"

Şeffaf Poşet

" araması için 5235 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şeffaf Poşet

Şeffaf Poşet

Şeffaf poşet çeşitleri, birçok ürün için verimli paketleme ve saklama çözümü sunuyor. Evde ve işyerlerinde birçok sorun için anında çözüm oluşturuyor. Kağıt poşetlere nazaran daha dayanıklı özellikler taşıyor. Esnek yapıları ile yırtılmaya karşı dayanıklılık sağlıyor ve kolay taşınabiliyor. Ayrıca, yağışlı havalarda poşetin içindekilerin ıslanmamasına sağlıyor. Bu özelliği ile evde saklanan eşyaların da üzerine bir şey dökülme ihtimaline karşı koruyor. Şeffaf yapıları sayesinde içerisindeki her şeyin görünmesini sağlıyor. Bu durum özellikle yiyecekleri saklama, kargo ve eşya depolama gibi durumlarda avantaj yaratıyor. Şeffaf poşet, tüketicilere, perakendecilere, toptancılara hatta çevreye birçok fayda sunuyor. Örneğin, şeffaf kargo poşeti içerisinde gelen bir ürünün ne olduğunu anlamak için bantları sökmekle ve poşeti açmayla uğraşmaya gerek kalmıyor. Ayrıca evde eşya depolanmasında kullanılan şeffaf poşetler, bir süre geçtikten sonra depolanan eşyaların arasından ihtiyaç duyulan ürünü bulmayı kolaylaştırıyor. Boş şeffaf poşetler çok az yer kaplıyor. Bu yönüyle diğer depolama araç gereçlerine nazaran şeffaf poşetleri saklamak çok kolay oluyor. Uygun maliyetleriyle depolama, taşıma hususunda en ekonomik yöntemi oluşturuyor. Şeffaf poşet çeşitleri gıda ambalajlamada, çöp tenekesi kaplamada, çeşitli eşyaları ev ve ofiste paketlemede tercih edilebilir. Sağlam bir ürün olduğu için tekrar tekrar kullanılabilir.

Şeffaf Ambalaj Poşeti Çeşitleri

Şeffaf ambalaj poşetleri kullanım alanlarına göre ayrılıyor. Gıda ambalajlamaları için üretilen poşetler, yüzde yüz gıda saklamaya uygun özellikler taşıyor. Depoladığı gıda miktarına göre farklı kalınlıklarda üretiliyor. Sakladığı gıdanın taze kalması için şeffaf poşet bantlı veya körüklü olarak piyasaya sürülüyor. Taşımada kullanılacak şeffaf ambalaj poşeti üretiminde, gıda ambalajlamasından farklı olarak daha kalın, dış etkenlere dirençli malzemeler kullanılıyor. Bunların kendinden bantlı çeşitleri bulunuyor ve ambalajlamada kullanılacak ürüne göre farklı boyutlar içeriyor. İşletmeler için kullanılan şeffaf bantlı poşet seçenekleri, işletme logosunu baskılamaya uygun materyallerle sunuluyor. Ev tüketim malzemeleri olarak kullanılan şeffaf poşet ambalaj ürünleri de elbise, ayakkabı, yorgan ve yastıkları saklayabiliyor. Her biri saklanacak ürüne uygun olarak farklı özellikler taşıyor. Şeffaf poşet fiyatları kullanım amacına, boyutuna ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Şeffaf çöp poşetleri ise ev, işyerleri kullanımlarına özel olarak, her boy çöp kutusunu kaplayabilecek niteliklerde, istenmeyen kokuları dışarı çıkarmayı önleyici bariyer özellikleri ile piyasaya sürülüyor.

