İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Selamlique Kahve

" araması için 70 sonuç listeleniyor

Selamlique Kahve

Selamlique Kahve ile Kırk Yıllık Hatır

Selamlique Kahve ile Kırk Yıllık Hatır

Selamlique kahve hem ortaya çıkardığı ürünler hem de marka ismi ile pek çok kullanıcı tarafından takdir edilmektedir. Selamlique saraylarda, konaklarda ve de köşklerde yer alan selamlığı ifade etmektedir. Eski zamanlarda sohbetlerin edildiği, konukların ağırlandığı ve görüşmeler yapıldığı alanlardan biri olan selamlık, kültürümüzde büyük bir yer kaplamaktadır. Selamlique kahve markası da kırk yıllık hatırı ve beraberinde de mazinin eskimez güzelliklerini bir araya getirmektedir. Türk kahvesinin insan ilişkilerindeki iyileştirici ve bağlayıcı etkisine güvenen marka ürettiği kahveler ile pek çok masada yerini büyük bir özveriyle korumaktadır. Selamlique Türk kahvesi ile dost sohbetleri daha verimli bir hale dönüşmekte ve sunduğu lezzetli tadı ile mevcut ana ölümsüz bir özellik kazandırmaktadır. Kahve içimi ile vücutta salgılanan oksitosin seviyesi artış göstermektedir. Oksitosinin artması da bireyde sevgi, saygı ve bağlılık gibi insani değerleri ortaya çıkaran içgüdünün çalışmasını sağlamaktadır. Türk kahvesine atfedilen kırk yıllık hatırın biyolojik boyutunu üretim kalitesi ile ortaya çıkaran Selamlique kahve çeşitleri ve kökeni Etiyopya’dan Brezilya’ya uzanan yolculuk masalarda son bulmaktadır. Yoğun bir emeğin üretimi ile sofralara gelen Türk kahvesi güçlü kokusu ve lezzeti ile bireylerin özverili bir şekilde üretilmiş bir ürüne ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Bununla beraber Selamlique çikolatalı kahve gibi yeni nesil tatlara da uyum sağlayan çeşitleri ile her yaştan bireyin beğenisini kazanmaktadır. Bununla beraber çeşitli hassasiyetleri bulunan bireylerin de kahvenin lezzetinden mahrum kalmamasını amaçlamaktadır. Örneğin kafein hassasiyeti ya da alerjisi bulunan bireyler için üretilmiş olan Selamlique kafeinsiz kahve ideal kahve lezzetinde kafeinin bir şart olarak sunulmasının da önüne geçmektedir. İzmir’de yer alan fabrikasında Brezilya’dan ülkemize dek gelmiş olan kahve çekirdeklerini öğütülmek için hazır hale getiren Selamlique kahvenin doğallığının bozulmaması için de büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Arabica’dan elde edilen kahveleri ile hem güçlü bir lezzeti hem de içim zevkini kullanıcıya bir arada sunmaktadır. Üretim süreci boyunca her an ortamın nem düzeyinin ne olduğuna özellikle dikkat eden Selamlique üreticileri, kahvenin saflığının ideal kullanım süreci boyunca sabit kalmasını amaçlayan pek çok girişimde bulunmaktadır. Bununla beraber birbirinden farklı pek çok amaç için uygun olan modelleri de bulunmaktadır. Özel günler için üretilmiş olan Selamlique kahve hediyelik niteliği de kazanmaktadır.

