İlgili Kategoriler
Renk
Web Color
"

Penelope Yorgan

" araması için 59 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Penelope Yorgan

Penelope Yorgan Hakkında

Penelope Yorgan Hakkında

Tekstil dünyasınının yatak odası bölümünde vazgeçilmez bir parça olan yorganlar, kişilerin rahat ve sağlıklı bir uyku uyuyabilmeleri için her zaman önemli noktalardan birisi olmuştur. günün yorgunluğunun atıldığı uyku esnasında herkes rahat ve huzurlu bir uyku uyumak ister. Bunun için kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alan marka Penelope markası olmaktadır. Penelope yorgan ve tekstil parçalarında ürünlerinin kalitelerini göstermeyi başarmış ve beğenileri kazanmıştır. Penelope yorganlarının iç malzemeleri çeşitlilik gösterirken bu çeşitlilik kaliteden ödün vermeden yaratılmıştır. Kullandıkları malzemelerin kişilerin rahat etmesi için düşünülmesi ve bu şekilde tasarlanması kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Penelope yorgan kullananlar huzurlu geçirdikleri uyku süreleri ile daha mutlu olduklarını belirtmektedirler. Yorganlarda kullanılan malzemeler yorganların hafif ve konforlu bir hale getirmektedir. Üretilen Penelope yorgan ürünleri yorganların kılıfları ve dikim şekilleri ile de dikkat çekmektedir. Bir yorgandan beklenilen özelliğin sadece rahat bir uyku olmadığı aynı zamanda görüntüsünün de göze hoş gelmesi gerektiğini düşünen kullanıcılar için yorganların görünümleri büyük bir titizlikle tasarlanmaktadır. Dikişlerin görünmediği bir dikim şekli geliştirilerek yorganların görünümleri daha kaliteli bir hal almıştır. Penelope yorgan ebatları değişiklik gösterebildiği gibi aynı zamanda geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcılara farklı seçim şansları yaratmışlardır. Kullanıcıların Penelope yorgan yorum kısmında dile getirdikleri genellikle konforlu ve kaliteli ürünleri ile huzurlu bir uyku süresi geçirmeleridir. Uyku sırasında konforlu ve rahat bir şekilde olmaları sağlıkları açısından da büyük bir önem teşkil etmektedir. İyi bir uyku beden sağlığının yanında aynı zamanda zihin sağlığı içinde oldukça önemlidir. Bütün bir günün yorgunluğunun atıldığı uyku sırasında vücut dinlenir ve yeni bir güne kendini hazırlar. Penelope yorgan kişilerin uyku esnasında kendilerini en rahat hissedecekleri şekilde onları yeni bir güne hazırlamaktadır. Aynı zamanda üretimde kullanılan malzemeler sayesinde Penelope yorgan kişiyi oldukça sıcak tutmaktadır. Yorganlar soğuk havalarda kullananları ısıtmaktadır. Isınmış ve rahatlamış bir şekilde uyuyan kişiler bir sonraki gün yorgun bir güne daha mutlu bir şekilde uyanmaktadır. Penelope yorgan özellikleri ile kendinden sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Ürünlerinin dokusu, kılıfında kullanılan malzemeler ve yorganların iç dolgu malzemeleri ile birlikte Penelope yorgan konforlu bir uyku için vazgeçilmez ürünlerden biri olmuştur. Penelope yorgan ve diğer tüm Penelope yatak odası ürünlerinin çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilir avantajlı fiyatlardan sizde yararlanabilirsiniz!

