Kağıt Boyutu
Fiyat
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Schoeller Kağıt

" araması için 1060 sonuç listeleniyor

Taslaklarınız İçin Kaliteli Schoeller Kağıt Çeşitleri Trendyol'da!

Schoeller kağıdı, farklı alanlarda çalışmalar ve çizimler yapan kişiler tarafından sık sık kullanılır. Teknik çizim, eskiz çalışmaları, proje çizimleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler, ilkokuldan üniversiteye kadar pek çok öğrenci için gereklidir. Yüksek kalitesi sayesinde pek çok kaliteli çizim için imkan tanır. Aynı zamanda farklı boyut seçenekleri ile farklı projelerde ve çalışmalarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle Schoeller kağıt çeşitleri, soğuk damgalı bir şekilde satıldığı için kalitesi buradan anlaşılabilir. Çizim ve çalışmalarını farklı ürünler üzerine yapan, yeni başlama aşamasındaki pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bu anlamda çizim ve çalışmalar için özel olarak üretilen, çizimlerin kaliteli ve konforlu yapılabilmesi için özel dokuya sahip olan bu modeller kullanılır. Yapılacak çalışmalar ve çizimler için farklı boyutlar bulunur. Özellikle hobi amaçlı yapılan çalışmalarda herhangi bir boyut sınırlaması bulunmaz. Bu gibi durumlarda A4 boyutundaki kağıtlar eskiz ya da karalama çizimleri için ideal boyut olarak değerlendirilir. Aynı zamanda diğer büyük çeşitlerin üzerinde çizim yapmak zor değildir. Ekstra bir çizim masası kullanmaya gerek kalmadan, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Bu durum, yapılması gereken çizimin büyüklüğüne ve önemine göre değişiklik gösterir. Hobi amaçlı ya da daha basit çalışmalarda küçük boyutlar tercih edilebilirken büyük boyutlu ürünlerin zorunlu olduğu durumlarla sıkça karşılaşılabilir. Trendyol üzerinden Schoeller kağıt tavsiye ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Schoeller kağıt kullananların tavsiyeleri sayesinde satın almak istediğiniz ürün hakkındaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Schoeller Kağıt Modelleri

Farklı Boyutlarda Schoeller Kağıt Modelleri

Schoeller kağıt A3 boyutundaki çeşitler, genellikle proje çizimleri için tercih edilen standart boy olarak değerlendirilir. A3 Schoeller kağıt boyutu, 29,7 x 42 cm olarak standart şekilde üretilir. Bu boyuttaki seçenekler, özellikle proje çalışmalarında mimarlık ya da şehir planlama gibi çalışmalarda gereken detayların daha iyi şekilde çizilebilmesini sağlar. Aynı zamanda bu seçeneklerin büyük olması, 3 boyutlu çizimlerin yapılması için de gerekli büyük alanı sağlar. Bunun dışında yine özel amaçlar doğrultusunda kullanılan, standart boyutlara sahip olan ancak A3 ya da A4 gibi standart hale gelmemiş çeşitler de bulunabilir. Schoeller kağıt 35x50 200 gr olarak adlandırılan bu seçenekler, özellikle proje çalışmalarında kullanılmak için üretilen, diğer ürün türlerinde standart haline gelmemiş bir boyuttur. Schoeller kağıtların her ihtiyaca uygun modellerini Trendyol’da bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Çalışma yapmak ve proje geliştirmek için pek çok farklı seçenek bulunsa da elle yapılan çalışmalarda vazgeçilmez bir ürün olarak Schoeller kağıtlar bulunur. Özellikle proje çalışmalarında bu modeller tercih edilir. Schoeller kağıt 50x70 ve 70x100 gibi birbirinden farklı boyutlar bulmak mümkündür. Schoeller kağıt 70x100 özellikle daha detaylı ve kapsamlı çalışmalarda, daha geniş çalışma yüzeyi gerektiği için artış gösterir. A3 modeller ise bu seçenekler arasında en pratik kullanım sunan ürünlerden biridir. Büyük boyutu sebebiyle sadece geniş çaplı çalışmalarda kullanılması zorunlu değildir. Bu ürün aynı zamanda daha basit işler için de kesilerek kullanılabilir. Küçük çizimler yapmak için A4 Schoeller kağıt 25x35 boyutundaki kağıtlar daha küçük parçalara kesilerek birden fazla ürün elde edilebilir. Bu durum, aynı zamanda basit çizim imkanı sağlayarak çizim işlemini daha pratik hale getirir. Basit çalışmalarda kullanmak ve pratik yapmak için Schoeller kağıt A4 boyutlarında da kullanılabilir. A4 boyutu, neredeyse tüm ürünler için en çok kullanılan standart boyuttur. Trendyol’dan Schoeller kağıt yorumları sayesinde ürünler hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Schoeller Kağıt Seçenekleri

Kaliteli ve Kullanışlı Schoeller Kağıt Seçenekleri

Schoeller kağıt modellerinin kullanışlı olmasını sağlayan en önemli noktalardan biri, farklı boyut ve gramaj seçenekleridir. Farklı boyut seçenekleri daha kullanışlı ürünler ortaya çıkarır ve farklı gramaj seçenekleri de bu duruma katkıda bulunur. Gramaj olarak farklılık gösteren ürünler, kullanılacak çizim ve boyama yöntemine göre belirlenir. Aynı zamanda farklı alanlarda kullanılan ürünler, farklı kalınlıklarda olur. Aynı boyutlara sahip olan ürünlerde, gramaj farkının oluşması ancak kalınlık ile mümkündür. Bu durum Schoeller kağıt 200 gr seçenekleri oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Sadece çizim yapılacak, daha basit uygulamalar için ince ürünlerin kullanılması mümkündür. Bu ince kağıtlar, teknik çizim durumlarında da bir sorun teşkil etmez. Bununla birlikte modelleme gibi çalışmalarda boya ya da mürekkep kullanılan durumlarda kağıdın daha kalın olması gerekir. İnce kağıtlarda boya ve mürekkepler, arka yüzeye kadar geçebilir. Bu durum hem kağıdın kötü görünmesine hem de zarar görmesine sebep olabilir. Bu nedenle çok farklı çalışmalarda, çok farklı şekillerde kullanılan seçenekler, kalınlık olarak da farklı seçeneklere sahiptir. Ürün için boyut farkı yapılmadan, yapılacak çalışmaya göre kalınlık seçimi yapılmalıdır. Yoğun boya ve mürekkep kullanımı bulunan çalışmalarda, ürünün formunu koruyabilmesi için daha kalın olması gerekir. Aynı zamanda ürünlerde bulunan bir diğer fark ise renk tonudur. Genellikle tüm çalışmalarda ortak kullanılabilecek şekilde tercih edilen Schoeller kağıtlar beyaz ile sarı arasındaki renk tonlarında olur. Bu renk tonları farklı renkleri ve çalışmaları rahatlıkla taşıyan bir arka plan olduğu için herkes tarafından tercih edilir. Ancak özel çalışmalar için istenen renk tonuna daha yakın ürünler bulunabilir. Beyaz ya da sarı renklerine daha yakın tonlar ile rahat bir şekilde çalışma arka planı belirlenebilir. Schoeller kağıt online alışveriş imkanı ile sunulur. Trendyol’un Schoeller kağıt indirim fırsatları sayesinde bütçenizi koruyabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Schoeller Kağıt Fiyatları

Bütçenize Uygun Schoeller Kağıt Fiyatları

Schoeller kağıtlar arasında fiyat farkı bulunabilir. Bu fiyat farkı, birden farklı parametreye göre oluşur. Ürünler arasındaki boyut ve kalınlık farkı gibi detaylar ürünlerin fiyatını belirler. Bu durum, kullanılan ham madde miktarının ürünün boyuyla doğru orantılı bir şekilde artmasından kaynaklanabilir. Schoeller kağıt fiyatları etkileyen parametrelerden biri olan kalınlık da uzunluk birimleri ile ölçülmez. Ürünler için kalınlık değerleri gram üzerinden belirlenir. Bu ölçüme göre yüksek gramaj değerine sahip olan ürünler, daha kalındır. Yüksek gramaj değeri, üretimde daha yüksek miktarda hamur kullanımını gerektirdiği için kalın ürünlerin fiyatı değişebilir. Birim fiyatı avantajlı hale getirmek için farklı seçenekler de bulunur. Bu ürünlerin satın alınması aşamasında çoklu paketler tercih edilebilir. Çoklu paketlerin içinde bulunan 10 adet, 20 adet, 50 adet ve 100 adet gibi ürün seçenekleri, fiyat açısından avantaj sağlayabilir. Paket içeriğinde bulunan ürün sayısı arttıkça, her bir ürün için ödenmesi gereken maliyet de düşer. Aynı zamanda çok sayıda ürün alınması, bu ürünleri hızla tüketen müşteriler ve sanatçılar için pratik kullanım imkanı sağlar. Kısa aralıklarla yeniden ürün alma zahmetine gerek kalmaz. Sanatsal çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Trendyol’da bulmanız mümkündür. Karakalem eskiz çizimi, pastel boya ve sulu boya gibi tüm resim tekniklerine uygun Schoeller suluboya kağıdı modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz tekli, dilerseniz set, dilerseniz de blok ya da resim defteri olarak Schoeller kağıt satın alabilirsiniz. Resim defterleri farklı gramaja ve sayfa sayısına sahip oldukları için aradığınız ürünü bulmanız konusunda size kolaylık sağlar. Yaptığınız çalışmaların daha olmasını sağlayan tüm Schoeller kağıt çeşitlerini sipariş verebilirsiniz.