İlgili Kategoriler
Masa Ölçüsü
Sandalye ve Bank Sayısı
Renk
Fiyat
Materyal
Masa Fonksiyonu
Boyut/Ebat
Sandalye Rengi
Sandalye Kumaşı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Boyut/Ebat
Ölçü
"

Mutfak Masası Takımı

" araması için 34595 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Mutfak Masası Takımı Modelleri

Yemek mutfak masası takımları; ailenizle ya da sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmek, öğünlerde bir araya gelmek ve samimi sohbetler gerçekleştirmek için ideal kullanım sunar. Birçok farklı modele sahip olan bu takımlar, çeşitli markalar tarafından üretilir. Birbirinden renkli görünümleri ve farklı tasarımları ile öne çıkar. Takımın konulacağı yere göre değişen modeller, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve arzularını gidermek için farklı alternatiflere sahiptir. Birbirinden zengin sofraların kurulduğu takımlar, geleneksel tasarımlarıyla şık bir görüntü elde etme imkânı sağlar. Daha renkli tasarımlar ise modern ve estetik bir görüntü sunar.

Tasarım bakımından birbirinden ayrılan takımlar, üretim aşamasında kullanılan malzemeye göre de farklılık gösterir. Ahşap mutfak masası takımı, daha doğal bir görüntü isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Metal mutfak masası takımı ise daha modern bir görüntü elde etmek isteyenler arasında popülerdir. Tüm bu özellikler mutfak masası takımı fiyatlarını da doğrudan etkiler. Yemek takımları olarak geçen de bu mobilyaların; iki, dört ya da sekiz kişilik modelleri de mevcuttur. İhtiyaca ve bütçeye göre çeşitli modeller arasından seçim yapılabilir. Seçim sırasında dekorasyon da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede hem işlevsel hem de şık bir mutfak masası takımına sahip olabilirsiniz.

Mutfağınıza Şıklık Katacak Mutfak Masası Takımı Modelleri Nelerdir?

Mutfağınıza Şıklık Katacak Mutfak Masası Takımı Modelleri Nelerdir?

Küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm mutfaklarda renkli ve dinamik bir atmosfer oluşturmayı sağlayan birçok mutfak takımı modeli mevcuttur. Üretildiği malzemeden dolayı yapısal farklılıklara sahip olan mutfak takımlarının çok sayıda seçeneği bulunur. Büyük mutfak takımı modelleri sahip oldukları portatif ve şık tasarımlar ile dikkat çekmeyi başarır. Geniş mutfaklar için uygun olan bu modeller, mutfağın daha verimli bir şekilde kullanılmasına da olanak sağlar. Şirinliğiyle dikkat çeken mini mutfak masası takımı ise kullanıcıların birbirinden samimi sofralar kurmasına ve keyifli sohbetler etmesine imkân tanır. Küçük mutfak masası takımı modelleri arasında çeşitli fonksiyonel özelliklere sahip olan ürünler de mevcuttur. Bu özellikler, alanın en verimli şekilde kullanılmasına katkı sağlar.

Yemek takımının konulacağı alan modeller arasında çeşitlilik olmasında etkilidir. Dar alanlar, büyük yemek takımlarının kullanışsız ve verimsiz olmasına sebebiyet verir. Kısıtlı alana sahip kullanıcılar için küçük yemek masası takımı modelleri çok daha uygundur. Dar alanlar için açılır mutfak masası takımı modellerine de göz atılabilir. Benzer şekilde katlanabilir mutfak masası takımı modelleri de bu doğrultuda tercih edilmeye uygundur. Bunun tersi durumlarda ise daha büyük modellerin seçilmesi, alanın etkili kullanılmasına katkı sağlar.

Mutfak masası takımları arasından kişi sayısına göre de seçim yapabilirsiniz. Kalabalık aileler ya da sık misafir ağırlayanlar için 6, 8 kişilik mutfak masası takımları iyi bir tercih olarak öne çıkar. Yalnız yaşayanlar veya alanı kısıtlı olanlar ise 2 kişilik mutfak masası takımı modeller arasından seçim yapabilir. Çekirdek aileler ise 4 kişilik mutfak masası modellerine göz atabilir.

