İlgili Kategoriler
Marka
"

Ruffles

" araması için 29 sonuç listeleniyor
Ruffles Ketçaplı Süper 107 Gr
RufflesKetçaplı Süper 107 Gr
16,79 TL
13,99 TL
Sepete Git
Ruffles Ketçap Aromali 39 Gr
RufflesKetçap Aromali 39 Gr
6,45 TL
Sepete Git
Ruffles Original Aile 61 gr
RufflesOriginal Aile 61 gr
(80)
6,50 TL
Sepete Git

Ruffles

Lezzetli Atıştırmalıklar: Cipsler

Lezzetli Atıştırmalıklar: Cipsler

Cipsler, pek çok farklı çeşidi bulunan atıştırmalıklar olarak bilinmektedir. Genellikle patatesin çok ince doğranmış bir biçiminden elde edilen yiyeceklerdir. Patatesin yanı sıra farklı yiyeceklerin katılması sonucu da bu lezzetli atıştırmalıkların üretimi yapılabilmektedir. Patates cipsi, çok ince bir biçimde doğranmış olan patateslerin kırılgan bir yapı kazanana kadar yağda kızartılmaları sonucunda oluşturulmuş olan bir yiyecektir. Cipsi elde etmenin temelinde patatesi kızartma ve tuzlama işlemi bulunmaktadır. Ancak kızartılan ve tuzlanan bu patatesler baharat, peynir, bitkisel katkı ve çeşitli aromalar ile çeşitlendirilmektedir. Bu çeşitler içerisinde sade, soğanlı, peynirli, ketçaplı, biftekli, baharatlı gibi ürünler bulunmaktadır. Atıştırmalık bir yiyecek olan bu ürünlerin Frito - Lay en bilinen üreticilerinden biridir. En bilinen patates cipslerinin üretici konumunda olan bu firmanın ürettiği cipsler arasında Ruffles da bulunmaktadır. Ruffles markaları içerisinde kalitesi ve lezzetiyle ön plana çıkan bir cips markadır. Genelde tırtıklı cips üretilmektedir. Sloganı "Ruffles' la hayatı enlerde yaşa!" biçimindedir. Televizyon izlerken, plajda, içeceklerin yanında sıklıkla aranan ve tüketilen bir yiyecek olan cipsler, pek çok kişi tarafından sevilen ve sıklıkla tüketilen ürünlerdir. Maç izlerken ya da film izlerken içeceğinizin yanında size eşlik eden yiyecekler arasında patates cipsleri ilk sırayı alabilmektedir. Tuzlu ve doyurucu tatları ile satışa sunulan bu ürünler, televizyon izlerken, arkadaşlarınızla vakit geçirirken, oyun oynarken size eşlik edecek ve keyifli zaman geçirmeniz konusunda size destek olacaktır. Özenli bir biçimde seçilen patateslerin, yeterince yıkandıktan sonra soyulması ve sonrasında yuvarlak bir biçimde kesilerek tırtıklı bir şekil verilerek elde edilen patates cipsleri ile anlarınız daha değerli hale gelebilir. Bu lezzetli atıştırmalıklar, tek başına tüketilebileceği gibi çeşitli soslar ile de tüketilerek farklı bir lezzet oluşturabilirsiniz. Domatesli ya da yoğurtlu soslar cipsler tüketilirken en çok tercih edilen soslar arasında yer almaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile beraber tüketebileceğiniz bu yiyecekleri ikram olarak da kullanabilirsiniz. Güvenli bir biçimde ambalajlanan bu ürünle,r ilk olarak sizin açabileceğiniz şekilde paketlenmektedir. Bu sayede sağlıklı üretim koşulları ile evinize kadar ulaşabilmektedir. Ambalaj üzerinde yer alan son kullanım tarihine dikkat ederek kullanacağınız bu yiyeceklerin paketini açtıktan sonra paket içerisinde cips kalmışsa aynı lezzette kalabilmesi için paketin ağzını hava almayacak bir biçimde kapatmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ruffles Cipsler ile Hayatı Enlerde Yaşamak Sizin Elinizde

