İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Margarin

" araması için 217 sonuç listeleniyor
Bizim Pastacı Yağ 10 Kg
Kargo Bedava

Bizim MutfakPastacı Yağ 10 Kg

515 TL
Sepete Git
vita Bitkisel Susuz Yağ 1 Lt
Kargo Bedava

vitaBitkisel Susuz Yağ 1 Lt

(31)
Bitkisel Susuz Yağ 1 Lt
180 TL
Sepete Git

Yemeklere Lezzet Katan Margarin Çeşitleri Trendyol'da!

Her mutfağın vazgeçilmez gıda maddelerinden olan margarin yemeklerin bir numaralı yardımcısı olarak hazırlanır. Aynı zamanda kahvaltı sofralarında da çok tercih edilir. İlk defa 1869 yılında yaratılan bu ürün diğer yağ çeşitlerine farklı bir alternatif olacak şekilde üretilir. Sağlıklı bir besin maddesi olan bu yağ aynı zamanda pasta, börek, kurabiye gibi hamur işlerinin üretiminde de tercih edilir. Hayvansal gıda ürünlerine alternatif olarak hazırlanan bitkisel margarin yağ içeren çeşitli bitkilerden elde edilir. Ayçiçek, kanola, pamuk, soya ve palm gibi bitkiler kullanılıp hazırlanan vegan margarin ise hayvansal ürünler tüketmeyen müşteri için alternatif bitkilerden yararlanarak özel olarak üretilir. Çok geniş bir kullanım şekli bulunan margarin özellikleri saymakla bitmez. Birçok çeşidi olan bu katı temel gıda maddesi kahvaltıdan akşam yemeğine her öğünde tüketebileceğiniz bir şekilde hazırlanır. Lezzetli güveçlerin sırrı olan yemeklik margarin zeytin, fındık gibi bir çok bitki kullanılıp üretilir. Doymuş yağ oranı yüksek sağlıklı bir temel gıda maddesidir. Lezzetli pilavların olmazsa olmazı olan margarin yağ hamur işlerinde bir numaralı kurtarıcınız olarak hazırlanır. Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ile kalp dostudur. Vücudun üretemediği bu yağların dışarıdan takviye olarak alınması gerekir. Bu durumda karşınıza doymuş yağ oranı yüksek olan ürün çıkar. Bu temel gıda maddesi ürünün istediğiniz çeşidine Trendyol’da ulaşıp yemeklerinizi lezzetli hale getirebilirsiniz.

Mutfakların Gözdesi Bitkisel Margarin

Mutfakların Gözdesi Bitkisel Margarin

Geniş ürün olanağı bulunan margarin çeşitleri oldukça fazladır. Neredeyse her yemek ve hamur işiniz için farklı bir ürün çeşidi bulunur. Ülkenin göz bebeği tatlısı için hazırlanan baklavalık margarin %100 bitkisel olarak üretilir. Lezzetli tatlılarınızın sırrı olan bu katı gıda çeşidi her zaman rahatlıkla tercih edilir. Şerbetli tatlılarda sıklıkla kullanılan bu ürün sağlığınız düşünülüp hazırlanır. Hayvansal gıda çeşitlerine oranla hafif yağ tercih eden müşteri için hazırlanır. Çocuk sağlığı açısından da faydalı olan yağı çocuklara yedirmek oldukça zordur. Bu durumda ise karşınıza büyük bir kolaylık sağlayacak olan çilekli margarin çıkar. Çocuklar tarafından çok sevilerek tüketilen bir meyve olan çilek size yardım etmesi için yağ ile birleştirilir. Bu iki karışım birleşince çocuklara hem lezzetli hemde rahat bir şekilde dilim dilim yağ yedirebilirsiniz. Kahvaltının dışında beş çayının vazgeçilmezi olan tatlılar için de büyük kolaylık sağlaması adına üretilir. Kolay kullanım olanağı sunan paket margarin çeşitli ölçülerde üretilir. Bir diğer ürün çeşidi olan kase margarin de kullanım ve saklama şekli düşünülüp size kolaylık sağlaması adına hazırlanır. Bitkilerden elde edilen yağlar ile hazırlanan bir diğer katı yağ çeşidi olan susuz margarin hidrojenasyon işlemi ile üretilir. Bu işlem sonrası doymuş yağ oranı yüksek olarak katı formda hazırlanır. Hidrojenasyon işlemi ile bitkilerden alınan yağlar katı yağ çeşidi olan margarine çevrilip üretilir. A vitamini ve D vitaminleri ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir. Müşteri hassasiyeti düşünülüp üretilen ürünlerden biri olan helal margarin içerik olarak her türlü hassasiyete uygun üretilir. Sindirimi kolay olacak şekilde vücut sağlığı düşünülüp hazırlanır. Ağırlıklı olarak bitkilerden üretilen bu katı yağın her aşaması sizin için çeşitli testlerden geçirilerek üretilir. Özel durumu bulunan müşteri sağlığı göz önünde tutulup titizlikle hazırlanan glutensiz margarin çeşidi içiniz rahat bir şekilde kullanmanız için üretilir. her türlü durumu düşünülüp hazırlanan ürünlerden biri olan çeşidini de gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Her türlü müşteri hassasiyeti düşünülüp üretilen ürün çeşitlerine, Trendyol’dan ulaşıp gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Her Yemek İçin Katı Margarin Çeşitleri

