İlgili Kategoriler
Marka
Dolgu Materyali
Boyut/Ebat
Dış Materyal
Fiyat
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Penelope Yastık

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Yumuşak Dokusuyla Penelope Yastık Çeşitleri Trendyol'da!

Penelope markası Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, premium marka olarak seçilmiştir. 1993 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Penelope yastık markası özverili çalışmaları sonucunda kendinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunarak onların beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun olan ürünü seçebilmeleri için imkan sağlamaktadır. Ürünlerinin işlevsel tasarımları ile daha önce piyasada var olmayan pek çok modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Müşterilere markanın üretmiş olduğu ürünleri beğeni ile takip etmekte ve memnuniyetlerini müşteri yorumları kısmında dile getirmektedirler. Birbirinden farklı modelleriyle beklentileri oldukça üst düzeyde karşılayan seçenekler değişen dolgu malzemeleri ve yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Penelope kaz tüyü yastık modellerinde kaz tüyü kullanılarak üretilmiş olan yastıklar müşterilere konforlu bir gece uykusu sunmaktadır. Bir yastığın rahat bir uyku için gerekli olan en önemli parçalardan biri olduğu bilinmektedir. Markanın kaz tüyü tasarımı büyük bir özveriyle yapılan çalışmalar sonucunda kullanan kişilerin boyun ağrısı yaşamaması için başın dengeli bir duruş şeklinde duracağı şekilde tasarlanmıştır. Farklı tasarımları kullananlar günün bütün yorgunluğunu konforlu bir uyku yaşayarak atmaktadır. Kendilerine uygun yastığı seçerek doğru bir uyku pozisyonunda yatan kişiler ürünlerin faydalarından oldukça sık bahsetmektedirler. Ortopedik olarak tasarlanmış olan Penelope yastık online seçenekleri müşterilerin beden sağlıklarını düşünerek olumlu dönüşler almaktadır. Kaliteli bir dinlenmeiçin kişi beklentisine ve ihtiyacına göre en doğru ürünü seçmesi gerekmektedir. Markaya ait modeller müşterilerin tüm isteklerini karşılamakta ve geniş ürün yelpazesiyle modeller arasından en doğru ürünü seçmeleri için olanak sağlamaktadır. Her iklim koşulunda kullanılabilecek şekilde üretilmiş ürünler sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Titiz çalışmalar sonucunda elde edilen verilerin ışığında tasarlanan ürünler kişilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile piyasada yerini almıştır. Konforlu dinlenmeiçin kişilere doğru bir zemin oluşturan seçenekler kullanan kişiler tarafından tam not almaktadır. Penelope bamboo yastık modelleri ile organik bambu kullanılarak tasarlanan modeler antibakteriyel özellik taşımaktadır. Tamamen insanların konforlu bir uyku geçirebilmeleri için tasarlanmış olan ürünler kişilerin beklentilerini oldukça üst düzeyde karşılamaktadır. Sunulan geniş ürün çeşitliliği arasından müşteriler kendilerine en uygun alternatifi tercih ederek yeni bir uyku bilinci kazanmaktadırlar.