Mutfak takımlarının üretiminde kullanılan malzeme, bu ürünlerin arasındaki en büyük farkı oluşturur. Kullanılan malzemeler, mutfak takımlarının renkli tasarımlara sahip olmasını sağlarken kullanıcılara da birçok kolaylık sunar. Ahşap, metal ya da cam malzeme kullanılarak üretilen modeller arasından mutfak eşyalarıyla uyum sağlayan takımlar seçilebilir. Bazı mutfak masası takımları arasında dolap gibi çeşitli mobilyalara sahip modeller de mevcuttur. Böylece çok daha güzel bir dekorasyon yaratmak mümkün hâle gelir. Bununla beraber kullanılan malzemeler ürünün temizliği aşamasında da çeşitli avantajlar sağlar. Mutfak masası takımı fiyatları da söz konusu bu değişikliklerden dolayı farklılık gösterir.

Renkli mutfak masası takımı modelleri, ev dekorasyonuna önemli ölçüde katkı sağlar. Bu modeller arasında en çok tercih edilen beyaz mutfak masası takımı, her tarza kolayca uyum sağlayabilmesi ile öne çıkar. Pembe mutfak masası takımı ise daha soft renklerin hâkim olduğu dekorasyonlarla uyumludur. Masa takımlarının sahip olduğu renkler hoş bir görünüm elde edilmesine katkı sağlar. Seçim aşamasında önem verilmesi gereken renk, alanın daha geniş görünmesinde de etkilidir. Bu sayede dar alanlara derinlik katarak daha ferah bir atmosfer yaratmak mümkün hâle gelir.

En Çok Tercih Edilen Mutfak Masası Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

En Çok Tercih Edilen Mutfak Masası Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Mutfak masaları birçok farklı modelde satışa sunulur. Cam, ahşap ya da plastik malzemeden üretilmiş takımların yanı sıra bambu ya da metal gibi ham maddelerden hazırlanan ürünler de mevcuttur. Mutfak masalarının kullanım alanları seçim aşamasında malzemeye önem verilmesini gerekli kılar. Bahçe ve balkon gibi açık alanlar, kış ve sonbahar gibi mevsimlerde nispeten zorlu hava koşullarına sahip olabilir. Yağmur, kar ya da doğrudan güneş ışığına maruz kalması, masa takımının ömrünü etkileyen unsurlar arasındadır. Seçim aşamasında kullanım alanı ve şartlar göz önünde bulundurularak uygun malzemeye sahip ürünler tercih edilmelidir. Cam mutfak masası takımı açık alanlar için tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Mutfak masası takımı tel sandalyeli modelleri de hava koşullarından az etkilenmeleri sayesinde ideal seçim olabilir. Bu modeller, kolay bir şekilde temizlenebilir olmaları sayesinde de kullanıcılarına avantaj sağlar. Bu sayede açık alanlarda sıkça kirlenen masa ve sandalye sürekli hijyenik şekilde kullanılabilir.

Dış mekânlarda kullanılmak üzere dayanıklı malzemeden üretilen bu modeller, kapalı alanlar için de rahatlıkla tercih edilebilir. Yemek masası takımları arasında yer alan camlı modeller, güçlendirilmiş yapıları sayesinde darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Bu sayede oluşabilecek kazalardan minimum zarar almayı başarırlar. Aynı güçlendirme ahşap ve metal malzemelerden üretilen modellerde de mevcuttur. Suya ve darbelere karşı oldukça dirençli olan bu modeller, temizlik konusunda sağladıkları kolaylıklarla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Hem ahşap hem de metal modeller uzun süreli kullanım ömürleriyle de dikkat çeker.

Ahşap ve bambu gibi doğal modeller daha soft dekorasyonlar için uygundur. Bu ürünler sıklıkla iç mekânlarda kullanılmak üzere tercih edilir. Metal, cam ve plastik modeller ise çoğunlukla modern görünümler için tercih edilir ve açık alanlarda kullanılır. Yaşam alanlarınızın dekorasyonlarını göz önünde bulundurarak bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Mutfağınızda Yer Kaplamayacak Mutfak Masası Ölçüleri Nasıldır?

Mutfağınızda Yer Kaplamayacak Mutfak Masası Ölçüleri Nasıldır?

Yemek masası takımı modellerinde birçok farklı seçenek bulunur. Bu seçeneklerin tümü kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretilir. Her biri belirli avantajlar sunar. Yemek masasının yerleştirileceği alanın büyüklüğü, ailenin kaç kişilik olduğu gibi değişkenler ürünleri tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. İhtiyaçlarınızı iyi bir şekilde belirleyip seçenekler arasından filtreleme yaparak alışverişinizi daha kolay bir hâle getirmeniz mümkündür. Doğru bir seçim yapmak üründen alınacak verimin de artmasını da sağlar.

