"

Silva

" araması için 2053 sonuç listeleniyor

Silva

Her Bütçeye Uygun Silva Temizlik Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Silva Temizlik Ürünleri

Hemen hemen her insanın hem günlük olarak ihtiyaç duyulduğundan hem de bir nevi terapi yöntemi olarak temizlik yaptığı herkes tarafından bilinmektedir. Ayrıca derli toplu ve temiz bir evin verdiği rahatlık hissi gibisi de yoktur. Bedenen hijyen açısından önemli olan bu durum aynı zamanda ruhsal anlamda kişilerin mutlu olmasını sağlamaktadır. Silva ile tanışan kişiler ev temizliğini daha konforlu ve gönül rahatlığı ile yapmaktadırlar. Öncelikle sağlık açısından önemli olan temizlik malzemeleri Silva ürünleri sayesinde güvenli bir hal almaktadır. Ağır kimyasallar ve içerikler yüzünden oluşabilecek sağlık sorunları Silva temizlik ürünleri güvencesinde artık son bulmaktadır. Doğa dostu içeriği ile sağlıklı ürünler geliştiren Silva temizlik, özellikle kişilerin alerjen hastalara yakalanmasını en aza indirmektedir. Halı, koltuk gibi bakterilerin yoğun olduğu alanların özellikle temizlenmesi gerekiyor. Özellikle mutfak alanının hijyeni diğer alanlardan iki kat daha fazla özen gösterilmesi gereken bir durum olmaktadır. Yemeklerin piştiği ortam aynı zamanda nemli ve sıcak olduğundan bakteri üremesinin en fazla yaşandığı yerler olmaktadır. Genel olarak kişiler tarafından 2 günde bir yapılan rutin temizlik esnasında kullanılan Silva seti ihtiyaç duyulan tüm Silva genel temizlik ürünlerini içermektedir. Her bir alanın temizlenmesi aşamasında kullanılan deterjan ve bezler ayrı ayrı kullanılmalıdır. Silva temizlik bezi mikrofiber yapısı ile birçok alanda kullanılmak üzere farklı çeşitler de üretilmektedir. Temizlik deterjanlar eşliğinde yapılsa bile yer veya koltuk silinen bir bezi mutfak temizliğinde kullanmak insan sağlığı açısından tehlike yaratmaktadır. Üretilen deterjanların ambalaj üstünde belirtilen koşullarda kullanılması gerekmektedir. Kişisel temizliğin sağlandığı banyo ve tuvalet alanları ayrıca Silva mop temizlik açısından en özen gösterilen yerler olmaktadır. Düzenli olarak dezenfekte edilmesi gereken alanlardan küvet, lavabo ve klozet temizliği nerdeyse her gün tekrarlanmaktadır. Sabun ve şampuan artıkları, ayrıca kireç ile oluşan birikintilerin oluşturacağı bakterilerin gelişmesi bu sayede engellenmektedir. Banyoların sürekli olarak ıslak kalmasından dolayı neredeyse her gün temizleniyor olması evin en önemli bölgesi anlamına gelmektedir. Silva temizlik seti ile evin her alanında kullanılacak farklı ihtiyaçların bulunduğu birçok temizlik malzemesi bulunmaktadır. Özellikle setler halinde de satılan temizlik ürünleri uygun fiyatlı olması açısından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kişilerin tek tek de sahip olabileceği Silva temizlik malzemeleri set halinde alındığında her bütçeye uygun fiyatlar ve güvenli kullanımı ile tavsiye edilmektedir.

