placeholder
"

Oleg Cassini

" araması için 447 sonuç listeleniyor

Oleg Cassini

Kusursuz Bir Görünüm İçin Oleg Cassini

Oleg Cassini 10 yıldır gelinlik ve abiye kategorisinde hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. Göz alıcı tasarımları ve kalite malzeme içeriği sayesinde birçok kadının ilk tercihleri arasında yer almaya başlamasıyla günümüzde önemli markalar arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Gelinlik her gelin adayının seçiminde oldukça kararsız kaldığı ve titiz davrandığı düğün ayrıntılarının başında gelmektedir. Bu nedenle güvenilir markalardan seçilmesi oldukça önemlidir. Gelinlik seçiminde en önemli konulardan biri vücut tipi olacaktır. Her gelin adayın vücut tipine uygun gelinlik seçmesi kusursuz görünmesini sağlayacaktır. Markada ağırlıklı olarak bulunan gelinlik modelleri arasında A kesimler bulunmaktadır. Oleg Cassini gelinlik modelleri arasında ön plana çıkan A kesim gelinlikler, bel kısmına oturarak belin olduğundan daha ince ve şekilli görünmesini sağlamaktadır. Çok fazla kabarık olmaması nedeniyle daha sade görünmek isteyen gelin adaylarının tercihleri arasında bulunmaktadır. Her vücut tipinde kusursuz bir güzellik sunan bu tüm düğün temaları içinde uygun bir seçim olacaktır. A kesim gelinlik modellerinde öne çıkan yakalardan biri V yakadır. Zarif bir dekolte imkânı sunan V yakalı gelinliklerin özellikle arka kısmında da sırt dekoltesi bulunmaktadır. Özellikle dantel detaylarıyla hareketlendirildiğinde her düğün ortamında rahatlıkla tercih ederek göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Oleg Cassini askılı A kesim gelinlikler daha duru bir görünüme ulaşmak isteyen gelin adaylarının tercihleri arasında yer almaktadır. Oldukça sade olan bu modellerde genellikle hafif ışıltı ve dantel detayları kullanılmaktadır. Truvakar kollu ya da uzun kollu A kesim gelinlikler her mevsimde gelin adaylarının tercih edebileceği gelinlik modelleri arasındadır. Zarif dantel detayları ile oluşturulmuş kolları ve üst kısmının şık görünümü sayesinde tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacaktır. Oleg Cassini A kesim gelinliklerde kullanılan hafif kuyruk tasarımı ise sade gelinliği hareketlendirerek şık görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Özellikle kır düğünleri ve havuz başı düğünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan kuyruklu gelinlikleri seçerek herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Oleg Cassini Outlet straplez gelinlik modelleri, her gelin adayının tercih edebileceği modeller arasında yer almaktadır. Straplez modellerde sade tasarımlar bulabileceğiniz gibi dantelli, taşlı, tül dekolteli tasarımlar bulabilmenizde mümkün olacaktır. Straplez gelinlik modelleri açık düğün alanlarının yanı sıra kapalı düğün alanlarında tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra straplezlerde prenses model, A kesim model ve balık formunda gelinlik tasarımlarında bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Oleg Cassini ile Tüm Gözler Üzerinizde Olacak

Markanın ön plana çıkan gelinlik modellerinden birisi ise elbise formunda tasarlanmış gelinliklerdir. Dümdüz inen bu gelinlikler sade ve hoş bir görünüme ulaşmak isteyen gelin adaylarının tercihleri arasındadır. Özellikle kır düğünü, havuz başı gibi konseptlerde tercih edebileceğiniz bu gelinlikler, nikah içinde tercih edilebilmektedir. Oleg Cassini yorum yapan kadınlar tarafından beğenilen modellerden birisi kayık yaka elbise gelinlik modelleridir. Dümdüz inen bu gelinlik tasarımında naif dantel detayları kullanılmıştır. Gelinlikte tüllerden oluşturularak yapılmış kayık yaka bulunmaktadır. Sade ve duru bir tarza sahip bu gelinlik kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Elbise gelinlik modellerinde yer alan V yaka tasarımları, uçuş uçuş görünümü sayesinde deniz kenarında, kır konseptinde, havuz başı konseptinde rahatlıkla tercih edilebilir. Derin V yakasına sahip gelinliğin bel ve etek kısmında dantel detayları kullanılarak hareketli bir görünüm elde edilmiştir. Etek kısmında kullanılan asimetrik kesimlerle tam bir yaz konsepti sunan gelinlik fil dişi rengiyle oldukça ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Gelinlik kategorisinde en çok ilgi gören tasarımlarından bir diğeri balık model gelinliklerdir. Kalça kısmına tamamen oturan gelinlik sıra dışı bir gelin olmak isteyen kadınların tercihleri arasındadır. Oleg Cassini indirim gelinlik modellerinde öne çıkan tasarımlardan birisi kalp yaka balık modellerdir. Basen kısmına kadar sıkı formda vücudu saran bu gelinlik, zarif dantel detayları ile oluşturulmuştur. Alt kısmında kullanılan hareketli asimetrik tüller modelin sade görüntüsünden çıkmasını sağlamıştır. Kalp yaka tasarlanmış bu gelinlikte ince askılar kullanılmıştır. Gelinlikte saten kumaşı sevenler için balık model saten gelinlik modeli bulabilmekte mümkün olmaktadır. Madonna yaka şeklinde tasarlanmış bu gelinlik saten kumaştan yapılmış olup hiçbir detay kullanılması nedeniyle oldukça sadedir. Ürün balık model olarak tasarlanmış olup, kalçadan sonra giderek genişlemektedir. Kol kısmı uzun tasarlanan modellerin, kol uçlarında fırfır detayları bulunmaktadır. Oldukça zarif bir görünümü bulunan bu gelinlik her düğün konseptinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Markada birbirinden şık gelinlik modelleri bulunmaktadır. Oleg Cassini gelinlik fiyatları, gelinliğin kesimi ve modeline göre değişkenlik göstermektedir.

