İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nestle Kahvaltılık Gevrek

" araması için 331 sonuç listeleniyor

Pratik ve Doyurucu Nestle Kahvaltılık Gevrek Çeşitleri Trendyol'da!

Henri Nestle’nin 1867 yılında ilk hazır bebek mamasını üretmesiyle kurulan Nestle markası, o günden beri insanı ve insan sağlığını esas alan değerler etrafında ilkelerini oluşturur. Gıda sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren marka, faaliyet gösterdiği tüm alanlar için dünyada ve Türkiye genelinde sektörün öncüleri arasındadır. Nestle markasının asıl amacı bireye, aileye, topluma, dünyaya ve tüm gezegene sağlıklı bir yaşam sunmasıdır. Üretilen her üründe bu ana amaç esas alınır. Hızlanan ve sürekli değişen dünyaya tüm ürünleriyle katkı sağlar. Nestle kahvaltılık gevrek aynı amaca hizmet eder. Bilindiği üzere kahvaltı, günün en önemli öğünüdür. Fakat insanların hep acelesi olabilir. İçinde yaşadığınız hız çağında tüm insanların hızlı, pratik ve sağlıklı bir ilk öğüne ihtiyacı bulunur. Doğru ve sağlıklı beslenme, pozitif bir hayat için atılan ilk adımdır. Bu fikri merkeze alarak üretimlerini gerçekleştiren marka, Nestle gevrek ile herkese güzel bir hayat vadeder. İyi hisset, iyi görün ve iyi yaşa sloganıyla adından sıklıkla bahsettiren Nestle, birbirinden cazip kahvaltılık gevrekleriyle beğeni toplar. Yüksek lif oranlarıyla yeterli ve doğru bir beslenme sağlar. Sağlıklı bir öğün, günün geri kalanına da sirayet eder. İyi yapılmış bir kahvaltı, gün boyunca size kendinizi iyi hissettirir ve gününüzün pozitif geçmesine yardımcı olur. Her yaş grubuna ve damak zevkine uygun ürün çeşitleriyle, günün ilk öğününün vazgeçilmezi olan Nestle kahvaltılık gevrek online ürünlere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Leziz Nestle Kahvaltılık Gevrek

Leziz Nestle Kahvaltılık Gevrek

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı için, herkesin tercihi farklıdır. Nestle çikolata gevrek, her damak tadına ve kahvaltı kültürüne uygun ürünler sunar. Yetişkinlerin yanı sıra kahvaltılık gevrekler çocukların da gözdesi konumundadır. Her ağız tadına ayrı olarak sunduğu ürün çeşitliliği ve yüksek besin oranları ile annelerin çocuklarına sunduğu güzel bir kahvaltılık alternatifi olur. Nestle kahvaltılık gevrek tavsiyelerine göre ürünler, çocuklara kahvaltıyı sevdirir ve gönüllerinde taht kurar. Çocukların kemik gelişimi açısından süt tüketimi oldukça önemlidir. Birçok anne çocukların sütü yeteri kadar tüketmemesinden şikayetçidir. Nestle Nesquik kahvaltılık gevrek, çocukların çok sevdiği çikolatayı besleyici hale getirir. Nestle Nesquik’in sütle birleşimi hiçbir çocuğun reddedemeyeceği kadar lezzetlidir. Aynı zamanda yüksek besin değeri sebebiyle annelerin çocukları için tercih ettiği bir üründür. Nestle kahvaltılık gevrek indirimli ürünler, içindeki çikolata dolgusuyla daha da lezzetli bir hal alarak tüm çocukların gözdesi durumundadır. Sadece çocuklar değil çikolata, gevrek ve süt üçlüsünün benzersiz uyumundan vazgeçemeyen yetişkinler için de alternatifsiz bir lezzettir. Markanın ürünleri, yetişkinler tarafından yüksek tahıl oranına sahip olması sebebiyle de büyük talep görür. Diyet dönemlerinde doyurucu, lezzetli ve yeterli kalorili ürünleriyle en büyük yardımcınız olur. Aynı zamanda ihtiyacınız olan besin değerlerini de lezzetli paketlerin içinde bulabilirsiniz. Nestle yulaflı gevrek, tam 5 farklı tahıldan oluşur. Aynı zamanda hiçbir yapay renklendirici ve tatlandırıcı içermez. Her bir paketin içeriğinde yüksek lif oranı, demir, kalsiyum ve bolca vitamin saklıdır. Nestle kahvaltılık gevrek kullananlar tarafından tercih edilen ürünleri inceleyebilirsiniz. 30 g üzerinden hesaplandığında her Nestle tam tahıllı gevrek içinde yalnızca 2 çay kaşığı şeker barındırır. Bu da günlük alınması gereken şeker miktarının çok altındadır. Ayrıca yediğiniz ürünün içeriğini bilmek en doğal hakkınızdır. Bunu ilke edinen marka, her bir paket Nesquik kahvaltılık gevrek 700 gr içinde bulunan şeker, lif, kalsiyum, mineral ve vitamin değerlerini gösterir. Nestle atıştırmalık gevrek paketlerinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmaz. Hem çocukları hem anneleri mutlu eden ve yüksek besin değerine sahip olan Nestle kahvaltılık gevrek kampanyalı atıştırmalıklara Trendyol’da ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı İçeriğiyle Nestle Kahvaltılık Gevrek