Penelope Yorgan Çeşitleri

Penelope Yorgan Çeşitleri

Sağlıklı bir uyku uyumak her insanın beklentileri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların ise bir yorgandan beklediklerinden bir tanesi de kaliteli bir uyku uyumaktır. Penelope yorgan ise kullanıcılarının beklentilerini onlara eksiksiz bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. 1993 yılından beri Penelope yorgan kullananlar ve diğer Penelope markası ürünleri kullanan kişiler için uyku standartlarını daha kaliteli bir hale getirmek için çalışmaktadır. Penelope yorgan ürünlerinin tek kişilik ve çift kişilik çeşitleri mevcuttur. Penelope yorgan tek kişilik ürünleri ile tek kişilik yorgan kullanıcılarına bekledikleri tüm özellikleri sunmaktadır. Aynı zamanda Penelope yorgan çift kişilik ürünleri ile de kalitelerinden ödün vermeden çift kişilik yorgan kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır. Türkiye’de ilk Premium yorgan ve yastık ürünleri üreten bir marka olarak bilinen Penelope markası tüm ürünlerini tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır. Zaman içerisinde özverili ve titiz çalışmaları ile büyüyerek tüketicilere geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Piyasada halihazırda mevcut olmayan fonksiyonel ürünleri ve bu ürünlerin tasarımları ile kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak onlara yüksek standartlarda bir uyku bilinci oluşturmaya günümüzde de devam etmektedir. Penelope yorgan tek kişilik ve çift kişilik çeşitlerinin yanında king size boyutu ile daha büyük boyutları da mevcuttur. Penelope yorgan ürünlerinin ekru, beyaz ve gri renkleri de bulunmaktadır. Tamamen tüketicinin tercihine göre çalışarak beklentileri karşılamayı amaçlayan Penelope markası geniş ürün yelpazesi ile beğenileri kazanmıştır. Penelope pamuk yorgan, polyester ve mikrofiber yorgan çeşitleri mevcuttur. Tamamen tüketicilerin ihtiyaçlarına göre onlara sağlıklı ve kaliteli bir uyku standardı sunmak amacıyla üretilen Penelope yorgan ürünleri kullananları oldukça memnun etmektedir. Penelope bamboo yorgan doğal bambu kullanılarak üretilmiştir bu nedenle nefes alma özelliğine sahiptir. Hiçbir şekilde terletmeyen yumuşak dokusu ile tüketiciye sunulmuştur. Kullanıcıların uyku sırasında bedenlerinin de nefes almasını sağlamaktadır. Böylece Penelope yorgan kullanan kişiler sağlıklı bir uyku uyuyabilmektedirler. Penelope yorgan sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve böylece bakteri oluşumunu da önlemektedir. Penelope softide yorgan kaz tüyü kullanılarak üretilmiştir. Kaz tüyünün yumuşaklığından yararlanılarak üretilen Penelope softide yorgan tüketicilerin uyku standartlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Penelope ipek yorgan ile kullanıcılar ipeğin yumuşaklığı ve saflığı ile karşılaşmaktadırlar. Penelope yorgan ürünleri ile tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunmuştur. İhtiyaçlarına ve beklentilerine göre kendilerine en uygun yorganı tercih edebilen kullanıcılar ürünlerden oldukça memnun olduklarını belirtmektedirler. Penelope yorgan ürünlerine ve tüm çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Penelope Bamboo Yorgan Sizlere Kaliteli Bir Uyku Sunuyor