Fonksiyonel Penelope Yastık Modelleri

Fonksiyonel Penelope Yastık Modelleri

Kaz tüyünden elde edilen modeller titiz çalışmalar sonucunda elde edilen bilgiler doğrultusunda kişilerin rahat bir gece uykusu uyuyabilmeleri için tasarlanmış modellerdir. Kaz tüyü seçeneklerin tüm modelleri tamamen kaz tüyü kullanılarak üretilmiştir. Yoğun yaşam temposuna sahip olanların günün yorgunluğunu atabilecekleri konforlu uykular için biçilmiş kaftan olan kaz tüyü ürünleri kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Rahat bir dinlenme için doğru duruş pozisyonu gerekmektedir. Penelope modellerinden en çok tercih edilenlerden biri olan kaz tüyü modeller müşterilere tamamen doğru bir dinlenme pozisyonu sağlayarak konforlu bir gece uykusu vaat etmektedir. Luina kaz tüyü modelinde kolayca nem çekebilmesi sayesinde higroskopi özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda Luina kaz tüyü tasarımlar her iklim koşuluna elverişli kullanımı sayesinde beklenen performansı yaz ve kış aylarında aynı şekilde müşteriye sunmaktadır. Nem ve ısı dengesini oldukça profesyonel şekilde sağlayarak konforlu uykuların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Farklı ebatlarda olan modelleri ile tüm insanların ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Aynı zamanda farklı gramajlara sahip olan ürünler sayesinde beklentileri üst düzeyde karşılayarak kişileri düşünen marka, kaz tüyü tasarım bu özelliğiyle kendinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Luina kaz tüyü 1000 gr olan ürünüyle diğer tüm luina modellerinde olduğu gibi hafif dolgu malzemesi ile ön plana çıkmaktadır. Kaz tüyünün yumuşaklığından faydalanarak tasarlanan bu model sayesinde kişiler sağlıklı uyku uyuyabileceklerdir. Markanın geliştirdiği tasarımların en çok tercih edilen modellerinden biri olan kaz tüyü, gıdık ve sırt tüyleri kullanılarak tasarlanır. Kullanılan tüylerin oranı ile mükemmel bir denge oluşturarak profesyonel bir tasarım sağlanmıştır. Ürünlerin hafifliği sayesinde ön plana çıkan marka aynı zamanda müşterilere terleme sorunu yaşatmadan rahat bir kullanım sağlamaktadır. Orta sertlik derecesinde olan kaz tüyü modeller müşterilere sunmuş oldukları konfor ile kendinden söz ettirmektedir. Sırt üstü, yüz üstü ve yan yatış pozisyonlarında rahat kullanım sağlayan kaz tüyü ürünleri konforlu bir dinlenme için bir zemin oluşturarak kişilerin beklentilerini fazlasıyla sağlamaktadır. Penelope yastık satın alırken farklı tasarımları değerlendirmek gerekir. Kaz tüyü modeli kendilerine en uygun alternatifi arayan kişilerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Etkileyici Penelope Yastık Özellikleri

Etkileyici Penelope Yastık Özellikleri

Sağlıklı uyku uyuyabilmek için gereken en önemli parçalardan biri olan yastık seçimi insanların en hassas olduğu noktalardan bir tanesidir. Penelope yastık tavsiyelerinde yer alan ürünlerinin hepsi titiz çalışmalar sonucunda elde edilen bilgiler göz önüne alınarak tasarlanmış ve kişilerin beğenilerine sunulmuştur. Doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen yastıklar kişilerin sağlıklarını tehdit eden herhangi bir madde içermemektedir. Bu yönüyle kendinden sıkça söz ettirmeyi başaran Penelope yastık kampanyaları geniş fiyat yelpazesi ile de kullananların beğenilerini kazanmaya devam etmektedir. Uyku konforunu ve vücut sağlığını ön planda tutarak tasarlanan ürünleri Penelope yastık kullananlar tarafından tam not almıştır. Piyasada bulunan pek çok modeli ile beklentileri oldukça üst düzeyde karşılamayı hedefleyen marka, kalitesinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. Hafif olmaları sayesinde ön plana çıkan ürünler uyku sırasında kişilerin beden sağlığını koruma altına almaktadır. Doğru yastık seçimi ile oluşabilecek boyun ağrılarının önüne geçerek boyun bölgesinde rahatlama sağlamaktadır. Kullanılan dolgu malzemelerinin doğal ve sağlıklı yapısı sayesinde ürünler müşterilere daha önce yaşamadıkları bir dinlenme deneyimi yaşatmaktadır. Müşterilerin geri dönüşlerine oldukça önem veren marka, müşteri istekleri detaylı şekilde inceleyerek beklentileri karşılamaktadır. Uzun süren çalışmalar sonucunda özel olarak tasarlanan ürünler aynı zamanda terleme sorununu da önlemeye yardımcı olmaktadır. Nem ve ısı oranlarını profesyonel şekilde dengeleyerek ihtiyaçlara cevap vermektedir. Tüm iklim koşullarında kullanılabilecek modelleri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vererek aynı zamana bu ihtiyaçları onlar için keyifli bir hale getirebilmektedir.

