placeholder
"

Nestle Kahvaltılık Gevrek

" araması için 243 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder
Nesfit Sade 420 G * 4 Adet
KARGO BEDAVA
NestleSade 420 G * 4 Adet
(9)
99,95 TL
Sepete Git
Nesfit Karışık Meyveli 400g
NestleKarışık Meyveli 400g
45,95 TL
Sepete Git

Nestle Kahvaltılık Gevrek

Nestle Kahvaltılık Gevrek

Henri Nestle’nin 1867 yılında ilk hazır bebek mamasını üretmesiyle kurulan Nestle markası, o günden beri insanı ve insan sağlığını esas alan değerler etrafında ilkelerini oluşturur. Gıda sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren marka, faaliyet gösterdiği tüm alanlar için dünyada ve Türkiye genelinde sektörün öncüleri arasındadır. Nestle markasının asıl amacı bireye, aileye, topluma, dünyaya ve tüm gezegene sağlıklı bir yaşam sunmasıdır. Üretilen her üründe bu ana amaç esas alınır. Hızlanan ve sürekli değişen dünyaya tüm ürünleriyle katkı sağlar. Nestle kahvaltılık gevrekler ise aynı amaca hizmet eder. Bilindiği üzere kahvaltı, günün en önemli öğünüdür. Fakat günümüzde insanların hep acelesi vardır. İçinde yaşamakta olduğunuz hız çağında tüm insanların hızlı, pratik ve sağlıklı bir ilk öğüne ihtiyacı bulunur. Doğru ve sağlıklı beslenme, pozitif bir hayat için atılan ilk adımdır. Bu fikri merkeze alarak üretimlerini gerçekleştiren marka, Nestle gevrek ile kullanıcılarına güzel bir hayat vaad eder. İyi hisset, iyi görün ve iyi yaşa sloganıyla adından sıklıkla bahsettiren Nestle, birbirinden cazip kahvaltılık gevrekleriyle beğeni toplar. Yüksek lif oranlarıyla yeterli ve doğru bir beslenme sağlar. Sağlıklı bir kahvaltı, günün geri kalanına da sirayet eder. İyi yapılmış bir kahvaltı, gün boyunca size kendinizi iyi hissettirir ve gününüzün pozitif geçmesine yardımcı olur. Her yaş grubuna ve damak zevkine uygun ürün çeşitleriyle, günün ilk öğününün vazgeçilmezi olan gevreklere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Leziz Nestle Kahvaltılık Gevrek Çeşitleri

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı için, herkesin tercihi farklıdır. Nestle, her damak tadına ve kahvaltı kültürüne uygun ürünler sunar. Yetişkinlerin yanı sıra kahvaltılık gevrekler çocukların da gözdesi konumundadır. Her ağız tadına ayrı olarak sunduğu ürün çeşitliliği ve yüksek besin oranları ile annelerin çocuklarına sunduğu güzel bir kahvaltılık alternatifi olur. Nestle kahvaltılık gevrek çeşitleri, çocuklara kahvaltıyı sevdirir ve gönüllerinde taht kurar. Çocukların kemik gelişimi açısından süt tüketimi oldukça önemlidir. Birçok anne çocukların sütü yeteri kadar tüketmemesinden şikayetçidir. Nestle Nesquik kahvaltılık gevrek, çocukların çok sevdiği çikolatayı besleyici hale getirir. Nestle Nesquik’in sütle birleşimi hiçbir çocuğun reddedemeyeceği kadar lezzetlidir. Aynı zamanda yüksek besin değeri sebebiyle annelerin çocukları için tercih ettiği bir üründür. Özellikle Nestle Chokella kahvaltılık gevrek, içindeki çikolata dolgusuyla daha da lezzetli bir hal alarak tüm çocukların gözdesi durumundadır. Hem çocukları hem anneleri mutlu eden ve yüksek besin değerine sahip olan atıştırmalıklara Trendyol’da ulaşabilirsiniz. Sadece çocuklar değil çikolata, gevrek ve süt üçlüsünün benzersiz uyumundan vazgeçemeyen yetişkinler için de alternatifsiz bir lezzettir. Markanın ürünleri, yetişkinler tarafından yüksek tahıl oranına sahip olması sebebiyle de büyük talep görür. Diyet dönemlerinde doyurucu, lezzetli ve yeterli kalorili ürünleriyle en büyük yardımcınız olur. İçeriğinde tam tahıl ve B vitamini bulunduran Nestle Nesfit, zorlu diyet yolculuğunda güne güzel ve yeterli bir öğünle başlamanızı sağlayıp gün motivasyonunuza katkıda bulunur. Aynı zamanda ihtiyacınız olan besin değerlerini de lezzetli paketlerin içinde bulabilirsiniz. Nestle Cheerios, tam 5 farklı tahıldan oluşur. Aynı zamanda hiçbir yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermez. Her bir paketin içeriğinde yüksek lif oranı, demir, kalsiyum ve bolca vitamin saklıdır. Benzersiz lezzet şöleni Trendyol’da sizleri bekler.

