Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Kol Boyu
Boy
Kol Tipi
Materyal
Cinsiyet
Fiyat
Yaka Tipi
Ortam
Kalıp
Desen
Kumaş Tipi
Dokuma Tipi
Siluet
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Koleksiyon
Yaş
Astar Durumu
Kemer/Kuşak Durumu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Olalook

" araması için 7664 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık Olalook Ürünleri Trendyol'da!

Olalook giyim ürünleri gençlere hitap eden cıvıl cıvıl renk seçenekleri ve tasarımlarıyla beğeni toplar. Markanın ürünlerinde kullandığı renk çeşitliliği modanın neşeli yönüne hitap eden coşkulu tutkuyu yansıtır. Modanın neşeli sıcaklığını çizgilerinde, dikişlerinde ve desenlerinde taşıyan modelleri tercih ederek genç giyimin trend parçalarına sahip olabilirsiniz. Markanın ürünleri kadınların beğenebileceği oduncu gömleği tasarım çizgilerine, modern kesimde kıyafet parçalarına sahiptir. Bu ürünler genç kadınların enerjik ruhuna hitap eden gözde modellerdir. Onlar yalnızca gençlerin kullanabileceği kıyafetler değildir, aynı zamanda bütün kadınların giyebileceği kumaş biçimlerine ve desenlere sahiptir. Ancak bir araya gelen renklerin uyumu, kullanılan dikişlerin özellikleri ve bunların kıyafetlerin üzerinde bıraktığı hoş etki sayesinde birçok kadının tercih edebileceği türde canlı tasarımlar oluşturulur. O nedenle ürünlerin trend özellikleri doğrudan gençlerin ilgisini çektiği gibi her yaş grubundan kadının da beğenisini kazanır. Bu kıyafetlerin bir kısmı salaş moda çizgisinde tasarlanan kumaşlara ve bu ölçülerde bol kesime sahiptir. Salaş modanın yaygın simgelerinden olan Olalook hırka gibi bol kıyafetler, sofistike motiflerin üzerinde yaratıcı bir berraklık oluşturduğu değişik ürün seçenekleridir. Bunların motif seçenekleri birçok kadının beğenisini kazanır ve ayrıca günlük kombine uygun pek çok aksesuarla rahatça kombinlenir. Salaş tarzın yanı sıra klasik stile hitap eden ürün çeşitleri de bulunur. Bunlar ofislerde giyilebilen türde yarı resmi-spor tarzı seçeneklerdir. Böyle kıyafetler, bu duruşları ile bilhassa gençlerin tercih ettiği modeller olmakla birlikte, onları kullanmak isteyen müşterilerin de pratik bulduğu bir seçenektir. Fazla çaba harcamadan elde edilen şık, klasik bir giyim tarzı oluşturabilir ve böylece zamandan kazanabilirsiniz. Bazı modeller moda trendlerine uygun soluk renkli aksesuarlar ile kombinlenebilen nostaljik kıyafet seçenekleridir. Bunlar özellikle ofislerde çalışan kadınlar için ideal modellerdir. Klasik-şık veya spor-şık tasarım çizgilerine sahip olan rengarenk ürünleri tercih ederek pratik bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz. Kıyafetler içerisinden beğendiğiniz modeli seçerek Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Olalook elbise seçeneklerini inceleyebilir, uygun beden çeşitlerini belirleyerek giysileri satın alabilirsiniz. Rengarek ürün seçeneklerini değerlendirebilir, onlarla modada trendi yakalayabilirsiniz.

Salaş Tarzı Benimseyenlerin Tercihi: Olalook

Salaş Tarzı Benimseyenlerin Tercihi: Olalook

Markanın ürünleri, salaş tarzın rengarenk canlı tonlarla buluştuğu hoş bir tasarım çizgisine sahiptir. Bu kıyafetler zarif bedenleri güzellikleriyle süsleyerek müşterilerin arzuladıkları postmodern bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olur. Yeni nesil postmodern moda biçimleri genellikle var olan klasik tasarımların geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesiyle oluşturulur. Böyle ürünler bluzların kol detaylarında, elbiselerin desenlerinde, kazakların dokularında ve motiflerinde kendini belli eder. Sıradışı olmayan desenlerin kıyafetler üzerindeki farklı ve uyumlu duruşu veya alışılmışın dışındaki sembollerin kıyafetlerde yer almasıyla hoş bir bütünlük oluşturulur. Tasarımcıların özenle oluşturduğu moda çizgilerinin hoş bir uyum yakaladığı modern kıyafetleri satın alarak güzel bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz. Böyle parçalar ile diğer giysilerinizi kombinleyebilir ve ortaya yaratıcı bir stil çıkarabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında Olalook gömlek çeşitleri, elbiseler, hırkalar, bluzlar, tunikler, taytlar gibi pek çok giyim türü bulunur. Bu tür kıyafetler günlük kullanıma uygun son derece rahat ve estetik ürünlerdir. Birbirinden şık elbise modellerini, ofislerde kendini gösteren şık bluzların ve derinin tayt formundaki güzelliğini tasarımlarıyla ortaya koyan markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tarzınıza ve gereksinimlerinize uygun seçenekler belirleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Olalook kadın giyim ürünleri yelpazesinde bulunan çeşitli giysileri deneyerek kıyafetlerin üzerinizdeki duruşunu gözlemleyebilirsiniz. Olalook bluz çeşitlerinin gençlere hitap eden modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünlere ulaşmak, Olalook beden tablosu ölçülerini öğrenmek ve sipariş vermek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Şık Olalook Üst Giyim Ürünleri