Ruffles Cipsler ile Hayatı Enlerde Yaşamak Sizin Elinizde

Televizyon ya da sinema filmi izlerken, çeşitli kutlamalar esnasında, partilerde, doğum günlerinde, arkadaşlarla buluşulduğunda keyifli bir atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz cipsler ile anlarını daha zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz. Tuzlu yapıları ile doyurucu bir işlev gören bu yiyecekler, en çok tercih edilen atıştırmalıklar olarak bizi karşılamaktadır. Farklı malzemelerden yapılsa da en çok bilinen ve tüketilen türleri patates cipsleridir. Cipsler için özel olarak üretilen patateslerden elde edilen bu yiyecekler, ince bir biçime getirilerek kızartılmaktadır. Ağız tadına uygun aromalar ile çeşitlendirilen cipsler herkesin damak tadına uygun biçimlerde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Hazırlayacağınız özel soslar ile cipslerinizi bu soslara bandırıp yiyebileceğiniz gibi sade olarak da tüketebilirsiniz. Sıcak ve soğuk içecekleriniz ile tüketebileceğiniz lezzetli atıştırmalıkları yine tek başlarına da tüketebilirsiniz. Kolay dağılmayan yapıları ve baharatlandırılmış tatları ile lezzetli birer atıştırmalık görevi görürler. Küçük boy olarak üretilen ürünlerin yanı sıra orta boy, parti boy, büyük boy gibi farklı boyutları bulunan bu ürünleri istediğiniz miktarlarda satın alarak tüketimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hava almayacak bir biçimde paketlenmeleri gerçekleştirilen bu ürünler, bu formları sayesinde tazeliklerini uzun süreler korumaktadır. Siz de cipsi tükettikten sonra paket içerisinde ürün kaldığında paketi hava almayacak biçimde tekrar kapatırsanız cipsler lezzetini korumaya devam edecektir. Özel paket tasarımları, cipslerin lezzetini korumaya yardımcı olmasının yanı sıra cipslerin güneş ışınlarından korunmasına ve kırılıp parçalanmalarına karşı önlem alınmasına yardımcı olan unsurlardır. Peynir, soğan gibi farklı ürünler ile aromalandırılabilen bu ürünler ile farklı tatları deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra baharatlı ve acılı gibi seçenekleri bulunan cipsler sayesinde de yoğun aromaları tadabilirsiniz. Kıtır kıtır yapıları korunarak paketlenen ve evinize kadar ulaşan bu yiyeceklerin bütün yapısı korunduğunda daha keyifli bir tüketim sağlamaktadır. Ancak paketin dibinde kalan küçük kırıntıların da hepsini bir anda yemek farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Farklı boyutlarda ve gramajlarda üretimleri gerçekleştirilen bu atıştırmalıklar ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri aynı zamanda sipariş verirken size ekstra kolaylık sağlamaktadır. Cips denilince akla gelen ilk cips markalarından biri de Ruffles cips olmaktadır. Tırtıklı yapıları ve son derece lezzetli içerikleri ile öne çıkan bu cipsler ile hayatı enlerde yaşayabilirsiniz.

