İlgili Kategoriler
Yaş
Jant Çapı
Fiyat
Tekerlek Sayısı
Renk
Vites
Garanti Süresi
Ürün Puanı
"

Salcano Çocuk Bisikleti

" araması için 26 sonuç listeleniyor
Salcano Excell 20 Si?yah-yeşi?l
Kargo Bedava

SalcanoExcell 20 Si?yah-yeşi?l

5.400 TL
Sepete Git

Salcano Çocuk Bisikleti

Pratik Kullanımı ile Salcano Çocuk Bisiklet

Salcano bisiklet modelleri çocuklara özel olarak tasarlanan rahat ve kullanışlı ürünler arasında yer alır. Salcano bu alanda kaliteli ve kullanışlı ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Markanın geniş ürün seçenekleri ile çocuğunuz için istediğiniz modeli elde edebilirsiniz. Salcano çocuk bisikleti renk seçenekleri ile dikkat çeker. Bisiklet düzenli kullanımda temel becerileri geliştirir. Fiziksel aktivite sayesinde çocukların büyüme hormonu salgılamasını sağlar. Markanın modellerinin üzerinde saatlerce gezinseniz bile mekanizmasında herhangi bir sorun meydana gelmez. Bu da ürünün ne kadar kaliteli ve dayanıklı olduğunu ön plana çıkarır. Kalite ve sağlık ön planda tutularak üretilen modeller çeşitli yaş gruplarında kız ve erkek çocuklara hitap eden çeşitlilikte üretilir. Ürün piyasaya sürülmeden önce gerekli tüm testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulur. Kullanışlı ve dayanıklı olan tasarımları çocuğunuz için güvenle seçebilirsiniz. Sahip olduktan sonra çocuğunuz büyüyene kadar değiştirmeniz gerekmez. Özellikle çocuğunuz hareketli ise ona uygun modeller eşliğinde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu alanda var olan tasarımlar geniş model ve renk seçeneğine de sahiptir. Markanın geniş ürün yelpazesinde hem kız hem de erkek çocuklar için farklı tasarımlara yer verilir. Özellikle çocuğunuzun zevki doğrultusunda istediğiniz bir modele sahip olabilirsiniz. Modeller en zorlu arazilerde bile kolayca sürülebilir. Bir anda mekanizmasının yavaşlaması gibi bir durum meydana gelmez. Her zorlu alana ve yaşama uyum sağlayan çeşitli model seçenekleri sizleri bekler. Her biri hem görünümü hem de tasarımı ile göz alıcı seçeneklerdir. Bisikletlerin sağladığı kullanım kolaylığı ve kalitesi önemlidir. Markanın bu alanda mevcut olan tüm tasarımları kalitesi ile ön plana çıkmayı başarır. Sizler de birçok seçenek arasından istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Her biri uygun fiyata satışta yerini alır. Kaliteli bir ürün seçimi ile uzun süre kullanacağınız bir modele sahip olursunuz. Trendyol ile çocuğunuzun ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan modellere ulaşarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Pratik Kullanımı ile Salcano Çocuk Bisiklet

