placeholder
"

Ponart

" araması için 1225 sonuç listeleniyor
Ponart Resim Altlığı Duralit 35x50cm
PonartResim Altlığı Duralit 35x50cm
(237)
Resim Altlığı Duralit 35x50cm
14,90 TL
Sepete Git
Ponart Turnet 18cm Çap
KARGO BEDAVA
PonartTurnet 18cm Çap
1.420 TL
Sepete Git
Ponart Turnet 30x13.5
KARGO BEDAVA
PonartTurnet 30x13.5
2.287,60 TL
Sepete Git
Ponart Gravür Presi 50x70cm
KARGO BEDAVA
PonartGravür Presi 50x70cm
87.962,80 TL
Sepete Git
Ponart Manken At 30cm
KARGO BEDAVA
PonartManken At 30cm
2.788 TL
Sepete Git
Ponart Gravür Presi 36,5x100
KARGO BEDAVA
PonartGravür Presi 36,5x100
19.123,10 TL
Sepete Git
Ponart Tuval Pensesi
KARGO BEDAVA
PonartTuval Pensesi
610,30 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ponart

Ponart

Sanatsal çalışmalar yapan ressamlar ve amatörler için kalitesi yüksek malzemeler büyük önem taşır. Yaratıcılığınızı, eserlerinizi ortaya koyarken kullandığınız şövaleden boya, fırça ve tuvallere kadar her ürün sonuca etki eder. Etkileyiciliği artırmak ve daha güçlü bir sanatsal ifadeyi yansıtmak için malzemelerin çalışmanıza uygun olması gerekir. Aynı zamanda kalitesiz ürünler nedeniyle emeğiniz tam olarak karşılığını bulmayabilir. Deneyimli sanatçılar bu konunun önemini genellikle farkındadır ve yüksek kalite standardındaki ürünleri tercih ederler. Ponart marka olarak 1998 yılından beri sanatçılara iyi bir hizmet sunar. Başlıca ürettiği malzemeler ise şövale, palet ve tuvallerdir. Malzemelerin kaliteleri Avrupa tarafından onaylanır ve Ponart markası çok sayıda ülke için fason üretim gerçekleştirir. Bunların yanı sıra birçok çeşitte Ponart ürünleri de satışa sunulur. Fırça, sulu boya, seramik kil, kağıt ve kalem türlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünlerde boyut ve renk seçenekleri de geniş bir yelpazede yer alır. Resim çalışmalarına yeni başlayan ya da yoğun malzeme kullanımı olanlar için özel ekonomik alternatifler vardır. Birçok kullanıcı ürünlerin dayanıklılığı hakkında da olumlu yorumlar yapar ve keyifli bir deneyim yaşadıklarını ifade eder. Yaptığınız çalışma türüne göre kaliteli materyallerden üretilmiş ve farklı özelliklere sahip ürünleri değerlendirebilirsiniz. Örneğin minyatür ve tezhip gibi ülkemizdeki geleneksel sanatlar için özel fırça çeşitleri imal edilir. Sulu boya, akrilik ve yağlı boya vb. serileri için de çok sayıda seçenek bulmanız mümkündür.

Sanatınıza Katkı Sunan Ponart Ürün Çeşitleri

Ponart, resim çalışmalarına gönül vermiş her seviyedeki sanatçı için çok fonksiyonel ve yüksek kalitede malzemeler üretir. Markanın öncelik verdiği ürünler arasında şövale ve tuvaller yer alır. Ponart şövale özellikle raflı katmanları ile resim severlere çalışmaları esnasında büyük kolaylık sağlar. Farklı türleri bulunur; favori şövaleler arasında kayın ağacından doğal yağ ile astarlananlar yer alır. Rafları rahat edeceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Resim yaparken şüphesiz en gerekli malzemelerden biri de tuvaldir. Ponart tuval %100 pamuktan üretilir; profesyonel seviyedeki kalitesi dikkat çeker. Köknar ağacından yapılan tuvaller için makine teknolojisi kullanılır. Markanın en çok ihracat yaptığı ürünler arasındadır. Resim paletleri için de geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Ponart paletleri uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Hem profesyonel hem de amatör olarak resimle ilgilenenler için çok çeşitli boyalar satışa sunulur. Ponart yağlı boya ürünlerine tekli veya set olarak sahip olabilirsiniz. Kokusuz boyalar mevcuttur; rahatsızlık duymadan ve odağınız kaybolmadan keyifle resim yapabilirsiniz. Başlangıç ve diğer seviyeler için alternatifler vardır.

Ponart pastel, akrilik, guaj, cam boya seçenekleri de ilgili alanlara meraklı olan kullanıcılar için üst düzey bir deneyim sağlar. Sanatsal ve teknik çalışmalar için markanın özenle üretime sunduğu malzemeler arasında fırça türleri de bulunur. Ponart fırça çeşitleri kullanıldıkları resim türüne göre farklı özelliklerde ve boyutlarda imal edilir. Örneğin akrilik ve yağlı boyalar için sentetik ve doğal fırçalar önem kazanır. Bitki ressamlığı, sulu boya ve diğer çalışma alanlarında kullanılabilen birçok fırça çeşidi Ponart farkıyla sizlerle buluşur. Ponart suluboya fırçası farklı numaraları ve kıl yapıları ile özellikle öğrencilerin sıklıkla talep ettiği ürünlerdendir. Bazı sulu boya setlerinin içine fırçalar da dahildir. Resim altlığı olarak kullanabileceğiniz levhalar da bulunur. Boyut ve kalınlıkları değişkendir. Resim defterine ihtiyacınız varsa marka bu alanda da çok çeşitli seçenekler sunar. Ponart eskiz defteri Avrupa’dan ithal, yüksek kalitede ve acid free özellikli kağıtlardan üretilir. Sulu ve pastel boya çalışmaları için de defter türleri vardır.