Dikkat Çeken Şık Olalook Üst Giyim Ürünleri

Markanın bluzları birbirinden şık modellere ve kesimlere sahiptir. Ürünlerin bu denli çeşitli olmasının sebebi, kadınların bluzları birçok farklı yerde giymesinden kaynaklanır. Genellikle gömlekleri tercih eden erkeklere nazaran kadınların giydikleri bluzlar modanın trend tasarımlarını hızlıca benimseyen bir niteliğe sahiptir. Bu nitelik sayesinde bluzlar kolayca tasarlanır, arzulanan eklentiler ve kumaş türleri ile son derece hoş kıyafetler elde edilir. Bu modellerin bazılarının tül biçiminde kol detayları bulunur. Bazı seçenekler V yakalıdır bazıları ise balıkçı yakaya sahiptir. Bazı bluzlar sportif bir görünüme sahipken bazıları klasik bir formdadır. Böyle kıyafetleri tercih eden kadınlar özgüvenli ve güçlü bir duruş sergileyebiir ayrıca ofislerde kendi tarzını da yansıtabilir. Olalook tulum, kimono, kazak, tişört gibi ürünler markanın birbirinden şık ve sevimli giyim seçeneklerindendir. Tulum çeşitleri genellikle klasik bir görünüme sahiptir. Bunlar belde kuşak ile bağlanan ve stiletto ile giyilebilen güzel seçeneklerdir. Dilerseniz onları beyaz bir spor ayakkabı ya da bir hırka ile kombinleyerek sporlaştırabilir dilerseniz de topuklu ayakkabı giyerek onlarla resmi bir görünüm elde edebilirsiniz. Markanın kazakları ise genellikle bol kesim ürünlerdir. Bunlar bedenin sıcaklığını muhafaza etmeye yardımcı olan ürün çeşitlerindendir. Dilediğiniz kazak modelini seçerek kıyafetleriniz ile hoş bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ayrıca Olalook kimono türündeki sabahlıkları inceleyerek hoş bir sabahlık satın alabilirsiniz. Giysilerin mevcut desenlerini, tasarım çizgilerini ve kesimlerini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Olalook kazak modellerinin yumuşak dokusunda kendinizi sıcak tutabilir ve hoş bir tasarım ürününe sahip olabilirsiniz. Kışlık kazakların yumuşak ve sempatik renkler ile sarmalanan çeşitleri ile kendi tarzınızı yansıtabiliriz. Dilerseniz yazlık Olalook tişört modellerini inceleyebilir ve cıvıl cıvıl renklerin üzerinde dans ettiği estetik tişörtler alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Olalook Giyim Ürünleri

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Olalook Giyim Ürünleri

Ürünlerin fiyatları onların sahip oldukları niteliklerle paraleldir. Markanın sunduğu giyim ürünleri moda trendine uygun olarak hazırlanır ve kadınların beğenisine sunulur. Bu giyim ürünlerinin standart özelliği üzerindeki renk yoğunluklarının göz kamaştırıcı bir formda olmasıdır. Böylece dikkat çeken rengarenk bluzlar ya da kazaklar alarak kendi tarzınızı bu kıyafetlerle yansıtma olanağı yakalayabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları onların kesimlerine, kumaşlarına ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin şişme mont/yelek fiyatlarıyla gömlek fiyatları arasında farklılıklar bulunur. Bunun dışında kazaklar ile elbiseler arasında da aynı sebepten fiyat farkı vardır. Ayrıca ürünlere, yapılan alışveriş miktarına uygun olarak bazı indirimler de uygulanır. Dolayısıyla istediğiniz ürünü belirleyebilir ve onları uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun modelleri inceleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Ekose motiflere sahip Olalook etek çeşitlerini kullanarak birbirinden şık kombinler oluşturabilirsiniz. Eteklerin kumaş niteliklerini birbirinden farklı bluz seçeneklerinin postmodern kesimleri ile bütünleştirebilirsiniz. Eteklerle kolayca eşleşebilen Olalook ceket seçeneklerini inceleyerek bedeninize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ekose motiflerin ceketler üzerindeki hoş görüntüsünü deri pantolonlar, kumaş pantolonlar veya etekler ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca Olalook pijama, salopet, eşofman takımı, sweatshirt seçeneklerine de göz gezdirerek günlük kullanıma uygun kıyafet çeşitleri satın alabilirsiniz. Giyildiğinde bedeni sararak rahatlık veren eşofman takımlarını tercih ederek kıyafetlerin sunduğu konfordan faydalanabilirsiniz. Markanın sevimli pijama çeşitlerini hem kendiniz hem de aileniz için değerlendirebilir, hatta onları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sportif sweatshirtlerin salaş ve maskülen duruşunu farklı giyim ürünleri ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Modellerin doğru bedenlerine ulaşabilmek için markanın beden ölçüleri kısmını inceleyebilirsiniz. Olalook yorumlar ve tavsiyeler seçeneğini değerlendirerek giysi modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz Trendyol üzerinden ürünlere ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.