Farklı Farklı Aromalara Sahip Olan Ruffles Çeşitleri

Farklı Farklı Aromalara Sahip Olan Ruffles Çeşitleri

İnce ince dilimlenen patateslerin kızartılması ile son derece lezzetli hale getirilen bu yiyecekler, çeşitli sarımsak tozu, aroma verici, baharatlar ile farklılaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra sade tat seven kişilere özel üretilen sade cipsler de yer almaktadır. Ruffles sade bu cipsler arasında yer almaktadır. Yoğun patates tadına sahip olan tuzlu atıştırmalık ile sade bir lezzeti deneyimleyebilirsiniz. İnce dilimlenmiş Ruffles patates cipsi tırtıklı yapısı ile klasikleşmiş bir yiyecektir. Son derece lezzetli olan bu atıştırmalık ile dizi ya da film izlerken çeşitli içecekler ile tüketebileceğiniz bu patates cipslerini partilerde de diğer yiyeceklerle beraber tüketebilirsiniz. Aynı şekilde evinize gelen misafirlere de ikram edebileceğiniz bu atıştırmalıklar ile lezzetli ikramlar oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde gün içerisinde verdiğiniz molalarda kendinizi bu sade patates cipsleri ile ödüllendirebilirsiniz. Sadece patatesten üretilen bu sade çeşitler, içerisinde yağ ve tuz gibi maddeler bulunmaktadır. İçerisinde baharat gibi ürün çeşitleri yer almaz. Ruffles ketçaplı cips yine Ruffles' ın klasikleşen ürünleri arasında yer almaktadır. Ruffles ketçap ile zenginleştirilen bu ürün, damakta oldukça lezzetli bir tat bırakmaktadır. Tırtıklı bir yapıda olan bu cips çeşidi pek çok kişi tarafından severek tüketilen atıştırmalıklar içerisinde yer almaktadır. Ketçap seven ve pek çok yiyeceği ketçap ile beraber tüketen kişiler tarafından iyi bir seçim olabilecek bu ketçaplı cips ile farklı bir tadı deneyimleyebilirsiniz. Tuz, palm yağı, ketçap aroması gibi ürünler ile aromalandırılan bu yiyecek, ikramlarınızın yeni gözdesi haline gelebilir. Özel hazırlayacağınız soslar ile de farklı tatlar elde edebileceğiniz bu atıştırmalık ile daha keyifli anlar oluşturabilirsiniz. Ruffles soğanlı ile de farklı tatlar deneyimleyebilirsiniz. Soğan aroması ile bezenmiş bu atıştırmalık ile klasik tatların yanı sıra değişik bir atıştırmalık edinebilirsiniz. Özel çeşniler ile kokuları ve lezzetleri farklılaşan cipsler ile iştah açıcı ikramlıklar oluşturabilirsiniz. Sevdikleriniz ile paylaşacağınız güzel anları bu yiyecekler ile taçlandırabilirsiniz. Kuru yemiş gibi yiyeceklerin yanına çok yakışan bu atıştırmalıklar sıcak ya da soğuk içeceklerin eşliğinde de tüketilebilen yiyeceklerdir. Bunların yanı sıra tek atıştırmalıklar olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. İster sevdiklerinizle isterseniz tek yapacağınız kaçamaklar esnasında bu yiyecekler ile güne kısa bir mola verebilirsiniz.