Silva Mop Çeşitleri ile Kolay Temizliği Keşfedin

Silva Mop Çeşitleri ile Kolay Temizliği Keşfedin

Yıllar önce kadınlar eskiyen çarşaf veya kıyafetler ile ev temizliği yapmaktaydı. Zamanla gelişen temizlik malzemesi sektörü ile farklı bez çeşitleri ve yer silme aparatlarının çıkmasıyla kişilerin işleri daha da kolaylaşmaktadır. Günlük olarak yapılan temizliğin önemi oldukça büyüktür. Silva cam silme yaşam alanı içerisinde kişilerin sürekli temas halinde bulundukları dolap, kapı, pencere gibi alanların büyük titizlik ile uygun deterjanlar eşliğinde temizlenmesi gerekmektedir. Sabahları temizlik öncesi kişilerin evi havalandırarak güne başlaması bile temizlikle bağlantılı olmaktadır. Genellikle ev temizliğinde yer silme eylemi kişilerin zamanla rahatsızlıklar yaşamasına neden olmaktaydı. Silva mop ürünü uzun sopası sayesinde kişilerin uzanamadıkları dar alanların kolay bir şekilde silinmesini sağlamaktadır. Sadece evlerde değil birçok alanda kullanılabilen moplar aynı zamanda Silva el mopu ile duvarlar, yerler ve araba veya ev camı gibi temizlenmesi gereken bütün yüzeylerde kullanılabilmektedir. Silva mop seti ile kişiler sadece yer temizliği için değil aynı zamanda kir ve tozun bulunduğu bütün alanlarda kullanım sağlamaktadır. Set içerisinde bulunan 3 farklı mikrofiber bez sayesinde kişiler ister yer, ister duvar isterse cam temizliği yapabilirler. Silva 2’li mop ürünü içerisinde bulunan biri kuru biri ıslak mikrofiber bezler cırtlı yapısı sayesinde sopa üzerinde rahat kullanım sağlamaktadır. Fayans ve duvarların silinmesinde de kullanılan Silva 3 lü mop seti içerisinde bu yüzeylerin temizlenmesi için özel bir bez bulunmaktadır. Mikrofiber bez yapısı hassas olduğundan sadece sıcak suda bekletilip temizlenmesi gerekmektedir. Bunun haricinde Silva haricinde kullanılan farklı deterjanlar mikrofiber bezin toz hapsetme özelliğine zarar verecektir. Silva network mop uzayıp kısalabilen sopası ve döner gövdesi sayesinde tüm alanlar kolaylıkla temizlenebilmektedir. Özellikle yüksek binalarda yaşayan ve cam silme zorluğu çeken kişiler, Silva mopun uzayan sopası sayesinde bu durum sorun olmaktan çıkmaktadır. Birçok alanın temizliğinde kullanılan Silva mop fiyatı kişilerin seçeceği setler dâhilinde değişmektedir. Kişilerin ihtiyacına göre oluşturulan ürün çeşitleri her bütçeye uygun farklı fiyat seçenekleriyle satılmaktadır. Kadınlar ve erkekler tarafından günün her anında el altında bulunan Silva mop özel mikrofiber bez yapısı ile toz ve tüyleri hapsederken aynı zamanda kirleri de kolayca çıkarabilmektedir. Silva mop kullananlar tarafından sevilen temizlik malzemesi herkes için vazgeçilmez bir ürün haline gelmektedir. Yaşam alanlarını rahat ve kolay bir şekilde temizlenmesinde yardımcı bir eleman olarak görülmektedir.

