placeholder
"

Lumberjack Erkek Bot

" araması için 173 sonuç listeleniyor

Lumberjack Erkek Bot Modelleri ile Aktivitelere Atılın

Lumberjack, rahat, dayanıklı, sportif ürünleri ile zorlu şartların ayakkabısı simgesini taşır. Marka, İtalyan kardeşlerin doğa sporları ve macera tutkularının ilhamıyla ortaya çıkmıştır. Zorlu şartlarda bile üst seviye konfor sunan ayakkabı markası, dünyaca tanınmıştır. Spor tarzı ve kendine has şıklığı ile yetişkinler ve gençler için ideal bir ayakkabı olmuştur.

Lumberjack Erkek Botları

Lumberjack Erkek Botları

Sarı orman korucusu botları, markanın sembolü haline gelmiştir. Başarılı firma, yelken ve nehir ayakkabısı, sandalet, klasik bej süet çöl botu ile popüler olmuştur. Lumberjack erkek bot modelleri klasik sarı bot, bej süet çöl botu, klasik marin ve loafer formda kauçuk tabanlı ayakkabılar olarak satışa sunulur. Lumberjack erkek bot doğada geçirilen zamandan maksimum keyif ve verim alınmasını sağlar. En zorlu hava şartlarında bile konfordan ve ayak sağlığından ödün vermeyen botlar, doğa koşullarına uygundur. Lumberjack erkek spor bot özel kauçuk taban malzemesi ve bağcıklı formu sayesinde esnek ve rahattır. Ayağı dış etkilerden koruyan ve rahatlık sunan marka, fonksiyonelliklerine ek olarak kendine özgü tasarımları ile çok beğenilir. Lumberjack erkek bot ayakkabı çeşitleri sportif bir şıklığın simgesi olmuştur. Lumberjack erkek outdoor bot Brandon modeli, iddialı tasarımı ve kullanım alanlarının çeşitli olması sebebiyle en sevilen modeller arasında yer alır. Spor giyimin ve sokak modasının önemli markaları arasında bulunan Lumberjack, erkeksi şıklık akımının öncü isimlerinden birisi olmuştur.

Lumberjack Erkek Bot Çeşitleri

Lumberjack Erkek Bot Çeşitleri

Lumberjack kahverengi erkek bot, şehrin sokaklarında keyifle yürümeyi sağlarken aynı zamanda okulda, iş yerinde ve daha birçok ortamda kullanılabilir. Günlük yaşam için özel tasarımlar üreten marka, outdoor sporları için de üretim yapmaktadır. Doğada özgür bir şekilde hareket alanı yaratan ve kilometrelerce yolu keyifli bir şekilde yürümeyi sağlayan konforlu ayakkabılar, farklı sporlar için özel olarak geliştirilmiştir. Lumberjack erkek bot su geçirmez modeller yağmurlu ve karlı havalarda, ıslak zeminlerde kullanılabilir. Bu ürün, doğada uzun süre vakit geçiren, yürüyüşler yapan kişilerin öncelikli tercihleri arasında yer alabilir. Lumberjack erkek bej Brandon outdoor bot içinde barındırdığı kahverengi tonları ile de doğal bir görünüm kazanır. Lumberjack Softshell erkek bot özel malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Rahatlığı ve kaliteli yapısıyla kullanıcıları memnun etmektedir. Lumberjack siyah erkek bot, en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Siyah rengi, koyu olması sebebiyle ayakkabılarda lekeyi ve kiri belli etmez. Zorlu kış şartlarında, yağmurda, çamurda ufacık bir lekeyi bile gizler ve temiz bir görüntü sunar.

Özgün Tasarımı Lumberjack Erkek Bot Modelleri

Özgün Tasarımı Lumberjack Erkek Bot Modelleri

Tekstil sektörünün önde gelen markalarından birisi olan Lumberjack, üretimleri ile dikkat çeker. Her tarza ve bedene uyan ayakkabıları ile çok beğenilen dünyaca ünlü marka, sporcuları da ihmal etmez. Gençlerden yetişkinlere geniş bir kitleye hitap eden firma, Lumberjack 37 numara erkek bot ürününü çok satmaktadır. Bu ürün, numarası sebebiyle özellikle ergenlik çağında olan çocuklara uygundur. Lumberjack Ursa 9pr siyah erkek bot ve Lumberjack Ulpia 9pr siyah erkek bot özel teknolojiler kullanılarak üretilmiştir. Waterproof teknolojisi barındıran ürünlerin en önemli özellikleri dış katmanın su kaydırıcı olmasıdır. Bu teknoloji, yağmurlu günlerde veya ıslak zeminlerde suyun ayakkabının iç kısmına girmeden yüzeyinden kayarak akmasını sağlar. Botlarda kullanılan materyaller arasında Soft Shell bulunur. Lumberjack Reiner siyah erkek bot üretiminde de kullanılan bu materyal, genellikle kayak malzemesinin üretiminde kullanılan sert yapılı kumaşların muadilidir. Kışlık botlarda sıkça kullanılan bu malzeme, ürün dayanıklılığının yüksek olmasını sağlar. Bot satın almak isteyen kişiler Lumberjack bot erkek fiyatları durumunu merak etmektedir. Lumberjack erkek bot fiyatları ürünün tasarımına ve rengine göre değişiklik göstermektedir.