placeholder
"

Nescafe Granül Kahve

" araması için 1133 sonuç listeleniyor
Nescafe Gold 500gr
KARGO BEDAVA
NescafeGold 500gr
105,30 TL
Sepete Git
Nescafe 2 Si 1 Arada 10 gr 10'lu
Nescafe2 Si 1 Arada 10 gr 10'lu
(346)
2 Si 1 Arada 10 gr 10'lu
19,90 TL
Sepete Git
Nescafe Gold Crema Ekonomik Paket 80 G
NescafeGold Crema Ekonomik Paket 80 G
(49)
Gold Crema Ekonomik Paket 80 G
27,50 TL
Sepete Git
Nescafe 3'ü 1 Arada 18 Gr x 48
KARGO BEDAVA
Nescafe3'ü 1 Arada 18 Gr x 48
(226)
3'ü 1 Arada 18 Gr x 48
92 TL
Sepete Git

Nescafe Granül Kahve

Nescafe Granül Kahve

Kişiler, yoğun iş günlerinde ya da sınav zamanlarında enerjilerinin düşüklüğünden ve odaklanamamaktan oldukça şikayet eder. Böyle zamanlarda neredeyse herkesin sıkça başvurduğu kahve tüketimi konsantre olmaya yardım ederek yenilenmeyi sağlar. İçeriğinde bulunan kafein, enerjiyi yeniden zirveye taşımaya ve odaklanarak devam etmeye yardımcı olur. Kahve aşıkları belli sürelerde demlenerek hazır olan ürünleri sabırla bekler. Bununla birlikte yenilenmek için az zamanınız varsa sıcak suyla hemen hazırlananlar sizin için kurtarıcı olur. Bunlar sıcak suyla temas ettiğinde hızla eriyen ve nefis kokular eşliğinde tüketilen hazır bardaklık paketler ya da granül kahvelerdir. Granül olanlar instant kahve, hazır kahve ya da nescafe olarak bilinen çeşitlerdir. 1901 yılında Satori Kato tarafından keşfedilen bu pratik ürünler, gerçek kahve tanelerinin suya hemen karışarak çözünmeme dezavantajını ortadan kaldırmayı amaçlar. Nescafe olarak bilinmesinin sebebi, bu türün 1938 yılında Nestle markası olan Nescafe tarafından dünyaya yayılmasıdır. Nescafe granül kahve suda kolayca çözünür hale gelmesi için çoğunlukla dondurup kurutma yöntemine maruz bırakılır. Bu yöntem kahve tanelerinin içindeki suyun uzun süre bekletilerek kendiliğinden kurumasının ardından -40°C’de dondurulmasını içerir. Diğer yöntem ise tanelerin yüksek bir yerden aşağı döküldüğü spreylemedir. Yüksekten düşen taneler sıcak yüzeye temas ederek içerisindeki sudan ayrışır. Farklı teknikler sayesinde granül haline gelen çekirdekler doğal olarak farklı tatlara da sahip olur. Trendyol üzerinden Nescafe granül kahvelerin farklı aromalarını keşfedebilirsiniz.

Kahveyle Konsantre ve Enerjik Günler

Kısa zamanda enerjinizi yenilemeye ve odaklanmaya ihtiyacınız varsa kahveler hoş kokulu ve lezzetli kurtarıcınız olur. Enerjinizin tamamen düşük olduğunu ve sizi canlandıracak sıkı bir içecek gerektiğini düşünüyorsanız sert içimli kahveler sizin için ideal seçeneklerdir. Orta-koyu kavrulan çekirdeklerin yalnızca suyla filtrelenmesinden ortaya çıkan yoğun aromalı içecekler ilk yudumdan itibaren kullanıcıları canlandırır. Yalnızca bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı Nescafe Classic granül kahve karıştırarak tazelenebilirsiniz. Sade tükettiğinizde yalnızca iyi olgunlaşmış Robusta çekirdeklerinin aromasını duyabilirsiniz. Ancak kimileri enerji toplamak için bunları tercih etse sert içiminden dolayı tüketmekte zorlanabilir. Böyle durumlarda ilk seçenek sıcak su yerine sıcak sütle hazırlamak acımsı tadı kırarak kahveyi yumuşatır. Keyifle sütlü kahvenizi yudumlarken çalışmak için yeniden canlanabilirsiniz. Yumuşak, kremalı tatlardan hoşlanıyorsanız sıcak suyla hazırladığınız içeceğinize kahve kreması ekleyip karıştırabilirsiniz. Böylece yumuşak ama uyarıcı etkisi yüksek içeceğinizle sınav haftasına ya da yoğun işlerinize hızla geri dönebilirsiniz. Kahve, kimileri için canlandırıcı ve kurtarıcı olarak tüketilirken kimileri için keyifli anlara eşlik eden içecekler olur. Bu nedenle marka farklı sertlik derecelerinde ve farklı aromalara sahip instant ürün kataloğunu oldukça geniş tutar. Örneğin farklı tatlardan hoşlananlar için damla sakızlı, çikolatalı, kakaolu, fındıklı olanlar ilgi çekici seçeneklerdir. Serin günlerde evinin penceresinden manzarayı izlemeyi sevenler için de yumuşak içimli özel ürünler bulunur. Örneğin kaliteli çekirdeklerin bütün aromalarının ortaya çıkması için uzun ve özenli kavurma işlemlerinden geçen Nescafe Gold granül kahve, hafif ve lezzetli formülüyle herkesin beğenisini kazanır. Normalden 10 kez daha ince öğütülen Arabica çekirdekleri, gizli kalan tüm aromaları fincanınıza taşır. Keyifli anlarda içinizi ısıtırken kokusu ve aromasıyla kendine hayran bırakır. Kişiler bu tarz yumuşak kahveleri doğrudan suyla, süt veya kremayla hazırlayarak tüketir. Kafein intoleransı bulunan kişiler için özel seçenekler olan kafeinsiz kahveler, aynı keyfi daha rahat ve sağlıklı yaşamanız için üretilir. Birkaç dakika içinde hazır olan bu çok çeşitli granüller arasından aradığınız haz ve aromayı kolayca bulabilirsiniz.