Sağlıklı İçeriğiyle Nestle Kahvaltılık Gevrek

Kahvaltının mutlulukla kesinlikle bir alakası olmalı düşüncesiyle hayatını sürdüren birçok kişinin favorisi olan Nestle kahvaltılık gevrek modelleri, sizin de hayatınıza renk katar. Güzel bir öğünle başladığınız günlerin diğerlerine göre çok daha verimli, pozitif ve mutlu geçtiğini hemen fark edersiniz. Özellikle sağlıklı ve yeterli besin değerleri alınarak geçilen öğün, gün içinde zihni açar, öğrenmeyi ve üretmeyi daha kolay hale getirir. Nestle kahvaltılık gevrek yorumlarından ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çocukların da ruhsal ve bedensel gelişimleri açısından kahvaltı büyük önem taşır. Özellikle ebeveynler, çocuklarına beslenme ve kahvaltı alışkanlıkları edindirmede büyük zorluklarla karşılaşır. Çocukların katı gıda almaya başlamasından itibaren her gün en az bir adet atıştırmalık yeme ihtiyacı duyması kaçınılmaz hale gelir. Bu sebeple çocuklara sağlıklı besin alışkanlığı kazandırmaya çalışırken onların Nestle fit gevrek hazırlanan leziz atıştırmalıklara olan ilgisinden faydalanmak ebeveynler için kurtarıcı bir yöntem olur. Yediğiniz ve çocuklarınıza yedirdiğiniz atıştırmalıkların içeriği bu noktada en önemli konudur. Kahvaltılık gevrek paketlerinin üzerinde görmüş olduğunuz yeşil işaret, ürünün tam tahıl içerdiğinin göstergesidir. Nestle tahıllı gevrek, besin değeri açısından çok daha zengindir. Bu ürünlerde, porsiyon başına en az 8 g tam tahıl bulunur. Büyük oranda tam tahılla üretilen gevrekler yoğurtla ve sütle tüketildiğinde ise vitamin, mineral ve lif deposu haline gelir. Yapılan araştırmalar, kahvaltılarda kahvaltılık gevrek tüketen çocukların tüketmeyenlere oranla daha fazla magnezyum, folik asit, lif, kalsiyum, b2 ve b12 vitaminlerini vücudunda barındırdığını gösterir. İçeriğinde tam tahıl ve B vitamini bulunduran Nestle crunch kahvaltılık, zorlu diyet yolculuğunda güne güzel ve yeterli bir öğünle başlamanızı sağlayıp gün motivasyonunuza katkıda bulunur. Hem lezzetli hem sağlıklı hem de doyurucu olan bu atıştırmalıklara Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Nestle Kahvaltılık Gevrek Fiyat Seçenekleri

Ekonomik Nestle Kahvaltılık Gevrek Fiyat Seçenekleri

Hız çağında hemen herkesin ortak problemi hiçbir şeye yetişememek olur. Ayakkabı, çanta, elbise, ev ve mutfak eşyası gibi ihtiyaçların yanı sıra artık gıda ürünlerinde de İnternet alışverişleri önemli bir yer kaplamaya başlar. İnternetten alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız platformun güven vermesi gerekir. Nestle Chokella mısır gevreği kendiniz, çocuğunuz ve tüm aile için besleyici bir besin öğesidir. Bütün aile, kahvaltılık gevreklerden kendi ağız tadına en uygun olanı tercih eder. Örneğin; kendiniz için Nestle mısır gevreği tercih ederken çocuklarınız için hem besleyici hem lezzetli olan farklı çeşidini tercih edebilirsiniz. Nestle kahvaltılık gevrek fiyatları açısından değerlendirildiğinde de ulaşılabilir sağlıklı ürünler arasına girer. Tek bir paket gevrekte boyutlarına göre değişim göstermekle birlikte çok sayıda porsiyon çıkar. Çocuklarınıza beslenme alışkanlıkları kazandırmada, sabahları hızlı öğün başlangıçlarında, diyet dönemlerinizde, hatta gün içinde sağlıklı ara öğün kaçamağı yapmak istediğinizde Nestle karışık meyveli gevrek çeşitleri hep sizinledir. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıda günlük almanız gereken besin miktarının yüzde yirmisini almanız gerekir. Çocuklar da günlük almaları gereken kalsiyumun yüzde yirmisini kahvaltı öğünü ile alırlar. Bu nedenle bu tarz ürünleri tercih ederek kendinize ve ailenize bir iyilik yapabilir, ailece güne güzel bir öğün ile başlayabilirsiniz. Günün geri kalanının aile üyelerinin tümü için çok daha verimli geçer. Gün boyu etrafa sunacağınız pozitif enerji ve günlük motivasyon bir kase gevrek içinde saklıdır. Tüm ailenin severek tüketeceği Nestle kahvaltılık gevrekleri, Trendyol’dan kolaylıkla bulabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Trendyol, Nestle kahvaltılık gevrek satın almak için ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.