Her Yemek İçin Katı Margarin Çeşitleri

Mutfakta kolaylık her zaman önemlidir. Bu hassasiyet düşünülüp hazırlan sprey margarin ile harikalar yaratabilirsiniz. Kızartma, krep, pankek gibi ürünleri pişirirken zorlanan müşterinin yardımı için hazırlanan bu ürün böyle durumlarda kurtarıcınız olması için üretilir. Sıvı formda olan bu ürün çocukların çok sevdiği bir yemek olan köfteyi pişirirken annelere yardımcı olması adına hazırlanır. Hamur işlerinde size kolaylık sağlaması için tercih edebileceğiniz yumuşak margarin size mutfakta pratik bir yardımcı olması için yaratılır. Hayatın her döneminde sofraların vazgeçilmezi olan margarin paketi ile çeşitli formlarda üretilir. Kalp dostu yağlardan olan omega 3 destekli bir şekilde özel olarak üretilir. İyi kolesterol için faydalı olan katı yağ çeşidi insan sağlığına fayda sağlaması adına da üretilir. Atıştırmalık denince akla gelen süt mısırın vazgeçilmez lezzet kaynağı olan sıvı margarin kullanım olanağı düşünülüp müşterinin kolayca tüketebileceği formda üretilir. Hamur işi ve yemeklerde de kolay kullanım şekli olan bu sıvı formlu ürün çeşidi ambalaj olarak rahat şekilde kullanmanız için hazırlanır. Her mutfakta kolay ve rahat kullanım için birçok farklı formda üretilir. Kase olarak da bilinen bir çeşit olan kutu margarin katı yağ denince ilk akla gelen klasiklerden olup her dönem tercih edilir. Sağlıklı bir sindirim sisteminin önemli gıda maddelerinden olan yağ vücudun enerji ihtiyacı için dışarıdan alınması gereken bir üründür. Enerji ihtiyacınızı almanız için hazırlanan bu katı gıda maddesi bitki çeşitleri, hayvansal gıdalardan üretilir. Geniş ürün yelpazesi bulunan katı margarin çeşitleri ağırlıklı olarak bitkilerden elde edilmesinin yanında hayvansal ürünler kullanarak da üretilir. Farklı ambalaj ve formlarda üretilen çeşitlerden biri olan teneke margarin çeşitlerine Trendyol’dan ulaşıp yemeklerinize lezzet katmak için istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Margarin Fiyatları

Bütçe Dostu Margarin Fiyatları

Bu ürün çeşitleri hesaplı ve bütçe dostu fiyatları ile öne çıkar. Çoğu zaman diğer ürün çeşitleri ile karşılaştırılan margarin tereyağı değildir. Bu gıdalar tereyağına alternatif olarak tercih edilebilir. Tereyağı sadece hayvansal ürünlerden elde edilir. Bu gıda maddesi ise hayvansal ürünlerden ve bazen de tamamen bitkisel ürünlerden faydalanıp hazırlanır. İçerisinde bulunan doymuş yağ ile tereyağına alternatif ve bütçe dostudur. Aynı zamanda farklı aromalı olarak da tüketime hazır hale getirilir. Gıda sanayi tipi margarin ürünleri ise iki farklı çeşitte % 99 ve %80 yağ oranı ile büyük işletmeler için üretilir. Büyük işletmelerin tercihi olan uzun süreli kullanıma uygun paketler özel olarak hazırlanır. Siz de bütçenize uygun üretilen ürünlerle lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Gıda sanayinin temel besin maddelerinden olan ürün büyük ebatlarda ve ölçülerde bu tarz işletme çeşitleri için özel olarak hazırlanır. Ev tipi olarak çeşitli ebatlarda hazırlanan margarin 250 gr, 500 gr gibi küçük ebatlarda da üretilir. Ambalaj, kutu, teneke olmak üzere farklı çeşitte ve formda sizin için hazırlanır. Bu küçük boylara alternatif olarak margarin 1 kg, 10 kg çeşitleri de küçük çaplı işletmeler için üretilir. Bunun yanında ekonomik avantajı ile bütçe dostudur. Geniş ürün yelpazesi bulunan margarin markaları içerik olarak hepsi insan sağlığını göz önünde tutarak sağlığa faydalı bir şekilde üretilir. Bazen tamamen bitkisel olarak üretilse de bazen de bitkisel ve hayvansal olmak üzere ikisi bir arada hazırlanır. Bu çeşitlerden biri olan zeytin yağlı ürün sizin için özel bir şekilde üretilir. Merak konusu olan margarin fiyat bilgisine Trendyol'dan ulaşıp bütçenize uygun avantajlı ürünlerden istediğinize sahip olabilirsiniz.