Bu alanda mevcut olan her ürün pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Her birinde otomatik vites bulunduğu için sürme esnasında zorlanmadan hız artırılabilir. Sadece küçük çaplı birkaç hareket yapmanız yeterli olur. Güçlü itiş hızına sahip olan modeller bir arada sunulur. Üstelik hızları da bir hayli yüksektir. Hızlı bisiklet sürmeyi seven çocuklar için güvenli sürüş sağlayan birçok model mevcuttur. Çocukların bisiklet sürmesi faydalıdır. Çünkü vücutta yer alan kasların çalışmasında etkili bir alettir. Bu yolla çocuğunuzun düzenli spor yapmasına destek olabilirsiniz. Özellikle fazla kilosu olanlar için pratik bir spor yapma yöntemidir. Salcano çocuk bisiklet modelleri yaş ve cinsiyete göre farklılık gösterir. 5 ve 7 yaş arasında olan çocuklar için bu alanda dört tekerlekli modeller öne çıkar. Küçük yaştaki çocukların güvenliğinin sağlanması adına dört tekerlekli bir alet seçimi önem taşır. Çocuğunuz sürmeyi öğrendiğinde 3. ve 4. tekerlekler kademeli olarak çıkarılır. 7 ve 10 yaş aralığında olan çocuklar için de vitesi daha aşağıda olan modeller öne çıkar. Çünkü bu yaştaki çocuklar için kaza yapma riski vardır. Onları kazalardan korumanız için vites gücü düşük ama etkili olan ürün tercihini marka ile yapabilirsiniz. 10 ve 15 yaş aralığında olan çocuklar için iki tekerlekli ve güçlü vites koluna sahip olan modeller mevcuttur. Üstelik ani fren yapma gibi bir özelliği de mevcuttur. Bir anda hızlandığı zaman frene basarak durdurabilirsiniz. 15 yaş üstünde olan gençler için daha donanımlı ve kullanışlı ürünler mevcuttur. Vites kolları teknolojik gelişimler ile tasarlanan aletler burada ön plana çıkar. Akıllı vites kolu bisiklet ne kadar hızlı olsa da bastığınız anda anında durur. Geniş teknolojik aletler ile oluşturulan vites kolu ile kaza yapma oranı da en aza indirilir. Marka bazında ortaya çıkan tüm aletler geniş teknolojik güçler etrafında ortaya çıkar. Tasarım aşamasında her biri kaliteli malzemeler ile bir araya getirilir. Kanserojen içeren herhangi bir katkı maddesine yer verilmez. Modellerin tasarımı çocuk sağlığına önem verilerek yapılır. Kullanılan plastiğin ve çeliğin saf olmasına dikkat edilir. Böylece sağlıklı ve kullanışlı olan bir ürün ortaya çıkarılır. Tamamen vücut sağlığına entegre olan bir tasarım sizleri bekler. Üstün donanım gücü ile kullanışlı olan bir model tercihi yapabilirsiniz. Marka hem yurtiçi hem de yurt dışında geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Salcano ile sizler de bu geniş çaplı ürün dünyası içinde istediğinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Her tasarımın dış kısmına uygulanan renkler kaliteli boyar maddeler ile yapılır. Renklerin zamanla kaybolması söz konusu değildir. Canlı ve parlak bir renk zeminine sahip olan modeller mevcuttur. Trendyol’da çocuğunuzun seveceği modellere kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Kullanışlı Salcano Çocuk Bisiklet Modelleri

Kullanışlı Salcano Çocuk Bisiklet Modelleri

Mevcut her ürün kullanışlı ve kaliteli materyaller ile üretilir. Ürünler kullanıcının konforu ön planda tutularak tasarlanır. Özellikle aletin selesi rahatlık baz alınarak tasarlanır. Oturulan kısım saatlerce üzerinde kalsanız bile sizi rahatsız etmez. Bu alan yumuşak sünger ve kumaşlardan yapılır. Yumuşak olması ile rahatlığı doyasıya yaşatır. Zamanla oturulan kısmın şeklinin bozulması, rahatlığını yitirmesi ya da deforme olması gibi bir durum söz konusu değildir. Ürünün dış kısmı da darbelere karşı dayanıklıdır. Salcano çocuk bisikletleri ve fiyatları bu alanda ürünlerin büyüklüğüne ve donanımına göre değişiklik gösterir. Büyük ya da küçük boy olanların fiyatları değişiklik gösterir. Ancak gençlere özel olarak tasarlanan büyük çaplı modeller daha donanımlı bir üretime sahip oldukları için fiyat bazında biraz daha yüksek bir ücrete sahiptir. Ancak kalite fiyatla alakalı bir durum değildir. Kalite her ürün için ön planda tutulur. Markanın ürün fiyatları her kullanıcıya hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Sizler de istediğiniz bir modele bütçenize uygun olan şekilde sahip olabilirsiniz. Birçok ürün seçeneği arasından özellikle istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Günlük ve sık kullanıma uygun modeller mevcuttur. Ürünler yağışlı havalarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bazı bisikletlerin arka ya da ön kısmında sepet olan modelleri de mevcuttur. Sepetli tasarımlarına göz atıp ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sepetli modeller daha kullanışlı olu ve büyük çaplıdır. Yani birçok eşyayı içinde muhafaza eden bir kapasiteye sahiptir. Sepetler plastikten yapılır, oldukça sağlam ve kaliteli bir yapıya sahiptir. ürünleri taşıyan kapasitesi ile dayanıklılığı ön plana çıkar. Yani isteğe göre hem sepetli hem de sepetsiz olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Her bir tasarım marka alanında kalitesinden taviz verilmeden sizlere sunulur. Kaliteli ve dayanıklı olan ürünlere göz atıp ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Marka ile geniş çaplı bir ürün çeşitliliğine ulaşabilirsiniz. Trendyol’dan ihtiyacınızı seçtiğiniz model eşliğinde karşılayabilirsiniz.

