placeholder
"

Nokia Tuşlu Cep Telefonu

" araması için 89 sonuç listeleniyor

Nokia Tuşlu Cep Telefonu

Nokia Marka Tuşlu Telefonlar

Nokia Marka Tuşlu Telefonlar

Nokia markası 1860'lı yıllara dayanan bir marka olması ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle cep telefonların ilk çıktığı dönemlerde fırtınalar estirmiştir. Fredrik Idestam tarafından Finlandiya'da kurulmuş olan bir markadır. 150 seneden fazla bir süredir iletişim sektöründe bulunan ve çeşitli ürünler ortaya koyan bir markadır. Akıllı teknolojiler ve yeni telefon modelleri ile yola devam etmekte olan Nokia'nın eski telefon modelleri de unutulmayan cep telefonları arasında kendilerine yer bulmaktadır. Microsoft bünyesine katılan Nokia telefon, Microsoft tecrübesinden ve deneyiminden yararlanarak yeni nesil telefonlar da üretmeye devam etmektedir. Bu sayede daha çok tanınmakta ve satış yapmaktadır. Unutulmayan eski modellerini de ihmal etmeyen marka, eski unutulmaz telefon modellerini yeni biçimleri ile satışa sunmaktadır. Dayanıklılık ve sağlamlık denilince akla gelen Nokia telefonlar android tarzda da modeller üretmektedir. Bu modeller de estetik, sağlamlık, performans özellikleri ile desteklenen modellerdir. Symbian işletim sisteminin yanı sıra Microsoft'un desteği ile Windows Phone’u Nokia telefona eklemiş olan marka, telefonları ve tabletleri ile android seçenekler arasında yerini almaktadır. Tuşlu modelleri ise klasik olarak nitelendirilen ve hala satın alınan modeller günümüzde de sevilen telefonlar arasında yer almaktadır. Tuşlu telefonlarda dokunmatik ekran bulunmaz ve telefondaki işlemlerinizi ekranın alt kısmında bulunan tuşlar yardımıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tuşlu telefonlar içerisinde akla gelen ilk modellerden birisi Nokia 3310 olmaktadır. 4 farklı renk seçeneği ile ürün yeniden üretilmiştir. İlk çıktığı dönemlerde oldukça sağlam yapısı ve melodileriyle pek çok kişi tarafından satın alınmış ve kullanılmış bir telefon modelidir. Şarj süresi de günümüzde üretilen telefonlara oranla daha uzun süreler boyunca dayanabilen telefon modelleri idi. Günümüzde de Nokia, eski telefonlarının arayüzlerini, tasarımları, renklerini, ses kalitesini, şarjlarını geliştirerek yeniden piyasaya sunmaktadır. Ayrıca Opera Mini tarayıcı özelliği ile internette gezinme imkânı da elde edebilirsiniz. Fiyat olarak daha avantajlı olan bu Nokia marka telefonlar meraklıları ya da nostalji seven kişiler için son derece makul ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Nostaljik bir sektörün de önünün açılmasında etkili olan bu modeller ile geçmişi yeniden yenilenmiş haliyle günümüze taşımak mümkün hale gelmiştir.

Nokia Tuşlu Cep Telefonu Özellikleri

Nokia Tuşlu Cep Telefonu Özellikleri

Nokia markası tuşlu telefonlar konusunda uzman olan bir markadır. Geçmişten beri tuşlu telefon konusunda deneyimli olan bir şirkettir. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber akıllı telefonlar, dokunmatik ekrana sahip olan modeller hayatımıza girmeye başlamıştır. Günümüzün büyük bir bölümünü bu telefonlar oluşturmakta, pek çok işimizi bu telefonlarımız ile yapmaktayız. Cep telefonları ile sevdiklerimizle, dostlarımızla iletişim kurmanın yanı sıra tek tuş ile pek çok bilgiye de erişim sağlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra mesajlaşma özelliği ile telefonları sıklıkla kullanmaktayız. Sık mesajlaşan kişiler için telefondaki bulunan tuşların kullanım kolaylığı ve dizimleri oldukça önemli faktörlerdir. Nokia tuşlu cep telefonu özellikleri arasında yer alan bir özellik pratik ve rahat kullanım ile tasarlanan tuşlarıdır. Bu sayede mesajlarınızı hızlı bir biçimde yazabilirsiniz. Tuşlu telefon özellikleri arasında yer alan diğer faktörler ise sahip oldukları ek donanım sayesinde müzik dinleme, kameraları olanlar ile fotoğraf ve video çekimi yapabilme, klasik oyunları oynayabilme yer almaktadır. Eklenen internete bağlanabilme ve internette gezinebilme özellikleri bulunan modeller ile de istediğiniz bilgilere ulaşarak gündemden uzakta kalmazsınız. Geçmiş yıllarda damga vuran telefon modellerinin öncüsü olan Nokia tuşlu cep telefonu günümüz dünyasında da geliştirilen yeni modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Nostalji sevenlerin yeni adresi haline gelecek bu Nokia telefonlar ile geçmişi yeniden ayağınıza getirebilirsiniz. Geniş seçenekli bir multimedya özelliği sunan bu telefonlar günümüz şartlarına da uygun hale getirilmektedir. Farklı renkleri ile üretilebilen bu ürünler ile sevdiğiniz renklerde telefonlara da sahip olabilirsiniz. İhtiyacınızı da göz önünde bulundurarak yapacağınız doğru telefon seçimleri ile geçmişe damga vuran modellerin yeni versiyonlarına sahip olabilirsiniz. Herkese ve her zevke hitap edebilecek bir şekilde üretilen bu ürünler fiyat bakımından da avantajlı oluşuyla ön plana çıkar. Nokia'nın klasik modeli, kızaklı modeli, klavyeli modelleri yeniden raflarda yerini alan modellerdir. Tuşlu telefonlar içerisinde Nokia kameralı tuşlu telefon bulunduğu gibi tercihinize göre kamerasız olan modeller de bulunmaktadır. Bu kameralı modeller genellikle 3.2 MP kamera çözünürlüğüne sahip şekilde üretilebilmektedir. Bazı modellerde Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı gibi nitelikler de mevcuttur.