Yüksek Kalitedeki Ponart Ürünlerinin Avantajları

Ponart, resim tutkunlarına ve bu sanata yeni merak salanlara yardımcı olup avantaj sağlayan birçok ürün sunar. Marka, Avrupa merkezlidir ve üretim kalitesini yüksek tutmaya önem verir. Ürün çeşitleri ise çok geniş bir skalada yer alır ve resimle ilgili hemen her ihtiyacınızı karşılayabilen özelliklere sahiptir. Defter, fırça, şövale, tuval, boya gibi malzeme türlerinden başka daha birçok ürün çeşidi sizi bekler. Örneğin Ponart sanat kili ile yaratıcılığınızı istediğiniz gibi konuşturabilirsiniz! Resim ve yaratıcı el işleriyle uğraşmayı seviyorsanız bu killer size arzu ettiğiniz olanakları sunar. Ponart seramik kili hava ile çatlamadan kurur ve doğal yapıdadır. Su ile kolayca temizlenebilmeleri en büyük avantajları arasındadır. Ponart doğal seramik kili ile pratik çalışmak mümkündür. Özellikle çocukların yaratıcılığını geliştiren ve eğitici özellikleri bulunan Ponart kil hamuru ise kokusuz ve yumuşak bir yapıdadır. Biraz yoğurduğunuzda kısa sürede kullanılabilir duruma gelir.

Resim çalışmalarında öne çıkan malzemeler arasında farklı teknik özelliklere sahip kalemler de yer alır. Ponart porselen kalemi için renk seçenekleri sunulur; ürün su bazlıdır ve fırınlarak pratik şekilde sabitlenir. Yarı transparan renkleri solmaz. Ponart cam kalemi ile porselen, cam ve seramik yüzeylerde uygulama yapabilirsiniz. Yapıştırıcılar kategorisinde ise Ponart su bazlı vernik seçeneklerini bulabilirsiniz. Suya dayanıklı ve çabuk kuruyan yapıları kullanıcılara kolaylık sağlar. Markanın ürünlerinde genel itibariyle birçok avantaj öne çıkar. Bunlardan biri Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde üretilen yüksek kalitedeki malzemelerin satışa sunulmasıdır. Bazı yardımcı Ponart boya ürünleri Avrupa’da üretilse de Türkiye’de şişelendiği için resim severler ekonomik fırsatlarla karşılaşabilir. Ürünlerin uzun ömürlü ve fonksiyonel olması ise çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanır. Ayrıca Ponart çatısı altında farklı çalışma alanlarına uygun birçok ürün serisi sizlerle buluşur. Başlangıç seviyesi ve çocuklar için de malzemeler vardır. Ponart, sağladığı birçok avantaj ile size tatmin edici bir deneyim olanağı sunar ve alanında kaliteli üretim yapan öncü markalardan biri olmayı sürdürür.

Ponart Ürünlerinde Trendyol Fırsatları!

Resme yeni başladıysanız, öğrenciyseniz ya da profesyonel düzeyde çalışmalar yapıyorsanız Ponart markasının çok sayıda ürününe Trendyol avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Normal bir fırında pişirildiğinde boyutunun yedide biri kadar küçülen Ponart küçülen kağıt aynı oranda kalınlaşır ve firmanın en popüler ürünleri arasındadır. Eskiz defteri, şövale, tuval, kalem, fırça, palet, vernik, boya vb. ürün çeşitleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. Ponart kil seçenekleri ise resim alanında çok sayıda çalışma yapabilmenizi sağlayan, fonksiyonel ve yaratıcılığı geliştiren materyaller arasındadır. Yüksek kalitesi ise kullanım kolaylığı sağlar ve eserlerinizi daha etkileyici biçimde sergilemenize destek olur. Çoğu resim tutkunu Ponart malzemeleri ile pratik şekilde çalışabildiklerini ifade eder.

Ponart ürünleri set olarak da satın alınabilir. Set içerikleri değişkendir; farklı resim malzemelerine tek bir paketle sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda belirli bir ürünün alternatifleri (Renk, boyut vb. seçenekleri) de set içinde bulunabilir. Akıllı alışveriş kapsamında çok sayıda Trendyol fırsatından faydalanmanız mümkündür. Avrupa standartları tarafından onaylanan Ponart resim malzemelerinde fiyat ve kalite dengelidir; bu durum ürünlerin cazip olanaklarla size ulaşmasını sağlar. Yüksek kalitede üretilen materyaller sayesinde sanat çalışmalarınızda kendinizi her zaman daha üst seviyeye taşıyarak ifadenizi güçlendirebilir ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Firmanın geniş bir kullanıcı kesimine ve farklı çalışma alanlarına hitap etmesi ise sunulan ürün çeşitleri arasından istediğinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Resim yapmanın tadını doyasıya çıkarmak için siz de Trendyol avantajlarını değerlendirebilirsiniz.