Yemek masası boyutları; 2, 4, 6 ya da 8 kişilik şeklinde sıralanabilir. Masanın kapasitesi; sandalye sayısını, takımın büyüklüğünü ve kapladığı alanı etkiler. Daha büyük boyutlara sahip olan ürünler dış mekânlarda da kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilir. Kompakt tasarıma sahip olan bazı modellerde alanın daha etkili bir şekilde kullanılması için gerekli kolaylığı sunan özellikler de mevcuttur. Açılır kapanır modeller bu konuda son derece idealdir.

Kare mutfak masası takımı, basit ve sade tasarımıyla tüm kullanıcıların beğenisini kazanır. Yuvarlak, oval mutfak masası takımı ise sandalye veya tabure eklenerek kişi sayısının artırılmasına olanak veren tasarımıyla öne çıkar. Mutfak masası köşe takımı modelleri ise özellikle kısıtlı alanlar için idealdir. L mutfak masası takımı olarak da bilinen bu modeller sağladıkları hoş görünümün yanı sıra bulundukları alandaki boşluğu en verimli şekilde kullanmaları sayesinde son derece popülerdir.

Ürünlerin sahip oldukları çeşitli tasarım özellikleri de masa takımlarının boyutlarının değişiklik göstermesinde etkilidir. Genellikle masa ve sandalyeden meydana gelen takımlar, koltuk ya da bench gibi çeşitli eklentilere de sahip olabilir. Koltuklu mutfak masası takımı, kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunan modeller arasında yer alır. Bench mutfak masası takımı ise sahip olduğu modern tasarım ile dikkat çeker. Takımla beraber gelen bu mobilyalar, sadece ürünün boyutlarını etkilemez. Aynı zamanda kullanıcılara birçok avantaj da sağlar. Bu avantajların başında alanın daha verimli kullanılmasına sağladıkları katkı gelir.

Piyasada bulunan birçok yemek takımı, alışılagelmiş tasarım biçimleriyle üretilir; ancak modanın getirdiği yenilikler ve trendler farklı modellerin ortaya çıkmasında etkilidir. Yenilikçi görünümleriyle bu tasarımlar kullanıcılardan yoğun ilgi görür. X ayak mutfak masası takımı, yenilikçi bir tasarımın izlerini taşıyan modeller arasında yer alır. Mutfak bar masası takımı ise daha modern bir dekorasyon isteyen ve kısıtlı alana sahip kişilerin ilgisini çeker.

Mutfak Masası Takımlarının Fonksiyonları Nelerdir?

Mutfak Masası Takımlarının Fonksiyonları Nelerdir?

Mutfak masası takımı almadan önce ihtiyaçların göz önünde bulundurulması önemlidir. Her bir yemek masası temelde aynı amaç için üretilmiş olsa da farklı tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar. Aynı zamanda alan tasarrufu yapmak için de fırsatlar sunar. Örneğin metal masa takımı tercih etmek kullanıcıların hem iç hem de dış alanlarda ürünü kullanabilmesini sağlar. Değişen moda anlayışının beraberinde getirdiği plastik malzemeden üretilmiş takımlar da aynı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bu modeller, sahip oldukları çok yönlü kullanımlarıyla beraber ulaşılabilir fiyatlara sahip oldukları için de popülerdir.

Masa takımının sandalye sayısı ürünün daha fonksiyonel olmasını etkileyen bir unsurdur. Kalabalık misafir gruplarının ağırlanmasında ya da herhangi bir toplantı esnasında yeterli oturulacak alanın oluşturulmasında sandalye sayısı etkilidir. Masa takımlarının modelleri arasında yer alan kare ve oval tasarımlar da kişilerin fonksiyonel bir şekilde kullanabilecekleri seçenekler arasında yer alır. Farklı şekilde tasarlanan bu ürünler, kullanıcılar tarafından çalışma masası olarak da kullanılabilir. 2 kişilik yemek masası takımları, yalnızca mutfakta değil balkon ya da çalışma odasında da kullanmak için uygundur. Doğru yere konumlandırıldığı durumlarda birçok farklı amaç için kullanılabilen bu ürünler, bahçe mobilyası olarak da tercih edilebilir. Dayanıklı malzemeden üretilen modeller, farklı alanlarda kullanılabilir olmaları sayesinde birden fazla ihtiyacı karşılayabilir.