Birbirinden Şık Tasarım Seçenekleri ile Oleg Cassini

Oleg Cassini markasında yalnızca gelinlik modelleri değil, gelinliğe dair geniş aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz. Gelinlik seçimi her ne kadar önemli olsa da gelinlikleri aksesuarlarla tamamlayabilmek oldukça önemli noktalardan biridir. Duvak modelleri gelinliği pekiştiren detaylar arasında yer almaktadır. Duvak modellerinde kısa seçimler yapabileceğiniz gibi uzun duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Oleg Cassini duvak modellerinde en çok ilgi gören duvak kuyruklu duvaklardır. Oldukça uzun olan bu duvaklar gelinliği takip ederek, gelinin daha asil görünmesini sağlamaktadır. Dantelli duvak modelleri ise, genellikle sade gelinliklerin daha dengeli görünmesi açısından tercih edilmektedir. Genellikle uç kısmında kullanılan dantel detayları kusursuz bir görünüme ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Gelinliğin tamamlayıcı parçalarından bir diğeri ise saç aksesuarlarıdır. Makyajı ve gelinliği tamamlayarak dikkat çeken bir gelin olabilmenizi sağlayan saç aksesuarlarında zarif ve gösterişli model seçenekleri bulunmaktadır. Boncuklu gelin taçları genellikle açık gelin saçı modellerinde tercih edilebilmektedir. İnci boncuklarla detaylandırılan çiçek desenleri gelinlerin daha zarif olabilmesini sağlamaktadır. Oleg Cassini saç aksesuarları arasında bulunan kurdeleli taçlar, kır ve deniz konseptli düğünler için ideal bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra dış çekimde kullanabileceğiniz bu taç altın rengi görünümü ile farklı alışılmışın dışında bir şıklık sunmaktadır. Bu gelin tacı her saç modeliyle uyum sağlayabilen zarafete sahip taçlar arasındadır. Gösterişli saç modelleri tercih edenler için kristal taçlar doğru bir seçim olacaktır. Yapay ve ışıltılı taşlardan oluşturulmuş bu taç modelleri özellikle topuz saç modeli içinde uygun bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra tarak şeklinde kullanılan toka detayları arasından seçim yaparak daha sade bir saç tasarımına sahip olabilirsiniz. Markada gelinler için özel olarak tasarlamış olduğu şık gelin keseleri bulunmaktadır. Yuvarlak ve küçük formda tasarlanmış bu keseler dantellerle süslenerek şık bir görünüme ulaşmıştır. Gelinlerin ellerine alarak kullanabileceği bu keseler, kişisel eşyaların koyularak saklanabilmesine olanak sunmaktadır. Oleg Cassini kampanya kategorileri arasında, gelin adayları için bulunan şık tasarımların yanı sıra, eğlenceli tasarımlarda bulunmaktadır. Gelin adaylarının hazırlık sürecinde tercih ettiği eğlenceli gelin temalı taçlar tercih edilerek bu süreci eğlenceli ve güzel anılarla geçirebilmeniz mümkün olacaktır. Bride yazılı taçların yanı sıra markada Bride yazılı gözlük modellerini bulabilirsiniz. Markanın gelin adayları için tasarladığı geniş ürün kategorilerinin yanı sıra birbirinden şık abiye modelleri bulunmaktadır. Geniş beden ve renk içeriği sayesinde özel günlerinizde şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Her Beden Seçeneği Bulunan Oleg Cassini Abiye Modelleri