Mutfakta Yardımcı Şeffaf Poşet Seçenekleri

Şeffaf poşet çeşitleri mutfakta birçok konuda çözüm sunuyor. Şeffaf üçgen poşet seçenekleri pastalara ve keklere krema uygulamak ve kremayla tatlılara çeşitli şekiller vermek için kullanılıyor. Ayrıca ev tüketiminde şeffaf jelatin poşet çeşitleri, gıda ambalajlamada pratik çözümler sunuyor. Şeffaf bantlı jelatin poşet çeşitleri kahve, çay, doğal ürünler, kraker, peynir, kurabiye, kuru meyve, şekerleme, cips, fındık, evcil hayvan yiyecekleri gibi birçok malzemenin saklanmasında kullanılıyor. Şeffaf mini poşet çeşitleri paketlerde kalan, tabaklarda artan az miktarda kuru gıdaların sağlıklı bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle hiçbir gıda israf olmuyor. Bu poşetler çekmece ve dolaplarda cam ve plastik kaplardan daha az yer kaplıyor. Şeffaf kilitli poşet büyük modelleri, dar dolaplar ve minik mutfaklar için ideal kullanım alanı sağlıyor. Bu sayede rahat rahat tahılları ve kuru gıdaları gruplandırmak mümkün oluyor. Üst kısmındaki pratik bandı, kilit sistemi ile çalışıyor. Bu sayede poşet rahat rahat açılıp kapatılabiliyor. Kilit sistemi iç içe geçme özelliği ile içindeki gıdanın hava almasını önlüyor. Gıdalar nemden ve sudan asla etkilenmiyor. Böylelikle gıdalarda küflenmenin, bozulmanın önüne geçiliyor. Kilitli modeller arasında en sık 40x60 şeffaf poşet çeşitleri tercih ediliyor. Ayrıca nişan, düğün, doğum günü organizasyonlarında yapışkanlı şeffaf poşet çeşitleri şekerlemeleri, kuruyemişleri hediyelik olarak sunmak için de tercih edilebilir.

Buzdolabı ve Dondurucu Şeffaf Poşet Seçenekleri

Şeffaf poşetlerin buzdolabına ve dondurucuya özel olarak üretilen çeşitleri de piyasaya sürülüyor. Dondurucuda kullanılan şeffaf kilitli poşet çeşitleri, dondurucuya özel hazırlanan ürünlerin dondurulduğu şekliyle kalmasını sağlıyor. Kilitli sistemleri ile yiyecek kokularının birbirinden etkilenmesini engelliyor. Sağlam özellikleri sayesinde içerisine sıvı gıda da saklanabiliyor. Poşet kilit sistemi sıvının dışarı akmasını engelliyor. Bu özellikleri ile rendelenmiş yaz domateslerini, çorbaları şeffaf fermuarlı poşet ile dondurucuda saklayabilirsiniz. Üstelik şeffaf fermuarlı poşet çeşitleri üst üste yerleştirildiği takdirde buzdolabında asla yer kaplamıyor. Büyük şeffaf poşet çeşitleri buzdolabında güvenle kullanılabiliyor. Ürünleri kokuya, sızdırmalara karşı koruyor. Paketlerinden çıkarılan peynir, zeytin ve şarküteri ürünlerini şeffaf poşet içerisine koyarak buzdolabına kaldırabilirsiniz. Böylelikle salam, sucuk gibi keskin kokulu şarküteri ürünleri kokusunu asla dışarı çıkarmayacak ve lezzetini koruyacak. Ayrıca şeffaf ürün poşeti çeşitleri, meyvelerin buzdolabında tazeliğini korumasını sağlıyor. Dilimlenmiş meyveler bile buzdolabı şeffaf poşeti içerisinde uzun süre tazeliğini koruyor. Dondurucuya uygun olan şeffaf poşet çeşitleri arasında şeffaf süt saklama poşetleri de yer alıyor. Bu poşetler anne sütünü saklamak için özel olarak üretiliyor ve tek kullanımlık olarak tasarlanıyor. İç malzemeleri polietilen, dış malzemeleri polietilen tereftalattan oluşuyor. Anne sütü şeffaf poşet çeşitleri anne sütünü buzdolabında 48 saate, dondurucuda 3 aya kadar saklıyor.

Oturan Şeffaf Poşet ile Saklama Kolaylığı

Şeffaf oturan poşet çeşitleri, gıda şeffaf poşetleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Genellikle bu poşetlerin bir yüzeyi şeffaf, bir yüzeyi metalik renklerde üretiliyor. Özel tasarımında yer alan körük sayesinde zemin üzerinde, formunu kaybetmeden dik durabiliyor. Üst kısmındaki açılır kapanır kilit sayesinde tekrar tekrar kullanılabiliyor. Ürünleri neme, kokuya ve güneş ışınlarına karşı koruyor. Oturan körüklü şeffaf poşet çeşitleri kahve, çay, kraker, peynir, kurabiye, kuru meyve, şekerleme, cips ve evcil hayvan yiyeceklerinin kullanımı için uygun olarak üretiliyor. Katmanlı yapıları sayesinde yiyecekleri uzun süre taze tutuyor. Ayrıca, küçük metal eşyalar, tohumlar gibi ürünlerde mutfak dışında da kullanılabiliyor. Bu ürünler hem işletmelerde hem de evde ambalaj paketlemede kolaylık sağlıyor.

