İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Materyal
Bornoz Uzunluğu
Parça Sayısı
Setli/Tekil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Bornoz

" araması için 223 sonuç listeleniyor

En Konforlu Siyah Bornoz Modelleri Trendyol'da!

Doğal pamuk ipliklerinden elde edilen siyah bornoz, yumuşak yapıya sahiptir. Yüksek performans gösteren su emici özelliği ile vücudun kısa süre içerisinde kurumasını sağlar. Kış aylarında bornozları kurutmanın zorluğu esas alınarak hızlı kuruma özelliğinde üretilir. Yumuşak dokuya sahip olmasına rağmen hacimli bir görünümü vardır. Yüksek ısıda yıkanmadığı sürece uzun ömürlü kullanım avantajını sizlere sunar. Normal şartlarda 30 derece yıkama sıcaklığı uygun olur. Siyah bornoz yorumlarına bakarak ürünle ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yıkadıktan sonra asarak kurutmanız tavsiye edilir. Renklilere ait deterjan kullanmaya özen göstermeniz ve yumuşatıcı ürünlerle destekleyerek temizlemeniz öneriler arasındadır. Vücutta kaşıntı ve kızarıklık gibi problemlerle karşılaşma riskini önleyen bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Modern Görünümlü Siyah Bornoz Takımları

Modern Görünümlü Siyah Bornoz Takımları

Düz ve çeşitli figürlerde hazırlanan siyah bornoz takımları, özel işlemeleri ile dikkat çeker. Altın yaldızlı olan ve ince dokumadan elde edilen işlemeler, kendinizi özel hissetmenize katkı sağlar. Terlik ve havlu gibi parçaların da yer aldığı bu tarz takımlar, modern görünüme sahiptir. Bel detayında bulunan kemer detayı sayesinde istediğiniz ayarda ölçüsünü yapabilir, konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Suyu hızlı bir şekilde emme kapasitesine sahip ürünler, kış aylarında vücut ısısını korur. %100 pamuk ipliklerinden elde edilen takımlar 30 derece sıcaklıklarda yıkanarak uzun süreli kullanım avantajı sunar. Terlik tabanının kaydırmaz özellikli olması banyoda yaşanabilecek kaza riskini önler. Boyun bölgesinin hakim yaka şeklinde hazırlandığı tasarımların yanı sıra, kapüşonlu modeller de mevcuttur. Rahat etmenizi sağlayan siyah bornoz kadın ve erkek için tasarlanan modelleriyle göz doldurur. Kış aylarında saçların kısa sürede kurumaması hasta olma riskini artırır. Bu sebeple başlıklı ürünlerden tercih etmeniz size avantaj sağlar. İndirim dönemlerinde Trendyol üzerinden çoklu alımlar yaparak ekonomik bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Kaliteli Kumaş Dokusuna Sahip Modeller

Kaliteli Kumaş Dokusuna Sahip Modeller

%100 pamuk ipliklerinden elde edilen ve çift renkli olarak üretilen siyah beyaz, kırmızı bornoz modelleri, farklı ebatlarda beğeninize sunulur. Ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek boy uzunluğuna ve omuz genişliğine göz gezdirebilirsiniz. Özel kumaşı ile insan vücudunda herhangi bir alerjik reaksiyon oluşma riskini önler. Aynı zamanda kusursuz işlemeleri ile kendisine hayran bırakır. Su bazlı boya kullanılarak üretilen müslin kumaşlar, hafif bir yapıya sahiptir. Saf kumaş dokusunu cildinizde hissederek ürünü güven içerisinde kullanabilirsiniz. Yumuşak dokuya sahip siyah bornoz erkekler arasında oldukça popülerdir. Duştan sonra kendinizi rahat ve konforlu hissettiren modeller, keyifli bir deneyim sunar. Özellikle yaz aylarında hiç ağırlık yapmayan müslin kumaş, toksik olmayan pamuktan üretilir. Yüksek sıcakta yıkandığında bile kumaş özelliğini kaybetmeden uzun süre kullanım avantajı sunar. Doğal iplikler vücudunuzda sağlık açısından bir problem oluşturmaz. Trendyol üzerinden uygun fiyatlı ürünleri inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Siyah Bornoz Fiyatları

Uygun Fiyatlı Siyah Bornoz Fiyatları

İnsan vücudunun doğal kumaşlara karşı alerjik reaksiyon gösterme riski azdır. Bu sebeple cilt sağlığının etkili bir şekilde korunabilmesi bakımından pamuk ipliklerinden elde edilen siyah bornoz seti tercih edilmesi yararlı olur. Sağ ve sol kısmında büyük kare ceplerin bulunduğu modeller ve düz kumaştan elde edilen çeşitler mevcuttur. Tarzınıza göre çeşitli seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bağlamalı detaylara sahip modeller istediğiniz ölçüde ayar yapabilme kolaylığını sağlar. Başlık bölümünün bulunduğu tasarımlar arasından incelemeler yapabilir, dilerseniz farklı yaka çeşitlerinden elde edilen ürünlere de göz atabilirsiniz. Özellikler dikkate alındığında siyah bornoz fiyatları değişiklik gösterir. Kumaşlar suyu hızlı bir şekilde emerek vücudunuzda kuruluk hissini yaşatır. Yumuşak yapıya sahip ürünler, birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilir. Böylelikle cilt sağlığınızın korunması esas alınır. Trendyol'dan hacimli görünüme sahip modellerin siparişini oluşturabilirsiniz.