Pratik Paketlerle Güne Hızlı Başlayabilirsiniz

Pratik Paketlerle Güne Hızlı Başlayabilirsiniz

Kimileri farklı tekniklerle kahvelerini uzun süre demleyerek tüketmeyi tercih ederken kimileri daha pratik ama lezzetli çözümler arar. Nescafe de kişilerin sadece birkaç dakika içinde sıcak suyla karıştırarak tüketebileceği onlarca ürün sunar. Farklı aroma ve içme yoğunluğuna sahip bu ürünler kişilerin hem pratik bir şekilde sıcak içeceğini hazırlamasını hem de yenilenerek işinin başına daha dinç bir şekilde dönmesini sağlar. Kolay kullanım için üretilen ve fazla tercih edilen ürünlerden biri de tek fincanlık olan paket kahvelerdir. Bunlar farklı beğeniler için farklı aromalarla hazırlanan toz halinde ürünlerdir. Paketin üst kısmından kolayca açılarak bir bardak sıcak suya dökülür ve karıştırılır. Nescafe 3’ü 1 arada çeşitleri bu şekilde üretilen, krema ve şeker aromalarına sahip ürünlerdir. Çalışma arasında birkaç dakikalık kaçamaklardan neşeli ev buluşmalarına kadar geniş bir alanda tercih edilir. Pratik oluşunun yanında sunduğu mükemmel lezzet tercih edilmesindeki büyük sebep olur. Kişiler damak zevklerine göre eklemeler yapmak zorunda kalmadan daha üretim aşamasında ayarlanan krema ve şekerle keyif kahvelerini yudumlar. Kahve, krema ve şekerin lezzetli birlikteliğini sunan bu ürünlerin yanında şeker kullanmayı tercih etmeyenler için de seçenekler bulunur. Bunların başında kahve ve kremanın harmanlanmasından oluşan Nescafe 2’si 1 arada paketleri gelir. Bir bardak sıcak suyla buluşan paketlerin her biri yumuşak içimle birlikte anında uyarıcı ve canlandırıcı etki yaratır. Farklı aromalardan hoşlananlar için çeşitli tatlara sahip fincanlık paketler de bulunur. Örneğin fındık aromalı olanlar, şık cafe ve pastanelerde içilen nefis kokulu kahveleri kendi imkanlarınızla yapabilmenizi sağlar. Hatta bu fincanlık paketler kimileri için çantaya ve cebe atılarak her yerde tüketilen vazgeçilmez içecekler olur. Siz de ev dışında da tüketebileceğiniz tek kullanımlık Nescafe ürünlerini Trendyol’dan alabilirsiniz.

Nescafe Kahveleri Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Nescafe Kahveleri Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Kahve, yüzyıllardır insan hayatında daima yeri olan içeceklerden biridir. Asıl olarak Robusta ve Arabica meyvelerinin çekirdekleri toplanıp güneşte kurutulur. Ardından bir dizi işlemden geçerek farklı formlara bürünür. Kişiler farklı isimlerde, tatlarda ve kokulardaki bu içecekleri keyifli anlarında ya da enerjiye ihtiyaç duyduğu anlarda tüketir. Çok eski zamanlardan bu yana keyifli sohbetlerin de ayrılmaz parçası olur. Farklı formlarda sunulan bu ürünlerin pişirilme ve tüketilmesinde de doğal olarak farklı teknikler kullanılır. Uzun demleme sürelerine ihtiyaç duyanların yanı sıra cezveler içinde pişirilenler gibi kısa sürede hazır olan pratik türler de bulunur. Kurutma, öğütme ve dondurma işlemlerinin ardından içime hazır hale gelen granül kahveler kolay ve lezzetli içeceklerin başında gelir. Markanın özenle hazırladıktan sonra paketlediği ya da vakumlu kavanozlara doldurduğu bu ürünler iyi muhafaza edilirse uzun süre tazeliğini korur. Örneğin paketli alınanların açıldıktan sonra paket içerisinde bırakılmayıp hava almayan kavanozlarda, kuru, karanlık ve serin dolaplarda muhafaza edilmesi gerekir. Kavanozlu satılanlar ise aynı şekilde kapatılarak uzun süre kullanıma uygun olur. Fakat iki durumda da granüllerin oksijene uzun süre maruz bırakılmaması gerekir. Güzel saklanan ürünler, kaynadıktan sonra birkaç dakika dinlendirilen suyla eşsiz bir lezzet ve koku yayar. Kahve içmeyi tercih etmeyen kişiler bile tanelerin yapısında saklı olgun meyvelerin kokusunu duymaktan hoşlanır. Farklı üretim aşamalarından geçen ve binlerce damak tadı için ayrı üretilen kahvelerin doğal olarak fiyatları da değişiklik gösterir. Örneğin Nescafe granül kahve fiyatları üretim biçimi, çekirdek türü, eklenen aromalar, hazırlama biçimi, öğütülme tarzı, paket miktarı ve kalitesine göre belirlenir. Farklı standartlarda olan ürün grupları eşsiz aromaları ve farklı fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Siz de uygun fiyatlı ve lezzetli granül kahveleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.