Penelope Bamboo Yorgan Sizlere Kaliteli Bir Uyku Sunuyor

Penelope bamboo yorgan ile tüm beklentileriniz karşılanmaktadır. Geniş ürün çeşitliliği ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Penelope yorgan farklılık gösteren uyku alışkanları düşünülerek tasarlanmıştır. Tüketicilerine kaliteli bir uyku standardı sunmak amacı ile titizlikle üretilen yorganlar beğenileri kazanmıştır. Penelope bamboo yorgan her yaşa hitap edebilmektedir. Bamboo yorganların bebekler için özel olarak tasarlanmış olan ürünlerinin yanında aynı zamanda tek kişilik ve çift kişilik modelleri de mevcuttur. Penelope bamboo yorgan üretiminde doğal bambu kullanılmıştır. Bambu sağlıklı bir malzeme olmasının yanında antibakteriyel özelliği de bulunmaktadır. Yumuşak, hafif ve aynı zamanda oldukça sağlam olan bambu malzemesi suya dayanıklı olması ile de bilinmektedir. Hava alan yapısı ile Penelope bamboo yorgan terleme sorunu yaşatmaz. Uyku sırasında yorganın hava alması ile kaliteli bir uyku sunmaktadır. Bambu kullanılarak üretilmiş olan yorganlar anti bakteriyel özellikleri ile tüketicilerin tercihlerinin ilk sırasında yer almaktadır. Bambudan üretilmiş olan Penelope bamboo yorgan hava akışı sayesinde yaz aylarında terleme ve koku yapmamaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bambu-kun maddesi ile de doğal bir antibakteriyel özellik taşımaktadır. Bambu ipliğinin yumuşak ve narin dokusu ile tüketicilerin rahat uyku uyuyabilmeleri hedeflenmiştir. Penelope yorgan modellerinin her birinde öncelikle tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri belirlenmekte ve bunlara göre ürünler tasarlanmaktadır. Böylelikle kullanıcıları her üründen memnuniyetle söz etmektedirler. Organik bambu maddesi kullanılarak üretilen Penelope bamboo yorgan serisinin bebek yorganları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bebeklerin hassas ciltleri üretilmiş olan bamboo yorganlar organik olması ile daha çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Penelope yorgan tek kişilik bamboo modeli de mevcuttur. Böylece tek kişilik yorgan tercih eden tüketicilerde bu doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş yorgandan yararlanmaktadır. Her yaştan tüketiciye hitap eden ve tüm uyku alışkanları gözden geçirilerek tasarlanan modelleri ile Penelope yorgan beğenileri kazanmaktadır. Organik malzemeler kullanılarak üretilen ve sağlıklı bir uyku sunan Penelope bamboo yorgan uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Bir yorgandan beklenilen tüm özellikleri size sunan Penelope yorgan modellerinin tümü kaliteli bir uyku sunmaktadır. İçeriğinde yer alan doğal malzemeler ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Penelope bamboo yorgan modeli size eski uyku alışkanlığınızı unutturarak kaliteli bir uyku yaşatmaktadır.

Penelope Yorganların Özellikleri

Penelope Yorganların Özellikleri

Penelope yorgan uyku laboratuarlarında yapılan titiz çalışmalar sonucunda elde edilen verilerle birlikte her kişinin uyku alışkanlığına göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Piyasada bulunan uyku tekstili ürünlerinde mevcut olmayan fonksiyonel ürünleri ve tasarımları ile tüketicilerin beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Penelope yorgan markası detaylı bir şekilde Ar-ge ve Ür-ge çalışmaları yaparak ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırmaktadır. Aynı zamanda kalitesinden ödün vermeden piyasada varlığını sürdürmektedir. Penelope yorgan yorum ve istekleri titiz bir şekilde değerlendirmekte ve çalışmalarına yansıtmaktadır. Tüketicilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına önem vermektedir ve böylece tercihlerde ilk sıralarda olmaya her geçen gün devam etmektedir. Penelope yorgan, üretimde kullanılan malzemeleri ile sahip oldukları yumuşak dokuyu elde etmektedir. Yorganların yaz ve kış aylarında kullanılabilir olması tüketiciye çok büyük avantaj sağlamaktadır. Hava akışının olduğu organik bambu malzemeleri kullanılarak üretilen ürünleri ile antibakteriyel özellik göstermektedir. Böylece tüketicilere yaz aylarında da kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Hava alması sebebiyle terleme sorunu yaşatmadan kaliteli bir uyku sunmaktadır. Penelope softide yorgan modellerinde ise yumuşak ve hafif doku ön plana çıkmaktadır. Böylece kullanan kişilerin beden rahatlığının yanına huzurlu bir uyku uyumaları da hedeflenmiştir. Penelope yorgan sadece kaz tüyü kullanılarak üretilen Naturide serisi ile tüketicilere farklı yumuşaklıkta ve dokuda pek çok ürün sunmaktadır. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen ürünler Penelope yorgan kullananlar tarafından ürünlerin gönül rahatlığı ile tercih edebilmesine olanak sağlamaktadır. Kullanılan dolgu malzemeleri, yorganların kılıfları, dikim şekilleri, hijyenik olma özelliği, farklı ebatları ve yumuşak olması ile beğenileri kazanmıştır. Penelope yorgan seçenekleri arasında bulunan silikon, pamuk, mikrofiber ve kaz tüyü dolgulu yorganlar bulunmaktadır. Penelope pamuk yorgan isminden de anlaşılacağı gibi pamuk dolgu malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Pamuğun hafifliğini ve yumuşaklığını kullananlara hissettiren Penelope pamuk yorgan kullanıcılardan tam not almıştır. Yumuşak olması sayesinde rahat bir uyku için tüm ortamı tüketiciler için oluşturan Penelope pamuk yorgan ile kullanıcılar günün yorgunluğunu atmaktadır. Penelope kaz tüyü yorgan çift kişilik ve tek kişilik ebatları ile tüketicilere sunulmuştur. Farklı ebatları ile ihtiyaca göre seçenekler sunan Penelope yorgan beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Penelope ipek yorgan modeli ile kullanıcılara ipeğin narin dokusunu hissettirmektedir. Tamamen kullanan kişilerin konforu düşünülerek tasarlanan ürünler tüketiciler tarafından oldukça büyük bir ilgi görmektedir.