Silva Mop İle Temizlik Alanları

Silva Mop İle Temizlik Alanları

Hemen hemen herkes tarafından yapılan temizlik, kişisel yaşam alanları için devamlılığı olan bir durum olmaktadır. Hijyen ve devamında sağlık açısından önemli olan ev temizliği çoğunlukla kadınlar tarafından önemsenmektedir. Temizlik esnasında veya sonrasında rahatlama yaşayan kişiler genellikle mutlu olurlar. Bunun tersini düşününce dağınık ve tozlu bir ev içerisinde kişi kendini kötü hissedebilmektedir. Aynı zamanda kişilerin temizlik yaparken stresten arındığı da bilinmektedir. Ev içerisinde farklı birçok alan bulunmaktadır ve bu alanların temizliğinde kullanılan malzemelerde değişiklik göstermektedir. Özellikle kirli ve yağlı alanların Silva ıslak mop yardımı ile temizlenmesi oldukça kolay olmaktadır. Mikrofiber bezin özelliği sayesinde sağladığı arındırma işlemi yağlı alanlarda etkisini kısa sürede göstermektedir. Kişilerin en çok temizlik işlemi sırasında zorlandığı mutfak alanları bu sayede daha kısa sürmektedir. Silme işleminden önce zemin üzerinde bulunan toz ve tüy gibi kalıntılarını Silva kuru mop mikrofiber bezin toplama özelliği ile sayesinde işler kolaylaşmaktadır. Bu işlem su gerektirmeden kuru mop ile yapılabilmektedir. Silva cam mop sopasının uzayan ve kısalan gövdesi ve döner başlığı sayesinde, camlara özel üretilen mikrofiber bez ile temizlik kolay bir hal almaktadır. Uzun ve çoklu camlara sahip olan kişilerin zaman açısından fazla uğraştıkları temizlik işi bu mop sayesinde daha az vakit harcanabilmektedir. Sadece su ile yapılan temizlik sırasında herhangi bir deterjan ihtiyacı duyulmamaktadır. Önemli olan bir nokta ise kullanılan mikrofiber bezlerin sadece su ve sabun ile temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle kış aylarında evlerde veya işyerlerinde kullanılan kalorifer petekleri zamanla duvarlarda kararmalara sebep olmaktadır. Ev içerisinde çocuklar veya yetişkinler tarafından da kirlenebilen duvarlar zamanla silinmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için tasarlanan ve kişilere kolaylık sağlaması için üretilen Silva duvar mopu ile artık duvar temizliği daha kolay yapılmaktadır. Mikrofiber yapısı sayesinde tüm tozdan ve kirden arınan duvarlara sahip olmak artık daha mümkün bir hale gelmektedir. Genel olarak ailece fazla vakit geçirilen oturma odaları zaman içerisinde koltukların renginin değişmesiyle rahatsız edici bir hal almaktadır. Özellikle kadınların rahatsız oldukları bu durum Silva koltuk mopu sayesinde tarihe karışmaktadır. Özellikle mop yardımıyla temizlik kısa sürede bitmektedir. Gün içerisinde kişiler sürekli bir şeyler yer içer ve bu ürünler farkında olmadan yerlere dökülmektedir. Silva yer silme mopu ile zahmetsizce ve zorlanmadan yerler güven içinde temizlenmektedir.

