İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Pil Gücü (mAh)
Ürün Değerlendirmesi

Kullanışlı Nokia 1100 Batarya Trendyol’da!

Nokia 1100 batarya, lityum polimer iyon ile birlikte tasarlanır. 1100 model telefonlara uyumlu ürünler, telefonların eski performansını geri kazandırır. Dikdörtgen biçimde tasarlanan ürünler, tüm modellere uyumludur. Sağlam biçimde tasarlanan ürünler patlama ve yangın ihtimaline karşın özel olarak doldurulur. Böylelikle montaj işleminde sorun yaşamadan ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Telefonun çalışması için önemli bir parça olan bu ürün sayesinde telefonlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 3.7 ve 4.2 volt seçenekleri arasından seçimler yapılabilir. Şarj edilebilir piller, prizden aldığı enerjiyi içerisinde rahatlıkla depolayabilir. Bu modeller, elektrik prizine bağlanarak şarj edilebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Pillerin sağladığı avantajlardan diğeri ise jel tipi seçeneklerdir. Bu tasarımların içerisi güvenlik önlemini artırma amacıyla jel ile desteklenir. Jel şeklindeki tasarımlar, elektrolit çözeltisine sahiptir. Böylelikle kullanım dışında pil ömrünü tüketmez. 1100 için tasarlanan ürünler, ortalama olarak 500-1000 şarj döngüsüne kadar kullanılabilir. Ancak söz konusu modellerin ömrü, kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir. Sık biçimde cihaz kullanımı söz konusu olduğunda ortalamanın altında bir yenileme kazanılabilir. Bu sorunu önleyebilmeniz için yeterli oranda cihazlarınızı kullanmanız önerilir. Böylelikle telefonun sağlığı korunduğu gibi kendi sağlığınızı koruyabilirsiniz. Gözünüzü sıklıkla dinlendirerek telefon kullanımını günde 2 saati geçmeyecek şekilde belirleyebilirsiniz. İşiniz gereği uzun süreli bir kullanıma sahipseniz, pillerin yüzde 20 seviyenin altına düşmesini bekleyebilirsiniz. Nokia 1100 batarya online olarak Trendyol'dan satın alınabilir.

Doğru Kullanım İçin Nokia 1100 Batarya Tavsiyeleri

Doğru Kullanım İçin Nokia 1100 Batarya Tavsiyeleri

1100 Nokia batarya, düzenli bir şekilde kullanılırsa pillerin sahip olduğu tehlikelerden uzaklaşılabilir. Bataryayı sık biçimde şarj etmeniz durumunda pil ömrünü yüksek oranda azaltabilir. Bu da büyük bir performans kaybına yol açabilir. Tamamen bitmeyen pilleri şarj etmemeniz gerekir. Acil işler söz konusu olduğunda belirli bir yüzdenin altına düşmese bile nadiren dolum yapılabilir. Ancak sürekli olarak alışkanlık haline gelirse pillerin ömrü hızla tükenebilir. Yanlış şarj cihazı tercihi de batarya ömrünü azaltan büyük unsurlardan sadece birisidir. Telefonun sahip olduğu orijinal şarj aletlerini tercih ederek bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinal aletlerin sunduğu avantajlardan faydalanarak ürünlerinizi sağlıklı biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz. Söz konusu ürünleri aşırı sıcak veya soğuk ortamlarda çalıştırırsanız, şarj hızla tükenir. Hızlı tükenişlerden korunmanız için ılık ortamlarda cihaz kulllanıma özen gösterebilirsiniz. Böylelikle uzun süreler sağlam bir ürüne sahip olabilirsiniz. Söz konusu ürünler, tam şarj ile 3 ile 4 gün arasında rahatlıkla çalışabilir. Bu sayede sık biçimde prize bağlamanız gerek kalmaz. Aynı zamanda ürünlerinizi bu özellik sayesinde uzun süre koruyabilirsiniz. İçerisinde bulunan jel sayesinde korunaklı bir kullanım avantajı yakalanabilir. Söz konusu tasarımlar, çevre dostudur. Sürekli olarak yeniden şarj edilebildiği için kullan at seçeneklerine göre doğayı yüksek oranda korur. Böylelikle doğa dostu bir ürüne sahip olunabilir. Telefonun mevcut performansını arttıran tasarımlar, yenileme ve değişim işlemleri için tercih edilebilir. Nokia 1100 batarya tavsiye üzerine farklı volt güçlerine sahip şekilde de bulunabilir. Bu sayede telefonun şarj ve kullanım süresi oldukça büyük oranda artar. Tavsiyeler doğrultusunda ürünlerinizi doğru şekillerde şarj edebilirsiniz. Söz konusu cihazlar renksiz ekrana sahip olduğu için pil tüketimi yüksek oranda değildir. Dolayısıyla uzun süren işlemler rahatlıkla yapılabilir. Mesajlaşma veya çağrı için kullanırsanız 4 gün ve üzerine bir kullanım süresi elde edebilirsiniz. Cihazın içerisinde bulunan oyunları oynamanızı sağlar. Bu sayede hem iş hem eğlence amaçlı kullanılabilen telefonların şarj süresine bağlı kalmadan rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Uzun süreli çalıştırmalar için uygun olan bu tasarımları siz de Trendyol üzerinden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Kaliteli Nokia 1100 Batarya Kullananlar