Tuşlu Telefon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tuşlu Telefon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde pek çok işimizi cep telefonları yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu yardımcılarımızı seçerken de bazı kriterler karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında belki de fiyat seçenekleri gelmektedir. Günümüzde pek çok telefon üreticisi marka bulunmakla birlikte, çok fazla sayıda telefon, model, seçenekler de bulunmaktadır. Bu durum da fiyat seçeneğinin çeşitlenmesine yol açar. Nokia tuşlu telefon çeşitleri ise daha avantajlı fiyat garantisi sunan telefonlardır. Bütçenize uygun olarak fiyat aralıkları belirlenmektedir. Tuşlu telefon satın almak istediğimizde klavyeli bir model mi yoksa tuş takımına sahip olan bir model mi tercih etmemiz konusunda karar kılmamız gerekmektedir. Klavyeli modellerde tuşlar ayrı bloklar üzerinde yer almaktadır. İletişimini diğer insanlarla daha çok mesajlaşma yoluyla gerçekleştiren kişiler için klavyeli seçeneklerdeki telefonlar daha fazla işe yaramaktadır. Mesaj yazma esnasında farklı yerlerde yer alan harfler size hızlı bir mesajlaşma imkânı tanır. Tuş takımına sahip modeller ise daha çok iletişimini konuşma yoluyla gerçekleştiren kişiler için uygun bir yapıya sahiptir. Tuş özelliklerinin yanında telefonun bir kameraya sahip olup olmaması da dikkat edilen kriterler arasındadır. Yeni nesil Tuşlu telefon Nokia modelleri genel anlamda kameralı olarak tasarlanmaya başlamıştır. Bu sayede hem tuşlu hem de kameralı bir telefona sahip olabilirsiniz. Telefon seçimini diğer bir etkileyen kriter ise ekran boyutu olmaktadır. Daha küçük mü yoksa daha büyük mü bir ekran seçiminde bulunmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. İhtiyacınızı gözeterek seçiminizi yapabilirsiniz. Diğer bir kriter telefonun renk seçeneklerinin olup olmamasıdır. Yeni nesil Nokia marka telefonlar farklı renk seçenekleri ile üretilmektedir. Bu renk seçenekleri müşteriler için telefonu cazip hale getiren kriterlerdir. Siz de sevdiğiniz renklerde üretilen modelleri bularak bir seçim yapabilirsiniz. Bazı telefon modellerinde dahili hafıza seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca artırılabilir hafızası bulunan modeller de mevcuttur. Bu kriterlerin hepsi aynı telefonda bulunmayacağı gibi tüm kriterlere sahip olan telefonlar da üretilmektedir. Fotoğraf çekmek ya da video çekmek istiyorsanız ve anılarınız sizinle beraber kalsın istiyorsanız kameralı modeller sizin için daha uygun olacaktır. Bunun yanında MP3 destekli müzik çalar ya da FM radyo seçenekleri bulunan modeller ile sevdiğiniz müziklerini dinleyebilirsiniz. Bu iki özellik için multimedya desteği olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra geliştirilen bazı modeller internete de erişim sağlamaktadır. İnterneti etkin bir şekilde kullanmak istiyorsanız ve internet sizin için bir ihtiyaç ise bu özelliğe dikkat etmeniz gerekmektedir.