Penelope Kaz Tüyü Yorganları

Penelope Kaz Tüyü Yorganları

Bir yorgandan beklentinin sadece soğuk havalarda sıcak tutması değil aynı zamanda konforlu ve sağlıklı bir uyku sunması olduğunu çalışmaları sonucunda ortaya çıkartmış olan Penelope yorgan elde etmiş olduğu bu bilgileri kullanarak tamamen tüketicilerin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktadır. Penelope yorgan kaz tüyü ile üretilen ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Konforlu ve sağlıklı bir uyku için kişinin bedeninin rahat olması oldukça önemlidir. Penelope yorgan kaz tüyü kullanılarak üretilen ürünleri tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayarak onlara konforlu bir uyku fırsatı sunmaktadır. İç dolguda kullanılan malzemenin ürünlerin hafif ve yumuşak olmasında büyük bir etkisi olduğu bilindiğinden kaz tüyü ile Penelope yorgan, kullanıcılarına hiçbir yerde bulamayacakları rahat bir uykuyu vaat etmektedir. Hem sağlık açısından olumlu özellikler gösteren bu yorganlar hem de soğuk kış aylarında sıcak tutma özellikleri ile tanınmaktadır. Kaz tüyü geleneksel olarak yatak odası tekstilinde oldukça sık kullanılan bir malzeme olarak bilinmektedir. Penelope yorgan sadece iç dolgusu ile değil aynı zamanda yorganların bedene temas eden dış yüzeylerinde kullanılan malzemeleri ile de sağlıklı ve hijyenik olma özelliği göstermektedir. Tüm bu olumlu özellikleri Penelope yorgan kaz tüyü modelini tercihlerin ilk sıralarına taşımaktadır. Yorganlar kaliteli malzemeler kullanıldığı için oldukça dayanıklıdır. Uzun dönemler boyunca tüketicilerin uykularına eşlik ederek onların memnuniyetlerini kazanmaktadır. Penelope kaz tüyü yorgan çift kişilik ve tek kişilik ebatları ile piyasada mevcuttur. Farklı ebatları ile var olması Penelope yorgan ürünlerinin her ihtiyaca hitap etmesini kolaylaştırmaktadır. Penelope yorgan Elide serisinin içerisinde Penelope yorgan kaz tüyü modellerin yanında Penelope tencel yorgan gibi ürünlerde yer almaktadır. Penelope yorgan sadece kaz tüyü kullanılarak tasarlanmış olan Naturide serisinde ise tüketicilerine kaz tüyünün yumuşaklığını sunmaktadır. Doğal ve konforlu ürünleri ile kullanıcılara sağlıklı bir uyku zemini oluşturarak uyku alışkanlıklarına yeni bir bilinç getirmektedir. Son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünleri ile pek çok alternatif sunan Penelope yorgan modellerinden en çok tercih edilenlerden biri kaz tüyü dolgulu yorganlardır. Penelope pamuk yorgan ve kaz tüyü yorgan malzemelerinin yumuşaklığından dolayı oldukça hafif bir yapı sunmaktadır. Hava alan ürünler kullanıcıların her mevsimde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Terleme sorunu yaşatmamakta ve koku yapmamaktadır.

