Marka
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Boya Ağırlığı
Boyut/Ebat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sembol

" araması için 540 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Sembol Tasarımları Trendyol’da!

Sembol markasının geniş ürün yelpazesi, çoğunlukla mutfakta kullanılmaya uygun olan gereçlerden oluşur. Sembol fincan takımı, seramik ve porselen gibi kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilir. Ürünler, uzun ömürlü kullanım yapısıyla öne çıkar. Sembol plastik tasarımları, hediye olarak da tercih edilebilen alternatiflerdir. Estetik görünümleri ile büyük beğeni toplar. Sembol şekerlik, içecek sunumlarında sıklıkla kullanılır. Dekoratif amaçlı olarak da mutfaklarda tercih edilmeye uygundur. Sembol yemek takımı, her istek ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanır. Hem günlük yaşantıda hem de özel anlarda kullanılabilir. Trendyol aracılığıyla markanın tüm tasarımlarına ve Sembol kullananların yorumlarına detaylı bir şekilde erişebilirsiniz. Kendi arayışlarınıza yönelik olan seçeneği gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Sembol Ürünleri

Dikkat Çeken Sembol Ürünleri

Kavanozlar, genellikle gıdaların veya diğer maddelerin saklanması için kullanılan cam ya da plastik kaplardır. Ürünler, farklı şekil ve boyutlarda üretilir ve birçok farklı amaç için kullanılabilirler. Sembol kavanoz çeşitleri; özellikle ev yapımı reçel, turşu, sos ve meyve suyu gibi ürünlerin saklanması için sıklıkla kullanılır. Bu tür gıdaları kavanozlarda saklamak, daha uzun süre taze ve lezzetli kalmalarını sağlar. Sembol baharatlık seçenekleri, yemek hazırlığı yaparken kullanılan baharatların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. İdeal boyutları ve estetik görünümleri ile dekoratif açıdan büyük öneme sahiptir. Sembol masa takımı; salon, oturma odası ya da mutfak gibi bölümlerde sıklıkla tercih edilir. Geniş model ve renk yelpazesi sayesinde her arayışa hitap eder. Öte yandan sunumlar üzerinde şıklaştırıcı bir etkiye sahip olan Sembol tepsiler, her dönem yoğun ilgi görür. Aynı zamanda Sembol çaydanlık çeşitleri de şık ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkar. Oldukça uzun ömürlü bir kullanım sürecine sahip olan tasarımları Trendyol aracılığıyla kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Sembol Modelleri

Beğeni Toplayan Sembol Modelleri

Sembol porselen ürünleri, şık ve kaliteli tasarımları ile dikkat çeker. Dışarıdan gelen düşme ve çizilme gibi darbelere karşı son derece dayanıklı olan ürünler, uzun yıllar boyunca deforme olmayan kullanılmaya elverişlidir. Sembol saklama kabı ile artan yemeklerinizi kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Ürün, hava almayan yapısı sayesinde yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlar. Sembol pasta tabağı, pastanın hem estetik hem de pratik bir şekilde sunulmasına yardımcı olur. Ürün, pastanın lezzetinin yanı sıra görsel olarak da çekici bir sunum sağlar. Pastanın rengi, dokusu ve süslemeleri; bu sunum gerecinin üzerinde daha iyi görülebilir. Ayrıca ilgili ürün sayesinde pastanın kesilmesi ve servis edilmesi de daha kolay hale gelir. Çiçeklerinizi özenle saklamak istediğiniz anlarda ise Sembol vazo çeşitleri dikkat çeker. Trendyol ile sunulan bütün seçeneklere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Aralıkları

Avantajlı Fiyat Aralıkları

Sembol ev aletleri, işlevsel yönleriyle ön plana çıkar. Özellikle ev hanımlarının favorileri arasında bulunan çeşitler, kaliteli tasarımlarıyla da büyük beğeni toplar. Pek çok farklı arayışa yanıt veren Sembol ürünleri, her konuda size kolaylık sağlar. Ev işlerinizi konforlu bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Sembol modelleri, estetik yapıları sayesinde dekoratif açıdan da büyük önem arz eder. Sembol tavsiye niteliğindeki firmalar arasında yer alır. Sembol online alışveriş yöntemi, sunulan çeşitlerin yalnızca dakikalar içerisinde temin edilebilmesini mümkün kılar. Dönemsel olarak sunulan Sembol indirimleri, gereksinim duyduğunuz ürünü uygun fiyat olanakları dahilinde satın almanızı sağlar. Siz de Trendyol’u takip ederek Sembol kampanyalarından anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Oldukça geniş bir skalaya sahip olan Sembol fiyatlarını da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Trendyol ile rahatlıkla Sembol satın alabilirsiniz.