Abiyeler özel günlerde kusursuz ve şık bir görünüme ulaşabilmek için tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Abiye modellerinde bedeninize ve tarzınıza uygun modelleri tercih ederek şıklığınızı ortaya çıkarabilir, modern bir çizgiye ulaşabilirsiniz. Markada en özel günlerinizden biri olan nişanınızda tercih edebileceğiniz geniş ürün seçenekleri bulunmaktadır. Oleg Cassini nişanlık olarak kullanabileceğiniz şampanya rengi model havalı görünümü ile kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. A kesim modeline sahip nişanlık bel kısmına tam olarak oturması nedeniyle belin olduğundan daha ince ve şekilli görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra derin bir V yakası bulunmaktadır. Üst kısmı ve etek aralarında kullanılan taş detayları modelin hareketli ve zarif görünmesini sağlamıştır. Etek kısmında ince tül kullanılmıştır. Rengi ile her tene uyum sağlayabilen bu göz alıcı tasarım, diğer özel günleriniz içinde tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Markada bulunan payetli abiye modelleri söz ya da nişan gibi özel günleriniz için dikkat çeken seçeneklerden biridir. Lila balık formunda tasarlanan abiye modeli, uçuş uçuş bir görünüme sahiptir. Kalça kısmına kadar inan taş detayları modelin gösterişli görünmesini sağlamaktadır. Alt kısmından genişleyerek inen eteği bulunmaktadır. Derin V yaka tasarımı bulunan elbise şıklığı ile göz kamaştırmaktadır. Oleg Cassini abiye modelleri arasında yırtmaçlı modellerde kadınların yoğun ilgi gösterdiği tasarımlar arasındadır. Diz üstüne kadar uzanan yırtmaç detayı daha iddialı ve çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yırtmaçlı modellerde V yaka seçeneğinin yanı sıra degaje yaka seçeneğini bulabilirsiniz. Uzun tasarlanan bu modellerde, her renk ve beden seçeneği bulunmaktadır. Fırfırlı ve yırtmaçlı tasarlanmış abiye modelleri arasında seçimler yaparak, özel günlerinizde farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Askılı ve kalp yaka olarak tasarlanmış bu abiyelerde fırfır detayları kullanılmış olması nedeniyle daha hareketli bir tarzı bulunmaktadır. Şifon kumaş içeriği sayesinde oldukça hafif olan bu abiyenin diz üstüne kadar uzanan yırtmaç detayı bulunmaktadır. Her beden seçeneği bulunan bu abiyede mavi, sarı, kırmızı, yeşil gibi pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Oleg Cassini elbise çeşitlerinde saten seçimlerde görüntüsü ile kadınların zarafetine zarafet katmaktadır. Tamamen saten ve desensiz tasarlanmış olan bu elbiseler, hafif kuyruklu görünümü ile göz alıcı görünmektedir. Düşük yaka tasarımı sayesinde yaka detayları omuzlara düşmektedir. Balık model olarak tasarlanmış bu abiye kalça kısmından sonra genişleyen etek tasarımındadır. Özellikle mürdüm, siyah ve lacivert renk tasarımlarının bulunması nedeniyle asil bir şıklık oluşturacaktır.

Geniş Renk Seçeneği ile Oleg Cassini Abiye Elbise Modelleri

Oleg Cassini markasında her kadının proporsiyonuna uygun büyük beden seçenekleri bulunmaktadır. Oleg Cassini büyük beden abiye kategorisinde tül detaylı tasarımlar ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Öne çıkan tasarımlardan biri olan halter yaka uzun abiye modeli gül kurusu rengi ile oldukça şık görünümdedir. Üst kısmının bele tam oturması sayesinde beliniz olduğundan daha ince ve şekilli görünecektir. Kumaşında kullanılan zarif dantel detaylarının yanı sıra etek kısmında fırfır detayları kullanılmıştır. Marka mezuniyet elbisesi modelleri sayesinde genç kız grubu tarafından yoğun ilgi ve talep görmektedir. Uzun ve kısa model seçeneği bulunan mezuniyet elbiselerinde doğru seçim yapıldığında modern tarzını ortaya çıkararak tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacaktır. Oleg Cassini mezuniyet elbiseleri arasında bulunan straplez kısa abiyenin üst kısmında büzgü detayları kullanılmıştır. Alt kısmında kullanılan pileli detaylar ise modelin daha hareketli görünmesine neden olmuştur. Farklı renk seçenekleri bulunması nedeniyle teninize ve tarzınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Daha gösterişli mezuniyet elbisesi arayışında olanlar için payetli elbiseler ideal bir seçim olacaktır. Kalp yaka olarak tasarlanmış bu elbiseler vücudun şeklini alarak daha ince ve şekilli görünmenizi sağlar. Diz üstünde biten elbisede kullanılan payetler oldukça şık görünerek mezuniyet balosunda farkınızı yansıtabilmenizi sağlayacaktır. Hareketli mezuniyet kıyafetleri arasında yer alan Oleg Cassini kısa abiye modeli, fırfır ve dantel detayları ile oluşturulmuştur. Kare yaka ve askıları tamamen fırfırlarla kapatılmış bu abiyenin etek kısmında da fırfırlar bulunmaktadır. Diz üstünde biten ve pembe renk seçeneği bulunan bu elbisenin sevimli bir görünümü vardır. Sade ama dikkat çekici görünmek isteyen kişiler için ise tek omuz modeller kusursuz bir seçim olacaktır. Balık model olan bu elbiselerin etek kısmında asimetrik fırfır detaylı kesim kullanılmıştır. Renk ve beden seçeneği bulunan bu elbise tasarımı yalnızca mezuniyette değil özel ve anlamlı geceler için rahatlıkla tercih edilebilir. Markada alışılmışın dışında çiçek detaylı, dantel detaylı, puantiyeli, zebra ve leopar desenli abiye model seçenekleri bulunmaktadır. Farklı ama şık görünmek isteyen kişilerin tercih edebileceği bu abiyelerde büyük beden ve renk seçenekleri bulabilmeniz mümkündür.

