placeholder
"

Nazar Boncuklu Bileklik

" araması için 7250 sonuç listeleniyor

Nazar Boncuklu Bileklik Modelleri ile Zarif Takılar

Bileklik modelleri hem kadınlar hemde erkekler tarafından kullanılan takı çeşitlerinin başında geliyor. Her mevsime uygun olarak kullanabileceğiniz bu ürünler bileğinizde çok zarif ve şık bir görüntü oluşmasına neden olur. Bileklik modelleri arasında en çok tercih edilen ürün gruplarından biri nazar boncuklu modellerdir. İnsanı kem gözlerden koruduğuna inanılan bir boncuk olan nazar boncuğu bileklik modellerinde en çok rastlanan figürlerin başında gelmektedir. Başta altın bileklikler olmak üzere gümüş bileklik modellerinde de nazar boncukları sıklıkla kullanılır. Hem bilekliği hareketlendirmek hem de nazarlardan korunmak için tercih edilen bu ürünleri Trendyol aracılığı ile bir arada bulabilirsiniz. Nazar boncuklu bileklik ipli, ince, taşlı, renkli, zincirli, kalın zincirli, örgü, yeşil altın, beyaz altın, boncuk modelleri başta olmak üzere onlarca farklı formda bulabileceğiniz bir üründür. Her zevke ve her bütçeye hitap edecek ürünleri bularak anında sipariş verebilirsiniz. Özel günlerinizde kullanabileceğiniz gösterişli altın modellerden daha günlük hayatta kullanabileceğiniz gümüş ve ipli modellere kadar onlarca ürün çeşitliliği sunulmaktadır. Bunun yanı sıra özel bir anlam ifade eden nazar boncuklu sevgili bilekliklerini de bulmanız mümkündür. Farklı markalara ait olan nazar boncuklu bileklik çeşitleri tek başına satılabildiği gibi birkaç bilekliği bir arada bulunduğu setler halinde de satışa sunulabilir. Eğer birden fazla bilekliği aynı anda takmayı seviyorsanız setler halinde alarak hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Nazar Boncuklu Bileklik Modelleri

Birbirinden Şık Nazar Boncuklu Bileklik Modelleri

Dünya üzerinde bulunan pek çok kültürde nazar boncuğuna rastlamak mümkündür. Türk kültüründe de oldukça önemli bir yere sahip olan nazar boncukları hem kadınların hemde erkeklerin taktığı bileklik modellerinde sıklıkla kullanılır. Nazar boncuklu bileklik modelleri altın, gümüş ya da ip kullanılarak üretilebilir. Özellikle altın kullanılarak üretilmiş olan nazar boncuklu bileklikler kadınların en çok tercih ettiği bileklik çeşitlerinin başında geliyor. Nazar boncuklu altın bileklik çeşitlerinin en önemli özelliği kullanılan altının ayarıdır. Bilindiği gibi altının saflığına göre 24 ayar, 22 ayar, 18 ayar gibi farklı ayarları mevcuttur. Bir diğer çeşit olan nazar boncuklu bileklik gümüş modellerinde de aynı şekilde ayarlar mevcuttur. Yine gümüş saflığını simgeleyen bu ayarlar farklılık göstermektedir. Bütçenize uygun olarak saflık ayarları arasından bir seçim yaparak birbirinden şık bilekliklere sahip olabilirsiniz. Kadın bilekleri arasında en çok tercih edilen bir diğer ürün ise elbette içerisinde pırlanta bulunan modellerdir. Pırlanta, değerli taşlar arasında kadınların en beğendiği ürünler listesinde zirvede yer alır. Nazar boncuklu pırlantalı bileklik genellikle ince yapıları ile dikkat çekerken bileğinizde son derece zarif duracak bir üründür. Su yolu tarzında bir pırlantalı nazar boncuğu bileklik almanız halinde, özel günlerinizde sade bir şıklık yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. Nazar boncuklu bileklikler yalnızca kadınlar tarafından kullanılan ve tercih edilen ürünler değildir. Erkeklerin kullanabilmesi için de son derece şık duran nazar boncuğu eklentili bileklik modellerini bulabilirsiniz. Nazar boncuklu erkek bilekliği daha çok deri bir kordon üzerine nazar boncuğu konularak yapılmış olan modellerdir. Bunun yanı sıra ipli ürünleri de bulmanız mümkündür. Her iki çeşidi de erkeklerin günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Nazar boncuğu figürünün en çok kullanıldığı bileklik çeşitlerinden bir diğeri bebek bileklikleridir. Özellikle yeni doğan gruplarına bileklik alınacağı zaman nazar boncuklu bileklik bebek ürünleri tercih edilir. Birbirinden sevimli bu modeller altın ya da gümüş kullanılarak üretilmektedir. Bütün bu bileklik modellerinin yanı sıra bir de setler halinde bulabileceğiniz ürünler vardır. 3 lü nazar boncuklu bileklik setleri aynı anda birden fazla bilekliği takmayı sevenler için en ideal seçeneklerin başında gelmektedir.

Rengarenk İpli Nazar Boncuklu Bileklikler

Rengarenk İpli Nazar Boncuklu Bileklikler

Altın ve gümüş kullanılarak üretilmiş olan bileklerin yanı sıra günlük hayatta sıklıkla kullanılan ipli bileklik modellerinde de nazar boncuğuna sıklıkla rastlanır. Farklı boyutlarda ve şekillerde nazar boncukları ile detaylandırılmış olan ipli bileklikler hem oldukça hafif hem de kullanması çok kolay olan ürünlerdir. İpli bileklik modelleri arasında nazar boncuklu şans bilekliği en çok kullanılan çeşitlerden bir tanesidir. Şans bileklikleri mavi, kırmızı, turuncu gibi canlı renkli ipler kullanılarak üretilir. Bu iplerin ortasında ufak bir nazar boncuğu bulunur ve günlük hayatta kullanım için uygundur. Oldukça hafif olduğu için bileğinizde varlığını bile hissetmeden kullanabilirsiniz. İpli nazar boncuklu kadın bileklik modellerinden bir diğeri ise makrome örgülü modellerdir. Son yılların en popüler örgü modellerinden biri olan makrome sayesinde birbirinden renkli ve farklı boncuk türlerinin kullanıldığı bileklikler yapmak mümkündür. İçerisinde nazar boncuğu bulabileceğiniz bu bileklik çeşitleri de yine günlük hayatta kullanabileceğiniz modellerin başında yer almaktadır. Nazar boncuğu kullanılan bileklikler yalnızca ip ile değil onlarca boncuğun bir ipe dizilmesi ile de elde edilebilir. Özellikle etnik esintiler yansıtan ya da fimo bileklik olarak bilinen modeller bu şekilde üretilir. Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan bu bileklikler ile hem plajda hem de gündelik hayatta farklılık yaratabilirsiniz. İpli nazar boncuğu bileklik kullanmanın en büyük avantajlarından bir tanesi bileğinize göre ayarlayabiliyor olmanızdır. İplerin iki ucundan çekmeniz halinde bileğinizin kalınlığına göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Bu ipleri iki yana açarak da istediğiniz zaman bilekliğinizi çıkarabilirsiniz. İpli bileklik modellerinin yanı sıra nazar boncuklu deri, göz, kelepçe, göz, şahmeran bileklik modellerini de değerlendirerek beğenilerinize en yakın ürünü bularak satın alabilirsiniz.

Nazar Boncuklu Bileklik Fiyatları

Nazar Boncuklu Bileklik Fiyatları

Nazar boncuklu bilekliklerin her biri farklı malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle bu bileklik modellerinin fiyatları da oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Örneğin 3 çeyrekli bileklik nazar boncuklu modelin fiyatı ile gümüş bir modelin fiyatı arasında farklılık olacaktır. Bu farklılığın nedeni bilekliğe dahil edilmiş olan 3 adet çeyrek altındır. Bileklik fiyatları belirlenirken ürünün altın ya da gümüş olup olmaması çok önemli bir yere sahiptir. Altın ve gümüş bilekliklerde ise saflık ayarı devreye girmektedir. 24 ayar altın takılarda kullanılan en saf altın iken 925 ayar gümüş ise yine en saf gümüş olarak bilinir. Bu nedenle 24 ya da 22 ayar altın kullanılarak yapılmış nazar boncuklu bilekliklerin fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek olacaktır. 8, 14, 18, 22, 24, 585, 925 ayar nazar boncuklu bileklik modelleri arasında ayarlara bakarak fiyatlar arasında karşılaştırma yapmanız mümkündür. Fiyat belirleme aşamasında rol alan bir diğer faktör ise bilekliğin set halinde satılmasıdır. Tek başına satılan bir bileklik ise 5 li nazar boncuklu bileklik arasında fiyat farkı olması muhtemeldir. Nazar boncuklu bir bileklik alacağınız zaman ilk olarak üretildiği malzemeye bakabilirsiniz. Nazar boncuklu bileklik fiyatı açısından her bütçeye uygun bir bileklik modelini Trendyol sayfasında bulmanız mümkündür. Ayrıca bu ürünler hakkında yapılan yorumları ve değerlendirmeleri de ürünlerin detay sayfalarında bulabilirsiniz. Rengarenk boncukları kullanılan modellerden altın bilekliklere, birkaç parçadan oluşan setlerde gümüş nazar boncuklu bileklik modellerine kadar yüzlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Gümüş, altın, ipli, boncuklu ve daha pek çok modele göz gezdirerek hem özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bilekliklere sahip olabilirsiniz.