Silva Doğal Deterjan ve Hijyen Malzemeleri

Silva Doğal Deterjan ve Hijyen Malzemeleri

Temizlik esnasında eve gösterilen özeni kişiler genelde kendilerine pek göstermezler. Temiz bir evin verdiği huzur ve mutluluk aynı zamanda bireylerin kendi kişisel bakımlarını yaptıklarında da geçerli olmaktadır. Sağlıklı bir beden için kişinin evine gösterdiği özeni kendisinde de gerçekleştirmesi demektir. Özellikle saç bakımı ile ilgili yaşanan sorunlar yanlış ürün kullanımı ve kurulama esnasında yapılan hatalardan oluşmaktadır. Normal havlular ile veya ısı yöntemi yoluyla kurutulan saçlar zamanla hasar almaktadır. Bu durum kişinin saçlarının nemsiz ve cansız görünmesine neden olurken kendini kötü hissetmesine sebebiyet vermektedir. Silva bone ile tanışan bireyler diğer ürünler ile saçlarına ne kadar zarar verdiklerini anlamaktadır. Özellikle ıslak saçın sinüzit ve migren gibi hastalıklara neden olması ve Silva saç bonesi yüksek emiş gücü ile engellenmektedir. Mikrofiber özelliği olan Silva saç bonesi saç bakımı sırasında da kullanılma özelliğine sahip olmaktadır. Saç bakımına özen gösteren kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Temizliğin en gerekli hallerinden biri de ütü olmaktadır. Özenle yıkanan çamaşırlar lekelerden ve kirden arındıktan sonra yüksek buhar gücü olan ütü sayesinde gözle görülmeyen bakterilerin yok olmasını sağlamaktadır. Ütü yaparken kullanılan ütü masalarından yeterli verimi alabilmek için Silva ütü altlığı kullanmak gerekmektedir. Kullanılan ütü masalarında bulunan kumaşların sağlıksız olması sebebiyle üretilen Silva ütü altlığı, nemi kendi içerisinde hapsederek çamaşırların ıslanması ve lekelenmesini önlerken aynı zamanda verimli ütü yapmayı sağlamaktadır. Gün içerisinde kullanılan bulaşıkların az olması sebebiyle elde yıkama yapılmaktadır. Elde yıkanan bulaşıklar yeterli sıcaklıkta yıkanılmadığı için temizlenmediği düşünülmektedir. Ayrıca yıkama esnasında kullanılan süngerler temizlik esnasında içlerine yemek kalıntıları bırakmaktadır. Bu durum kötü kokulara sebebiyet verdiği gibi insan sağlığını da tehlikeye atmaktadır. Mikrofiber teknolojisi ile üretilen Silva bulaşık süngeri fazla deterjana ihtiyaç duymadan bulaşıkların kirlerden rahatça kurtulmasını sağlamaktadır. Özel yapısı ile antibakteriyel olan Silva bulaşık süngeri aynı zamanda bulaşıkları çizmeden kirden ve yağdan kolayca arındırmaktadır. Bulaşıkları tertemiz yaparken, kişilere uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bazı kişiler sabah uyandıklarında ilk olarak güne çay demleyerek başlarlar. Kahvaltısız yaşayamam diyenler ve çay içmeden duramayanların en büyük ortak noktası bu olmaktadır. İş demlik temizliğine geldiğinde durum biraz sinir bozucu olmaktadır. Bu esnada lavabo içine biriken çaylar veya etrafa yayılan çay taneleri sorun çıkarmaktadır. Bu durum Silva çay demleme poşeti ile artık tarihe karışmaktadır.

Silva Temizlik Bezi Çeşitleri

Silva Temizlik Bezi Çeşitleri

Ev temizliğinde kullanılan malzemeler kullanın kişi açısından da önem taşımaktadır. Bu esnada sürekli su ve deterjan ile temas eden kişiler birçok mikrop ve kimyasal ile de iç içe olmaktadır. Böylece temizlik yapan kişinin sağlığa tehlikeye girmektedir. Doğal içeriğe sahip Silva bez ile bu durum artık değişmektedir. Temizlik esnasında tüm yüzeyler rahat bir şekilde silinirken bezlerin mikrofiber özelliği ile de insan sağlığı koruma altında bulunmaktadır. Genel olarak ev temizliği sırasında en can sıkıcı durum toz alma işlemidir ve kimse tarafından sevilmemektedir. Bu durum Silva toz bezi ile eğlenceli bir hal almaktadır. Toz hapsetme özelliği bulunan Silva toz bezi kullanım aşamasında en ufak bir leke bırakmadan temizliği sağlamaktadır. Genel olarak ev temizliğinin en yorucu anı cam temizliği olmaktadır. Köpüklü sularla yıkanıp durulanan camlar daha sonra kurutma işlemi ile son bulmaktadır ve bu durum epeyce bir vakit almaktadır. Silva cam bezi ile yapılan temizlik hem kolay hem de tasarruflu olmaktadır. Sadece su ile ıslatılan bezi sıkılarak kullanılmaktadır. Herhangi bir deterjan ihtiyacı duyulmadan kirden ve tozdan arınan camlar tek bir iz kalmadan temizlenmektedir. Ev temizliği esnasında özellikle çocuklu aileler için yer temizliği bir kat daha fazla önemli olmaktadır. Çocukların emeklerken veya oyun oynarken sürekli yer ile teması sağlıkları açısından tehlikelere yol açabilmektedir. Hassas tenleri ve güçsüz olan bağışıklık sistemleri ile deterjanlar içerisinde bulunan kimyasallardan dolayı uzak tutulan çocuklar, ev temizliği esnasında kullanılan tüm malzemeleri de etkilemektedir. Mikrofiber teknolojisi ile üretilen Silva yer bezi deterjansız temizlik özelliği ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de sağlığını olumsuz yönde etkileyen kötü kimyasal içerikli temizlik ürünlerine Silva yer bezi sayesinde ihtiyaç duyulmamaktadır. Özellikle yağ ve kirin devamlı olarak bulunduğu mutfak ortamı oldukça hassas bir nokta olmaktadır. Yemeğin piştiği ve genellikle yenildiği ortamın hijyen açısından sağlıklı ürünlerle temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için özel olarak tasarlanan Silva mutfak bezi suyu emici yapısı ve antibakteriyel olma özelliği ile kadınlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Deterjansız mutfakta bulunan tüm yağlı ve kirli alanların temizliğinde kullanılmaktadır. Gün içerisinde dökülen yiyecek içecek gibi ürünlerin temizliğinde kullanılan Silva halı ve koltuk bezi her kadın tarafından tercih edilmektedir. Silva duvar bezi ile herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan temizlik yapmak artık daha kolay ve tasarruflu bir hal almaktadır.