Şeffaf poşetler sadece mutfakta değil ev içinde her bölgede büyük avantaj sağlıyor. Tokalar, boncuklar, küpeler, yedek elbise düğmeleri çok küçük ürünler olduğu için çekmecelerde bulunmaları zor oluyor. Ürünler küçük olduğu için kolay kaybolabiliyor. Şeffaf mini poşet seçenekleri bu ürünlere uygun depolama alanı sunarak kaybolmalarını engelliyor. Evde çivi, vida gibi minik ürünler de şeffaf mini poşetlere saklanabilir. Ayrıca her teknolojik ürünün kendine özel olan yedek vidaları, bu mini poşetlerde gruplandırılabilir ve üzerine hangi ürünün parçası olduğu not alınabilir.

Ev Tüketim Malzemelerinde Şeffaf Poşet

Banyoda yedek sabunlar zamanla kuruyabiliyor ya da nem ile hasar alabiliyor. Şeffaf ürün poşeti çeşitleri sabunları saklamak konusunda büyük yardımcı oluyor. Sabunları neme karşı koruyor ve kokularını kaybetmesini engelliyor. Seyahate çıkarken şeffaf poşet çeşitleri büyük yardım sağlıyor. Örneğin, ince uzun şeffaf poşet içine konan şampuan dışarı akmıyor. Parfüm ve makyaj malzemeleri olası kazalara karşı bu poşetlerle korunuyor. Fermuarlı büyük boy şeffaf poşet havuza ve denize giderken, cep telefonunu olası kazalardan saklamak için uygun bir yer oluşturuyor.

Şeffaf ürün poşetleri yatak odalarında, giysi dolaplarında düzenleme için uygun alanı sağlıyor ve ürünleri koruyor. Büyük boy şeffaf poşet çeşitleri arasındaki şeffaf yorgan poşetleri, yorganların ve yastıkların saklanmasında kullanışlılık sağlıyor. Bu poşetler sayesinde saklanan yorgan ve yastıklar tozdan, nemden, kokudan korunuyor. Şeffaf yorgan poşeti modelleri, yorganların bir yerden bir yere kolay taşınmasını sağlayan çanta tasarımıyla üretiliyor. Ayrıca bu poşetlerin şeffaf özelliği ile çok sayıda yorganın saklandığı bir yerde, istenilen yorgan rahatlıkla bulunuyor. Şeffaf yorgan poşetlerinin vakumlu türleri de üretiliyor. Vakumlu şeffaf poşet çeşitlerinin bir tarafında ürünlerin yerleştirilmesini sağlayan fermuarlı sistem bulunuyor. Bu fermuar, kolaylıkla açılarak ürünlerin poşet içerisine yerleştirilmesine olanak sağlıyor. Poşetin üst kısmında turbo valf bulunuyor. Bu valf, elektrik süpürgesiyle içerisindeki havanın vakumlanmasını sağlıyor ve 15 saniye içerisinde yorgan, yastık, battaniye gibi hacimli eşyalar yüzde 75’e kadar küçülüyor. Bu sayede vakumlu poşetler, dolaplarda yer tasarrufu sağlıyor. Vakumlu şeffaf poşet çeşitleri seyahat hazırlığında valizden, taşınma esnasında kolilerden yer tasarrufu sağlamak için de kullanılabilir.

Elbise ve Ayakkabı Şeffaf Poşeti

Şeffaf ayakkabı poşeti çeşitleri, ayakkabıları saklamak için oldukça işlevsel özellikler sunuyor. Farkı boyut ve şekillerde tasarlanan şeffaf ayakkabı poşeti çeşitleri bavullarda, spor çantalarında, dolaplarda az yer kaplayacak şekilde üretiliyor. Evlerde yazın kışlık, kışın yazlık ayakkabıları temiz kalmalarını sağlayacak şekilde koruyor. Ayrıca seyahate çıkarken, spora giderken kullanılan ayakkabı poşeti, ayakkabının çantayı kirletmesini engelliyor. Taşınmalar sırasında şeffaf ayakkabı poşeti çeşitleri içerisine yerleştirilen ayakkabılar, diğer ayakkabılar ile karışmıyor. Bazı şeffaf ayakkabı poşetleri büzgüleri ile birlikte üretiliyor. Böylelikle ipleri sıkılarak ayakkabıyı saklamak birkaç saniye alıyor. Şeffaf ayakkabı poşetleri ayakkabıların hava almasını sağlayacak ince deliklerle üretiliyor. Bu sayede poşetlerin içinde ayakkabılar uzun süre saklansa bile asla zarar görmüyor.

