İlgili Kategoriler
Kağıt Tipi
Kağıt Boyutu
Renk
Fiyat
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sanatsal Kağıtlar Kalemler

" araması için 38761 sonuç listeleniyor
StencilSepeti Karışık 4'lü Set 9 20x20

StencilSepetiKarışık 4'lü Set 9 20x20

119,99 TL
Sepete Git
Kika Bristol Fon Kartonu 10 Adet Renkli

KikaBristol Fon Kartonu 10 Adet Renkli

(2)
Bristol Fon Kartonu 10 Adet Renkli
45 TL
Sepete Git

En Güzel Sanatsal Kağıtlar Kalemler Çeşitleri Trendyol’da!

Sanatsal kalemler çizim, resim, illüstrasyon, grafik tasarım ve diğer çeşitli görsel sanatlar için kullanılır. Bu kalemler farklı özelliklere ve kullanım alanlarına sahiptir. Kurşun özellikli olanlar çizim ve eskiz yapmak için kullanılan temel parçalardan oluşur. HB, 2B veya 4B gibi farklı sertlik derecelerine ve uç kalınlığına sahip olan seçenekler mevcuttur. Pastel boya efekti oluşturmak için ise pastel uça sahip yumuşak pigmentli olan kalemler tercih edilir. Kağıt üzerine yumuşak ve doygun renkler elde etmenize yardımcı olur. Mürekkepli seçenekler çizim, illüstrasyon ve yazı yazma için kullanılan kalemlerdir. Farklı uç tiplerine sahiptir olan seçeneklerin mürekkep türleri su, alkol ya da pigment bazlı olarak değişebilir. Efekt oluşturmak için kullanılan sulu pigmentler vardır. Sulu boya seçenekleri olarak satışa sunulan türler işlevsellik oluşturur. Islak veya kuru kullanıma uygundur. Farklı renk katmanları oluşturmak için birbirleriyle karıştırılabilir. Sanatsal kalemlik seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza yanıt veren modeli tercih edebilirsiniz. İçerisine yerleştirilen diğer bir model ise grafit kalemlerdir. Siyah ya da gri tonlarda olan kalemlerle işlem yapmak popülerdir. Koyu renkli parçalarlarla çizim ya da eskiz yapabilirsiniz. Detaylı çalışmalar için oldukça idealdir. Büyük yüzeylerde renkli ve kalın çizgileri marker kalem seçenekleri ile uygulayabilirsiniz. Sanatçılar tercih ettiği malzemelere ve tekniğe bağlı olarak farklı kalemleri kullanarak eserlerini oluşturur. Sanatsal kağıt gibi çeşitli malzemeleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Sanatsal Kağıt Kalem Modelleri

Sanatsal kağıt kalem modelleri sanatçıların tasarımları ile tercih ettiği tekniklere göre farklılıklara uyum sağlar. Kağıt modelleri çizimlerin, resimlerin ya da diğer sanatsal eserlerin kaliteli bir şekilde ortaya çıkmasını destekler. Estetik açıdan kalite sağlamak amacıyla farklı dokular, ağırlıklar ve yüzey tipleri ile karşılaşılır. Sanatsal kağıt kalem seçenekleri arasında ön plana çıkan kağıt seçenekleri vardır. Çizim kağıdı, akvarel, pastel, yağlı, fotografik ve skizofren olan türlere ulaşabilirsiniz. Karton veya mukavva gibi seçenekleri tercih eden müşteriler vardır. Temel çizim işleri için kullanılan seçenekler düz, pürüzsüz ve beyaz bir yüzeye sahiptir. Kurşun ya da pastel gibi malzemelerle kullanıma uygundur. Sulu boya gibi ıslak ürünlerin kullanıma uygun şekilde özel olarak tasarlanan kağıtlar akvarel olarak isimlendirilir. Su emici bir yüzeye sahip olduğu için su bazlı boyaların yayılmasını destekler. Pastel boya gibi kuru özellikteki ürünler için tasarlanan parçalar mevcuttur. Bu parçalar genel olarak dokulu bir yüzeye sahiptir. Pastelin pigmentlerini tutmak için uygundur. Kalın ve sağlam bir yapıya sahip olan kartonlar kolaj, kesme veya yapıştırma gibi çalışmalar için tercih edilebilir. Çeşitli renklerde üretilen seçenekler vardır. Eskizler ya da hızlı çizimler için kullanılan modeller dikkat çekicidir. İnce olan seçenekler arasında skizofren modeller öne çıkar. Farklı ağırlıklarda ve renklerde bulunabilir. Mürekkep, marker ve çizgi çalışmaları için özel olarak tasarlanan illüstrasyon kağıdı olarak isimlendirilir. Bu seçenekler pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğu için mürekkebin yüzey üzerine fazla yayılmasını önler. Sanatsal amaçlı kullanıma uygun olan kalem ve kağıt seçenekleri tercih alanını genişletir. Farklı tekniklere ve çalışma tarzlarına bağlı olarak değişim gösteren türlere ulaşım sağlamak kolay olur. Doğru malzemeyi seçmek eser kalitesinin yanı sıra, dayanıklılık açısından önemlidir. Sanatsal kağıt kalem yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerin yapısını görebilirsiniz. Yapılan yorum ve önerileri inceleyerek ürünleri objektif şekilde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sanatsal kağıt kalem kampanya ve indirim dönemlerini çeşitli dönemlerde görebilirsiniz. Atölye veya evde kullanıma uygun olan türler vardır. Sevilen ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Sanatsal Kağıt Kalem İndirim Fırsatları