Kaliteli Nokia 1100 Batarya Kullananlar

Nokia 1100 batarya kullananlar, telefonlarının eski performansını hızlı bir şekilde geri kazanabilir. 1100 modeller arka kapağa sahip olduğu için değişim esnasında zorluk çıkarmaz. Arka kapağı açarak eski pili rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Böylelikle yeni tasarım, cihaza doğrudan yerleştirilebilir. Uyumsuzluk sorunu yaşamamanız için telefonun arkasında bulunan model numarasına bakabilirsiniz. Böylelikle 3.0 veya 4.2 volt değerine sahip tasarımları tercih edebilirsiniz. Nokia 1100 orijinal batarya seçenekleri cihazları korur. Orijinal olduğu için patlama ve yangın riskine karşı özel olarak tasarlanır. Böylelikle darbe veya düşmelere karşı dayanıklı bir tasarıma ulaşılabilir. Aynı zamanda sert gövde yapısı koruyucu çerçevelerle birlikte tasarlanır. Bu da ürünlerin hassas bölgesi olan köşe bölümlerini korur. İstemsiz olan düşmelere veya tırnak takılmalarına karşı bu çerçeveler, pillere oldukça sağlam bir koruma sunar. İçerisinde bulunan jel teknolojisi sayesinde üzerine keskin nesneler temas etse bile kısa süren bir duman çıkar. Jel kendisini sıcaklığın üzerine bırakarak ateş çıkmasını önler. Böylelikle oldukça korunaklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Orijinal tasarımlar yüksek kalite standartlarına uygun biçimde müşterilerin beğenisine sunulur. Telefonla tam uyumlu biçimde üretilen tasarımlar, yüksek şarj kalitesi sunar. Böylelikle cihazlarınızı tam performansa sahip biçimde çalıştırabilirsiniz. Oyunlardan çağrılara kadar pek çok işlemi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Uzun süreli bir avantaj sunan tasarımlar, günlük kullanımlara rahatlıkla adapte olur. Söz konusu cihaz eski olmasına rağmen hala parça bulunması söz konusudur. Çeşitli aksesuarların dışında Nokia 1100 pil, uyumu tasasrımıyla çeşitli kılıflarla birlikte tercih edilebilir. Küçük boyuta sahip olduğu için bu tasarımlar potluk yapmaz. Böylelikle arka kapağı koruma için taktığınız kılıfların görünümü bozulmadan rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihazlarınızın eski performansına kavuşması için söz konusu tasarımları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Nokia 1100 Batarya Fiyatları

Avantajlı Nokia 1100 Batarya Fiyatları

Nokia 1100 batarya satın alanlar, telefonlarını sürekli yeni gibi çalıştırabilir. Eski model olmasına rağmen yüksek kalitede çalışma imkanı sunan bu tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Telefonunuzda açılmama durumu varsa öncelikli olarak kontrol edilmesi gereken parça bataryadır. Batarya yenilemesinden sonra telefon hala çalışmazsa bir servise başvurabilirsiniz. Servis yardımıyla tamir gören cihazlar, yeni batarya ile birlikte kaliteli biçimde çalışabilir. Böylelikle cihaz üzerinde yaptığınız işlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Montajı oldukça kolay olan tasarımları kendi başınıza yapabilirsiniz. Böylelikle parça ve hizmet ücreti ödemeden söz konusu tasarımları cihazınıza yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme esnasında aralarda boşluk kalmamasına dikkat etmeniz gerekir. Nokia 1100 batarya fiyatları, genel olarak uygun biçimde müşterilere sunulur. Jel veya geri dönüştürülebilir seçenekleri bütçenize göre değerlendirebilirsiniz. Her modelin kendisine özel avantajlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatlarla birlikte yüksek kalitede tasarımlara sahip olunabilir. Pil ömrü 3 ile 4 gün arasında değiştiği için sürekli olarak şarj etmenize gerek yoktur. Bu sayede enerji tasarrufu yapmanızı da sağlar. Nokia 1100 batarya indirim ve kampanyalarını takip ederek avantajlı bir şekilde ürünlere ulaşabilirsiniz. Söz konusu tasarımlar her ne kadar eski de olsa indirim içerisinde bulunabilir. Bu sayede telefon için oldukça önemli olan parçayı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Kampanyaların içerisinde kılıf veya tuş takımı ile birlikte satışa sunulan setleri bulabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürünün yanında ek aksesuarlara oldukça düşük fiyatlarla birlikte sahip olabilirsiniz. Söz konusu tasarımları önceden satın alan müşterilerin değerlendirmelerini okumayı tercih ederseniz Nokia 1100 batarya yorum bölümüne bakabilirsiniz. Kısa okumaların ardından ürünler hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Bu bilgilerin ışığında telefonunuz için yüksek kalitede tasarlanan bataryalara karar verebilirsiniz. Söz konusu modelleri Trendyol üzerinden satın almanız mümkündür.