Şeffaf elbise poşeti çeşitleri seyahatlerde ve elbise dolaplarında kıyafetleri kirlenmeye, tozlanmaya ve kokuya karşı koruyor. Aynı zamanda dağınık görüntüyü engelleyerek, dolap düzeninin korunmasına yardımcı oluyor. Kıyafetlerin bir yerden bir yere taşınması esnasında kolay taşıma işlevi görüyor. Özel tasarımı sayesinde askı ile birlikte kullanılıyor. Böylelikle askıya asılı olan, ütülenmiş kıyafetlerin ütüsü asla bozulmuyor, elbiseler kırışmıyor. Şeffaf elbise poşetleri kolay kullanılabilir şekilde tasarlanıyor. Ergonomik tasarımları ile elbiselere kolaylıkla giydirilebiliyor. Yan tarafta elbiseleri düzeltmeyi sağlayan fermuarları bulunuyor. Şeffaf elbise poşeti çeşitlerinin saydamlığı, içerisinde saklanan ürünün görünebilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede elbise dolabı içerisine elbise saklama poşeti ile saklanan elbiseler, kolaylıkla birbirinden ayırt edilebiliyor. Askılı geçirilebilir tasarımlarıyla elbiseleri, saklama poşeti ile dolaba asmak gayet kolay oluyor.

Ofis ve İşletmeler İçin Şeffaf Poşet Seçenekleri

Ofis araçlarında şeffaf poşet dosya çeşitleri ön plana çıkıyor. Şeffaf poşet dosyalar belgeleri, evrakları dış etkilerden korumak üzere özel olarak piyasaya sürülüyor. Poşet dosya föy modelleri, klasörlere takılabilir şekilde kendinden delikli olarak üretiliyor. Her biri A4 kağıtlarını saklayabilecek boyutlarda tasarlanıyor. Bazı şeffaf poşet dosya çeşitlerinin bir yanında fermuar bulunuyor. Bu fermuar, kağıtları dosya içerisine rahatça yerleştirmeye olanak tanıyor. Laminasyon şeffaf poşet çeşitleri kimlikleri, kartları kaplama işlerinde, laminasyon makinelerinde kullanılıyor. Laminasyon poşetleri tüm makinelerle uyumlu olacak şekilde, çoklu paketlerde kullanıcılara sunuluyor. Yaka kartı şeffaf poşetleri işyerleri, ofisler için kullanıma uygun şekillerde üretiliyor. Bu kartlıklar, üzerinde rahatça yakaya tutturmak için tutamaçların yerleştireceği bir alan içeriyor. Eğer kartlar boyunda taşınacaksa bu alan üzerinde yer alan deliklere ip geçirilebiliyor. Oldukça ergonomik tasarımlı olan kart şeffaf poşetleri, yatay ve dikey kartlara uygun seçeneklerle piyasaya sürülüyor.

Şeffaf market poşeti, poşet ihtiyacına ekonomik çözümler sunuyor. Boy boy satılan bu poşetler evde ürünleri gruplandırmak, çöp kutularını kaplamak ya da taşınırken ürünleri korumak için kullanılıyor. Ayrıca işletmeler tarafından da poşet ihtiyacının karşılanmasında tercih edilebilir. Şeffaf market poşetleri tekli, beşli, onlu şekillerde satıldığı gibi yoğun poşet ihtiyacının bulunduğu durumlara uygun olarak, rulo halinde de piyasaya sürülüyor. Rulo şeffaf market poşeti çeşitleri en az 200 poşeti içeriyor. Farklı boylarda üretilse dahi 50x70 şeffaf poşet en çok tercih edilen market poşetleri arasında yer alıyor.

