İlgili Kategoriler
Fiyat
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ruffles Cips

" araması için 94 sonuç listeleniyor
Ruffles Cips Paketi
Kargo Bedava

RufflesCips Paketi

(25)
Cips Paketi
214 TL
Sepete Git
Ruffles Originals Mega Boy Cips 193 gr

RufflesOriginals Mega Boy Cips 193 gr

(8)
49,90 TL
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ruffels Cips Modelleri ile Atıştırnma Saatleri

Cipsler etkinliklerde kullanılan tatları ve gramajları ile pek çok kişinin sevdiği alternatif gıdalar arasında yer almaktadır. Genel olarak kullanıcıları tarafından gerek tatları gerekse besin değerleri ile tercih edilen alternatif gıdalar pek çok kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Özellikle film izlemek isteyen kişiler tarafından tercih edilen cipsler farklı tatlara ve şekillere sahip olmaları nedeniyle 7’den 70’e herkes tarafından sevilebilmektedir. Farklı tatları sayesinde damak zevkleri farklı olan kişilere seçim şansı sunulurken farklı üretim teknikleri de markalar tarafından tercih edilmektedir. Küçük, orta, büyük ve mega boy olmak üzere farklı gramajlara ve ebatlara sahip olan ürünler gerek kişi sayısı gerekse tercihlere göre dikkat çekebilmektedir. Kişilerin damak zevklerine göre çeşitlilik gösteren cipsler pek çok kişi tarafından ilgi görmesine karşın besin değerleri ve üretim teknikleri ile de değişiklik gösterebilmektedir. Hammaddesi patates olan ürün yağda kızartılabildiği gibi aynı zamanda fırınlarda da daha az yağlı olarak üretilebilmektedir. Ruffles cips seçenekleri müşterilerinin damak zevklerine göre değişiklik gösteren tatlar ve şekilleri ile herkese hitap edebilmektedir. Genel olarak üretimi yapılan cipslerin tatlarını farklı damak zevklerine uygun olarak üreten marka müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak az yağlı cip çeşitlerinin de üretimlerini üstlenebilmektedir. Standart üretimlere ek olarak ketçaplı, acılı, soğanlı, peynirli, barbekü soslu standart kesim cipsler üretilebilirken aynı zamanda çubux adı verilen markaya özel kesimlere ve üretim tekniklerine sahip ürünlerde pek çok kişi tarafından tercih edilebilir. İçindekiler kısmı değişen cipslerin besin değerleri de kendi aralarında değişiklik gösterebilmektedir. Daha az yağlı olan ürünler son zamanlarda tercih edilen cips çeşitlerinden birisi olurken kullanıcılar standart üretim cipsleri de tercih edebilmektedir. Fiyatlandırma konusunda başta tatları olmak üzere gramajları değişiklik göstermesine neden olabilmektedir.

Ruffles ve Cipsler

Ruffles ve Cipsler

Ruffles markası 1958 yılında hakları satın alınması ile birlikte gelişmeye başlayan patates cipsi üreticilerinden bir tanesidir. ABD kökenli olan Ruffler markası dünya genelinde satışlar yapan, tırtıklı patates cipsi üretimi konusunda uzmanlaşan markalardan bir tanesidir. Standart üretimlerinde herhangi bir ek kullanmadan sade olarak yapılan üretimler zamanla değişen damak zevkleri ve ürün çeşitliliği sunulmak istemesi nedeniyle gelişim göstermiştir. Markanın sağladığı gelişimler ile birlikte standart cips üretimlerine ek olarak farklı tatlara sahip ürünlerde üretilmeye başlanarak müşterilere sunulmuştur. Dünyanın pek çok ülkesinde gerek aynı isimle gerekse farklı isimlerle satışına devam eden Ruffles markası pek çok kişi tarafından sevilen patates cipslerini üreterek adından söz ettirmiştir. Marka özellikle seri üretimleri ile adından söz ettirmektedir. Kimi cips severler tarafından klasik ve sade lezzetler ilgi görürken kimi cips severler tarafından ketçaplı ve yeni tatlar araştırılmaktadır. Marka tarafından yapılan hazırlıklar ve sürekli olarak yeni lezzetlerin aranmaya çalışması Ruffles markasının gelişimine olanak sağlamıştır. Ruffles cips çeşitleri konusunda yaşanan çeşitlilik farklı damak zevklerine sahip pek çok kişinin markanın ürünlerini tercih etmelerine de olanak sağlayabilir. Ruffles patates cipsi üretim aşamalarında kullanılan teknikler sayesinde de değişiklikler gösterebilmektedir. Genel olarak patatesin çıtır çıtır olabilmesi için duru su ile yıkanması ile başlayan süreç uzun yıllardır marka tarafından aynı olarak devam ettirilmektedir. Uzun yıllardır aynı tekniklerin kullanılması marka tarafından üretimleri yapılan cipslerin yıllardır değişmeyen bir lezzete dönüşmesiyle sonuçlanırken marka teknolojik gelişmeleri de takip etmesine karşın son nesil teknoloji ve klasik üretim biçimlerini birleştirerek kendi tarzına da sahip olan markalar arasında önemli bir yere sahiptir. Marka tarafından son dönemlerde uygulanmaya başlayan yeni teknikler gerek şekil gerekse tatları farklı olan ürünler için tercih edilmektedir. Özellikle Ruffles markası tarafından üretimleri yapılan Çubux serisi cipslerde kullanılan yeni üretim ve fırınlama teknikleri markanın yenilikçi duruşunu sergilemesine yardımcı olmaktadır.

Ruffles Cips Çeşitleri

Ruffles Cips Çeşitleri

Ruffles cips çeşitleri müşterilerin damak lezzetlerine uyması açısından çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak yapılan üretimlerde farklı ülkelerde yaşayan ve damak lezzetleri değişiklik gösteren müşteriler göz önünde bulundurularak üretimler yapılmaktadır. Markanın üretimleri arasında sade, ketçaplı, soğanlı, acılı, peynirli, barbekü soslu ve çubukx serilerine sahip cipsler bulunmasına karşın markanın tüm üretimlerinin paket içeriğine eklendiği Mix serileri de müşteriler tarafından dikkat çekmektedir. Ruffles çubuk cips marka tarafından son dönemlerde üretilmeye başlanan ve pek çok kişi tarafından büyük ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Özel bir üretime sahip olan çubuk cipsler standart üretimlerden farklı olarak gerek tat gerekse şekilleri ile dikkat çekmektedir. Ruffles peynirli cips seçeneklerinin de kendi aralarında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Seçilecek peynirlerin kalitesi başta olmak üzere pek çok peynirli seçeneğe sahip olan Ruffles markası tatları ile adından söz ettirmektedir. Ruffles barbekü soslu cips seçenekleri ile de farklı tatların üretimlerine ağırlık veren marka standart yuvarlak patates cipsi şekillerini uzun yıllardır kullanmalarına karşın farklı tat ve dokulara sahip ürünleri ile müşteri potansiyelini geliştirmiştir. Ruffles cips içindekiler bölümünün sürekli değişiklik gösterdiği çok sayıda ürüne sahiptir. Ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırmayı amaçlayan marka başta tatlar olmak üzere doku, besin değerleri ve ambalaj tasarımlarını da sürekli olarak değiştirerek müşterilerine yenilikler sunmaktadır.

Ruffles Cips Besin Değerleri

Ruffles Cips Besin Değerleri

Ruffles patates cipsleri pek çok kişi tarafından sevilen tatlar arasında yer almaktadır. Etkinliklerde ve arkadaş sohbetlerinin vazgeçilmezlerinden birisi olan Ruffles markası farklı cips çeşitlerine sahip olabildiği gibi her cips kendi arasında farklı besin değerlerine de sahiptir. Markanın uzun yıllardır üretimini yaptığı sade patates cipsi 549 kaloriyken içerisinde 34,6 gram yağ bulunmaktadır. 51,5 gram karbonhidrat, 5,9 gram proteine sahip olan ürünün içerisinde 0,50 gram şeker bulunurken 1 miligram sodyum ve 3,9 gram fibere sahiptir. Hesaplanan besin değerleri genel olarak 100 grama göre belirlenirken daha düşük veya daha yüksek gramajlar ürünlerin besin değerlerinin de değişmesine neden olabilmektedir. Markanın sevilen lezzetlerinden birisi olan Ruffles ketçaplı cips besin değerleri değişiklik gösteren patates cipslerinden birisidir. 537 kaloriye sahip olan patatesli cips 32,7 gram yağ bulundururken 52,80 gram karbonhidrat ve 5,90 gram proteine ev sahipliği yapmaktadır. 1200 miligram sodyuma ek olarak 2,90 gram şeker ve 3,9 gram fiber barındıran ürünün besin değeri hesaplamaları 100 gram olarak yapılmaktadır. Ruffles acılı cips besin değerleri için 537 kalori, 32,7 gram yağ, 52,7 gram karbonhidrat, 6,2 gram proteine sahiptir. İçerisinde sodyum bulunmayan acılı patates cipsi 3,50 gram şeker barındırırken aynı zamanda 3,8 gramda fiber bulundurmaktadır. İçerisinde bulunan 32,7 gramlık yapın 15 gramı doymuş yağlardan oluşan ürünün besin değeri hesaplamaları 100 gram üzerinden yapılmaktadır. Ruffles soğanlı cips markanın son dönemlerde çıkardığı ve tadı ile büyük ilgi gören soğanlı cips besin değerleri ile de değişiklikler gösterebilmektedir. 542 kalori olan ürün diğer Ruffles cipslere kıyasla daha yüksek kalorilere sahiptir. 33,4 gram yağa sahip olan ürünün 15,4 gramı doymuş yağlardan oluşurken 0,210 gramı da trans yağlardan oluşmaktadır. Öte yandan 52,1 gram karbonhidrata sahip olan soğanlı cips 6,3 gram protein değerlerine sahiptir. İçerisinde 1,40 gram şeker bulunduran ürün 3,8 gram fiber ve 1 miligramlık sodyum değerlerine sahiptir. Ruffles soğanlı cips besin değeri hesaplamaları da 100 gram üzerinden yapılmaktadır. Markanın son dönem üretimleri arasında yer alan Ruffles çubux besin değerleri de 100 gram üzerinden hesaplanmaktadır. İçerisinde maddeler ve üretimleri nedeniyle değişiklik gösteren besin değerlerine sahip olan Çubux 548 kalori, 34,5 gram yağ, 51,4 gram karbonhidrat ve 5,90 gram proteine sahiptir. 34,5 gram yağın 15,9 gramı doymuş yağlardan oluşan Çubux cips aynı zamanda 0,50 gram şeker, 3,9 gram fiber barındırmaktadır.