Sağlıklı Penelope Yastık Çeşitleri

Sağlıklı Penelope Yastık Çeşitleri

Değişik modellerin özel olarak geliştirilmiş tasarımlarında kullanılan hava alabilen kılıfları fazla nemi emerek higroskopi özelliği ile müşterilerin beğenilerine sunulmuştur. Uyku sırasında kişilerin vücut basınçlarını dengeli bir şekilde dağıtmaya yardımcı olmaktadır. Böylece kişilere konforun yanında sağlıklı uyku sunan marka geniş ürün çeşitliliği ile kullananlardan tam not almaktadır. Penelope yün yastık modellerinde geleneksel olarak geçmişten bugüne kullanılmakta olan yünden yararlanılmış ve geliştirilmiş tasarımlar sayesinde profesyonel şekilde müşterilere sunulmuştur. Aynı zamanda medikal olarak kullanılan alternatifler sağlıklı malzemeleri ile gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Penelope visco yastık modelleri delikli olmaları ile hava almakta ve uyku sırasında kişilere serinlik hissi vermektedir. Markanın geliştirdiği alternatifler her yaşa hitap eden seçeneklerle hem yetişkinlere özel modelleri hem de bebeklere özel modelleri ile piyasada yerini almaktadır. Yatak odası tekstilinde ön plana çıkan marka özverili ve titiz çalışmalar sonucunda Türkiye’de ilk Premium yastık markası olmayı başarmıştır. İnsanların uyku alışkanlıklarını detaylı olarak incelemekte ve herkese hitap eden tasarımları ile piyasaya sunmaktadır. Konforlu uyku standardı oluşturmayı hedefleyen marka bu yolda yapmış olduğu çalışmalar sonucunda ürünlerini tasarlamaktadır. Müşteriler geniş ürün yelpazesi ile beraber ihtiyaçlarına cevap veren modelleri tercih ederek markaya ait eşyaların keyfini sürmektedirler. Keyifli dinlenme deneyimi yoğun tempoda çalışanlar açısından vazgeçilmezdir. Malzeme tercihi farklı özellikler taşıyan modellerin duruşunu etkiler. Siz de yüksek standartlı, dikkat çeken kullanışlı eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Avantajlı Penelope Yastık Fiyatları

Avantajlı Penelope Yastık Fiyatları

Penelope yastık fiyatları müşterilere sunulan geniş ürün çeşitliliği ile her modelde değişiklik gösterebilmektedir. Üretimlerinde kullanılan malzemelere, dolgulara, kılıflarının yapısına, dikim şekillerine göre fiyatlarda küçük farklılıklar oluşabilmektedir. Pek çok farklı ürün ile karşınıza çıkan Penelope yastık yorum kısmına bakacak olursak fiyatlar müşterileri oldukça tatmin etmektedir. Her bütçeye göre piyasada yer alan ürünler beğenileri kazanmaktadır. Modellerin tasarımında silikon, pamuk, kaz tüyü, bambu gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu farklılık doğal olarak küçük değişiklikler göstererek fiyatlara da yansımaktadır. Kişilerin beklentilerine cevap vererek onlara bir yastıktan bekledikleri tüm özellikleri sunan marka, müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir. Hava alan malzemeler kullanılarak tasarlanan modeller konforlu uyku için en önemli parçalardan biri haline gelmiştir. Penelope bebek yastık ürünleri bebeklerin hassas ciltlerini düşünerek, uyku konforunu sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Vücut sağlığını daima ön planda tutan marka hijyen standartlarına uygun şekillerde üretilmektedir. Bu eşyalar tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir ve terleme sorunu yaşatmamaktadır. Penelope horlama yastığı çeşitleri organik bambudan faydalanılarak üretilmiştir. Bu nedenle oldukça sağlıklı ve hava akışı sağlama özelliğine sahiptir. Fonksiyonel yapısı ile kişilere uygun fiyatlar ile sunulan seçenekler tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Penelope ortopedik yastık çeşitleri medikal olarak kullanılabilen ve boyun rahatsızlığı yaşayan kişilere uzmanlar tarafından önerilmektedir. Uyku için gerekli olan eşyalardan beklenilen tüm özellikleri müşterilere sunmakta ve rahat uyku vaat etmektedir. Tamamen kullananların ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş olan tasarımları ile tercihlerin ilk sıralarında yerini korumaktadır. Markanın belirlediği fiyatlar müşterilerin cebini düşünerek uygun fiyatlarla onlara sunulmuştur. Beklentileri oldukça üst düzeyde karşılayan kaz tüyü tasarımları ile oldukça dikkat çekmektedir. Kullanılan malzemeye göre fiyatlar küçük değişiklikler gösterebilmekte fakat kalitesinden ödün vermeden müşterilere sunulmaktadır. Günün yorgunluğunu ve stresini uyku esnasında atarak yeni bir uyku bilinci kazandıran Penelope yastık modelleri avantajlı fiyatları ile satışa sunulmuştur.