Selamlique Kahve Çeşitleri

Selamlique Kahve Çeşitleri

Selamlique kahve modelleri birbirinden farklı pek çok aromayı ürün varyasyonunda bulundurmaktadır. Arabica’dan üretilmekte olan kahvesi yeşil renge sahip olan bir çekirdek türüdür. Robusta ağaçlarına nispeten aroma noktasında daha keskin ve bununla beraber de kafeini oldukça düşüktür. Elde edilen çekirdek Selamlique’in amaçladığı lezzet ve aroma düzeyine ulaşana dek pek çok işleme maruz bırakılmaktadır. Bu işlemler esnasında çekirdeğin saflığını yitirmemesi için çeşitli pek çok önlem alınmaktadır. Selamlique kahve seçenekleri ile beraber Brezilya’dan sofralara dek uzanan Türk kahvesinin içim zevki tadılmaktadır. Arabica’dan çıkarılan çekirdeğinin Türk kahvesi için ideal olan inceliğe ulaşması için çeşitli pek çok öğütme yöntemi kullanılmaktadır. Markanın amaçladığı lezzet seviyesine dek belli bir süre boyunca çekirdekler kavrulmaktadır. Bu işlem öğütme eyleminin öncesinde yapılmaktadır. Bu sayede Selamlique kahve içimi oldukça zevkli ve de konforlu bir hale dönüşmektedir. Çekirdeklerin kavrulması işleminin ardından düz bir cisim üzerinde hızlı bir şekilde soğutulmaktadır. Devamında da dinlenmeye bırakılan çekirdekler sonraki aşama için öğütülmeyi beklemektedir. Öğütme işleminin ardından kahve doğal bir şekilde çeşitli malzemeler ile tatlandırılmaktadır. Selamlique kakuleli kahve ve benzeri özgün ürünleri ile kahve içmekten zevk alan kullanıcılarını memnun etmeyi başarmaktadır. Damla sakızı, tarçın ya da kakule ve benzeri ile harmanlanan kahve son adım olarak ambalajlara yerleştirilmektedir. Bu sayede doğallığını kullanım anına dek koruyabilmekte ve de hem cezve hem de makine için ideal bir ürün olabilmektedir. Selamlique kahve kullananlar tarafından yoğun rağbet gören aromalı çeşitler ile Türk kahvesinin içim zevki daha katmanlı bir hale dönüşmektedir. Bu sayede bireyler her duygu durumu için ideal olan aromalı Türk kahvesi ile entegre olmuş bir şekilde bulabilmektedir. Bu durum kahvesiz uyanamayan ya da herhangi bir işle uğraşma esnasında kahveyle beraber yapmayı tercih eden bireyler için oldukça fayda sağlayacak noktalardan biridir. Özellikle Selamlique kahve kapsülü sık sık kahve tüketen bireyler için olmazsa olmaz niteliktedir. Tek kullanımlık olması ev kısa bir zaman içerisinde tüketilmesinin gerekmesi vesilesiyle kahve içimini daha verimli bir hale getiren kahve kapsülleri ile kahve yapma işlemi pratik bir duruma da evirilmektedir. Dilerseniz Selamlique kapsül kahve fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve içim zevkiniz için en ideal olan modeller ile kolaylıkla seçenekler oluşturabilirsiniz.

Selamlique Kahve Yorumları

Selamlique Kahve Yorumları

Bir ürüne yönelik bilgi edinirken, sizden önce edinmiş olan bireylerin ürüne yönelik ne düşündüğünü hakkında fikir sahibi olmak satın alma sürecini büyük bir oranda kolaylaştırmaktadır. Herhangi bir araştırma sürecine dahi girmenize gerek kalmadan sayfamız üzerinden her ürüne yönelik ayrı ayrı yazılmış olan Selamlique kahve yorumları kısmına göz atabilir ve kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. İçim zevkinizin aynı olduğu insanların fikrini almak, sonucunda memnun olacağınız bir satın alma işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Her daim farklı tatları ve evrensel nitelikleri ürününde bir araya getirmeyi amaçlayan Selamlique, kahve içmekten zevk alan bireylerin damak tadının gelişmesine de katkı sunmaktadır. Güneydoğu Asya kökenli tarçını ve kakuleyi kendi kahvesi ile harmanlamaktadır. Bununla beraber Ege’nin damla sakızı ile de kullanıcı memnuniyetinin oluşmasını sağlamaktadır. Edineceğiniz bir Selamlique kahve seti ile kahve içme zamanlarınızı daha keyifli ve verimli bir hale dönüştürmeniz mümkün olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak çeşitli pek çok aroma ile Türk kahvesini birleştiren Selamlique, kültüre dahil olan Türk kahvesine de yenilikçi hareketler ve lezzetler katmaktadır. Selamlique güllü kahve başta olmak üzere çeşitli pek çok malzemeyi Türk kahvesinin bünyesine eklemektedir. Kakule, tarçın ya da damla sakızının Türk kahvesinde bulunmasını tercih eden bireyler için büyük önem arz eden kahve çeşitleri ile her kullanıcının beklentisini ve de isteklerini gözetmeyi hedeflemektedir. Selamlique kahve takımı ile beraber yorgun biten günlerin akşamında içilen kahve ile stres azalmakta ve beden ile ruha bir dinginlik hissi oluşmaktadır. Bununla beraber kafeinsiz modellerinin üretilmiş olması yeni nesil atmosfere kolaylıkla uyum sağladığını göstermektedir. Böylelikle hem lezzetli bir içim zevki deneyimlenmeli hem de kafein bulunmasını tercih etmeyen bireyler için de seçim şansı sunulmalıdır. Bu sayede hem her kullanıcının damak zevkine uyan çeşitlere ulaşımı sağlanmakta hem de doğallığı ile beden sağlığına da katkı sunmaktadır. Uzmanlar öğle saatlerinde bir fincan Türk kahvesinin içilmesinin oldukça faydalı olduğunu vurgulamaktadır. Öğle arasında içeceğiniz bir Selamlique kahve ile hem bedeniniz dinginleşecek hem de dinç olmanız sağlanacaktır. Ambalajı içerisindeyken mevcut kullanım süresine bağlı olarak her zaman saf olabilen Selamlique kahve çeşitleri, birbirinden farklı pek çok tadı kullanıcının hizmetine sunmaktadır. Kakule, tarçın ya da çikolata gibi malzemeler ile Türk kahvesini birleştirmektedir.