Geçmişi Günümüze Getiren Yeni Nesil Nokia Tuşlu Telefonlar

Geçmişi Günümüze Getiren Yeni Nesil Nokia Tuşlu Telefonlar

Geçmiş yıllarda özellikle cep telefonları ülkemizde ilk çıktığı zamanlarda Nokia markası pek çok telefon modeli ile satışa sunulmaktaydı. Farklı fonksiyonları olan bu ürünler herkesin elinde olan telefonlardı. Günümüzde de hala satışa sunulan bu modeller çoğu özellikleri geliştirilerek günümüz şartlarına daha uygun hale getirilmiştir. Cebinize ve bütçenize uygun fiyat garantisini de sunan bu modeller ile geçmişi günümüze daha gelişmiş bir halde getirmek mümkündür. Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir konudur. İnternet sayesinde iletişim kurabilir, eğlenebilir, pek çok bilgiye kısa bir sürede erişim sağlayabiliriz. Bu nedenle telefonlarımız da internetin varlığı son derece önemli kriterlerden biri olur. Geliştirilen yeni teknolojilerin de etkisi ile Nokia tuşlu cep telefonu çeşitleri internet özellikleri geliştirilerek piyasaya sunuluyor. Opera Mini ile istediğiniz bilgilere anında ulaşmanız mümkün. Geçmişte de internete erişimi olan telefonlar üreten Nokia bu özelliğini daha da geliştirerek size çağın gerektirdiği imkânları sunmaya devam etmektedir. Yenilikçi teknolojik yaklaşımları benimseyen Nokia ile birçok donanıma sahip bir telefon edinebilirsiniz. Nokia telefonlarda batarya süresi ve pil ömrü uzundur. Telefonu tamamen şarj ettikten sonra saatler boyunca bazen günler boyunca şarjı bitmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede iletişiminiz kopmaz ve enerji konusunda da tasarruf edebilirsiniz. Telefonunuzu her gün ya da günde 2 defa şarj etmek yerine şarj ettikten sonra uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebilirisiniz. Modellerin bataryasına göre bu durum değişkenlik göstermekle beraber genel olarak uzun ömürlü pil özelliği gözetilerek üretimleri gerçekleştirilmektedir. Multimedya ile hem radyo yardımı ile hem de MP3 müzik çalar ile müzik dinleyebilirsiniz. Daha keyifli bir kullanım sağlayan bu özellikler de iyileştirilen ve geliştirilen özellikler arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri de eklenen bu telefonlar sevdiğiniz renkleri tercih ederek satın alma kolaylığı yaşamanıza vesile olmaktadır. Bunun yanında Nokia marka ile klasikleşmiş olan yılan oyununu bu geliştirilmiş modellerde de oynayabilirsiniz. Geçmişte efsaneleşmiş olan melodilerini günümüzde de dinleyebilir ve nostalji yaşayabilirsiniz. Bu ve buna benzer pek çok yeniliği ve geliştirilen özelliği ile Trendyol' da Nokia orijinal tuşlu telefonlar olarak bulabileceğiniz ürünleri inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Nokia Tuşlu Telefon Modelleri

Nokia Tuşlu Telefon Modelleri

Nokia yaklaşık 150 yıldır iletişim sektöründe yer alan ve bu sektörde çeşitli ürünler üretmekte olan bir markadır. Son dönemlerde Microsoft ile de birleşerek Microsoft'un deneyimi ve tecrübelerinin de yardımıyla yeni teknoloji ile uyumlu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tuşlu telefon denilince akla gelen ilk marka özelliğini de taşımaktadır. Günümüzde de hala ürettiği telefonlar rağbet görmektedir. Anca günümüz şartlarında teknoloji ilerlemiş ve geliştirilmiştir. Bu sebeplerden dolayı Nokia da bu yeni teknoloji şartlarına uygun olarak ürünlerini geliştirme yoluna girmiştir ve bu yolda ilerlemektedir. Eski pek çok modelini geliştirerek günümüze uygun hale getirmektedir. Nokia tuşlu telefon modelleri denildiğinde akla gelen ilk modellerden birisi hiç şüphesiz Nokia 3310 olmaktadır. İlk çıktığı dönemlerde melodileri, oyunları (özellikle yılan oyunu), melodi oluşturabilme özellikleri ile herkesin beğenisini toplayan öncü bir model olmuştur. Günümüzde de hala satışa sunulmaktadır. Nostalji seven kişiler için oldukça iyi bir tercih haline gelebilir. Nokia 3310 kameralı tuşlu cep telefonu olarak da yenilenerek, kamera gibi nitelikler eklenerek satışa sunulacaktır. Nokia 1200 tuşlu cep telefonu ise markanın yine çok satılan ve kullanılan modellerinden birisidir. Hala satışta olan bu üründe tuş takımları birleşik bir şekildedir. Ekran boyutu 6 inç ve altında olan bir telefondur. Üründe dahili hafıza bulunmaz. Ürünün pil gücü 1800 ve altı olup uzun ömürlü bir pil gücüne sahiptir. Telefonun bağlantı şekli 3G bağlantı şeklindedir. Nokia telefonları denilince akla gelen diğer bir model Nokia c2-00 aktif kapak tuşlu cep telefonu olmaktadır. Telefon kapaklı bir özelliktedir. Telefon ile kulaklık olmadan radyo dinlenebilmektedir. Telefon çift hatlı bir özellik göstermektedir. Nokia' nın yeni nesil telefon modellerinden birisidir. Sarı gibi farklı ve canlı renklerde tasarlanmaktadır. Renkli ve zarif bir ekrana sahiptir. Ekran boyutu 2.4" olan bir telefondur. FM radyo özelliği mevcuttur. Diğer Nokia telefonlar gibi bu cihazın da pil ömrü süresi oldukça uzundur. Kapağı sayesinde ürün darbelere karşı dayanıklı hale gelir. Büyük olmayan boyutu sayesinde kolay taşınma imkânı sağlar. Daha pek çok modeli Trendyol sayfamız aracılığı ile inceleyebilir ve avantajlı fiyat garantisi ile sepetinize ekleyerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nokia Tuşlu Cep Telefonu Fiyatları

Nokia Tuşlu Cep Telefonu Fiyatları

Nokia tüm tuşlu telefonlar ile öne çıkan bir markadır. Tuşlu telefon denilince akla gelen firmaların başında Nokia yer alır. Bu durum geçmiş yıllarda, cep telefonlarının hayatımıza ilk girdiği dönemlerde nasıl da günümüzde de aynıdır. Akıllı telefon kullanmak istemeyen kişilerin tercihleri genellikle Nokia tuşlu telefon modelleri olmaktadır. Bu modeller içerisinde ise sıklıkla tercih edilen bir model Nokia X2 tuşlu telefon olmaktadır. Kamerası bulunan ürün 1-3 MP ön kamera çözünürlüğüne ve 5 MP ve altı kamera çözünürlüğüne sahiptir. Dahili hafızası bulunan ürünün dahili hafıza kapasitesi 8 GB' dır. Pil gücü 1800 ve altıdır (mAh). Ekran boyutu 4 - 4. 5 inçtir. Bluetooth bağlantısı bulunmaktadır. Kırmızı ve siyah renkli bir telefondur. Ürünün tarayıcısı da mevcuttur. Nokia 3510 tuşlu cep telefonu yine geçmişte hemen herkes tarafından bilinen ve kullanılan bir telefon modelidir. Bu telefonun yenilenmiş haline günümüzde sahip olarak nostalji yaşayabilirsiniz. Yine Nokia telefon modelleri arasında Nokia 1280, Nokia 216, Nokia 210, Nokia 1100, Nokia 5130, Nokia 225, Nokia 6300 tuşlu cep telefonu modelleri yer almaktadır. Nokia 5130 tuşlu kameralı cep telefonu modelidir. 1. 8 inç ekran boyutuna sahip olan ürün, siyah rengiyle ön plana çıkmaktadır. Çift hat takma özelliği bulunmaktadır. Nokia 210 tuşlu cep telefonu ise yine kameralı olan bir modeldir. Hafıza kartına sahip olan telefon ile hem fotoğraf - video çekebilir hem de bu anılarınızı saklayabilirsiniz. Ürünün 16 MB dahili hafızası bulunmaktadır. Kamera çözünürlüğü ise 0. 3 MP'dir. Telefonda sosyal medya eklentileri ve web tarayıcı da mevcuttur. Nokia renkli tuşlu telefon modelleri de bulunan bir markadır. Özellikle yeniden üretilen ve geliştirilen telefonlarında fark renk seçeneği imkanını kişilere sunmaktadır. Mavi, sarı, kırmızı gibi renk seçeneklerini ürünlerine ekleyen Nokia ile sevdiğiniz renklerde olan cep telefonlarına sahip olabilirsiniz. Daha pek çok farklı özelliğe sahip olan telefonlara sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Nokia tuşlu cep telefonu önerileri için yorumlar kısmını ziyaret ederek ürünler hakkında müşteri yorum ve değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Nokia tuşlu cep telefonu fiyatları telefonların sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Örneğin telefonun kamerasının bulunması, dahili depolama alanı, internet erişimine sahip olması gibi faktörler fiyat artışında etkili olan unsurlardır. Ancak Trendyol avantajlı fiyat kalitesinde ürünler satışa sunan bir sayfadır. Bu sebeple Nokia telefonlara da avantajlı fiyatlar ile bütçenize uygun paralar ödeyerek sahip olabilirsiniz.