İşlevsel Penelope Yastık Çeşitleri

İşlevsel Penelope Yastık Çeşitleri

İnsanların en çok bekledikleri şeylerden biri sağlıklı uyku uyumaktır. Kişilere konforlu uyku sunan marka tüm çeşitleri ile beklentileri eksiksiz şekilde müşterilere sunmayı hedeflemektedir. İşlevsel özellikler taşıyan seçenekler sayesinde rahat zaman geçirebilirsiniz. 1993 senesinden beri kaliteli modelleri kullananlar ürünün konforundan sıkça söz etmektedirler. Eski uyku alışkanlıklarını bir kenara bırakarak yepyeni bir uyku bilinci kazanan kişiler tarafından beğenileri kazanmıştır. Marka geniş ürün çeşitliliği ile uyku kalitesini arttırmakta ve sağlıklı uyku vaat etmektedir. Farklı ebatlarda ve farklı dolgu malzemeleri ile pek çok ürünü mevcuttur. Müşterilerin uyku alışkanlıklarına göre geliştirilen modeller oldukça beğenilmektedir. İhtiyaçlara göre tasarlanan ürünler piyasada hali hazırda var olmayan işlevsel ürünleri ile tüm beklentileri karşılamaktadır. Penelope Twin yastık, visco, jel seçenekler müşterilerin konforlu uyku uyuyabilmeleri için titizlikle tasarlanmış ürünlerdir. Yepyeni bir uyku bilinci kazandıran modeller, geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sunulmuştur. Fonksiyonel tasarımları ve yumuşak dokuları ile hafifliğini hissettirerek ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Beyaz, ekru, bej, gri ve mavi renk seçenekleri ile zevklerine uygun modelleri tercih eden kişiler göze hitap eden tasarımlar ile beraber keyifli uyku şansı kazanmaktadır. Ürünlerin dolgu malzemeleri de modellere göre çeşitlilik göstermektedir. Kaz tüyü, elyaf, pamuklu, bambu gibi seçenekleri mevcuttur. Farklı ebatları ile müşterilere sunulan kullananların kendilerine en uygun modeli seçebilmeleri için boyutlarda da çeşitlilik sağlamaktadır. Konforlu uykularınıza eşlik eden ürün çeşitleri özel olarak tasarlanmış modelleri ile günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacaktır. Yatış pozisyonuna göre farklı seçenekleri mevcut olan seçeneklerden kendinize en doğru çeşidi seçebilir ve kaliteli uyku ile sizde tanışabilirsiniz. Sıcaklık dengeleyen Thermocool modeli ise Outlast teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Kumaşın içerisinde bulunan termo kapsüller yardımıyla ortamdaki ısının fazlasını içine hapsetmektedir. Böylece ortam serinlediğinde ısı dengesini sağlayarak içine hapsetmiş olduğu ısıyı ortama geri vermektedir. Bu özelliği sayesinde herhangi bir terleme sorunu yaratmaz ayrıca baş ve boyun bölgelerinde ısıdan kaynaklı konforlu uyku sunmaktadır. Bu çeşitler ince kumaşı ve yumuşak dokusu ile bu tür modelleri tercih eden kişiler tarafından oldukça beğenilmekte ve yüz üstü pozisyonda yatan kişiler için uygun alternatif olarak bilinmektedir. Penelope yastık indirim müşterilere uygun alışveriş fırsatı sunar. Siz de indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Konforlu Penelope Yastık Seçenekleri

