"

Nokia 3310

" araması için 828 sonuç listeleniyor

Geçmişten Günümüze Uzanan Efsane Nokia 3310 Modelleri Trendyol'da!

İnsanlar uzun yıllardan beridir cep telefonunu günlük hayatlarında kullanırlar. İlk olarak tuşlu telefon formatıyla sektöre sunulan telefon modellerinin yerini günümüzde tuşsuz olan android telefonlar alır. Her ne kadar insanların büyük kısmı yeni telefon modellerine ilgili olsalar da hala nostaljik telefonları kullanmaktan yana olan insanlar da mevcuttur. Bu kişiler için alternatif telefon seçeneği olabilecek modellerden birisi de Nokia 3310 serisidir.

Finlandiya menşeli telefon markası olan Nokia tarafından üretilip 1 Eylül 2000 tarihinde bir önceki telefon serisinin yenilenmiş versiyonu sektöre kazandırılır. Satışa sunulduğu günlerde teknolojinin yeni sembolü olarak görülür. Çıktığı tarihten bu yana son derece geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşır. Kullanıcılar için kolay kullanım sağlaması sayesinde teknolojiden uzak kalan kişiler için de son derece makul bir seçenektir. O zamanki mevcut telefonlara göre oldukça küçük boyutlara sahip olması ve sahip olduğu dahili anten sayesinde oldukça sevilir.

Telefonun beraberinde sunmuş olduğu yeni pek çok özellik vardır ve bunlardan çok dikkat çekeni de insanların kendi melodilerini yapabilmeleri için sunulmuş olan özellik olur. Bunun yanı sıra marka değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek adına Nokia 3310 yeni serisini de gelişir. Bu telefon Nokia 3310 eski modeline göre günümüz şartlarına daha fazla ayak uydurur. Sadelikten yana olan kişiler için yine oldukça sade ancak modernize edilmiş bir telefondur. Her iki 3310 telefon seçeneği de insanlar tarafından büyük rağbet görür.

Bu telefon darbelere karşı dayanıklılığı ve uzun şarj ömrü sayesinde döneminin unutulmaz telefon modeli olarak tanınır. Çıkarmış olduğu yeni versiyonuyla da yeniden sevenleriyle buluşur. Bu telefonun beraberinde kullanıcısına sunmuş olduğu yılan oyunu tüm zamanların en çok oynanmış olan mobil oyun ünvanına sahiptir. Kullanıcılarına sunulmuş olduğu dönemde de çok sevilen bu telefon modeli günümüzde yeni versiyonuyla da sevenleriyle buluşmaya devam eder. Siz de dilerseniz hem eski versiyonuna hem de yenilenen Nokia 3310 akıllı telefon seçeneklerine göz atarak istediğiniz telefon modeline Trendyol aracılığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Eskimeyen Telefon: Nokia 3310 Özellikleri

Eskimeyen Telefon: Nokia 3310 Özellikleri

Yıllardır efsanevi telefon olarak tarihe geçen 3310, yenilenen telefon modellerinin arasında eski popülerliğini kaybetmiş olsa da hala kullanıcılarıyla buluşmaya devam eder. Yeni modeline olan büyük ilginin yanı sıra eski modeli de insanlar tarafından ilgi görür. Nokia 3310 özellikleri itibarıyla bir telefondan olabilecek beklentileri büyük ölçüde karşılar. Çoğu telefondan çok daha uzun süre fazla dayanan şarj özelliği en büyük tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Eski modelinde 55 saatlik konuşma süresi ve 245 saatlik bekleme süresi mevcuttur. Üstelik bunu sadece 1000 mAh’lik bir bataryaya ile sağlar. Son teknolojiyle üretilen telefonlarda bile açılma süresi minimum 10 saniyeyken, 3310, 8 saniye içerisinde açılıp oyun oynamaya hazır hale gelir. Çıkış yaptığı yıllarda diğer telefonlarda 160 karakterlik sınır bulunuyorken 3310 bu sınırı 459 karakter yüksekliğine çıkarır. Nokia çıkartmış olduğu bu telefon sayesinde çıkış yaptığı sene 126 milyon adet satış yaparak tarihe geçer.