Silva Mop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Silva Mop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kadınlar temizlik esnasında deterjan köpüğü görmeden rahat edemezler. Bu duruma alternatif olarak Silva yüzey temizleyici bitkisel olması ile tüm kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle tüm yüzeylerde etkin bir temizleme sağlamaktadır. Oluşan inatçı lekelerin çıkarılması oldukça güç bir durum yaratmakta ve kişiler bu durumda birçok yöntem denemektedir. Ev eşyalarında bulunan lekelere kullanılan Silva leke çıkarıcı aynı zamanda evin değişik yüzeylerinde ve beyaz çamaşırların yıkanmasında etkili olmaktadır. Çamaşır suyu niteliğinde olan Silva leke çıkarıcı hassas cilde sahip olan kişiler içinde uygun bulunmaktadır. Leke çıkarıcının doğal olan yapısı gerçek limon kabukları ile bir araya getirilmiştir. Bulaşığın yoğun olduğu durumlarda kullanılan Silva bulaşık tableti ile kireç çözücü veya parlatıcı kullanılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Kiri ve yağı temizlerken aynı zamanda bulaşıkların parlamasını sağlamaktadır. Günün her saatinde özellikle en çok kullanılan eller ile birçok yere temas halinde bulunmaktadır. Sağlık açısından önemli olan bu durum kullanılan kimyasal içerikli sabunlar ile temizlik sağlarken aynı zamanda cildin zarar görmesine de neden olmaktadır. İçerik olarak güven duyulan Silva el temizleme jeli günün her saati kullanılabilir ve kişiler yanlarında taşıyabilmektedir. Hassas ciltlere uygun yapısı ile elleri temiz tutarken aynı zamanda bakımını da sağlamaktadır. Cildi koruyan etken maddeler içerdiği için sürekli kullanıma uygun bulunmaktadır. Silva sabun çeşitleri kişilerin ihtiyacına göre değişmektedir. Sıvı el sabunu ph dengesi ve içerdiği portakal yağı ile cildi tahriş etmeden temizlerken aynı zamanda nemli kalmasını sağlamaktadır. Silva salyangoz sabunu tüm cilt tiplerine uyum sağlarken, sivilce ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda cildi besler ve sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Özel olarak üretilen Silva ardıç katranlı sabun saç ve cilde iyi gelmesiyle bilinmektedir. Antiseptik özelliği bulunan sabunun sivilce veya saçlı deri sorunlarında kullanımı bulunmaktadır. Çoğunlukla gün içerisinde dışarıda olan bireyler yemek, kahve veya arkadaş sohbetleri için farklı mekânlarda bulunmaktadır. Sokakta geçen zamanda veya doğal ortamlarda sürekli bir şeylerle uğraşan kişiler genelde hep temas halinde olmaktadır. Ellerin ulaştığı her ortam farklı bakteri ve mikropların bir araya gelmesine neden olur. Genel anlamda kişiler her zaman ve her yere yanında taşıyabilecekleri Silva kâğıt sabun ihtiyacı duymaktadırlar. Pratik kullanıma sahip olan Silva kâğıt sabun kişisel el temizliğine önem veren herkes tarafından tercih edilmektedir.