Farklı Ruffles Cips Çeşitleri ile Yeni Tatlara Ulaşabilirsiniz

Farklı Ruffles Cips Çeşitleri ile Yeni Tatlara Ulaşabilirsiniz

Frito - Lay şirketinin en sevilen cipslerinden olan Ruffles cips çeşitleri ile partileriniz ve eğlenceli etkinlikleriniz daha keyifli bir hale gelebilir. Doğum günleri gibi özel etkinlikleriniz esnasında, arkadaşlarınızla buluşmalarınızda, aileniz ile televizyon izlerken, sevdikleriniz ile sohbet ederken kısacası her zaman tüketebileceğiniz cipsler ile lezzetli atıştırmalıklar tüketebilirsiniz. Bu lezzetli atıştırmalıklar sade patates cipsinden üretilebildiği gibi farklı ürünler ile de tatları çeşitlendirilmektedir. Farklı tatları deneyimlemekten hoşlanan kişilere hitap eden farklı cips çeşitleri bulunmaktadır. Bu cipsler içerisinde Ruffles peynir soğan bulunmaktadır. Hem peynirin eşsiz lezzetini, hem de soğan tadını aynı cips içerisinde buluşturan bu çeşit Ruffles'ın en beğenilen cipsleri arasında gösterilmektedir. Peynir ve soğanın geleneksel yapısı ile çok yoğun baharat sevmeyen kişiler için uygun nitelikler taşıyan bir cips çeşididir. Aynı şekilde sade lezzet tercih etmeyen kişiler için de peynir soğan çeşnili bu cips oldukça sevilmektedir. Siz de peynir lezzetini seviyorsanız bu cipsi deneyimleyebilirsiniz. Ruffles acılı ise farklı çeşitleri ile kişilerin beğenisine sunulan bir üründür. Acıyı seven kişilerin seveceği bir ürün olan bu biberli lezzet ile farklı bir ürün tadını deneyimleyebilirsiniz. Ruffles baharatlı cips çeşidi baharatı seven kişiler için güzel bir atıştırmalık tercihi olmaktadır. Baharat çeşnisi ile bezenen bu ürün ile lezzetli bir atıştırmalığa sahip olabilirsiniz. Ruffles maç keyfi adı ile satışa sunulan diğer bir ürün Ruffles ızgara et tadında olarak satıştadır. Farklı bir cips arayanlar için ızgara etinin tadını bünyesinde barındıran bir atıştırmalıktır. Ruffles acı kanat yine farklı bir cips tatmak isteyen kişiler için iyi bir tercihtir. Acılı olan bu ürün, aynı zamanda kanat (et) tadındadır. Ruffles biftekli yine et tadında bir ürün olup et ve et ürünlerini seven kişiler için farklı bir deneyim sağlayacaktır. Maç sırasında, dizi izlerken, film izlerken, sohbet ederken, gün içerisinde kaçamak yaparken tüketebileceğiniz bu ürünler ile keyifli ikramlıklar ve atıştırmalıklar elde edebilirsiniz. Maç heyecanını yaşarken çeşitli cipsler ile heyecanınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Dostlarınız ile sohbet ederken sohbetinizi bu cipsler ile taçlandırabilirsiniz. İştah açıcı ve tuzlu yapıları ile son derece lezzetli olan bu yiyecekler, aynı zamanda doyurucu bir nitelik taşımaktadır.

Lezzetli Cips: Ruffles Kaç Kalori?

Lezzetli Cips: Ruffles Kaç Kalori?

Cipsler eğlence, parti gibi etkinliklerin vazgeçilmez atıştırmalıkları içerisinde yer almaktadır. Lezzetli yapıları ve farklı çeşitleri ile kişilerle buluşan bu yiyecekler buluşmalarınızı daha keyifli hale getirmektedir. Peynir, soğan, acı, baharat, biftek gibi farklı ürünler ile çeşnilendirilen bu yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler ile de güzel bir ikili oluşturmaktadır. Farklı tatları ile size keyifli deneyimler yaşatan bu ürünler, karbonhidrat ve yağ bakımından da zengin ürünlerdir. Bu sebeple doyurucu bir işlev görmektedirler. El değmeden fabrikalarda paketlenen bu ürünler, hava almayan yapıları ile tatları bozulmadan uzun süreler muhafaza edilebilmektedir. Ruffles'lar genelde tırtıklı yapıları ile bilinen ve satışa sunulan ürünlerdir. Farklı bir ürün tercih edenlere seçenek olarak Ruffles çubux önerilebilir. Ürün çubuk biçiminde üretilmiştir. Ürünün sade ve ketçaplı olmak üzere 2 seçeneği bulunmaktadır. Farklı bir cips deneyimlemek isteyenler için çubux iyi bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra farklı tatları aynı paket içerisinde deneyimlemek isteyen kişiler için de Ruffles mix iyi bir tercih olmaktadır. Ürün içerisinde hem sade patates cipsi tadını, hem de soğan halkalarını barındırmaktadır. Hangi ürünü alsam derdinden insanları kurtaran bu paket, aynı pakette iki ayrı tat deneyimini sunmaktadır. Ruffles kalori konusunda merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ürünün içerdiği cips miktarı ve içindekilere göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Ruffles içindekiler kısmında tuz, patates, aroma verici, palm yağı gibi ürünler yer almaktadır. Ruffles' ın sade patates cipsinin kalorisi 100 g için 548 kal biçimindedir. Ruffles ketçaplı kalori 100 g için 533 kal şeklindedir. Maç keyfinin kalori değeri ise 100 g için 537 kal kadardır. Çubux cipsin 100 g için 548 kadar kalori miktarı mevcuttur. Ruffles mix için kalori miktarı 100 g için 541 kal kadardır. Boyutlarına göre kalori miktarları farklılık gösterse de genel olarak ürünlerin kalori değerleri bu şekildedir. Zevkinize göre bir seçimde bulunarak farklı cips seçenekleri ile damak tadınıza uygun bir siparişte bulunabilirsiniz. Sade patates cipsi ile patatesin tadını yoğun bir biçimde hissedebilirsiniz. Ketçap, soğan - peynir, biftek, acılı gibi farklı tatlar ile de yeni tatlar deneyimleyebilirsiniz. Pek çok alanda tüketebileceğiniz bu cipsler ile partilerinizi, çeşitli eğlencelerini, dost buluşmalarınızı, ailenizle vakit geçirmelerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Ruffles Kampanya Paketleri ile Bütçenize Uygun Cipslere Sahip Olabilirsiniz