Sanatsal kağıt kalem indirim ve kampanya dönemlerinde avantajlı seçenekler oluşturur. Bu indirim ve kampanya dönemlerini yakından takip ederek beğendiğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayan türlere ulaşabilirsiniz. Sanatınızı ortaya koymanıza yardımcı olan çeşitli seçeneklere sahip olabilirsiniz. Sanatsal içerikleri oluşturmak amacıyla birlikte kullanılan uyumlu malzemeler ortaya çıkan işin sonuçlarını etkiler. Grafik kalemleri ve kartonlar birlikte kullanılabilir. Grafik kalemleri kalın ve yoğun renklere sahiptir. Marker kömür veya pastel gibi farklı ürünler ile beraber kullanılabilir. Karton kalın ve sağlam bir yapıya sahip olduğundan dolayı çeşitli içeriklerle kullanıma uygundur. Kesme, yapıştırma ve kolaj gibi çalışmalarda sıklıkla tercih edilir. Sanatsal kağıt kalem satın al mak için projenize uygun türleri belirleyebilirsiniz. Sanatsal içerikleri üretmek için kullanılan materyallerle birlikte çalışırken uyum önemlidir. Malzemelerin özellikleri sanatçının tercihlerine ve çalışma tarzına bağlı olarak değişir. Fikirlerinizi, gözlemlerinizi ya da çizimlerinizi kaydetmek amacıyla eskiz defteri seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Taşınabilir boyutlarda olan bu defterler çeşitli kağıt türleri ve özelliklerine sahip olabilir. Eskiz defterleri çizim pratiği yapmak, düşünceleri hızlıca kağıda dökmek veya dışarıda manzara çizmek gibi amaçlarla kullanılabilir. Beyaz veya krem rengi gibi soft renklere sahip olan seçenekler işlevsellik sağlar. Yumuşak renklerin bulunduğu türler karakalem, pastel ya da suluboya ürünlerini öne çıkarır. Defterlerin yüzeyleri çizim tekniklerine uygunluk göstermek amacıyla farklı şekilde üretilir. Bazıları dokulu ve kabartmalı olabilir. Bazı modeller pürüzsüz yüzeye sahiptir. Eskiz defterleri taşınabilir boyutlarda olduğu için sanatçılar dışarıda çalışabilir veya seyahat ederken kullanabilir. Defterlerin bağlama seçenekleri incelendiğinde spiral ya da ciltli seçenekler ile karşılaşılır. Her iki modelin sağladığı farklı avantajlar vardır. Avantajlı sanatsal materyallere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çeşitli çalışmaların önünü açan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bütçelere Uygun Sanatsal Kağıt Kalem Fiyat Seçenekleri

Sanatsal kağıt kalem tavsiye ve önerilerini inceleyerek ürünler hakkında önceden yapılan değerlendirmeleri görebilirsiniz. Bu değerlendirmeler sayesinde ürünleri deneyimleyen müşterilerin incelemelerini görerek objektif bir seçim yapabilirsiniz. Sanatsal kağıt kalem fiyat aralıkları ürünlerin özelliklerine göre farklılık sunar. İhtiyacınız olan malzemeleri belirledikten sonra araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli sanatsal içerikleri üretmenize yardımcı olan malzemeleri avantajlı bir şekilde satın almak için indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Resim altlığı, kesme matı ve hobi amaçlı kullanılan pek çok çeşitli materyali bulabilirsiniz. Dövme transfer kağıdı sık tercih edilen türlerden olur. Dövme transfer kağıdı geçici dövme tasarımlarını cilde aktarmak için kullanılan özel bir türdür. Bu kağıt sayesinde dövme tasarımının cilde aktarabilirsiniz. Dövme transfer kağıdı dövme tasarımının cilde aktarılmasını kolaylaştırmak için bir araç olarak kullanılır. Ürünlerin ön yüzünde bir boya veya mürekkep tabakası bulunur. Bu boya veya mürekkep dövme deseninin görünmesini sağlar. Kullanımı esnasında ilk olarak cilde uygulamak istediğiniz dövme tasarımını seçebilirsiniz. Kağıdın desenli tarafı cilde yerleştirilir. Tasarımın cilde tam olarak oturması ve istenen konumda olması için dikkatlice yerleştirmek gerekir. Arkası ıslatılan kağıtlar bir bez veya pamuk yardımıyla nemlendirilir. Bu sayede tasarımın cilde aktarılmasını sağlayan boya veya mürekkep aktif olur. Islak kağıt tasarımın cilde aktarılmasını kolaylaştırır. Kağıt ciltten çıkarıldığında, dövme tasarımı cilde aktarılır. Çantalarda kolaylıkla taşınan türler işlevsellik sunmayı başarır. Parça yapısı değişim gösterdiği için seçim araştırma yapmak son derece önemlidir. Renklerine göre ayrılan seçenekleri tasarıma göre seçebilirsiniz. Projede yoğun olan renkler için aynı ürünleri elde edebilirsiniz. Sonuçların kalitesini değiştiren markaları incelemek önem kazanır. Markaların sağladığı fırsatlarla birlikte işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Rahat kullanım imkanı veren ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.