2015 senesinde Finlandiya kendi emojisini çıkaran ilk ülke olur ve bu emojiler arasında 3310 emojisi de yer alır. Kendisine uygulanan pek çok farklı dayanıklılık testinden başarıyla geçen bu telefon kısa sürede milyonların beğenisini kazanır. 84*84 pixels boyutlarında o dönem için oldukça geniş ekran ölçülerine sahiptir. Ayrıca bu ekran 5 satırlık yazı kapasitesi bulunur. Menüyü listeleyerek de kullanma imkanı vardır. İki yönlü gezinti tuşu ve 17 farklı dil desteği mevcuttur. Rahatça kullanılabilen ve basması oldukça kolay olan tuşları bulunur. 35 adet zil sesi ve 7 adet besteleyici kayıt yerine sahiptir. 24 adet arama kaydını aynı anda tutar. Hızlı açma ve ses etiketleme özelliği mevcuttur.

Ön ve arka kapağı istenildiği takdirde değiştirilebilirsiniz. Hem eski model hem yeni model ortak olarak plastik kasaya sahiptir. Ancak yeni modelin eskisinden farklı olduğu nokta ön kapağının kolaylıkla çıkarılamıyor olmasıdır. Ayrıca yeni model güneş ışığında rahatlıkla görülebilmesi açısından polarize katmanlar eklenerek tasarlanır. 133 gram ağırlığında olup, 113*48*22 boyutlarına sahiptir.

Yeni çıkan versiyonu eskisine oranla daha hafif ve daha incedir. Yerel giriş metoduyla kolay SMS ve SMS sohbet özellikleri vardır. Aynı mesaj metni birden fazla insana gönderebilirsiniz. 30 adet mesaja kadar kayıt yapar. Kendisiyle uyumlu olan telefonlara resimli mesaj da yollayabilirsiniz. Hatırlatıcı, hesap makinesi, döviz dönüştürücü, açılış notu, kişiselleştirebileceğiniz profil ayarları gibi ekstra özelliklere de sahiptir.

Yeni versiyonda ekran eskisine oranla daha geniştir. Ayrıca 2 MP’lik bir kamera da bulunur. Yetersiz ışık alan yerlerde rahatça fotoğraf çekilebilmesi için LED flaş desteği de sunulur. Bu kamera fotoğrafın yanı sıra video çekmek için de kullanılabilir. Ayrıca eskisinde bulunmayan bir özellik olarak yeni cihaz sayesinde internete bağlanabilmek de mümkündür. Yeni modelde Nokia 3310 3G desteği de sağlanabilir. Bu cihazın yazılımında Nokia Series 30+ desteği kullanılır. Yeni ve eski sürümünün hem benzer hem farklı olan pek çok yönü olsa da genel olarak ele alındığında bu telefon hem orijinalliğini koruyup hem de günümüz teknolojisine ayak uydurabilmeyi başarır. Bu sayede Nokia 3310 efsanesi de yeniden canlanır.

Yenilenen Yüzüyle: Nokia 3310

Yenilenen Yüzüyle: Nokia 3310

Yeni nesil büyük ekranlı akıllı telefonlara ayak uyduramayan, dokunmatik ekranlara uyum sağlayamayan kişileri baz alarak üretilen bu telefon, sade olarak tasarlanan basit arayüzü aracılığıyla telefon kullanım sürecini eğlenceli ve pratik bir hale getirir. Yeni Nokia 3310 gelişmiş teknolojiyi klasik tarzla birleştirir. Tuşlu oluşu sayesinde menüyü gezinirken oluşabilecek kafa karışıklığını ortadan kaldırarak, kullanıcıların birkaç tuşa basarak istedikleri bölüme kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlar. Tuşlu Nokia 3310 telefon, dokunmatik ekranlar çıkmadan önceki kullanımı yeniden canlandırır. Tuş bölümünde minik farklılıklar olsa da telefon eski 3310 modelinin sahip olmuş olduğu bütün klasik özellikleri kullanıcılarına sunmaya devam eder.