Ruffles Kampanya Paketleri ile Bütçenize Uygun Cipslere Sahip Olabilirsiniz

Cipsler hemen her alanda tüketilebilen, ister tek başınıza ister sevdiklerinizle beraber yiyebileceğiniz atıştırmalıklar olarak öne çıkan atıştırmalıklardır. Atıştırmalık grubu içerisinde yer alan bu ürünler, içerdikleri karbonhidrat ve yağ ile de aynı zamanda doyurucu bir nitelik taşımaktadır. Keyifli anlarınızı daha keyifli hale getiren bu ürünler, farklı çeşnilerde üretilebilen gıdalardır. Bunun yanı sıra boyut olarak da farklılaşırlar. Ruffles kaç gram? sorusunun cevabı bu nedenle farklılaşmaktadır. Süper boy olarak isimlendirilen ürünler 113 gram boyutundadır. Parti boy olarak isimlendirilen cips ise 145 gram boyutundadır. Parti içerikli olduğundan dolayı daha büyüktür ve içerisinde daha fazla cips içermektedir. Mega boy olarak isimlendirilen cips 193 gramdır. Parti boya göre daha büyük boyuttaki olan ürünlerdir. Bu gramların yanı sıra 103 gram, 110 gram, 80 gram ve Ruffles 150 gr gibi farklı boyutları da mevcuttur. Ruffles kampanya seçenekleri ile birden çok ürüne aynı anda sahip olabilirsiniz. Bu ürünler, 4' lü, 5' li gibi gruplar halinde satışa sunulan ürünler olabilmektedir. Bunun yanı sıra bu ürünlerin hepsi aynı çeşit cipsten oluşabildiği gibi farklı çeşitte cipslerin bir araya getirilerek oluşturulan paketler de olabilmektedir. Bunun yanı sıra 4 al 4 öde gibi farklı kampanyalar ile de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra Trendyol' da sürekli gerçekleşen indirim zamanlarıyla da kampanyalı bir biçimde ürünleri satın alabilirsiniz. Ruffles fiyat olarak farklılaşan bir durumdur. Paketlerin büyüklüğü, fiyat üzerinde etkili olan unsurların başında gelmektedir. Parti boy, mega boy gibi ürünler daha fazla cips içeren paketlerdir. Parti boy 145 gram, mega boy ise 193 gramdır. Bu sebeple fiyat olarak da daha küçük yapıdaki olan cipslere göre fiyatları daha fazla olabilmektedir. Pek çok farklı çeşidi ve boyutu bulunan cipsler ile anlarınızı daha keyifli hale getirerek sevdikleriniz için güzel ikramlar hazırlayabilirsiniz. Eğlencelerinizi daha makul fiyatlar ile oluşturabilirsiniz. Bütçeye uygun fiyatlar ile ürünlerini satışa sunan Trendyol bu üründe de aynı bütçeye uygun fiyatlar ile ürünleri satışa sunmaktadır.