Penelope Yorgan Fiyatları

Penelope Yorgan Fiyatları

Penelope markası yatak odası tekstili ile ön plana çıkan markalardan bir tanesidir. Özverili ve titiz çalışmaları ile Türkiye’de ilk Premium yorgan markası olmayı başarmıştır. Tüketicilerin uyku alışkanlıklarını inceleyerek her yaşa ve kesime hitap edebilecek yorgan üretimi yapmaktadır. Kullanıcılarına kaliteli bir uyku standardı oluşturmayı amaçlamış ve bu yönde çalışmalar yaparak ürünlerini tasarlamaktadır. Penelope yorgan tüketicilere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kullanıcıları geniş ürün çeşitliliğinin içinde kendilerine uygun modelleri seçerek Penelope yorgan ürünlerinin kalitesinin keyfini çıkarmaktadır. Penelope yorgan fiyatları bu ürün çeşitliliğinden dolayı her modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Yorganların üretiminde kullanılan maddelere, dolguların malzemelerine, dikim şekillerine, dış kumaşların özelliklerine göre değişmektedir. Penelope yorgan farklı ürünleri ile tüketicilere sunulmuştur. Yorganlar silikon, pamuk, kaz tüyü, bambu gibi malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeye göre de Penelope yorgan fiyatları değişiklik göstermektedir. Kullanıcılarına hava alan malzemeler ile üretilmiş olan yorganları ile konforlu bir uyku sunmaktadır. Aynı zamanda yorganlar tüketici sağlığını düşünerek hijyen standartlarına uygun şekilde üretilmekte ve bu nedenle küçük fiyat değişiklikleri ile tüketicilerine sunulmaktadır. Tüm mevsimlerde kullanılabilen Penelope yorgan fonksiyonel yapısı ile makul fiyatlar ile kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Penelope yorgan çift kişilik ve tek kişilik ebatları ile piyasada bulunmaktadır. Değişen ebatları ile yorganlar fiyat değişiklikleri ile tüketicilere sunulmuştur. Bir yorgandan beklenilen tüm özellikleri kullanıcılarına sunan ve konforlu bir uyku vaat eden Penelope yorgan tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirilmiş tasarımları ile tercihlerin ilk sırasında yerini almıştır. Her bütçeye hitap eden yorganları antibakteriyel özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Tamamen sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan yorganları ile tüketicilerden tam not almaktadır. Farklı renkleri mevcut olan Penelope yorgan modelleri beklentileri oldukça üst düzeyde karşılamaktadır. Penelope yorgan kullananlar eski uyku alışkanlıklarını bırakarak yepyeni bir uyku bilinci kazanmışlardır. Böylece günün yorgunluğunu uyku sırasında atarak yeni güne çok daha enerjik ve dinç bir şekilde başlamaktadırlar. Kullanıcılarının hem bedensel hem de zihinsel sağlıklarını olumlu yönde etkileyen Penelope yorgan farklı pek çok çeşidi ile tüketicilerine sunulmuştur. Penelope yorgan yorum kısmına bakılacak olursa kullananların çoğu memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Penelope yorgan ürünlerinin tüm çeşitlerine ve özelliklerine Trendyol’dan ulaşıp ürünleri inceleyebilirsiniz.