Telefonun arka tarafında eskisinden farklı olarak kamera ve LED flaş vardır. Sol alt kısımda 3.5 mm kulaklık girişi bulunur. Eski modelinde telefonu kapatıp açma tuşunun yer aldığı noktada yeni modeller için USB girişi yer alır. Eski modelinin hafızalara kazınan yüksek batarya performansını ileri bir seviyeye taşıyarak sizlerle buluşturan yeni modeldeki oldukça mühim olan güncelleme, cihazın oldukça uzun bir süre olarak sizlere sunduğu bekleme süresidir.

Şarjı tamamen doldurulduktan sonra 744 saat bekleme süresi oluşturan ve 22 saatlik konuşabilme imkanı sunan cihazın bataryasını değiştirmek de mümkündür. Batarya değiştirebilme imkanının bulunması zaten dayanıklılığıyla akıllara kazınmış olan Android Nokia 3310 modelinin kullanım ömrünü çok daha fazla uzatır. Artık kullanılamaz duruma gelen batarya yenisiyle değiş tokuş edilerek telefonun yeniden kullanılabilmesine olanak sağlar.

Kart desteği sayesinde 32 GB’ye kadar artırılabilir hafızaya sahip bu telefonda bununla birlikte Bluetooth desteği de mevcuttur. Bu sayede hem günümüz teknolojisine ayak uydurur hem de özünü korumuş olur. Boyutları ve tasarımı itibarıyla hafiftir ve kolaylıkla taşınabilir oluşu tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. 3310 batarya alternatiflerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, telefonunuzu ilk günkü sağlamlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hem Yeni Nesil Hem Nostaljik: Nokia 3310 Tasarımı

Hem Yeni Nesil Hem Nostaljik: Nokia 3310 Tasarımı

Hem eski halini koruyan hem de günümüz standartlarına ayak uyduran Nokia 3310 telefon modeli pek çok açıdan kullanıcılar tarafından tercih edilen bir telefondur. Kişiler için cazip olabilecek pek çok farklı özelliği bulunur. Bunlardan birisi de renk seçenekleridir. Nokia 3310 renkleri kullanıcılara pek çok farklı seçenek sunar. Örneğin sıradanlıktan sıkılan kişiler için Nokia 3310 kırmızı seçeneği vardır. Cihazın nostaljik görüntüsüne benzer bir tercih yapmak isteyenler için ise mavi Nokia 3310 da mevcuttur. Bunun yanı sıra klasik severler için Nokia 3310 lacivert alternatifi de bulunur. Daha sade bir cihaz isterseniz gri Nokia 3310’u tercih edebilirsiniz.

Kırmızı ve sarı telefon seçenekleri parlak yüzeyden oluşurken lacivert ve gri seçenekleri mat yüzeylere sahiptir. Bu sayede klasiklikten yana olan kullanıcıların yanı sıra farklılık arayışı içerisinde olan kişiler için de seçenekler mevcut olur. Nokia 3310 dokunmatik ekran özelliği sayesinde klasikleşen özelliklerini korumasının yanı sıra sıradanlığın dışına da çıkar.