Konforlu Penelope Yastık Seçenekleri

Bamboo seçenekleri sağlıklı ve kaliteli uyku için tasarlanmış olan ürünlerdir. Bamboo yastık çeşitleri ile yeni güne yenilenmiş olarak uyanabilirsiniz. İnsanların yatış pozisyonlarında tercih ettikleri şekillere göre farklı seçenekler sunan Penelope Thermolite Easy Care yastık çeşitleri doğru model seçimi için müşterilere yardımcı olmaktadır. İçeriğinde mikro elyaf ve bambu kullanılan alternatifler sağlıklı uyku sunmaktadır. Penelope Babylon yastık soğuk kış günlerinde müşterileri üşütmeden konforlu uyku sağlarken aynı zamanda sıcak yaz günlerinde de terleme sorunu yaratmadan serinlik hissi vermektedir. Bamboo seçeneklerin iç ve dış kısımlarında Penelope yastık alezi bulunmaktadır. Tasarımda kullanılan alez sayesinde rahatlıkla yıkanabilir ve daha hijyenik ortam sağlamaktadır. Ortamın hijyenik olması dinlenme kalitesini etkileyen faktörler arasında sayılabilir. Penelope boyun yastığının iç tarafında bulunan fermuar sayesinde içerdiği dolgunun kalitesini görebilir ve yüksekliğini kendi ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Farklı kişilere kullanım rahatlığı sağlayan Penelope Medide yastık ürünleri içerisindeki bambu ile hem doğal hem de dayanıklı olma özelliği göstermektedir. Aynı zamanda bambunun organik yapısından kaynaklı hava alma özelliği ile nefes alabilen bir kumaşa sahiptir. Penelope yastık kılıfı tümü kullanımı kolay parçalardır. Penelope jel yastık ürünleri doğal yapısı sayesinde pamuktan 3 kat daha fazla suyu emebilmekte ve 4 kat daha fazla hızlı kurutabilmektedir. Böylece müşterilere temizleme işlemi sırasında da kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Uyku sırasında kullanan kişilerin bedenlerinin nefes alabilmesine yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve aynı zamanda sağlıklı uyku sunan Penelope Softide yastık çeşitleri içeriğinde bulunan bambu maddesi ile insanlara serin ve ferah his sunmaktadır. Kullanılan bambu malzemesinin doğal olması ve içeriğinde bulunan bambu-kun maddesi ile bakteri oluşumunun önüne geçerek sağlığınızı korumaya yardımcı olmaktadır. Penelope Naturide yastık kolay yıkanabilir ve aynı zamanda kolay kuruyabilir. Penelope ürünleri genel olarak kişisel sağlığını gözetip çevre dostu ürünler üretmekte oldukça başarılıdır. Bu başarısının aynı zamanda ürünlerinin kaliteli oluşunun altında yatan temel 1993 senesinden beri edinmiş olduğu tecrübedir. Uzun süren çalışmaları ile beraber başarılarına her geçen gün yenisini daha ekleyen marka müşterilerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Tüm mevsimlerde kullanılabilen Penelope Medigel yastık modeli ile kişilere yepyeni bir uyku bilinci kazandırmaktadır. Penelope Thermocool yastık modellerine ve diğer tüm seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz!