Boyut/Ebat
Fiyat
Materyal
Masa Ölçüsü
Şekil
Fonksiyon
Masa Fonksiyonu
Boyut/Ebat
Sandalye ve Bank Sayısı
Sandalye Kumaşı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Sandalye Rengi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Mavi Masa

" araması için 381 sonuç listeleniyor

İlgi Çekici Tasarımları ile Mavi Masa Modelleri

Bir evin, ofisin veya iş yerine güzel bir görünüm veren mobilyalardır. Toplu yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan mobilyaların seçimi de oldukça önemlidir. Aldıkları ürünleri daha uzun ömürlü kullanmak isteyen müşteriler kullanılan maddeye göre tercih etmektedirler. Dayanıklı materyaller kullanılarak tasarlanan işlevsel modelleri incelemektedirler. Masa da mobilyalar arasında satın alınan ve tercih edilen ürünler arasında ilk sıralardadır. Masa denildiğinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi oluşmaktadır. Çocuklar ve gençlere yönelik çalışma masaları, aileler için yemek masaları veya iş yerleri için ofis masaları bu çeşitlerden bazılarını oluşturmaktadır. Mavi masa modelleri arasında çalışma masası ve yemek masası dışında bahçe ve mutfak masası da bulunmaktadır.

Mavi Masa Modelleri

Mavi Masa Modelleri

Mavi masa kullananlar kullanılan malzemeye göre seçimler yapmaktadırlar. Ahşap, çelik, plastik ve daha birçok materyal kullanılarak oluşturan farklı mavi masa çeşitleri kişilere sunulmaktadır. Sadece masa almak dışında bazı müşteriler mavi masa sandalye takımını tercih etmektedirler. İş yerlerinde ihtiyaç duyulan ve aktif bir şekilde kullanılan çalışma masaları çeşitleri, klasik olmanın dışında oldukça şık bir görünümde de tasarlanmaktadır. Bireylerin günün büyük zamanını harcadığı bu masaların kullanışlı ve işlevsel olması da oldukça önemli bir konudur. Mavi masa modellerinin bir kısmında kitap ve dosyaları koyabileceğiniz çekmece ve raflara yer verilmiştir. Bu masalar hem öğrenciler hem de çalışanlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Ayrıca bunun dışında sandalye de oldukça önemli bir yere sahiptir. Mavi masa sandalyenin birlikte tasarlandığı modellerde, bel destekli süngerler ve değişik malzemelerden üretilmiş seçeneklere rastlamak mümkündür. Masanın yapıldığı malzeme ve sandalyenin kumaşına göre mavi masa fiyatları değişiklik göstermektedir. Farklı marka seçenekleriyle her müşteriye uygun fiyatlardan ürünler bir araya toplanmaktadır. Öğrenciler için katlanabilir masalar ve mavi epoksi masa modelleri de bulunmaktadır.

Mavi Masa Fiyatları

Mavi Masa Fiyatları

Ev ve ofislerde sıklıkla tercih edilen ve tasarımında büyük etkisi olan mobilyalar arasında yerini alan diğer bir masa türü ise mutfak masalarıdır. Genel olarak 4 veya 6 tane sandalyeye sahip olan mutfak masalarının açılır ve sabit modelleri bulunabilmektedir. Yine bahçelerde ve dışarda kullanılan masa modelleri de bulunmaktadır. Özellikle plastikten üretilen ve genellikle evin dışarısında tercih edilen modellerdir. Daha şık ve güzel görünüm için ahşap malzemeden üretilen seçenekler de yer almaktadır. Herhangi bir mobilyayı alırken müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Evin görünümünü güzelleştiren mobilyaların doğru seçimi de oldukça önemli bir konudur. Evin genişliği düşünülerek ürünler tercih edilmelidir. Küçük genişliğe sahip yerlerde büyük ve kaba eşyalar tercih etmek yerine daha kibar ürünler üzerinden gidilmelidir.

Mavi Masa Çeşitleri

Mavi Masa Çeşitleri

İşyeri ve ofisler için de tercih edilen masa ve sandalyelerin çok büyük olmamasına ve işlevselliğine bakılmasına özen gösterilmelidir. Trendyol farklı markalardan mavi masa seçeneklerini müşteriye sunmakta, istenilen boyutta, istenilen materyalde modeller arasında seçme şansını vermektedir. Mavi masa kullanımı çeşitlerine göre sabit, açılır ve katlanır olmak üzere üç farklı seçenekte müşteriye sunulmaktadır. Özellikle çocuklar ve gençler için daha pratik olduğu düşünülerek katlanır modeller tercih edilmektedir. Açılır modeller de geniş aileler için oldukça kullanışlı ve işlevsel olduğu için tercih edilen masa çeşitleri arasına giren ürünler arasında yer almaktadır. Yükseklik, materyal, masa ölçüsü ve genişliği, sandalye kumaşı gibi kısımları filtreleme özelliğini kullanarak daraltabilir ve istediğiniz tarz bir masayı evinizde veya işyerinizde kolaylıkla kullanma imkanına Trendyol ile sahip olabilirsiniz.