Şeffaf Kargo Poşetleri Kullanımı

Kargo ve kuryelerin kullandığı şeffaf kargo poşeti, taşıdığı ürünleri dış etkilerden koruyor. Ürünlerin tozlanmasını ıslanmasını engelliyor. İçeriğinde taşıdığı ürünlerin özelliklerine göre farklı ebatlar ve kalınlıklarda üretiliyor. Üzerlerine kolaylıkla firma logo baskısı yapılabiliyor ve ldpe, mdpe ham maddeleri ile doğa dostu özellikler taşıyor. Doğa dostu özelliği ile doğada kısa sürede çözünüyor ve çevre kirliliğini önlüyor. Kullanım ihtiyacına bağlı olarak bazı modeller cepli olarak üretiliyor. Bu cepler faturalar, evraklar ve irsaliyelerin güvenle taşınmasına imkân veriyor. Polietilen malzemelerden üretilmiş olmaları şeffaf kargo poşeti çeşitlerinin elastik yapılarını korumasını sağlıyor. Farklı renklerde üretilen kargo poşetleri geniş bir renk skalası sunuyor. Kargo poşetleri ağızlarında yer alan şerit bantlarla piyasaya sürülüyor. Bu özellik zaman tasarrufu sağlıyor çünkü paketlemenin kolay yapılabilmesine olanak tanıyor. Şerit bantlarla poşet bir kere kapatıldıktan sonra tekrar kolay kolay açılmıyor. Bu durumla ekstra bant, kağıt, karton gibi kaplama malzemelerinin kullanılmasının önüne geçiliyor ve zaman tasarrufu sağlanıyor. Renkli kargo poşetleri taşınan ürünün gizliliği için önem taşırken bazı durumlarda güvenilirlik için tamamen şeffaf, paket içerisindeki ürünü gösteren kargo poşeti de tercih edilebiliyor. Bu sayede kargoyu teslim alan kişi şeffaf kargo poşeti içerisindeki ürünü rahatlıkla görebiliyor. Bu durum hem kargo görevlilerine hem de müşterilerine zaman tasarrufu sağlıyor.

Şeffaf Poşet Ürün Çeşitleri

Şeffaf poşet ürünleri arasında şeffaf poşet eldivenler, antimikrobiyal dezenfeksiyon poşetleri de yer alıyor. Bu ürünler hijyeni sağlamak konusunda birebir özellikler taşıyor. Şeffaf poşet eldivenler ellerin, ev temizliğinde ve bulaşıklarda kullanılan maddelerden etkilenmemesini sağlıyor. Antimikrobiyal dezenfeksiyon şeffaf poşet çeşitleri de doğal uçucu bileşenlerle geliştiriliyor. Poşet içerisine konan para, anahtarlık cep telefonu gibi eşyalarla bu bileşenler etkileşime geçerek mikropların tamamen yok olmasını sağlıyor. Bu ürünler, antimikrobiyal poşet içerisine konularak bantlı kısım kapatılıyor, iki saat geçtikten sonra poşet içerisindeki ürünler yüzde yüz mikroptan arınıyor. Cep telefonu temizliğinde kullanılan antimikrobiyal şeffaf poşet, kullanım sırasında cep telefonun çalışmasını engellemiyor. Yani cep telefonu temizlenirken siz rahatlıkla telefonunuz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şeffaf çöp poşetleri çeşitli kullanımlara uygun olarak, farklı boylarda üretiliyor. Mini boy şeffaf çöp poşeti seçenekleri küçük çöp kutularını tamamen kaplıyor. Çoklu kullanıma uygun olarak rulolar halinde satılıyor. Büyük çöp kutularını kaplamak için battal boy şeffaf poşet çeşitleri kullanılıyor. Ayrıca bu battal boy şeffaf poşetler taşınmalar esnasında birçok ürünün paketlenmesinde de yardımcı olabilir.

Hediyelikler için özel olarak tasarlanan şeffaf hediye poşeti çeşitleri çiçeklerle, kalplerle, kurdelelerle süslenmiş şekillerde üretiliyor. Tasarımlarıyla hediyelere dekoratif bir dokunuş katıyor. Desenli şeffaf poşet çeşitleri küçük hediyelik eşyaları paketlemede tercih edilebilir. Ayrıca, şeffaf desenli poşet çeşitleri düğün, nişan, kına organizasyonlarında şekerleme ve ikramlıkların paketlenmesi için oldukça uygun özellikler taşıyor. Şeffaf hediye poşetleri içerisinde şeffaf külah poşeti de bulunuyor. Farklı renklere ve desenlere sahip olan hediyelik şeffaf poşet çeşitleri şıklıkta birbirleriyle yarışıyor.

Farklı kullanım alanları ve özellikleri olan şık şeffaf poşet çeşitlerini Trendyol sizler için bir araya getiriyor. Eğer siz de gıda ürünlerinin ambalajlanmasında, taşınmada, alışverişte şeffaf poşetlerin getirdiği kolaylıktan yararlanmak istiyorsanız Trendyol’un sizler için bir araya getirdiği şeffaf poşet seçeneklerine göz atabilirsiniz. Trendyol’un avantajlı fiyatları, güvenli alışveriş ve hızlı kargo seçenekleri ile siz de dilediğiniz seçeneği hemen sepetinize ekleyebilir, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz.