Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Aromaterapi Yağları

" araması için 2511 sonuç listeleniyor

Aromaterapi Yağları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yüzlerce yıldır süregelen medeniyetler ve kültürler içerisinde yer alan aromaterapi, bitkisel kaynakların iyileştirici gücüne dayanarak tedavide kullanılır. Aromaterapi yağları, çeşitli bitkilerden elde edilen bir bakım ürünüdür. Katkısız hazırlanan bu ürünler, ruh ve bedene iyi gelebilen özellikleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Güzel koku vermelerinin yanı sıra stres azaltıcı, nemlendirici ve rahatlatıcı etkileri olabilir. Aromaterapi yağları kullananlar kişisel bakımdan ev temizliğine kadar çok çeşitli alanlarda ürünleri tercih eder. Koyu cam şişelerde paketlenen bu ürünleri, güneşten ve hava almasından böylelikle koruyabilirsiniz. Organik aromaterapi yağları, doğal malzemelerden elde edildiği için güvenle kullanabilirsiniz. Aromaterapi yağları fiyatları ürünlerin özelliklerine yönelik değişkenlik gösterir. Trendyol’dan bu ürünlere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Aromaterapi Yağları Özellikleri ve Markaları

Dikkat Çeken Aromaterapi Yağları Özellikleri ve Markaları

Çeşitli alanlarda kullanım sağlamasıyla öne çıkan bu ürünler, lavanta, yasemin, sandal ağacı, vanilya, okaliptus, gül ve benzeri bitkilerden elde edilen seçeneklere sahiptir. Kişisel bakım ve temizlik alanında kullanılan bu çeşitler, uçucu olması sayesinde rahatlıkla kullanılır. Aromaterapi lavanta yağı çeşitlerini, çamaşır, oda kokusu olarak veya ev temizliğinde kullanabilirsiniz. Ferah kokusuyla herkesi kendine hayran bırakır. Birkaç damla kullanım için yeterlidir. Aromaterapi yağları özellikleri arasında cilde, saça, solunuma sağlayabildiği olumlu etkiler yer alır. Stres azaltabilen yapısıyla her yaştan müşterilere hitap eder. Kişisel beğenilerinize göre geniş ürün seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçenekler arasında bulunan aromaterapi gül yağı, cilt bakımında sıklıkla tercih edilir. Hoş ve ferah gül kokusu, müşterilerin ilgisini çeker. Ciltte oluşan egzamaların azalmasına yardımcı olabilir. Stres ve kaygıyı azaltıcı etki gösterebilir. Aromaterapi kekik yağı çeşitleri, keskin ve ferahlatıcı kokusuyla öne çıkar. Taze kekiklerden elde edilen bu ürünler, bergamot, limon, lavanta gibi çeşitler ile uyumludur. Trendyol’dan uygun fiyatlarla aromaterapi yağları satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Özelliklere Sahip Aromaterapi Yağları

Kullanışlı Özelliklere Sahip Aromaterapi Yağları

Doğal aromaterapi yağları, çok amaçlı kullanımıyla beğeni toplar. Vücudu rahatlatabilen etkileri ve hoş kokusuyla müşterileri memnun bırakır. Katkısız ve doğal bu ürünleri, temizlik alanında kullanabilirsiniz. Hoş kokulara sahip olmasıyla buhurdanlık, aroma lambaları ve difüzörlerde havanın temizlenmesinde tercih edilir. Aromaterapi uçucu yağlar, buhurdanlık benzeri araçlar sayesinde havaya dengeli bir şekilde karışır. Bu ürünler ile birlikte yaşam alanınıza ferahlık getirebilirsiniz. Sadece 3 - 4 damla buhurdanlığa damlattığınızda ortama harika kokular yayabilirsiniz. Masaj alanında kullanılan jojoba, ayçiçek, badem ve kayısı çekirdeği yağları gibi çeşitler bulunur. Aromaterapi masaj yağları, cilt üzerindeki masaj hareketlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Cildi tahriş etmediği ve kolay emildiği için sıklıkla tercih edilir. Aromaterapi esansiyel yağlar tercih etmeden önce kaliteli ve soğuk sıkım olmasına dikkat edilmesi gerekir. Trendyol’dan farklı çeşitlerde bu ürünlere pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlarla Aromaterapi Yağları