İhtiyaçlara Cevap Veren Salcano Çocuk Bisiklet

İhtiyaçlara Cevap Veren Salcano Çocuk Bisiklet

Bu alanda mevcut olan ihtiyacınızı karşılayan birçok ürün yer alır. Sizler de istediğiniz modele rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Salcano çocuk bisikleti 16 jant olan modeller eşliğinde kaliteli ve gösterişli olan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Özellikle sağlam tekerlek yapısına sahip olan bu tasarım çocuğunuzun yolda kalmasını engeller. Taşlı alanlarda bile tekerleğe zarar gelmez. Kullanım aşamasında öne çıkan tekerlekler dayanıklı yapısı ile birçok kolaylığı beraberinde getirir. Tekerlekler en sert ve zorlu yerlere karşı oldukça dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Özellikle üretim aşamasında saf plastikten yararlanılır. Plastik çift kata varan bir uygulama ile tekerleğe dönüşür. Tekerleğin üst kısmı ise girintili ve çıkıntılı olan şekilde tasarlanır. Böylece içine herhangi sert bir cismin girmesi önlenir. Üstelik taşlı ve sivri eşyaların olduğu bir zemin üzerinde hareket ederken sizlere zorluk çıkarmaz. Lastiğin bir anda patlaması gibi en çok görülen sorunlar bu ürün ile aza indirilir. Her çocuğun yaş ortalaması baz alınarak ürün üretimi yapılır. Üstelik çocuğunuzun kilosunu da göz önünde tutarak istediğiniz bir modele sahip olabilirsiniz. Çocuklar için geniş çaplı ve kaliteli birçok materyal tek bir marka altında bir araya getirilir. Konforlu bir sürüş için markanın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sürüş esnasında engellere takılmanıza da gerek kalmaz. Modeller oldukça rahat ve pratik bir sürüş imkanı sağlar. Şehir içinde oldukça rahat ve aktif bir hareket alanı sizleri bekler. Kız ve erkek çocuklara özel olarak hem renkleri hem de desenleri farklılık gösterir. Onların dünyasına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Trendyol üzerinden Marka eşliğinde ihtiyacınızı dilediğiniz zaman güvenle giderebilirsiniz.

İhtiyaçlara Cevap Veren Salcano Çocuk Bisiklet

İhtiyaçlara Cevap Veren Salcano Çocuk Bisiklet

Markanın sunduğu ürünlerle bu alanda mevcut olan tüm ihtiyaçlar en iyi şekilde giderilir. Özellikle kornalı bir alet arıyorsanız sizlere bu alanda da geniş ürün seçeneği sunulur. Farklı korna seslerine sahip olan modeller mevcuttur, beğeninize göre seçim yapabilirsiniz. Güçlü vites kollarına sahip olan modellerine de göz gezdirebilirsiniz. Şehir içinde ya da herhangi bir gezide çocuğunuza eşlik edecek sağlam ve çeşitli modeller vardır. Çamurlu ve yoğun toprak olan zeminlerde bile ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toprak ve çamur olan alana tekerleğin batması gibi bir durum yaşanmaz. Çünkü tekerlekler bu yoğun çamurlu ve topraklı alanlarda ilerleyebilen bir tasarıma sahiptir. Tekerleğin üst kısımları çamuru öteleyen girinti alanlardan oluşur. Böylece sürüş esnasında çamura saplanma gibi bir durum yaşanmaz. Çocuklarınızın güvenle bisiklet sürmeleri için bir olması gereken her ne varsa tasarıma eklenerek sizlere sunulur. Markanın sunduğu bazı modeller ise bükülebilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile küçülüp daha iyi bir şekilde muhafaza edilir. Özellikle bir geziye ve pikniğe gittiğiniz zaman bisikleti büküp aracınızın arkasına koyabilirsiniz. Bükülebilen modeller fiyat bazında farklılık gösterse de muhafaza edilme açısından pratikliği sizlere sunar. Ürünün bu özelliği teknolojik gelişimle yakından ilgilidir. Sizler de üstün teknolojik performansa sahip ürüne rahatlıkla sahip olarak çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem kullanım hem de muhafaza edilme aşamasında sizlere rahatlığı sunar. Tek bir ürün ile daha aktif ve kaliteli bir araç elde edebilirsiniz. Marka tarafından çocuklara özel olarak tasarlanan tüm modeller güvenle kullanıcılara sunulur. Sizler de markanın sunduğu bisikletlere sahip olarak bu özellikleri keşfedebilirsiniz. Trendyol ile markanın öne çıkan tüm modellerini detaylı bir şekilde inceleyip ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Salcano Çocuk Bisiklet ile Kaliteli Ürünler