Geniş Ailelerin Tercih Edeceği Mutfak Masasındaki Sandalye ve Bank Sayıları Nasıldır?

Geniş Ailelerin Tercih Edeceği Mutfak Masasındaki Sandalye ve Bank Sayıları Nasıldır?

Markalar, yemek masası takımlarını üretirken kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bu ihtiyaçlar; uzun kullanım ömrü, fonksiyonellik ve konfor şeklinde sıralanabilir. Fonksiyonellik, kişi sayısını da içine aldığı için son derece önemli bir kriterdir. Kalabalık bir aileye sahip olan kişiler genellikle 6 ya da 8 kişilik mutfak takımlarını tercih eder. Katlanabilir tasarıma sahip olan ürünler ise fazla yer kaplamaması sayesinde sıkça tercih edilir. Modern tasarımların getirdiği kolaylıklar, kişilerin yerden tasarruf yapmasını sağlarken aynı zamanda kalabalık grupları sorunsuz bir şekilde ağırlanmasını da mümkün kılar.

Birçok alternatif seçeneğin bulunduğu yemek masası takımları hem yemek yemek hem de gün içerisinde samimi sohbetler gerçekleştirebilmek için uygundur. Böyle ihtiyaçlar söz konusu olduğunda mobilyanın yerleştirilmek istendiği alanın büyüklüğü de önemli kazanır. 6 ve 8 kişilik takımların büyük boyutlara sahip olması, bu mobilyaların fazla alan kaplamasına neden olur. Kısıtlı alanlara sahip olanlar için ise daha minimal tasarımlı ürünler öne çıkar. Sandalye yerine tabure ya da bank gibi mobilyalarla desteklenen bu modeller, aynı alana daha fazla kişinin oturabilmesini mümkün kılar. Bu sayede alan daha verimli kullanılmış olur.

Mutfak Masası Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Mutfak Masası Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Tasarım, üretimde kullanılan malzeme, renk ve boyut açısından çeşitlenen mutfak masası takımlarının fiyat aralıkları oldukça geniştir. Bu ürünlerin modellerinde görülen çeşitlilik, aynı şekilde fiyatlarına da yansır. Yemek masası takımının sunduğu avantajlar, fiyatlar üzerinde etkisi olan bir unsurdur. Fonksiyonellik de fiyata doğrudan etki eden kriterler arasında yer alır. Bu çeşitlilik, herkesin kendi bütçesine uygun bir mutfak masası takımı bulmasını mümkün hâle getirir.

Ham madde olarak kullanılan malzemelerin değerinden kaynaklanan farklar, mutfak masası takımlarının fiyat etiketlerine doğrudan yansır. Markaların üretimde kullandığı birçok farklı materyal vardır. Cam, ahşap, metal ya da diğer birçok madde, üretimde kullanılan malzemelere örnek olarak gösterilebilir. Bu malzemelerin doğal ya da sentetik olması da fiyatları etkileyen bir etkendir. Doğal ahşap, nispeten kıymetli ve zor işlenen bir materyaldir. Üretim sırasında bu ahşabın kullanılması maliyetin artmasına neden olur. Doğal olarak satışa sunulan ürünün fiyatı da nispeten daha yüksek olur.

Üretimde kullanılan materyallerin yanı sıra masanın boyutu ve takıma dâhil olan mobilyalar da fiyatlar üzerinde değişikliğe yol açar. Dar ve küçük alanlar için üretilmiş nispeten küçük sayılabilecek mutfak masası takımları daha büyük alanlarda kullanılmak üzere üretilenlere kıyasla uygun fiyatlara sahip olabilir. Masanın kişi kapasitesi de doğrudan fiyatı etkiler. 2 kişilik mutfak masalarının fiyatları 4 ya da 6 kişilik olanlara göre daha uygun olabilir.

Fiyat farklarını oluşturan değişkenler arasında ürünün sahip olduğu tasarım da oldukça etkilidir. Modern bir görünümün yaratılmasına yardımcı olan bu tasarımlara mermer desenli mutfak masası takımı örnek olarak gösterilebilir. Hem malzeme hem de tasarım bakımından eşsiz bir ürün olan bu modeller, daha yüksek fiyat aralıklarına sahiptir. Beyaz ahşap mutfak masası takımı ise mermer olana kıyasla daha uygun fiyatlarla satışa sunulabilir.