Kampanyalı Fiyatlarla Aromaterapi Yağları

Günlük yüz bakım rutinlerinizde gül, jojoba gibi uçucu yağ çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aromaterapi taşıyıcı yağlar içerisinde tatlı badem, hindistan cevizi, avokado, kuşburnu çekirdeği, ylang ylang yağı gibi çeşitler bulunur. Besleyici zengin bileşenlere sahip bu ürünler, kuru cildi nemlendirir. İçerisinde D ve E vitaminleri barındırır. Cilde nem kazandırabilen bu çeşitleri güvenle kullanabilirsiniz. Aromaterapi yağ markaları müşterilerin beklentilerine yönelik geniş ürün seçenekleri sunar. 10 ml, 25 ml, 50 ml ebatlarda ürün çeşitleri bulunur. Damlalıklı koyu cam şişelerde muhafaza edilir. Uçucu yağların kullanımı sonrasında şişe ağızları kapatılmalıdır. Aromaterapi yağları online üzerinden müşterilere sunulur. Trendyol’da geniş çeşitlere sahip bu ürünleri inceleyebilir ve aromaterapi yağları indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Trendyol’dan satın almadan önce ürün bilgilerine ve yorumlarına bakarak özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aromaterapi Yağlarının Özellikleri Nelerdir?

Aromaterapi yağları, vücudu dinlendirebilir. Aynı zamanda sakinleştirici özelliğe sahiptir. Bu sayede stresi azaltıp kan basıncını düşürebilir. Söz konusu ürünler; kas ve eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca solunum sistemini rahatlatarak daha iyi hissetmenize katkı sağlayabilir. Aromaterapi yağları hem ruhsal hem de bedensel olarak kişilere iyi gelen bir türdür. Çeşitli bitkilerden ve çiçeklerden elde edilerek çıkarılır. Uçucu bir yağdır. Hava ile karıştırılarak solunum sağlanır. Çeşitli hastalıklara ve psikolojik sinir sistemine çok iyi geldiği düşünülür. Uyku problemlerinin giderilmesine ve düzene girmesine yardımcı olabilir. Bedeninizi dinlendirerek sizi rahatlatmayı destekleyicidir. İstediğiniz her alanda kolayca kullanabilirsiniz.

Aromaterapi Yağları Nasıl Kullanılır?

Aromaterapi yağları, havaya karıştırılarak kullanılır. Buhar kabı, difüzör ya da sprey şişe içerisine konularak havaya sıkılarak kullanılması uygundur. Uçucu bir yağ olduğu için sürekli havada asılı kalmaz. Buhar makinesine konularak ondan da rahatlıkla solunabilir. Aromatik yağları hem ortama hoş bir koku salgılar hem de sizin bedeninizi rahatlatır. Bu açıdan da pek çok faydası bulunur. Aromatik yağları yatak odalarında bulundurarak uykusuzluğunuzu gidermeye katkı sağlayabilirsiniz. Baş ağrısı, eklem ağrıları ve dinlenmiş bir şekilde uyuma gibi faydalar gösterir. Sizi daha hafiflemiş ve rahatlamış şekilde uykunuzu düzene sokmaya yardımcı olabilir.

Aromaterapi Yağları Nereden Alınır?

Aromaterapi yağlarının pek çok farklı çeşidini Trendyol’dan kolayca bulabilirsiniz. Aromaterapi yağlarının birçok farklı kokuları bulunur. Lavanta yağı, okaliptüs yağı, ardıç yağı ya da kekik yağı gibi çok sayıda çeşidi vardır. Vücut ve psikolojik olarak da pek çok faydası bulunur. Migren hastaları, vücut ağrıları olanlar, uyku problemi yaşayanlar ve solunum sıkıntısı bulunanlar buhar makinesine aromaterapi yağlarından koyabilir. Bu durum hem vücuda hem sinir sistemine iyi gelebilir. Aynı zamanda rahatlamaya da yardımcı olabilir. Aromaterapi yağlarını soluyarak pek çok hastalığı giderebilirsiniz. İstediğiniz aromayı seçerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. Aromaterapi yağlarını kullanarak pek çok rahatsızlığınızı çözebilirsiniz. Söz konusu seçeneklere Trendyol ile ulaşabilirsiniz.