Salcano Çocuk Bisiklet ile Kaliteli Ürünler

Özellikle çocuğunuz profesyonel olarak bisiklet sürüyorsa ona özel olarak tasarlanan modeller mevcuttur. İhtiyaca göre dağ bisikleti olarak işlev gören ürünler mevcuttur. Bu modeller tekerlek yapısı sayesinde engebeli arazilere uyumludur. Aracın aksamı oldukça dayanıklıdır. Zorlu bölgelerde çocuğunuza eşlik eden ürünlere de marka ile sahip olabilirsiniz. Ürünler amortisörler yardımı ile en iyi şekilde desteklenir. Güçlü bir mekanizma ile her türlü engele meydan okuyabilir. Üstelik yollarda bulunan ve kavisli olan alanlardan da rahatlıkla geçmeyi sağlar. Çocuğunuzla birlikte kamp ya da pikniğe gittiğinizde güvenli gezintiler yapabilir vaktinizi keyifle geçirebilirsiniz. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan modellere göz atabilir, çocuğunuzun da fikrini alarak seçim yapabilirsiniz. Hem doğada hem de zorlu yol koşullarında kolay hareket eden tasarımlar mevcuttur. Kalabalık ortamlarda aniden durabilen frenleri ile kaza olasılığını önleyebilirsiniz. Sizler için baştan sonra uyum içinde olan aksamlara sahip modeller tasarlanır. Bu aletler sadece kas gücü ile çalışır. Benzin ya da elektrik gibi herhangi bir güce de ihtiyaç duyulmaz. Üstelik gereken kas gücü yorucu olan bir enerji kaybına sahip değildir. Yani oldukça az enerji harcayarak bisikletinizi sürebilirsiniz. Bu spor aynı zamanda insan sağlığı için faydalıdır. Düzenli olarak sürüldüğünde kasları güçlendirir, kalp sağlığına iyi gelir ve duruşu düzeltir. Hem eğlenceli hem de sağlıklı bir aktivite olduğu için çocukların ilgisini çeker. Eğlenceli ve pratik kullanımı sayesinde her çocuk rahatlıkla adapte olur ve sever. Salcano ürünleri kaliteli aksamı ile uzun süreli kullanım sağlar. Düşme ya da çarpma yaşandığında deforme olmaz. Sizler de bisiklet sürmeyi seven çocuğunuz için kolay sürülebilen bir model seçimi yapabilir, ailenizle birlikte aktivite saatlerini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik bisiklet sürme işlemi kullanıcılarını her gün enerjik ve zinde tutar. Çocukların gelişimini destekleyen ve zinde hissetmelerini sağlayan modelleri detaylı inceleyebilir, kullanıcı yorumları arasından merak ettiğiniz cevapları bulabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın sunduğu tüm ürünleri inceleyip çocuğunuz için en iyisine sahip olabilirsiniz.

Salcano Çocuk Bisikleti Trendyol’da

Salcano Çocuk Bisikleti Trendyol’da

Marka alanında mevcut olan her modele Trendyol ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizler için geniş bir çeşitlilik mevcuttur. Her türlü engele meydan okuyan ürünler eşliğinde çocuğunuza yardımcı olabilirsiniz. Bu alanda sadece iki ve dört değil üç tekerlekli olan modeller de mevcuttur. Sizler tercihinizi yapıp istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Üç tekerlekli, arka ya da ön kısmında yer alan sepetleri sayesinde çocuğunuz için oldukça kullanışlı olan bir alet edinebilirsiniz. Her model dar ve geniş gövdeli olan şekilde farklı özelliklere sahiptir. Buradaki mevcut dağılım çocuğunuzun yaşıyla ve kilosuyla ilgilidir. Sizler özellikle yaş ve kiloyu göz önünde tutarak tercihinizi yapabilirsiniz. Modeller portatif bir yapıya sahiptir. Seçtiğiniz model ile çocuğunuz rahat ve pratik bir kullanıma sahip olur. Ayrıca her türlü akrobatik hareket çalışılmasını sağlayan çeşitlilikte ve kullanışlı modelleri de mevcuttur. Kimisi oldukça esnek ve birçok hareket yapabilen bir kapasiteye sahiptir. Sizler de çocuğunuz için en iyisini dilediğiniz zaman Trendyol ile tercih edebilirsiniz. Bazı tasarımları yüksek bir hıza sahiptir. Özellikle hızı seven çocuklar için özel olarak geliştirilen tasarımlar öne çıkar. Model tercihi yaparken hız oranı ve çapı da özellikler arasında inceleyebilirsiniz. Şehir içi kullanım için jantları 26, 28 ve 29 olan şekilde dağılım gösterir. Vitesler de bisiklete göre 18, 20, 21, 24 ve 30 olan şekilde dağılıma sahiptir. İhtiyacınız olan hıza göre vites seçimi yapabilirsiniz. Tercih aşamasında hem vites hem de jant ayarını görüp ihtiyacınıza göre istediğiniz alete sahip olabilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı karşılayan ürünlere marka eşliğinde ulaşıp çocuğunuz için en iyisini tercih edebilirsiniz.