Nokia 3310 kameralı oluşu sayesinde değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak çok daha fazla tercih edilir. Nokia 3310 yeni nesil için farklı bir alternatif oluşunun yanı sıra taşıdığı modern ancak basit çizgiler sayesinde eski yapısını da korur. Bu sayede ilk sektöre sunulduğu zamanlarda kullanıcısı olan kişilere ek olarak yeni nesil için de tercih edilebilir bir telefon haline gelir. Örneğin yeni versiyonda tuşlar eskisindekilere nazaran çok daha rahattır ve basması da kolaydır. Bu telefonun tasarımı kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bu ihtiyaçlara uygun şekilde yapılır. Ayrıca yeni sürümün en güzel özelliklerinden birisi de eski versiyonda bulunan klasik yılan oyununun bu telefonda da varlığını sürdürüyor olmasıdır.

Yeni nesil Nokia 3310 SAR değeriyle de kullanıcıları memnun eder. 0.96 W/kg SAR değeri oldukça düşüktür. Bu sayede cihazı güvenle kullanabilirsiniz.Telefonun ekranı, güneş ışığında daha iyi okunabilirlik sağlanması açısından yuvarlatılarak tasarlanır. Her iki seçeneğe de oldukça cazip fiyatlar sonucu ulaşabilir ve güvenilir alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Klasik Severlerin Telefonu: Nokia 3310 Seçenekleri

Klasik Severlerin Telefonu: Nokia 3310 Seçenekleri

İlk çıkış yaptığı dönemlerde oldukça sevilen bu telefon günümüz teknolojisine ayak uydurabilmek adına yeniden tasarlanır. Eski sürümü 2000 senesinde geliştirilen bu telefon 2017 yılında yeni yılında yeni yüzüyle sevenleriyle buluşur. Bu telefon da eski modelde eski modelde olduğu gibi büyük ilgi görür.

Telefon modellerine ek olarak bu telefonlara uygun çeşitli aksesuar seçenekleri de mevcuttur. Örneğin her zevkten insana hitap edebilecek pek çok farklı renk ve desende Nokia 3310 kılıf alternatifleri vardır. Her ne kadar Nokia 3310 kasa renkleri belirli olsa da telefonunuzu arzu ettiğiniz zaman zevklerinize uygun bir şekilde dizayn etmeniz bu sayede mümkün hale gelir.

Nokia 3310 şarj aleti seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Hem eski hem yeni model 3310 seçenekleri için bu aksesuarlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Basit tasarımı ve sunmuş olduğu pek çok yeni özellik sayesinde çokça tercih edilen bir telefondur. Basitliğinin yanı sıra uzun şarj ömrü, orijinalliğini koruyarak eski versiyondaki çoğu özelliğe sahip olması gibi pek çok avantajı da vardır.

Yeni modelde 256 MB RAM ve 512 MB dahili hafıza yer alır. Eski modelde siyah beyaz olan ekran yenisinde renkli olarak değişir. Her ne kadar bambaşka bir telefon gibi gözükse de eski 3310 nostaljisini yeni tasarımda da yaşayabilirsiniz.

Eski telefonda yer alan klasik yılan oyunu değiştirilmeden yalnızca görüntüde oynamalar yapılarak üç boyutlu ve renkli tasarımıyla sizlerin beğenisine sunulur. Ayrıca sahip olduğu 3.5 mm jak girişi müzikseverlerin de beğenisini kazanır. Tek ve çift sim kart destekli iki farklı versiyonu vardır. İhtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Alternatif seçeneklerin sunulmuş olması sizler için büyük bir avantajdır. Trendyol aracılığıyla arzu ettiğiniz telefon seçeneği ya da pek çok farklı seçeneğiyle her zevke hitap edebilir şekilde tasarlanmış olan telefon aksesuarlarına uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde alabilirsiniz.

Cazip Fiyatlarıyla Nokia 3310

Cazip Fiyatlarıyla Nokia 3310

Telefon söz konusu olduğunda her şeyin yanında fiyatlar da oldukça önemli bir konudur. Her bütçeden insana hitap edebilmek, fiyatları herkesi baz alarak belirleyebilmek mühimdir. Nokia 3310 fiyat alternatif fiyat seçenekleriyle herkese hitap edebilmeyi amaçlar. Bu sayede herkes tarafından kullanılabilir olabilir.