Pek çok değişkenden etkilenen mutfak masası fiyatları, kullanıcıların bütçeleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmesini mümkün kılar. Siz de Trendyol üzerinden hem mutfak masası takımı modellerini hem de fiyatları inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlediyseniz arama kısıtlama seçeneğini kullanarak size uygun olan modeli çok daha kısa bir süre içinde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sizden önce alan kişilerin yorumlarını okumanız da mümkündür. Bu sayede merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Trendyol’un yıl boyu devam eden kampanyaları ve indirimli fiyatları ile dilediğiniz mutfak yemek masası takımını çok daha hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mutfak Masası Takımı Nasıl Olmalı?

Mutfaklar evlerin en çok kullanılan bölümleri arasında yer alır. Mutfaklarda yemek yapılmasının yanında ailece yemekler de yenilmektedir. Ailecek yenecek yemekler için mutfaklarda masa olması istenmektedir. 4 kişilik yemek masası modelleri mutfaklar için ideal seçimler olmayı başarır. Masanın boyutları ve modeli seçilirken en çok dikkat edilmesi gereken nokta mutfağın boyutları olmaktadır. Geniş mutfaklarda istenen büyüklükte masalar alınabilir. 4 kişilik yemek masası modelleri geniş ya da daha küçük olan mutfaklarda kullanılabilir. Masa mutfağın şekline bağlı olarak dikdörtgen, oval ya da yuvarlak olarak alınabilir. Masa sandalye takımlarının neme dayanıklı olmalarına dikkat edilerek alınması gerekir. Ortamı geniş gösteren kullanışlı masa takımları üzerinde ailecek yemek yemenin keyfi daha üst düzeyde olur. Mutfağınız için uygun olan masa takımlarını dekorasyon tamamlayıcı olarak mutfağınıza şık bir görünüm kazandırır.

Mutfak Masası Boyutları Nasıldır?

Mutfakların vazgeçilmez mobilyaları arasında masa takımları yer alır. 4 kişilik yemek masası, mutfaklarda ailecek yenecek yemekler için ideal seçimler oluşturur. Her mutfağın boyutları farklı olduğundan masaların boyutları da farklılık gösterir. Geniş mutfaklarda büyük boyutlarda masalar tercih edilirken daha küçük mutfaklarda ise daha küçük boyutlarda masaların kullanılması doğru olur. Geniş aileler için açılabilir masalar da bulunur. Böylece masanın mutfağı kaplamasının önüne geçilir. 4 kişilik yemek masası takımları mutfaklarda kullanılması uygun olan takımlar arasında yer alır. Mutfaklar için özel tasarlanan bu modeller neme dayanıklı olmasına önem verilir. Bunun yanında kolay temizlenen mutfağı daraltmayan şık masalar dekorasyonun tamamlanmasını sağlar. Kullanışlı olması mutfak masasının boyutlarından çok daha önemli olur. Mutfağınız için şık ve kullanışlı masa takımları dekorasyonda kendi tarzınızı açığa çıkarmanızı sağlar.

Mutfak Masası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Mutfak dekorasyonunda önemli bir yeri masa takımları yer alır. Bu takımlar aynı zamanda mutfakta ailecek yemek yenmesini de sağlar. 4 kişilik yemek masası özellikle çekirdek ailelerin kullanımı için ideal olmaları ile tercih edilir. Mutfaklarda masa alınırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlar arasında masanın modelinin mutfakta bulunan diğer mobilyalar ile uyumlu olması yer alır. Mutfağın ferah görünmesini sağlayacak olan 4 kişilik yemek masası seçildiğinde kullanımı da keyifli olur. Mutfaklarda sürekli nem olduğu unutulmamalı; masa takımı neme dayanıklı olarak seçilmelidir. Kaliteli masa takımlarının seçilmesi uzun yıllar kullanılabilmesini sağlar. Nispeten dar olan mutfaklar için açılır masa takımları tercih edilebilir. Masa ve sandalyelerin kolay temizlenen yapısının olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Mutfağınızın dekorasyonu ile uyumlu kullanışlı masa takımlarını siteden alabilirsiniz.