Sağlıklı İçeriğiyle Nestle Kahvaltılık Gevrek

Sağlıklı İçeriğiyle Nestle Kahvaltılık Gevrek

Kahvaltının mutlulukla kesinlikle bir alakası olmalı düşüncesiyle hayatını sürdüren birçok kişinin favorisi olan kahvaltılık gevrekler, sizin de hayatınıza renk katar. Güzel bir öğünle başladığınız günlerin diğerlerine göre çok daha verimli, pozitif ve mutlu geçtiğini hemen fark edersiniz. Özellikle sağlıklı ve yeterli besin değerleri alınarak geçilen öğün, gün içinde zihni açar, öğrenmeyi ve üretmeyi daha kolay hale getirir. Aynı zamanda kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlar. Çocukların da ruhsal ve bedensel gelişimleri açısından kahvaltı büyük önem taşır. Özellikle ebeveynler, çocuklarına beslenme ve kahvaltı alışkanlıkları edindirmede büyük zorluklarla karşılaşır. Çocukların katı gıda almaya başlamasından itibaren her gün en az bir adet atıştırmalık yeme ihtiyacı duyması kaçınılmaz hale gelir. Bu sebeple çocuklara sağlıklı besin alışkanlığı kazandırmaya çalışırken onların Nestle marka tarafından hazırlanan leziz atıştırmalıklara olan ilgisinden faydalanmak ebeveynler için kurtarıcı bir yöntem olur. Yediğiniz ve çocuklarınıza yedirdiğimiz atıştırmalıkların içeriği bu noktada en önemli konudur. Kahvaltılık gevrek paketlerinin üzerinde görmüş olduğunuz yeşil işaret, ürünün tam tahıl içerdiğinin göstergesidir. Tam tahıl, besin değeri açısından çok daha zengindir. Bu ürünlerde, porsiyon başına en az 8 g tam tahıl bulunur. Büyük oranda tam tahılla üretilen gevrekler yoğurtla ve sütle tüketildiğinde ise vitamin, mineral ve lif deposu haline gelir. Yapılan araştırmalar, kahvaltılarda kahvaltılık gevrek tüketen çocukların tüketmeyenlere oranla daha fazla magnezyum, folik asit, lif, kalsiyum, b2 ve b12 vitaminlerini vücudunda barındırdığını gösterir. Çocukların yanı sıra sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmeye çalışan ya da diyet döneminde olan yetişkinler için de gönül rahatlığıyla kullanıma uygundur. Diyet döneminde veya sağlıklı beslenmeye geçişte hayatınızdan çıkacak olanlar listesinin başında şeker yer alır. 30 g üzerinden hesaplandığında her Nestle tam tahıllı gevrek içinde yalnızca 2 çay kaşığı şeker barındırır. Bu da günlük alınması gereken şeker miktarının çok altındadır. Ayrıca yediğiniz ürünün içeriğini bilmek en doğal hakkınızdır. Bunu ilke edinen marka, her bir paket kahvaltılık gevrekte 100 g içinde bulunan şeker, lif, kalsiyum, mineral ve vitamin değerlerini gösterir. Nestle kahvaltılık gevrek paketlerinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmaz. Hem lezzetli hem sağlıklı hem de doyurucu olan bu atıştırmalıklara Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir, aldığınız ürünleri güvenle tüketebilir ve göz bebeğiniz olan çocuklarınızın beslenmesinde kullanabilirsiniz.

Nestle Kahvaltılık Gevrek Trendyol’da

Nestle Kahvaltılık Gevrek Trendyol’da

Günümüz hız çağında hemen herkesin ortak problemi hiçbir şeye yetişememek olur. Ayakkabı, çanta, elbise, ev ve mutfak eşyası gibi ihtiyaçların yanı sıra artık gıda ürünlerinde de İnternet alışverişleri önemli bir yer kaplamaya başlar. İnternetten alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız platformun güven vermesi gerekir. Trendyol, her kategoride güvenli satıcıyla, güvenli bir platformda sizleri buluşturur. Nestle kahvaltılık gevrekleri kendiniz, çocuğunuz ve tüm aile için besleyici bir besin öğesidir. Bütün aile, kahvaltılık gevreklerden kendi ağız tadına en uygun olanı tercih eder. Örneğin; kendiniz için Nestle mısır gevreği tercih ederken çocuklarınız için hem besleyici hem lezzetli olan Nestle Chokella çeşidini tercih edebilirsiniz. Nestle kahvaltılık gevrek fiyatları açısından değerlendirildiğinde de ulaşılabilir sağlıklı ürünler arasına girer. Tek bir paket gevrekte boyutlarına göre değişim göstermekle birlikte çok sayıda porsiyon çıkar. Çocuklarınıza beslenme alışkanlıkları kazandırmada, sabahları hızlı öğün başlangıçlarında, diyet dönemlerinizde, hatta gün içinde sağlıklı ara öğün kaçamağı yapmak istediğinizde Nestle kahvaltılık gevrekleri hep sizinledir. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıda günlük almamız gereken besin miktarının yüzde yirmisini almanız gerekir. Çocuklar da günlük almaları gereken kalsiyumun yüzde yirmisini kahvaltı öğünü ile alırlar. Bu nedenle bu tarz ürünleri tercih ederek kendinize ve ailenize bir iyilik yapabilir, ailece güne güzel bir öğün ile başlayabilirsiniz. Günün geri kalanının aile üyelerinin tümü için çok daha verimli geçer. Gün boyu etrafa sunacağınız pozitif enerji ve günlük motivasyon bir kase gevrek içinde saklıdır. Tüm ailenin severek tüketeceği Nestle kahvaltılık gevrekleri, Trendyol’dan kolaylıkla bulabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.