını ya da bozulmasını da engeller. Bu nedenle, tercih etmiş olduğunuz parfümü daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için gönderilmiş olan şişe kapağını kullanmaya özen gösterin. Alien parfüm modellerinde kullanılan koku özleri, özel formüller kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle de, kalıcı ve hoş kokuların elde edilmesi sağlanmaktadır. Her farklı koku çeşidi için farklı koku özleri hazırlanmaktadır. Yaz aylarının olmazsa olmazı olan çiçeksi olan kokular için özel olarak farklı çiçek özlerinden sizlere farklı çiçek koku seçenekleri oluşturulmaktadır. Bu sayede, hem doğal olan bir koku elde etmiş olursunuz, hem de parfümünüz sizin sağlığınıza herhangi bir olumsuz etkide bulunmaz. Size sunulan parfüm modelleri, kalıcı özelliğiniz özel olarak hazırlanmış olan bir formül ile sağlamaktadır. Kesinlikle kalıcı olması için herhangi bir insan sağlığına zararlı olan bir madde bulunmamaktadır. Alien parfümlerinde yer alan farklı boyut seçeneklerinden biri olan ve orta boy ile büyük boy arasında bulunan Alien parfüm 50 ml boyutu da, en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. 50 ml boyutunda olan parfüm seçenekleri, deneme amacı ile de tercihe edilebilir. Aynı zamanda, parfüm modelleri, farklı olan boyutlara göre de fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle de, bütçesini fazla aşmak istemeyenler için de en sık tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. 50 ml boyutu için her koku çeşidi hazırlanmaktadır. Yani beğenmiş olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz herhangi bir seçenek için 50 ml seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede, almak istediğiniz her koku için uygun olan seçeneği kolaylıkla bulmuş olursunuz.

Alien Parfüm Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alien parfüm ürünleri, kalitesi ile bilinen ve tercih edilen çeşitlerden oluşmaktadır. Parfümler, tek kullanım ile gün boyu kalıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede, gün içerisinde parfümünüzü tekrar tekrar sıkmaya gerek duymazsınız. Bir şişe parfümünüz diğer parfüm seçeneklerine göre daha uzun süre sizlere eşlik eder. Alien parfümleri, farklı şişe boyutları ile aynı zamanda sizlere seçenek oluşturmanın yanı sıra, her bütçeden kişi için de seçenekler oluşturmaktadır. Alien parfüm ürünlerinin, silaj özelliği yüksektir. Silaj özelliğinin yüksek olması durumu ise kokuların kolay bir şekilde fark edilir özelliğe sahip olması anlamına gelmektedir. Koku seçenekleri içerisinde, ağır, hafif ya da ferah olan pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu farklı seçenekler sayesinde, herkes kendi tarzına uygun ya da hoşuna giden koku çeşidini daha kolay bulabilir. Alien parfüm modellerinde, klasik koku seçenekleri yer alırken, aynı zamanda Alien parfüme özel olarak geliştirilmiş ve bu sayede popüler olmuş farklı koku seçenekleri de bulunmaktadır. Seçenekler arasında, çiçeksi kokular, baharat kokuları gibi pek çok farklı ve çekici olan koku seçenekleri bulunmaktadır. Alien parfüm seçenekleri içerisinde yer alan Alien parfüm 40 ml boyutunda olan parfüm çeşitleri de, genellikle çanta için tercih edilen parfüm boy seçeneklerinden biridir. Gün içerisinde, aniden parfüm kullanmanız gerektiğinde çantanızda kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çantanız içerisinde fazla yer kaplamaz, bu nedenle de hangi çanta boyu kullanırsanız kullanın kolay bir şekilde içine yerleştirebilirsiniz. Parfüm boy seçenekleri içerisinde, en çok tercih edilen boylar genellikle çantaya sığabilecek olan çeşitlerdir. Size sunulan 40 ml boy seçeneği, bütün parfüm seçeneklerinde de sunulmaktadır. Pek çok farklı Alien parfüm seçeneklerini daha detaylı inceleyebilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.