Oleg Cassini Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oleg Cassini’de yalnızca giyim değil ayakkabı kategorisinde ürünleri bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Markada özel günleriniz için tasarlanmış gelin ayakkabısı ve topuklu ayakkabı seçenekleri bulunmaktadır. Oleg Cassini gelin ayakkabısı tasarımları beyaz ve krem tonlarında oluşturulmuştur. Platform olarak tasarlanmış olması sayesinde ayağınızı destekleyerek rahat hareket etmenizi sağlar. Ayağınızı rahat kavrayan gelin ayakkabı modellerinden bir tanesi bilekten bağlamalı modeldir. Ayağın tam oturmasını sağlayan bu modeller bilek kalınlığına göre ayarlanabilmektedir. Dantel ve fırfır detayları kullanılarak gelinliğe uyumlu bir görünüme ulaşması sağlanmıştır. Markanın çapraz bantlı ayakkabıları rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Üst kısmında kullanılan çapraz bantlar ayağı sabitleyerek öne doğru kaymasını engellemektedir. Ön kısmı açık olması sayesinde ayağın hava alabilmesini sağlayan ayakkabı oldukça hafiftir. Bu yönü gün boyu ayağınızı sıkmayacaktır. Bunun yanı sıra markada gelin ayakkabısı modellerinde sedefli, stiletto, çiçek detaylı ayakkabı tasarımlarını bulabilirsiniz. Oleg Cassini ayakkabı kategorisinde şık abiyelerinizi kombin yapacağınız pek çok model bulunmaktadır. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen bant detaylı ayakkabılar her abiyenin altına rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Platform topuk olarak tasarlanan ince bantlı ayakkabılar parlak görünümü ile özellikle sade abiyelerin daha dengeli bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Hafif olması sayesinde gün boyu varlığını hissettirmeden rahat hareket edebilme imkanı sunmaktadır. Markada bulunan ince çapraz bantlı ayakkabılar zarif detayları ile dengeleyici modeller arasındadır. Üst ve gövde kısmında tamamen çapraz bantların kullanılmış olması nedeniyle ayağı tamamen sararak öne doğru kaymasını engeller. Yüksek topuğunun olmaması ve hafif olması sayesinde gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oleg Cassini kullanıcı yorumları arasında oldukça beğenildiği belirtilen modellerden biri antrasit bantlı ayakkabı modelidir. Koyu gri tonu ile oldukça asil bir görünümü bulunan bu ayakkabıda yan yana ince bant tasarımları bulunmaktadır. Oldukça hafif bir tasarımı sayesinde gün boyu ayağınızı yormayan bu ayakkabılar, şıklığı ve rengi ile her abiyeye rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Oleg Cassini abiye çanta modelleri arasından seçim yaparak kombininiz ile göz alıcı görünebilirsiniz. Markanın portföy çanta modellerinde payetli, simli, rugan, mat ve büzgülü tasarım seçenekleri bulunmaktadır. Şık görünümü ile abiyeleri tamamlayan çantalarda suni deri kullanılmıştır. Bunun yanı sıra siyah, gold, bakır, gümüş gibi iddialı renk seçenekleri bulunmaktadır. Oleg Cassini fiyat bilgisi hakkında Trendyol uygulaması üzerinden bilgi alabilirsiniz. Oleg Cassini indirim dönemlerini uygulama üzerinden takip ederek beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.