Eski modelin ilk çıktığı dönemlerde telefon sektörü henüz çok gelişmiş olmadığı için fiyatlar yüksektir ancak şuan telefon sektörü gelişmiş olduğu için bu telefonlara oldukça uygun fiyatlar karşılığında ulaşmak mümkündür. Yeni telefonla birlikte bu pek çok geliştirilmiş özellik sizlere oldukça cüzi ücretler karşılığında sunulur. Bu telefonlar sahip oldukları özellikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlı fiyatlara sahiptir.

Uygun fiyatlarının yanı sıra son derece dayanıklı şekilde tasarlanmış olması sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Farklı garanti alternatifleriyle sizlere sunulan fiyat seçeneklerini karşılaştırarak bütçenize uygun seçeneğe sahip olabilirsiniz. Farklı fiyat alternatiflerinin sizlere sunulmuş olması da kullanıcılar açısından son derece önemli bir husustur. Bu yönüyle de sizlerin beğenisini kazanabilmeyi amaçlar.

Telefonların ve ek parçaların açıklamalarında yazılan bilgilendirmelere göz atarak, kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz atarak aklınıza takılan sorulara detaylı yanıtlar bulabilirsiniz. Halihazırda son derece uygun fiyatlı olan bu ürünlere avantajlı fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz.

Hem yeni hem eski model 3310 sıfır telefon seçenekleri sizlerin beğenisine sunulur. Bu seçeneklere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneğe sahip olarak telefonunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

Trendyol’da Nokia 3310

Trendyol’da Nokia 3310

Kaliteli ürünleri cazip fiyatlar karşılığında almak isteyen kişileri güvenilir satıcılarla buluşturmayı amaç edinen Trendyol eski zamanların efsane telefonu olan Nokia 3310 cep telefonu ve yeni yüzünü de sevenleriyle buluşturmaya devam eder. Aradığınız her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz gibi bu telefon modelinin alternatif seçeneklerine ve aksesuarlarına da kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Nokia 3310 ekran koruyucu gibi aksesuarlar edinerek telefonun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Nokia 3310 batarya gibi pek çok ek ürün mevcuttur. Son derece cazip fiyat seçeneklerine sahip bu ürünlere çok daha avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu telefon modellerini daha evvel kullanmış olan deneyimli kullanıcılar tarafından yapılmakta olan Nokia 3310 yorum kısımlarına ve puanlamalara göz atarak bu telefonlar hakkında çok daha fazla fikir sahibi olabilmeniz de mümkündür. Ayrıca sizlere sunulmuş olan filtreleme seçeneklerinden arzu ettiklerinizi seçerek aramış olduğunuz telefon seçeneğine ya da telefon aksesuarlarına çok daha pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nokia 3310 inceleme sayfalarında ürün hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca buradan alacağınız bu telefon modelleri ve ek aksesuar seçeneklerinin mevcut olan garantileri sayesinde ürünlerin arızalanmaları durumunda teknik servis desteği de alabilirsiniz. Trendyol sizlere sunmuş olduğu ürünlerin bazılarında yer alan kargo bedava seçeneği sayesinde almış olduğunuz ürüne ekstra kargo ücreti ödemeden de sahip olabilirsiniz.

Filtreleme özelliklerinden fiyat aralığı belirleyerek bütçenize uygun seçenekleri de listelemeniz mümkündür. Listelemenin ardından Nokia 3310 fiyatı ve özelliklerine dair detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Sizlere sunulan bu pek çok avantajlı fırsatlardan yararlanabilmek için dilediğiniz ürün seçeneğine bu sayfadan göz atarak satın alabilirsiniz. Trendyol’un ayrıcalıklarından yararlanarak hem kendiniz için hem de bütçeniz için karlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Nokia 3310 4g Türkiye gibi pek çok farklı ürünü inceleyerek dileğiniz ürüne sahip olabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.